BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Öncelikle kimse kimseyi kırmasın ve Ticaret yapmıyoruz lafını niye üstüne alınip açıklama yaptın inan şaşkınım şu an. Bn kimse kimseyi kırmasın dediğim konu: mesajlara cevap verilmediğininde senin de sinirlenip üzüldüğünü düşündüğüm için yazdım. Burda amacım kimseyi eleştirmek deil orta yolu bulmaktı. Genel olarak kendim de dahil olmak uzere hepimize yazdim Ama görüyorum ki yazdığım şeyler yanlış anlaşılmış. Bn fikrimi belirttim sadece. Sorumluluğu da bn elimden geldiğince almaya çalışırim. Lütfen kimse kimseyi yanlış anlamasin arkdaslar. Burda birbirimizı eleştirip bi şey elde edemeyiz. Esra en basta seni haklı bulduğumu soylemistim. Madem bu kadar yoruluyorsun bn de yardımcı olurum elimden geldiğince. Bu arkdadaş daha yardım ederse 3 kişi rahat halledebiliriz

Benim icinde fark etmez kizlar. Ayetel kursi okunmasi taraftariyim . Toplu okuyacagimiz icin yetistiririm . 1 hafta sonra muafiyetim baslayacak neye karar verilirse ben uyarim bnde elimden geldifince yetismeye calisiyorum kizlar

Ben kirilmam birseye cvp vermediginiz zaman bunalirim en cok bu tarz bir uyari yazmak durumunda kalirim gereksiz olur biri uzerine alir o kirilir sikinti orada baslar dua listesi ne gerek var

bana yol gosterilmezse nasil cizeyim rotayi kelebek bak ben sabah yazana kadar kimse A kursi olsun veya kevser olsun veya salavat olsun demedi burasi 10 kisi 20 uzeri kisi degilki muaflarda okumaz birsey belirleyelim diyelim zaten on kisisin 5 muaf olsa kaliyo 5 kisi onun yerine o zaman icin esma salavat secilir herkes katilir duadan kopmaz hafifleyince ayete gecilir az kisi katilmaz sonradan gelir
ben 313 u bir oturusta okurum aa arkadaslarda 2 gunde okur derim baskasi kostura kostura okur bunalir duasindan koparak okur veya biri derki ben o kadar okuyamam bu sefer paylasmaya gidilir yazilsa orta yolu bularak baslanir
Soruyorum cvp yazmiyor kimse bu sefer muallakta kaliyorum
Msal okudum bu hafta muaf olacam ben,
Okudum bir sonraki duamizi kisa secelim okudum ama sure gereksiz uzun veya cok kisa gibi
Bir yerden bir tini alayimki bende soyle yapalim kizlar uygunu bu gorunuyor siz ne diyorsunuz diyeyim oyle olunca benimde sevkim kalmiyor cunku zaten herkes kendine okuyor kendi duasini yapiyor bura ortak okuma ortak karar iletisimle herkesin kolaylacagi yolla gidince guzel aktif seri oluyor yoksa ooo bekle Allah bekle oluyor inan tecrubeme istinaden yaziyorum
Sana kirilmadim yani uzerine alma

10 kisiyiz
4A.kursi
1 kevser suresi
Muafiyetlerinize bilmiyorum ayet uzerinden gidiyoruz ama kalan arkadaslarda yazsin ltfen ona gore baslatirim 313 a kursi icin 3-4 gun uygunmu mesela bilemiyorum okuma hizlarinizi o yuzden yazin yazin diyorum
Bunalmayin darlanmayin diye

Kuzum ben muaf değilim benim için 1günde okurum inşaallah

Dualar konusunda cok bilgili degilim. Daha once de soylemistim. Cogu seyi sizden ogreniyorum. Bunun icin de ayrica tesekkur ederim. A.kursi benim icin uygundur. Ezbere bildigim icin kisa surede okuyabilirim.

Esra yukun cok. Farkindayiz. Sen ne dersen itiraz etmeden yapilir zaten. Benim uzerime dusen bir sey varsa onu da yapayim. Tekrar tesekkur ederim emeklerin icin.

Ayetel kursi olur ben biraz yavas okuyorum ezberimde olmasina ragmen 3 gun degilde 4 gun filan olsa cok iyi olur eger diger arkadaslara da utarsa. Bu hafta hastane isleri filanda var ben her firsat buldukca okur size yetisirim her turlu insallah :)

Haklısın. Hepimizin amacı aynı daha dikkatli olunur bu günden itibaren inş Allah. Bn de sana elimden geldiğince yardımcı olacağım Allahın izni ile. Okundu yazısı için kopyala yapıştır mi yapion? Kimin okuyup kimin okumadığı takibini bn yaparım inş Allah öğrenirsem. Dua belirleme için sorma felanı da sen yaparsın. Olur mu canm?

Cevapla yapip ouete yazan yerleri silip sonra kim okumussa onun yanina okundu yazip cevapla diyorum kopya yapinca nicleri duzgun almiyor kisilere etiket gitmiyor bu defa

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

OKUNAN DUA: 313 AYATEL KURSİ
OKUNAN KİSİ:TOPLU NIYET
DUA BITIS SURESI: PERSEMBE

hmbg (Hatice)
megos (Görkem)
K Kelebek_131 (Neslihan)
@OMRUM79(Derya)
O Ozzgeee (Esra)
bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)
love_story (Özlem)
4 45blkr (Maide)

Kızlar 313 Ayetel kürsiyi okudum Rabbim kabul etsin inşallah, Rabbim hepimize hayırlı kapılar açsin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…