BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

OKUNAN DUA: HADİD SURESI ILK 6AYET HASR SURESI SON 4 AYET
OKUNAN KİSİ:TOPLU NIYET
DUA BITIS SURESI: PAZAR SAAT 09:00

hmbg (Hatice)OKUNDU
megos (Görkem)
sl_12 (Seval)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
@bcgirl(Begum)OKUNDU
HayallerimGercekOldu
D diclemm (Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)
4 45blkr (Maide)

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

hmbg (Hatice)OKUNDU
megos (Görkem)OKUNDU
sl_12 (Seval)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
@bcgirl(Begum)OKUNDU
HayallerimGercekOldu
D diclemm (Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)
4 45blkr (Maide)

Bu duadan sonra listeden çıkmak istiyorum hepiminz hakkınızı helal edin benden yana helal olsun Rabbim karşınıza inşallah istediğiniz gibi birini çıkarır evliliği ben bir kenara kaldırdım iş konusunda sıkıntılarım çok fazla kpss çalışıyorum dualarınızda aklınıza gelirsem atanmam için dua ederseniz sevinirim.

hmbg (Hatice)OKUNDU
megos (Görkem)OKUNDU
sl_12 (Seval)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
@bcgirl(Begum)OKUNDU
HayallerimGercekOldu OKUNDU
D diclemm (Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)
4 45blkr (Maide)OKUNDU

Ederim elbet cnm Allah kolaylik versin ama ayrilmasaydin keske zaten toplu okuyorduk ama yetisemem dersen biraey diyemem tabi yine gel (ay bu ay bir garip ay herkeste umutsuzluk bezginlik vazgecisler vs var hayirlisiyla gecsin toparlariz insallah)

Hanimlar siradaki duamiz ne olsun

DUA LİSTESİ
1.Taha suresi (okuduk)
2.313 Fatiha(okuduk)
3.Fetih suresi(okuduk)
4.Ashabi Bedir(okuduk)
5.Cuma suresi(okuduk)
6.Furkan suresi(okuduk)
7.Yasin suresi (okuduk)
8.A.kursi/Fatiha/Felak/Nas/ihlas/kafirun (okuduk)
9.276.676 Adet Ya Sekur esmasi (okuduk)
10.Esma Fatiha kisi okumasi(Okuduk)
11.cevsen i kebir
12.313 A kursi (bolusma usulu kisi)
13.313. Kevser suresi
14.1000 Ya latif 100 salavati fatih
15.786 besmele 133 salavat Geylani hz besmele duasi
16.Haşr suresi ilk 7 Hadid suresi son4 Ayet(okuduk)
17.3 tane Duhan suresi
18.540 adet Hadid suresi 3. Ayet (bolusmeli kisi okumasi)
19.1900 Tane Tovbe suresi 129. Ayet

Kuzum senin gönlünden geçen ne bilmiyorum da benimde Ayetel Kürsi mi okusak bu huzursuzluklara karşı nasiphangi dua beklemedeyim

hmbg (Hatice)OKUNDU
megos (Görkem)OKUNDU
sl_12 (Seval)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)OKUNDU
OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
@bcgirl(Begum)OKUNDU
HayallerimGercekOldu OKUNDU
D diclemm (Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)
4 45blkr (Maide)OKUNDU

Arkadaslar dua icin fikir istiyorum 1 kisi yaziyor e burasi dua muafiyetler onemli belirlenecek dua icin soruyorum 2 kisi yaziyor (atiyorum duaya baslasam sonradan geliyor e ben hastaydim sayi bolustursem veya onem ihya etse al bastan ) burasi benim sayfam degil ortak bir sayfa burayida oyle actik bu sayfayi benden once duzenleyen arkadas gitti suan idare ediyorum ama yazarkende dedim ortak birgun baska biriniz devralir hersey ortak fikirler beyan edilir
İs dondu benim dua belirlememe benim sure belirlememe ben 313 a kursiyi 1 gunde de okurum hepiniz okuyabilirmisiniz neye gore kime gore belirleme yapayim herkes gormezden gelirse
Bu sekilde giderse ben max 1 dua sonra birakirim hanimlar biriniz devralir devam edersiniz

