Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Sizi zamanında aldatmış bu adam. Başkasıyla birlikte olmuş, siz onu affetmişsiniz ama o size güvenmiyor
Kendisi her haltı yediği halde 18 yaşından beri birlikte olduğu bir kadından şüphe duyuyor üstelik.
Zihniyeti bozuk bu adamdan kurtulduğunuz için şükredin. Umarım bu sefer barışmazsınız.
Evet zamanında aldatıldım. Ama aşk sevgi gözümü nasıl kör ettiyse aylar sonra barıştım. Biliyorum çok yanlış bir şey yaptım. Fakat çalışmaya başladım kendi ayaklarımın üzerinde durmaya başlayinca düşüncelerim tamamen değişti. Ben o yokken de benim. Onsuz da gayet ayaktayım. Çevresindeki herkes annesi babası dahil "maşallah nasıl buldun bu kızı bu kız sana nasıl baktı" diyorken o bana bunları nasıl reva görüyor anlam veremiyorum...

Ben kocamla sevgili olduğumuzda ikimiz de bakir/bakire değildik. Hatta ben daha sevgililiğimizin başlarında yaşadıklarımı anlatmıştım.
Sevgililik dönemimizde de seviştik. Sonra nişanlandık evlendik.

4 yıldır evliyiz, 1 kere bile ima ettiğini duymadım görmedim.
Ben de ona tek kelime sormadım. Geçmiş geçmişte kaldı.

Gayet de mutluyuz.

Konu sahibi lütfen üzülme. Çok daha iyilerine layık olduğuna inanıyorum.

Ayrıca dün blutv de 7yüz diye bir dizinin 4. bölümünü izledim. Keşke izleseniz?
Teşkkür ederim değerli tavsiyeniz için. İzlemeye çalışacağım

Sizide anlayamadım zar meselesine gelene kadar bu adamı çözemediniz mi 5 yıldır bu ne arabesklik ben yaparım o yapamaz sayısız kadınla beraber oldum dediğinde daha o zaman ayrılmalıydiniz zihniyeti belli işte bunu ögünecek birşey gibi anlatmış gururla ...
Zinanın yanlış olduğunu düşünüyorsa neden yapıyor hadi yaptı neden övünerek anlatıyor bu çifte standart bu adamla barışırsanız bütün hayatınızı kapsayacak haberiniz olsun bu bir hayat görüşü çünkü sen dur sana haram bana helal herşey böyle olacak insanlık dışı iğrenç zihniyet ikinci sınıf hayatı kabul ediyorsan git barıs bu geri zekalıyla bide mühendis miş
Gerçekten insan inanamıyor ama düsüncelerinin böyle olacagini tahmin etmezdim. Tamam kiskancti inatciydi ama yapisi budur deyip geciyordum. Demek sorgulamak irdelemek lazimmis

Sayisiz kadinla birlikte olmus adam bakire olan kizi haketmiyorki asil sen ondan ayrilmalisin.

Ya bir de sayısız kadın diye övünmezler mi sanki millet kapılarında yatıyor bunların nolurrrr üstün erkeklik gücünü ve cinsel yeteneklerini göster diye, eminim parayla birlikte olmuştur bu işi meslek edinen kişilerle.

Çok gülüyorum erkeklere ya, abartılar övünmeler sanki bir haltmış gibi çoğu töbe est.

Ya bir de sayısız kadın diye övünmezler mi sanki millet kapılarında yatıyor bunların nolurrrr üstün erkeklik gücünü ve cinsel yeteneklerini göster diye, eminim parayla birlikte olmuştur bu işi meslek edinen kişilerle.

Çok gülüyorum erkeklere ya, abartılar övünmeler sanki bir haltmış gibi çoğu töbe est.
Hanımlar o bana direkt sayısız kadınla birlikte oldum demedi. Ama anlaşılıyor lafından sözünden.

Türkiye gerçeği maalesef, bizler ne kadar karşı olsakta bu duruma önüne geçilmesi imkansız.

Bende geçenlerde, hala (!) ilk gece sonunda damat kişisinin; kız kardeşi, ablası, teyzesi, halası vs damadı arayıp tamam mı? diye sorguladıklarını öğrendim ve kusasım geldi.

