Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Böyle zihniyette olan insanların genelinin de cinsel deneyimi vardır. Bu tarz bir durum benim de başıma geldi sorguladı falan sonra ben üstüne gittim neden bu kadar takıntılısın diye kendisi zamanında beraber olmuş. Bu zihniyetteki adamlar çöp benden demesi.

Arkadaşın konulara ve konu sahiplerine faydalı tek bir yorumunu görmedim.. Laf sokup, aşağılayıp gidiyor..
Mesajların içeriği de hep ''Bakın ben ne kadar namusluyum, kocamdan başka erkek tanımadım, benim kocam yapmaz''..
Banlanmış iyi olmuş..

daha bu kafalarla çok yuvalar yıkılır..feminizm kadınları....
Çok merak ettim acaba feminizmin ne olduğunu gerçekten biliyor musunuz? Sadece kadınlar değil erkekler de feminist olabiliyor bu arada. Keşke siz de olabilseniz de dünya daha güzel bir yer haline gelse.

Ben evlenecekleri kadında '' ısrarla'' bekaret arayan erkeklerin kendilerini yetersiz görmelerinden de kaynaklandığını düşünüyorum. Muhtemelen önceki ilişkilerinde yetersiz kalmış ya da kendilerini öyle hissetmiş olmalılar.
Bu sebeple eşlerini kıyas yapamayacaklar arasından seçmek mecburiyetindeler.
Her zaman evlilikte cinselliğin öneminin ; ben bu adamı değiştirip kendime uygun hale getiririm ve köken aileler sorunundan sonra 3. sırada olduğunu düşünürüm. Cinsel tatminsizlik geriye kalan ufak tefek sorunları körükler ve büyütür. Sonrası şiddetli geçimsizlik ve boşanmalar ya da aldatma ve boşanmalar.
Konu sahibi 1 kez nişanlanıp ayrıldım. 1 kez evlendim boşandım. Şimdi de 4 yıllık bir ilişkim var.
Her 3'ü ile de ne öncesinde ne sonrasında bekaretin evlilik için olmazsa olmaz bir kriter olmadığını gördüm. Çünkü konusu bile açılmadı... Arkana dahi bakma..

Bence de öyle ki zaten sayısız kadınla beraber olma teriminde de görülüyor bu adamın, belli ki parayla gidilen yerlere gitmiş ve pek de iç açıcı deneyimler yaşadığını sanmıyorum, kendi eksikliğini örtmek amaçlı cinsellik yaşamamış kadın istiyor.

Hayır Eger sende sıkıntı yoksa YÖK benden kan gelmezse naparsın diye soru sorulması cok saçma degil mi ???? Ki bence yadırganacak durum degil bizde kadının bakire olmasına önem verilir .

Bekaret konusunda erkeklerin ne dedigi bir yana kadinlar niye boyle konusuyor bunu anlayamiyorum ... bir yerde okudum babalarin erkek cocuklarina sen istedigini yap demesi de yanlismis...yengem ogullarina hep derki kimsenin kizina kotuluk yapma bak ablalarin var der ... ama lutfen bekarete önem verene de kezban denmesin cidden o da itici duruyor..en az bekareti savunan kadar...

Hayır Eger sende sıkıntı yoksa YÖK benden kan gelmezse naparsın diye soru sorulması cok saçma degil mi ???? Ki bence yadırganacak durum degil bizde kadının bakire olmasına önem verilir .
Arkadaşım ben mi anlatamıyorum siz mi anlamamakta ısrarcısınız. Normalde bahsi açılmayan bir konuydu ben de sorma gafletinde bulundum konu açılınca. Evet kimseyle birlikte olmadım fakat "esnek zar" terimini hiç duymamış gibi konuşuyorsunuz. Oldu ki kan gelmedi ne teoki vereceğini merak edip sordum. Yahu anlayın şunu artık

Herkesin hayatı da kendine tercihleri de.. Beni asıl bu düşünce yapısını erkeklerden daha fazla kadınların sahiplenmesi rahatsız ediyor..
Çünkü kadının eşine verebileceği daha değerli şeyler olması gerektiğine inanırım. Evliliği yürütecek insani sebepler olmalı. Hiç bir erkek ben bu kadının ilkiyim diye minnet ve vefa duymaz. İşlerine ve menfaatlerine ters düştüğü anda çeker gider. Nitekim hergün okuyoruz işte.

Evet sizede katılıyorum bekaret bazıları için çok önemli bazıları için olmasada olur her iki düşünceye saygı duyulmalı.

Daha önce ilişki yaşadın mı peki

kimisi için önemli kimisi içinde değil.bayan olarak benim için önemliydi.ama bir erkeğin test olayına girmesi cidden çok çirkin.şu dönemde bu kadar bilinçsizlik ve verilen beş yıl sonunda bu denli güvensizlik çok kırıcı

Sen bize anlatana kadar anlayamayan sevgiline anlatmayı dene !

Her şerde vardır bi hayır canım çok üzücü bi durum olduğunun farkındayım ama beş yılının çöp olduğuna üzülme şükrek onunla gençliğin heba olmamış

Ya yapmayın ya bırakın modern dünya modern düşünce ataklarını biz türk üz ve müslümanız örf adet bi tarafa günah yaa evlenmeden beraber olmak ndkadar bormal geliyo herkese o normal görsn zihniyetler sorabilirmi acaba anne babalarına onlarda bukadar genişmiydi yada MODERN

Nereden biliyorsunuz Türk ve müslüman olduğunu bu forumdaki herkesin?Bir de ana diliniz Türkçe ekleri doğru yazmayı öğrenmenizi tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…