Katılıyorum canım sana 10 kişi kalcaz ,kızlar niye bı fikir belirtmiyorsunuz? diğer duada da çok fikir belirten olmadı maksadımız birbirimizden nefes almak, bana ayetel Kürsi okuması zor gelmez ama kiminin ezberinde olmaz ,ağır gelir okuması , hep beraber katılım olsun inşaallah

haklısın özgecim Ayetel kürsi ben okuyabilir ki listedeki diğer dualara da uyarım benim için sorun yok bi çoğunluk fikir beyan etmezse Ayetel kürsiyi okuyalım derim ben

Acik kinusucam bu sayfada 30 gunde bir dua ediliyordu yenisini actik duzen olsun katilim olsun dedik neyse iyi guzel ki yazdimda basindan bu dualarda onemli noktalar var atlamamak lazim yoksa olmuyor bir muddet sonra ben birakiyorum veya sayfada gerginlik cikiyor ama yok is dondu gelip okudum yazip gitmeye soru soruyorum bana uyar hastamisiniz 1,2 kisi he yada yok diyor gerisi tiss ben duadan anlamam siz belirleyin bir duaya hakkinin cok ustu zaman veriyorum misal aslinda erken biter yenisine baslanir yok yani sanki millete zorla dua ettirir oldum biriniz devralin arkadaslar bende 3,5 cok duzenli az kisisel okuyalim diyen fikirde beyan eden arkadasla ozelden az oz seri devam ederim cokta sikinti degil kimseyi zorla itekleyemem isin icinde heves yoksada birsey olmuyor zaten siz icten bir huzurla veya sevkle ay bugun ne okuyacagiz kizlarla diye buraya gelmiyorsaniz ne siz vaktinizi harcayin nede ben

Bn 313 Kevser suresi okuyalım bu sefer derim. Cnku çok yoğunum. Zaten elimaden geldiğince katılmaya çalışıyorum. Hem okul hem iş hem kurs. Ancak gece okuyabiliyorum. Esracim sen de haklısın ama bn biraz sakin ol derim. Ve bnce sıraya göre gidelim. Sen kimseye ne okuyacağız diye sorma. O duada zorlanan bi dahaki okumaya gelir Muaf olan da muafiyeti bitince okur. Okumak istemeyenen de çıkar. Burda bı ticaret yapmıyoruz. Güzel bi iş yapıyoruz. Kimse kimseyin kalbini incitmesin. Zor duruma da koymasin. Süre meselesi de 2 - 3 gün yeterli oluoyr zaten. Kısa esmalar içinde boş zaman kalırsa herkes kendince duasını yapar. Ama max 2 gün her duaya yeter diye düşünüyorum.

Oncelikle kimseyi kirmak gibi bir niyetim yok ben zaten kimseyi kirmamak icin listelerimi birakiyorum hele ticaret hic hic benim tarzim degildir karsiliksiz cook okurum taniyan bilio zaten listelerden yogunluga gelince herkes yogun arkadasim zaman ayirmakla alakali bir konu siz benim hangi arada derede liste yaptigimi duzen sagladigimi tahmin bile edemezsiniz mesela :)
Okuyan okur adet olan sonradan gelir sen belirle sure belirle o surede oku gec dediginiz noktada saldim cayira oluyor iste daha onceki listeler deki gibi ve duzen olmadigi biraz kural olsun dendigi icin burayi acmistik
Kaldiki belirttim sayfayi ben acmadim ortak acildi herkes liste yapma soz soyleme fikir beyan etme hakkina sahip ama
Kimse sorumluluk almak istemiyor bende istemiyorum mesela biride biraz devralsin o duzen saglasin kararlastirma yapsin ben sadece giriyim okudum yazayim cikayim gibi
Yolu cizmede destek olunmayinca ben cizemiyorum misal 10 kisiyiz az muafiyet bilgim olsa ona gore bakar suremi esmami salavatmi seceriz (musal 6 kisi muafsa ayet degilde salavat secilir gibi)veya sure bana 2 gun az 4 gun olsun dense gibi oteki turlu ben kendime gore secince baskasi yetemeyebilir bunalabilir duasini birakabilir amac darlanmadan darlatmadan mumkun mertebe sureklilik saglamak listeler boyledir

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…