BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:1 FURKAN SURESİ
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:18 EKİM CARSAMBA AKSAM

hmbg (Hatice)MUAF
megos (Görkem)
Namaria (Almıla)OKUNDU
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)OKUNDU
Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl (Begum)OKUNDU
HayallerimGercekOldu
D diclemm (Çağla)
love_story (Özlem)MUAF

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:1 CUMA SURESİ
SON OKUMA:

hmbg (Hatice)OKUNDU (1)
megos (Görkem) OKUNDU (3)
Namaria (Almıla)OKUNDU (2)
@msls123 (Seval)OKUNDU (2)
ebruli-- OKUNDU(1)
K Kelebek_131 (Neslihan)OKUNDU(1)
Kahlofrida (Gamze)OKUNDU(1)
OMRUM79 (Derya)OKUNDU (1)
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU (8)dvm edecek
bcgirl (Begum)OKUNDU (1)
HayallerimGercekOldu OKUNDU (1)
D diclemm (Çağla)OKUNDU(1)
love_story (Özlem)MUAF slvt okundu

Toplam:23

Son düzenleme:

Ben bu cuma okuyabilcem inşallah ) yazarım yine

1 Cuma suresi okudum arkadaslar hepimizin niyetine. Allahim kabul etsin

hmbg (Hatice)MUAF
megos (Görkem) OKUNDU
Namaria (Almıla)OKUNDU
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli--
Kahlofrida (Gamze)OKUNDU
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl (Begum)OKUNDU
HayallerimGercekOldu
D diclemm (Çağla)OKUNDU
love_story (Özlem)MUAF

hanimlar kismetse aksam yeni duamiza geceriz sirada cevsen var ama muaf sayinizda az yine sure ayetlemi devam etsek Yasin veya 313 Ayatel kursi gibi ne okumak istersiniz fikirleriniz nedir baska dua oneriniz varmi

hmbg (Hatice)
megos (Görkem)
Namaria (Almıla)
@msls123 (Seval)
ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu
D diclemm (Çağla)
love_story (Özlem)

DUA LİSTESİ
1.Taha suresi (okuduk)
2.313 Fatiha(okuduk)
3.Fetih suresi(okuduk)
4.Ashabi Bedir(okuduk)
5.Cuma suresi(okuduk)
6.Furkan suresi
6.cevseni Kebir
7.A.kursi/Fatiha/Felak/Nas/ihlas/kafirun (nazar icin)
8.Haşr suresi ilk 7 Hadid suresi son4
9.Hacet namazi usulleri
10.1000 Ya latif 100 salavati fatih
11.313 A.kursi
12 Yasin suresi
13.786 besmele 133 salavat Geylani hz besmele duasi

Yasin suresini okuyabiliriz Ayetel kürsi de olur yanında. Ya da Esmaül Hüsna veya Kenzül Arş gibi dualar da olabilir.

O Ozzgeee canım ben bu akşam nasipse Furkan suresini okuyacağım,yine bildirim yaparım.
cuma fln muaf olma olasılığım yüksek bundan dolayı cumaya kadar yasin okuyabiliriz...

O Ozzgeee Yasin süresini okuyabiliriz ama cuma günü okumanın daha etkili olduğunu da belirtilmiş bazı kaynaklarda

Yasin suresini okuyabiliriz Ayetel kürsi de olur yanında. Ya da Esmaül Hüsna veya Kenzül Arş gibi dualar da olabilir.

O Ozzgeee canım ben bu akşam nasipse Furkan suresini okuyacağım,yine bildirim yaparım.
cuma fln muaf olma olasılığım yüksek bundan dolayı cumaya kadar yasin okuyabiliriz...
Kizlar yine 3 gun veririm diye dusundum yetisen cuma okur bazisi pers gecesi okur falan bir sekilde cumayada denk gelir dedim genel agirlik yasin suresi gibi onu okuruz heralde arkadaslarda donsun dualarin yanina cok hafif az degilse cok esma salavat eklemiyorum onlarlada baska bir dua olustururuz diye hepsini bir okuyunca sonra ne okuyalim diye tikaniyoruz hemde cok yogun olanlar varsa agir gelmesin diye mesela bundan sonrada bir esma bir salavatli okuma yapariz uygun sayili birkac dua birarada gibi dedim

Yasin bana da uyar kızlar hem yorucu olmaması daha iyi kisa sürede ve iştahlı okunur diye düşünüyorum

hmbg (Hatice)MUAF
megos (Görkem)OKUNDU
Namaria (Almıla)OKUNDU
@msls123 (Seval)OKUNDU
ebruli--
Kahlofrida (Gamze)OKUNDU
OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl (Begum)OKUNDU
HayallerimGercekOldu OKUNDU
D diclemm (Çağla) OKUNDU
love_story (Özlem)MUAF

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…