2018 yılındayız ama ne mahrem hayattan haberdarız ne karşımızdakinin de insan olduğunun bilincide değiliz.

O yüzden erkek arkadaşının bu konuda ki dar düşüncesi şaşırtmdı.

Çok modern görünen kişiler de böyle. Benim kv de eşimi aradı farkettim ama ses etmedim. Oldu mu gibisinden. Benim kv aşırı modern geçinen bir tip ama zihniyeti hala geride.

Evet zamanında aldatıldım. Ama aşk sevgi gözümü nasıl kör ettiyse aylar sonra barıştım. Biliyorum çok yanlış bir şey yaptım. Fakat çalışmaya başladım kendi ayaklarımın üzerinde durmaya başlayinca düşüncelerim tamamen değişti. Ben o yokken de benim. Onsuz da gayet ayaktayım. Çevresindeki herkes annesi babası dahil "maşallah nasıl buldun bu kızı bu kız sana nasıl baktı" diyorken o bana bunları nasıl reva görüyor anlam veremiyorum...
Sevgiliniz bakir değilken ne hakla bakire kadın ister?

Hanımlar o bana direkt sayısız kadınla birlikte oldum demedi. Ama anlaşılıyor lafından sözünden.

Boşversene be canım, ister 1 olsun ister 100 olsun. Adamın zihniyeti berbat. Ben konuyu parça parça okudum seni aldatmış sanırım o zaman niye tekmeyi basmadın? Bak bunlar sana iyi bir ders olsun, bundan sonraki ilişkin için düzgün bir erkek seç tamam mı böyle tiplere prim verme.

Sevgiliniz bakir değilken ne hakla bakire kadın ister?
Bana bakire kadın isterim demedi hiçbir zaman. Hatta çok seviyorsam -sevgilim de bana anlattıysa- bakire olmayan bir kadınla da evlenebilirim diyordu. Ama ben neden teste tabii tutuluyorum bunu anlamadım?

Boşversene be canım, ister 1 olsun ister 100 olsun. Adamın zihniyeti berbat. Ben konuyu parça parça okudum seni aldatmış sanırım o zaman niye tekmeyi basmadın? Bak bunlar sana iyi bir ders olsun, bundan sonraki ilişkin için düzgün bir erkek seç tamam mı böyle tiplere prim verme.
Aldattığında zor da olsa bıraktım. 5-6 ay kadar asla mesajlarına dahi cevap vermedim. Sonra bir sekilde affettirdi fakat şu an aşırı pişmanım

Bana bakire kadın isterim demedi hiçbir zaman. Hatta çok seviyorsam -sevgilim de bana anlattıysa- bakire olmayan bir kadınla da evlenebilirim diyordu. Ama ben neden teste tabii tutuluyorum bunu anlamadım?
Sahtekar çünkü.

Şimdi aklıma geldi, biz bir kaç gün yapamamıştık ben gerilmiştim düğünden sonra balayında yapabilmiştik acaba kv onu mu sordu ay bak işte şimdi sinir oldum iyi mi :KK70:
Bu sebeple sorması bir derece anlaşılabilir
Çünkü olup olmaması ilişkinin sağlıklı yürümesi açısından önemlidir bir annede bunu merak edebilir
Bunu sizin annenizde sorabilirdi
Ama kanlı çarşaf çok farklı
Bu şekilde ispat istiyor kanıt istiyor bunu kendine hak görüyor verimesi gereken belge gibi görüyor

Çok modern görünen kişiler de böyle. Benim kv de eşimi aradı farkettim ama ses etmedim. Oldu mu gibisinden. Benim kv aşırı modern geçinen bir tip ama zihniyeti hala geride.
Benim kv bildiğin geri kafalı.
Çarşaf şart dediğinde, çarşaftakinin ne kanı olduğunu nereden anlayacaksın dedim, dumur oldu.
Üstüne, kızlık zarı dikiliyor artık, tıp ilerledi dedim, şoktan çıkamadı bir süre :halay::halay::sampiyon::KK59:

X