BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:41 A.KURSI,FELAK,NAS,FATIHA,IHLAS,KAFIRUN
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:26 EKİM PERSEMBE

hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)
Namaria Namaria (Almıla)OKUNDU
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)MUAF
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl bcgirl (Begum)
@Tulelut
D diclemm (Çağla)
love_story love_story (Özlem)

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl bcgirl (Begum)
@Tulelut
D diclemm (Çağla)OKUNDU
love_story love_story (Özlem)OKUNDU

canlar ilk grubumuza hayırlı eş için dua edelim grubuna ilk mesajımı 7 şubat 2015 te atmışım beni de aranıza alın diye o günden beri ne dualar ettim Allah bilir ama yaş geldi 30 a bir talip adayı bile cıkmadı kaç yıldır bazen umutsuzluiğa kapılıyorum ama Rabbim büyüktür olmadığında da vardır bir hikmet :KK42:

canlar ilk grubumuza hayırlı eş için dua edelim grubuna ilk mesajımı 7 şubat 2015 te atmışım beni de aranıza alın diye o günden beri ne dualar ettim Allah bilir ama yaş geldi 30 a bir talip adayı bile cıkmadı kaç yıldır bazen umutsuzluiğa kapılıyorum ama Rabbim büyüktür olmadığında da vardır bir hikmet :KK42:
Canım bu ara bu duygu ve hissiyat bende de çok yoğun , Rabbim hepimize güzel günler nasip etsin inşallah

Herkesin bir sinavi var bu hayatta yaradan yazmissa yasananin onunde kimse duramiyor sabir sukur dua baskada birsey yok
Gecen hast isim vardi el kadar maskeli bebeye denk geldim dusundum evlenmis evet cocuk sahibide olmus ama bak cigeri hep yanik hep kaybetme korkusu hep umuda tutunma cabasi cani yandimi insanin canindan can gider yetiskin degilki o birde anne olunca dusunemem bile onunda sinavi bu cok sukur halime dedim
Diger taraftan burada okuyorum ama yalan ama gercek doven soven parasini elinden alan kocalar eziyet eden kv gorumceler
soruyorum vallahi billahi nisanli arkadasken boyle degildi diyorlar
Al oda evlendi hemde ne umut ne heves ne hayalle evlilik mi o mutlumu?
O yuzden umutsuzluk olmaz dua edip sabredicez olmuyorsada sukredicez hangi serden bizi koruyordur biz bilemeyiz
Modunu dusurme bilirsin ben astrolojiye merakli degilim ama gokyuzune inanirim orada olan haraketlerin yaratilmislarla baglantisi olduguna inaniyorum yine ay yildiz biseler yer degistiriyordur herkes huysuz bu ara bol bol ya safi ve ya sekur cek kuzum

Aslinda ya sekuru buyuk ebced degerinde okumayi cok isterim zaman onemli degil musait olan girdikce alir kimi gunluk sayi belirler okur diye bakiyorum ama 277 000gibi bir rakam cok basarirmiyiz bilemedigimden teklif etmedim

Herkesin bir sinavi var bu hayatta yaradan yazmissa yasananin onunde kimse duramiyor sabir sukur dua baskada birsey yok
Gecen hast isim vardi el kadar maskeli bebeye denk geldim dusundum evlenmis evet cocuk sahibide olmus ama bak cigeri hep yanik hep kaybetme korkusu hep umuda tutunma cabasi cani yandimi insanin canindan can gider yetiskin degilki o birde anne olunca dusunemem bile onunda sinavi bu cok sukur halime dedim
Diger taraftan burada okuyorum ama yalan ama gercek doven soven parasini elinden alan kocalar eziyet eden kv gorumceler
soruyorum vallahi billahi nisanli arkadasken boyle degildi diyorlar
Al oda evlendi hemde ne umut ne heves ne hayalle evlilik mi o mutlumu?
O yuzden umutsuzluk olmaz dua edip sabredicez olmuyorsada sukredicez hangi serden bizi koruyordur biz bilemeyiz
Modunu dusurme bilirsin ben astrolojiye merakli degilim ama gokyuzune inanirim orada olan haraketlerin yaratilmislarla baglantisi olduguna inaniyorum yine ay yildiz biseler yer degistiriyordur herkes huysuz bu ara bol bol ya safi ve ya sekur cek kuzum

