Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Foruma her girdigimde morallerimi alt ust edecek bir konu ile karsilasiyorum illaki. Zeka kupleri basmis burayi; "kadinda bekaret istemek erkegin en dogal hakki" (Bunu savunanlar 'hak' kavramini nasil tanimliyor acaba, mesela erkeklerin bu hakki "insan haklari evrensel beyannamesinde de yer aliyor muymus? En dogal hak ya!) deyip de esimin gecmisi beni ilgilendirmez, onemli olan gelecegimiz diyenler. Hanimefendiler ne yazdiginizi tekrardan bir okuyor musunuz acaba? Bilincli misiniz bunlari yazarken, cok merak ediyorum. Orfmus, adetmis; niye hep kadina bunlar? Erkek diledigiyle yatar kimsenin giki cikmaz; kadin kimseyle yatmasa, evlendigi kisiyle cocuk yasta tanissa dahi bekaretinin yazili ispati istenir. Erkegin ici rahat etmeli malum!!!!

oğlunuza ne diyeceksiniz peki oğlum sen naparsan yap sonuçta evlenmeden önce yapiyorsun ama evleneceğin kadin bakire olsun mu diyeceksiniz?
O zmn böyle bişi bekleyemez .. inş kurtulursunuz.. o da her haltı yapıp sonra diktirip bakireyim diye yutturan biri ile evlenir .. bol bol da kan gelir inş.. amin..
bol bol kan gelir aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…