Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Gerçekten insan inanamıyor ama düsüncelerinin böyle olacagini tahmin etmezdim. Tamam kiskancti inatciydi ama yapisi budur deyip geciyordum. Demek sorgulamak irdelemek lazimmis
Ne gerekçe ile bakire istiyor dini gerekçeler ile ise din bu konuda ayrım yapmiyor kadın ve erkek için nikah harici birliktelikler yasak kendisi üstün ırk yada üstün insanmı kafasına göre kurallar koyuyor bu ne hadsizlik,bu ne kendini bilmezlik sende sorguladığı yargılandığı bir şeyi kendisi övünerek yapmış ne gözle bakmış birlikte olduğu kadınlara hiç sevmemismi yada saygı duymamış mı o zaman ,ne iğrenç bunun hayvanlıktan bir farkı yok insan sevmediği saygı duymadığı biriyle nasıl beraber olur,sadece kullanmış o sayısız birlikte olduğu kadınları tabi gerçekse:)) ne kadar çapsız düşünceler ne iğrenç bir hayat felsefesi
Sakin barışma bu hadsizle...

Son düzenleme:
Grill senin kayınvalide tam müzelik güzelim:)))

bu adamsıdan sana koca da olmazmıs zaten...bir hata yapmıs aldattıgında affetmişsin .bir hata daha yapıp geri dönme .seni sen oldugun için seven biri mutlaka cıkacaktır daha cok gencsin.

Seni gerçekten sevip isteyenin en son konusu bekarettir hatta aklına bile gelmez bunu sorun etmek.
Seni gerçekten sevip istemeyenin ilk ve tek ve en önemli konusu bekarettir aklından hiç çıkmayan kocaman bir sorundur.

Zihniyet çok önemli.Köprüden önceki çıkışı kaçırmadığın için zil takıp oynayın bence.
Bu adamla evlensende mutlu olamazdın çünkü daha içinde sakladığı kimbilir ne çağdışı bir erkek var!!

Tekrar arayıp yılışırsa; Benden kan gelir gelmez bilemem de, senin beyne 26yaşına kadar gitmeyen oksijen bundan sonrada pek gitmez bence deyin :)))

Kurtulmuşsun işte otur sevin.Bir musibet bin nasihatten iyidir!!!

Grill senin kayınvalide tam müzelik güzelim:)))
Kadını anlıyorum biraz.
Okuma yazması yok.
15 yaşında 25 yaşındaki biriyle evlendirilmiş.
Hep şiddet görmüş, üstüne 7 çocuk.

Ama aklı hala çarşafta.

5 yilin boyle bir adamla gectigi icin coktan cop olmus zaten.

Kurtulduguna sukret.

Insan nasil guvenmedigi kisiyle evlenir ki?

Jinekolojik muhanenenin ne oldugunu saniyorsun? Anotomiden hicmi bir bilgin yok? Hicbir jinekolog kanayacaksin yada kanamayacaksin diyemez.

Cünkü yirtilcak olan, esnek olan bir zar yok. Sadece vajen girisinde bir siskinlik var. O'da vajinayi bakterilerden korumak icin. Hymen. Eger kadin rahat degil ise, islanmiyorsa ve erkek cok fazla agresif ise evet kanama olur. O bölge tahris olur. Kadin normal rahat ise elbette kanama olmaz.

Yurtdisinda kadinlarda kanama olmaz. Onlarin anatomisi farklimi sence?

Üstelik söylediginde bir tezzatlik daha var. Kadin bakire kalmak istiyorsa, jinekolojik muhane o bölgeyi arastirmak demek. Hic cinsellik yasamadan spekulum mu girsin oraya? Kadin niye kan icin stress yapsin?

Hay ağzını burnunu yediğim

Kadını anlıyorum biraz.
Okuma yazması yok.
15 yaşında 25 yaşındaki biriyle evlendirilmiş.
Hep şiddet görmüş, üstüne 7 çocuk.

Ama aklı hala çarşafta.
Bir derece anlıyorum ama bu bahane değil
Okuma yazma bilmeyip en azında düşünmeyi bilen insanlar da var
İkisininde olmaması tabloyu daha acı hale getiriyor
Aslında şuda var birileri çıkıp sen düşünme ben senin yerine düşünürüm karar veririm diyor maalesef

Kesinlikle bahane değil.
Artık tv, radyo var.
Her şey anlatılıyor, öğretiliyor.

