Bekar Anne Günlüğü

yenidenhayata

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2017
61
42
36
1 buçuk yaşındaki çocuğuyla yeni bir hayata başlayan bekar annenin günlüğünü neler yaşadığı hakkında tutulan günlük

Bugün cuma, haftasonu geliyor herkes gezip tozacakken eşiyle ben ne yapacağım bilmiyorum oğlumla başbaşa olacağız
Sabahtan işe geldim iyice içime kapandım konuşasım gelmiyor kimseyle ömür boyu yalnız olacakmışım gibi hissediyorum spor yapmak bana iyi geliyordu özel hayat sıkıntısı olunca bırakmıştım spora başlamayı düşünüyorum

Kafa dagiticak seyler yapman sart. Cok zor bi durumdur eminim ama cocugun icin guclu olcaksin ondan guc alicaksin ve ona guc vericeksin guzel bi evlat buyutceksin Allah yardimcin olsun :KK43:

Kafa dagiticak seyler yapman sart. Cok zor bi durumdur eminim ama cocugun icin guclu olcaksin ondan guc alicaksin ve ona guc vericeksin guzel bi evlat buyutceksin Allah yardimcin olsun :KK43:
Spora başladım çocuktan vakit kalmıyor zaten kendini dinleyecek üzülecek halim pek Yok güçlüyüm güçten beslenerek Artuklu kararı aldım

Evet dusundum zaten ama hersey olcagina varir ben buna cok inaniyorum. Psikoloji cok etkiliyo insani derken simdi acaba bu ay hamile kalicakmiyim dusuncesi oldugu icin regl olmuyorum mesela.

X