BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Tmm canm

Listedeki 1000 ya latif 100 salavati fatihi okuruz bcgirl de cok yakindi muafiyete

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

OKUNAN DUA: 313 AYATEL KURSİ
OKUNAN KİSİ:TOPLU NIYET
DUA BITIS SURESI: PERSEMBE

hmbg (Hatice)OKUNDU
megos (Görkem)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)MUAF
OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)OKUNDU
love_story (Özlem)OKUNDU
4 45blkr (Maide)OKUNDU

Kızlar 313 Ayetel kürsiyi okudum Rabbim kabul etsin inşallah, Rabbim hepimize hayırlı kapılar açsin inşaallah

Ben okudum Allah kabul etsin.

O Ozzgeee canım okudum.Rabbim hepimize hayırlı yuva nasip etsin.

Okudum Allah kabul etsin, İnşallah.

Ben de okudum Allah kabul etsin inşallah.

Hayırlı kandiller okudum arkadaşlar .. rabbim her birimizin hayırlı isteklerini kabul etsin inşallah ..
Allah kabul etsin Arkdaslar. Bu mübarek günde Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin. Bizleri hayırlı bir eş olmayı ve hayırlı bi eşe sahip olmayı nasip etsin. İki dünya saadeti nasip etsin inş Allah

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

OKUNAN DUA: 313 AYATEL KURSİ
DUA BITIS SURESI: PERSEMBE

hmbg (Hatice)OKUNDU
megos (Görkem)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)MUAF
OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl (Begum)OKUNDU
HayallerimGercekOldu OKUNDU
@diclemm(Çağla)OKUNDU
love_story (Özlem)OKUNDU
4 45blkr (Maide)OKUNDU

Hepinize toplu olarak 100 Ya Fettah ya bais
3 ayetelkursi 3 Fatiha 3 ihlas 3 inşirah okudum Rabbim hepinize hayırlı insanlarla tez zamanda yuva kurmayı nasip eder inşallah.

Hepinize toplu olarak 100 Ya Fettah ya bais
3 ayetelkursi 3 Fatiha 3 ihlas 3 inşirah okudum Rabbim hepinize hayırlı insanlarla tez zamanda yuva kurmayı nasip eder inşallah.
Allah razi olsun kuzum bize ettiklerinin biercesini almak nasip olsun

Son düzenleme:

OKUNAN DUA: 1000 Ya Latif Esmasi 100 salavati fatih
DUA BITIS SURESI: CUMARTESİ

megos (Görkem)
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)
love_story (Özlem)
4 45blkr (Maide)

Son düzenleme:
Arkadaslar esmayi 1000 adet Ya latif,ya latif,ya latif seklinde cekip 1000 e tamamladiktan sonra 100 adet assagidaki salavat okunuyor
Arapcasi bircok kitap ve googleda mevcut oradan okumak isteyenler icin esma yaklasik 9-10 dk suruyor salavatta kisa oldugu icin cok zaman almiyor Cumartesi sabah baska bir salavat ve esmaya geceriz insallah
Okunuşu:
Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym

Manası:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

OKUNAN DUA: 1000 Ya Latif Esmasi 100 salavati fatih
DUA BITIS SURESI: CUMARTESİ

megos (Görkem)
K Kelebek_131 (Neslihan)OKUNDU
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)
love_story (Özlem)
4 45blkr (Maide)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…