BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:1 YASİN SURESİ
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:21 EKİM CUMARTESİ AKSAM

hmbg (Hatice)MUAF
megos (Görkem)
Namaria (Almıla)
sl_12 (Seval)
ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
@bcgirl(Begum)
HayallerimGercekOldu
D diclemm (Çağla)
love_story (Özlem)MUAF

Ben bu cuma okuyabilcem inşallah ) yazarım yine
Cnm sen cuma yi 1 tane okuyacaksin degilmi soruyorum cunku ben dvm ediyordum biliyorsun nasip olursa yrn selada 41 e tamamlayip yasinide ardindan okumak niyetindeyim kendim kactane okurum diye sordum

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

hmbg (Hatice)MUAF
megos (Görkem)
Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 (Seval)
ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
@bcgirl(Begum)
HayallerimGercekOldu
D diclemm (Çağla)
love_story (Özlem)MUAF

bende okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Yasin suresini okudum bu mübarek gecenin hürmetine Allah kabul etsin önümüzde hayırlı kapılar açsın inşallah.

hmbg (Hatice)MUAF
megos (Görkem)OKUNDU
Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze)OKUNDU
OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)
@bcgirl(Begum)
HayallerimGercekOldu OKUNDU
D diclemm (Çağla)
love_story (Özlem)MUAF

1 adet Yasin suresi okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Yasin ve furkan okundu canım

Ben de okudum Yasin suresini kizlar Allah kabul etsin

1 tane okudum. Allah hepimizi dualarini kabul etsin

bende okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Hepimizin niyetine Yasin okudum.Allah tez vakitte muradımızı versin,İnşallah...

Yasin suresini okudum bu mübarek gecenin hürmetine Allah kabul etsin önümüzde hayırlı kapılar açsın inşallah.
Agziniza yureginize saglik rabbim geri cevirmesin dualarimizi

Hayırlı cumalar arkadaşlar her birimizin gönlüne göre tez zamanda hayırlı eşler karşımıza çıksın inşallah :)
(3 cuma suresi tamamdır)

hmbg (Hatice)MUAF
megos (Görkem)OKUNDU
Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)OKUNDU
Kahlofrida (Gamze)OKUNDU
OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
@bcgirl(Begum)
HayallerimGercekOldu OKUNDU
D diclemm (Çağla)OKUNDU
love_story (Özlem)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…