Biraz düşünen insan doğru yanlışı ayırır.

beyfendi eski sevgilisiyle yatıp kalksın size de malum konunun muhasebesini yapsın
yuh artık yok öyle bir şey
sizi aldatan adamı affetmekle hata yapmışsınız
şimdi de bu konuyla uğraşıyorsunuz
hiç üzülmeyin zararın neresinden dönseniz kardır
daha nice 4 yılların geçecek bırak bu zihniyettteki adamla geçmesin
sevin kurtulmuşsun

Erkek arkadaşınız gerçekten çöp,onun üzerinde durmayacağım.Ancak bazı yorumlarda egemen bir görüş var.Bir erkek yalnızca kendisi bakirse bakire bir kadın isteyebilir diye.Bu görüş bence sorunlu.O zaman konu sahibinin erkek arkadaşı bakir olsaydı,bu tavrı doğru mu olacaktı?Hastaneye götürme değil elbette ama 5 yıllık sevgilisini bakire değil diye bıraksa,yapacak bir şey yok adam bakir,bakire istemek hakkı mı diyecektiniz?

Bir erkek kendisi bakir olmasa da bakire birini isteyebilir.Tersi de geçerli.Bu çeşitli sebeplerden kaynaklanabilir ya da zamanla fikri değişmiştir,orası pek önemli değil.Önemli olan erkeğin bakire olmayan kadınları aşağılamaması sadece tercihinin bu yönde olmadığını söylemesi.

Bir kadın/erkek kendimden uzun boylu bir erkekle evlenmek istiyorum dediğinde dur bakalım sen uzun musun da uzun erkek istiyorsun demiyoruz.Bir kadın/erkek kendimden fazla kazanan birini istiyorum da diyebiliyor ya da ben dışadönük,eğlenceliyim sakin tabiatlı birini istiyorum diyebiliyor.Hiç birinde hooopp hemşerim sen nasıl ikiyüzlüsün kendinde olmayan şeyi istiyorsun demiyoruz.

Burda anahtar nokta,kendisi bakir olmayan erkeğin bakire olmayan kadınlar hakkındaki düşünceleri.Sadece ben istemiyorum evlenmek demesinde sorun yok(bu konu için değil genel yazdım)

Bakir değil. Sayısız kadınla birlikteliği olmuştur.
Şaşırmadım.
Bu hep böyle olmuştur.
Kendisi ilişki yaşar ama evleneceği kadının eline erkek eli değmesin ister.
Günümüz Mahmut’u işte :)
Bir konu var hala aktif. Kadınla eşi aynı bu durumdalar yani adamın çok ilişkisi olmuş ama evlendiği kadın bakireymiş bilerek onunla evlenmiş ama kadının kendisine uygun olmadığını anlamış boşanmak istiyor.
Kadın baştan tekmeyi atsaydı sizin gibi bugün uğraşmayacaktı, kendisini de ezdirmeyecekti...

bişi dicem durup dururken neden şu ilk gece , kızlık zarı falan konuşulur? yok esnekmi yok darmi falan. . Ayrıca kendinizden eminseniz ne diye bu konuyu açar birde trip atarsınız? ?
Kendinden emin olmak şöyle dursun böyle zihniyette olması sevdiği kıza böyle yaklaşması asıl mesele.

Yarin bi gun bakire olmadigin icin ayriliyorsun diye suçlarsa hic sasirma..

Bana bakire kadın isterim demedi hiçbir zaman. Hatta çok seviyorsam -sevgilim de bana anlattıysa- bakire olmayan bir kadınla da evlenebilirim diyordu. Ama ben neden teste tabii tutuluyorum bunu anlamadım?

Tam bir yalanci. Kizin bakire olmadigini ogrendikten sonra "Benim icin hic onemli degil ya" deyip cani sikilana kadar iliskiye girmek ve sonra birakmak, amac bu. Bu yuzden tanistigim bazi erkekler benim icin de "Nasil bakiresin yahu, gecti artik o devirler, herkes catir cutur, hic onemli degil artik boyle seyler" deyip kandirmaya calisirken ben "Cinsel iliskiye onem veririm ama henuz bunu gerceklestirecek duzgun biri olmadigi icin bakireyim ve su an dusunmuyorum" dedikten sonra benimle birlikte olamayacagini anlayinca topuk yapiyorlar. 7 24 ilgilenen, agzimin icine dusen insan bir anda bicak gibi herseyi kesiyor

Benim de olmadı. Ne olacaktı? Eşim beni hastahaneye mi götürecekti. Ömrüm boyunca onu affetmezdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…