Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

gelelim neye karar verdim.eşimi geç yollamak istiyorum.kadın geldiği zaman onun evde olduğunu konuyu bildiğini anlamasını isitorum.ne dersiniz?

herşey yolunda gider ,kadın lafı yer oturur inşallahkaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile5

hahhh ağustos böceğimiz geldin mi merak ettım ne oldu die bir kaç sayfa okuyayım cvp yazıcam.

Aklima ne geldi.
Imkanimiz olsada hepimiz:
Sensible, -badem-+, agustos_bocegi, AnnemBirMelek, banu07, BiRiCiGiM, burcinnn, cigdem83, DALOLIM, devilx, iipekk, kelebebek, kulitta, lolipop85, nnurayy, sblue, senza, yeshil, _SeReNa_

sabah kadinin kapisina dikilsek:)))))

Kalbimiz agustos_bocegiyle olacak:asigim:Şeniz

birden görünce daha adımını atamaz zaten:roflol::roflol: evde pinekleyip dursun zilli:roflol:

kadına demek istedğim aynen şu, eşimin o gün utandığı için hayır diyemediğini, zaten alışverişe gittiği zamanda utancından giymeyeceği şeyler satın aldığını(gerçektende aynen öyle yapar) ama bu servis işinden hoşlanmadığını ve senin kendi başının çaresine bakman gerektiğiini. ayrıca evli bir erkekle bekar bir kadının karı koca gibi sürekli beraber işe gidip gelmelerinin en başta benim sonrada çevre tarafından hoş karşılanmadığını.ben eşime güvendiğim için ses etmedim ama eşim bu durumdan son derece rahatsızlık duyduğu için kendisinin bana teklif ettiğini. ne dersiniz canlarım?

"ben eşime güvendiğim için ses etmedim ama eşim bu durumdan son derece rahatsızlık duyduğu için kendisinin bana teklif ettiğini."

fevkaladenin fevkinde , bayıldımma.s

azıcık durun kız tepinmeyin
kadının konusunu kilitlemesinler şimci
konu patlama yaptı zati yasakkelime
meraktan ölürüz sonra sabredin kaydirigubbakcemile3

canım sert olmuş sanki:)) fazla uzatma lafı bence sadece kusura bakmayın artık sizi eşim bırakamayacak zaten baştan beri doğru bi fikir değildi bu eşimde pek memnun değildi ama bişey diyemedi bana rica etti o yüzden kusura bakmayın size ii günler de kapat kapıyı

evet böyle denmesi iyi fikir.detaya girmeye gerek yok.her zaman mesafeli konuşmak daha iyi.-tatlicadiarzu-:tomato:

konumuz sonuca bağlanmıştır . hayırlı olsun bende gönül rahatlığıyla sayfayı kapatabilirim ama yarın gelişmeleri takip edeceğim elbette kaydirigubbakcemile5

canım ya iiki burayı bilip de yazmayı akıl etmişsin yoksa sen sağlıklı düşünemedin ve allah göstermesin boşanırdın belki de allaha çok şükür sevindim bu konuda

Harika olur hemde. Binadaki asalakları ilaçlama ekibi olarak gideriz

:roflol::roflol::roflol:

konumuz sonuca bağlanmıştır . hayırlı olsun bende gönül rahatlığıyla sayfayı kapatabilirim ama yarın gelişmeleri takip edeceğim elbette kaydirigubbakcemile5

haklısın canım yarın yine burdayız sonuclar için inşallah ters birşeyler olmaz:Saruboceq:

amiinn inşalla bende çıkıorum kızlar hepinizi öpüyorum.. allah yardımcın olsun ağustos böceğim.. öpüyorum hayırlı gecelerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…