BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

ebruli-- ebruli-- son iki arkadasin okumasi icin sizden bilgi bekliyorum sizide isteginiz uzerine bu liste eklemiyorum musait olunca yazarsiniz eklerim yine

Kizlar listeyi bir saat sonra yapicam bir arkadastan isim bilgisi digerindende katilim bilgisi bekliyorum ona gore ayrlar yaparim duamiz hadid ve hasr sureli olan okumamiz

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

OKUNAN DUA: HASR SURESI ILK 6AYET HADID SURESI SON 4 AYET
OKUNAN KİSİ:TOPLU NIYET
DUA BITIS SURESI: PAZAR SAAT 09:00

hmbg hmbg (Hatice)
megos megos (Görkem)
sl_12 sl_12 (Seval)
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
bcgirl bcgirl (Begum)
@Tulelut
D diclemm (Çağla)
@love_story(Özlem)
4 45blkr (Maide)

Son düzenleme:
Namaria Namaria cnm bu listeye emin olamadigim
Icin eklemedim yogunum demistin arkadaslarin arasindada gecesinde yada sabahinda okumak isteyenler olunca listeyi yapmak gerekiyor bir sonraki liste istiyorsan yazarsin eklerim

özlem için okudum girmeye fırsatım olmadı

tamam ben sana katılabileceğim zaman bildiririm

özlem için okudum girmeye fırsatım olmadı

tamam ben sana katılabileceğim zaman bildiririm
Bir arkadas daha vardi cagla onada bildirim yapmadiniz arkadaslar duzgun bildirin insanlar size okudu duaniz icinize sindi geciktirmedi kimse sizde bildirinki onlarinda icine sinsin caglanin duasi cars aksam bitti ama yazmadiniz

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

OKUNAN DUA: HASR SURESI ILK 6AYET HADID SURESI SON 4 AYET

hmbg hmbg (Hatice)
megos megos (Görkem)
sl_12 sl_12 (Seval)
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
bcgirl bcgirl (Begum)
@Tulelut
D diclemm (Çağla)
@love_story(Özlem)
4 45blkr (Maide)

O Ozzgeee canım yazdığın surelere bakmak için netti açmıştım,formlarda hadid suresi ilk 6 ayet hasr suresi son 4 ayetin okunmasının faziletleri yazıyor,sen tam tersini yazmışsın...
acaba karışıklık olabilir mi :110:

O Ozzgeee canım yazdığın surelere bakmak için netti açmıştım,formlarda hadid suresi ilk 6 ayet hasr suresi son 4 ayetin okunmasının faziletleri yazıyor,sen tam tersini yazmışsın...
acaba karışıklık olabilir mi :110:
Evet heryere dogru yazip basligi yanlis yazmisim ama cogu kisi duayi biliyor zaten skinti olmaz sanirim simdi duzelteyim

OKUNAN DUA: HADİD SURESI ILK 6AYET HASR SURESI SON 4 AYET

hmbg hmbg (Hatice)
megos megos (Görkem)
sl_12 sl_12 (Seval)
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
bcgirl bcgirl (Begum)
@Tulelut
D diclemm (Çağla)OKUNDU