Aslinda ya sekuru buyuk ebced degerinde okumayi cok isterim zaman onemli degil musait olan girdikce alir kimi gunluk sayi belirler okur diye bakiyorum ama 277 000gibi bir rakam cok basarirmiyiz bilemedigimden teklif etmedim
canım cok doğru söylüyosun insanlar ne umutlarla evleniyor sonu hayal kırıklığı...
dediğin gibi ya şekur esmasına başlayım canım halimize cok şükür cok teşekkür ederim iyi geldi yazdıkların.
Aslında ya Şekur büyük ebced değerini bir başlık açsan orda okusak okuduğumuzdan düşerek çok iyi olur canım ben de ya selam esmasını okuyorum günlük artık selamete cıkmak için

canım cok doğru söylüyosun insanlar ne umutlarla evleniyor sonu hayal kırıklığı...
dediğin gibi ya şekur esmasına başlayım canım halimize cok şükür cok teşekkür ederim iyi geldi yazdıkların.
Aslında ya Şekur büyük ebced değerini bir başlık açsan orda okusak okuduğumuzdan düşerek çok iyi olur canım ben de ya selam esmasını okuyorum günlük artık selamete cıkmak için
Ben zaten gunluk okumaya gayret ediyorum cnm kimi gun 1000 kimigun 526 baska baslik acmam biliosun ya safiyi acmistim tum hastalara okumaya maalesef 4-5 kisi bitirdik
Kimse sahsina edilmeyecekse duada almiyor artik buralarda esma listem bile gerildi malum sebeplerden alan 3,5 kisi olduktan sonra o 3,5kisi icin sahsi niyetlenip okumak daha mantikli geliyor bana ma dedigim gibi sayi yuksek herkes hergun alabilirmi bilmiyorum

Ben zaten gunluk okumaya gayret ediyorum cnm kimi gun 1000 kimigun 526 baska baslik acmam biliosun ya safiyi acmistim tum hastalara okumaya maalesef 4-5 kisi bitirdik
Kimse sahsina edilmeyecekse duada almiyor artik buralarda esma listem bile gerildi malum sebeplerden alan 3,5 kisi olduktan sonra o 3,5kisi icin sahsi niyetlenip okumak daha mantikli geliyor bana ma dedigim gibi sayi yuksek herkes hergun alabilirmi bilmiyorum
sen de haklısın canım şahsına edilmedikçe sayı git gide düşüyor burda, üzücü bir durum...ben de okumaya başlayım inşallah Ya Şekür çok güzel bir esma

Canım haklısın,Burda bi sürü topik vardı duası biten kayboldu maalesef :KK43: ama açarsan ben katılırım,günlük koşturmadan okumayı unuttuğumuz o kadar çok şey varki burda bi gruba katılınca sorumluluk oluyor,yine kurallar koyarak bi kaç esmayı tek topikte toplayabiliriz.Tabi bu benim şahsi fikrim ...

Ya burasi cok zor soyleki cesit cesit insan var zaten gun gun devamlilik saglayan saysam 15 20 kisi o insanlarda zamanla okunan ortamlarin gerginliginden sorumsuzlugundan biktigi icin artik pek katilmiyorlar o yuzden artik ister istemez cok kuralli sayfa olusturamiyorum bir yerden sonra sanki siz maas aliyorsunuz ssk niz odeniyor zorunluymussunuz gibi bir tavrada maruz kalabiliyorsunuz yahu sende duaya gelmissin bende takip et yok senin onu etiketlemen ozel msj atman baska forumlarda yakalaman gerekiyor cikarirsan birde afra tafra yiyosun mecbursun cunku (yanlis anlasilmasin bu grup icin demiyorum geneli soyluyorum cok insanla karsilastim) o yuzden girmiyorum o islere cok

Bu liste icin eger herkes okuyalim derse direk niyetlenerek okuyup dua basi sonuda ismen duamizi yapariz
Soyle evet tam hesaplamadim ama 277bin civari bir sayi ebced degeri
Nameria kisa ayetlerden bir liste verdi misal atiyorum derizki 1 hafta 11 tane z ayet ve bir hafta boyunca okuyabildiginiz kadar ya sekur esmasi hafta tamamlaninca gelir tazar illa gunluk girmesinede ferek yok 2 hafta 2.siradaki kisa ayet 11 defa yanina okuyabildigi kadar ya sekur esma boyle boyle hem 20-25 gun esmaya devamlilik saglanir hem okuyyabilen ayetinide okur hem arasiz gunluk dua hemde yormama olur hme herkes sahsi dua almis olur ama onun disi o sayiyi genelde acik forum olarak acarsam 2-3 ayda bitmez arkadaslarda okusunlar azilanlari talebe gore bakariz

Bende okudum hepsinden 41er kez
Rabbim kabul etsin dualarımızı hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşaallah

Ya Şekür esması için yeni konu mu açılacak ya da burda mı okunacak anlamadım
ama okunacaksa ben katılabilirim bu aralar duaya çok ihtiyacım var tabi dua etmeye de

Kizlar benimde bu aralar yogun gidiyor ama insallah persembeyr kadar okuyacagim.
Bu aralar benimde icim skliyo icinde oldugum durumdan dolayi mi bilemiyorum. bende Ya Selam esmasini okumaya basladim. Allahim insallah kabul eder. Yaklasik herkeste boyle bi hava var anladigim kadariyla bundan snraki duamizda da buna niyetlenerek (sknti icin) okuyabiliriz diye dusundum. ne dersiniz bilemiyorum da :) bu ara duaya icimi ferahlandimaya ihtiyacim var

hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli-- OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl bcgirl (Begum)
@Tulelut
D diclemm (Çağla)OKUNDU
love_story love_story (Özlem)OKUNDU

Kizlar benimde bu aralar yogun gidiyor ama insallah persembeyr kadar okuyacagim.
Bu aralar benimde icim skliyo icinde oldugum durumdan dolayi mi bilemiyorum. bende Ya Selam esmasini okumaya basladim. Allahim insallah kabul eder. Yaklasik herkeste boyle bi hava var anladigim kadariyla bundan snraki duamizda da buna niyetlenerek (sknti icin) okuyabiliriz diye dusundum. ne dersiniz bilemiyorum da :) bu ara duaya icimi ferahlandimaya ihtiyacim var
Genel genel herkeste bir bunalti birsey yapmama hircinlik var birazda artik kisa giriyoruz malum havalar kapali oda etkiliyor sanirim namariaya yazdigim gibi gokyuzude etkiliyor pek bakmadim ama bu ay yildiz yer degisimleride etkili astrolojiyle alakam yok burca falan inanmamda gokyuzu ay yildiz haraketlerinin insan hayvan ve doga uzerinde etkisi var ona inananiyorum gokte olanlar yerde olanlari etkiliyor bence
Okudugumuz dualar zaten haset fesat nazar hastalik sikinti kapalilik vs icin okunan kuranda belirtilmis dualar aslinda farkinda olmadan tam zamanina denk getirmisiz
Cok darlaniyorsan bu 6 duayi hergun birakmadan 7ser defa suya oku ic cnm

Bende okudum hepsinden 41er kez
Rabbim kabul etsin dualarımızı hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşaallah

Ya Şekür esması için yeni konu mu açılacak ya da burda mı okunacak anlamadım
ama okunacaksa ben katılabilirim bu aralar duaya çok ihtiyacım var tabi dua etmeye de
Cnm baska sayfa acmam onda zorlaniyorum herkes heves ediyo sonra ugramiyor 3-4 kisi kaliyor dua uzadikca uzuyor herkes uyariz derse burada okuruz dedim fikir yani illa olacak diye birsey yok burada okursak herkes birdefa niyetlenir sonra okudukca yazar veya bir hafta kendi okur not alir haftalik toplu olarak gelir yazar oyle oyle okur hem gunluk esmasini ceker hem 20 21 gun bir esmayi zikredip guzelliklerinden faydalanir bittiginde musait olan hangimizsek 2 rekat namazla bagislar yine ismen sayar duamizi ederiz
Ama sayi cok cok dagiliriz denirsede listeden bir duamizla devam ederiz
Hep derim dua isi nasip isi eger nasipse okunuyor degilse nasip olmuyor
Agzina yuregine saglik bu arada rabbim kabul etsin

X