"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yaa süper br filmdi... üniversiteli 3 arkadaşın başından geçenleri anlatıyor ama öyle hollywood tarzı aptal komiklikler değil... gerçekten çok beğendim... arada hint müzikleri de var o da eğlencesi ama hayat dersi de veren güzel bir film... kesinlikle tavsiye ediyorum... bu arada başrol oyuncusu da 45yaşındaymış gerçek hayatta ama 20lik üniversiteliyi de gayet güzel canlandırmış ; hoş adammış :)

eveet yatma hazırlıklarıma başlayaym onla zaten uzun sürüyor... off umarım sabaha iyi hissederim kendimi bir de güneş gözlükleri olmasın yaaa lütfeen :)
iyi geceler...

Bi ara ben de izleyeyim. Yatmadan önce neler yapıyomuş da böcüğümüz uzun sürüyomuş ayy bakımlı hatunnn. Özendim valla ben de 2 hafta öncesine kadar sürüp sürüştürüyodum şimdi bi duşu zor alıyorum kızıııım.

Gözlüklerini unutsun inşallah yarın! :82:

İyi geceler, güzel haberler inşallah...

Hoşbuldum ceku:) teşekkür ederim..
Bence yanlış yapmışsın..nerden nasıl bir insanın karşına çıkacağını bilemezsin ki..Umarım kırılmazsın,dışardan bakan bir göz olarak söylüyorum..ya zamanında aile veya başka vasıyalarla görüşmek tanışmak isteyenleri geri çevirirdim.2 nedenim vardı,biri önce atanmak,iş bulmak,diğeri bu işlerin saçma gelmesi..gerçi evlilikten de ödüm patlıyordu o da var..ama şimdi diyorum keşke tanışsaydım,hiçbirşey kaybetmezdim,kafama uymazsa herkes kendi yoluna..ama belki çok iyi biri çıkacaktı karşıma..Ben de öyle derdim,kendi gördün,kendi beğensin/sevsin..ama şimdi halime bakıyorum..küçük bir ilçede çalışıyorum ve söylediğim tek şey:kimseyle tanışamıyorum! ya benim karşımda da iş yoğunluğu veya başka sebeplerle fazla sosyal olamadığı için evlenememiş,yakınları tarafından iyiliği düşünüldüğü için önerilen bana uygun biri varsa? sonuçta zaman eski zaman değil,görücü usulü gibi belki biri veslie oluyor ama sen konuşuyor görüşüyor,iyice tanışıyor ona göre karar veriyorsun..
Reddede reddede artık kimse yeltenmiyor bile..ama aklım şimdi geldi başıma,ne yapsam ilan mı versem sevgili yakınlarım akıllandım lütfen güzel birşeye vesile olun diye?:90:

Böcüküm,öğretmenim ben..
demothy,hoşgeldin!

ben de bugün 2 film izledim ikisini de beğendim..The social network(facebookun kuruluş hikayesi,kurucuları anlatılıyor) ve The Bourne ultimatom(3'lü seri bu,ilk film biraz sıkıcı ama diğerleri güzel..ekşın filmi diyebilirim:90::82:)

ama asıl dün bir film izledim,orjinal adını unuttum,türkçeye ''İçimdeki Yangın'' diye çevirmişler,resmen aile dramı,nasıl içim parçalandı Ya Rabbim!!!

Herkese hayırlı sahurlar,yakında güzel haberler almak duasıyla,görüşmek üzere kızlaaaaaarr

gunaydiiinn minik kuslar, supper bi hafta olsun!!

eylul ve demothy hosgeldiniz. eylul`un de ogretmen oldugunu gordukten sonra, yuva kurmak icin ideal olan, hep ragbet goren (bkz: "-hanim kizimiz da ogretmen", "-masaallah, masaallah!") bu meslak erbabi kizlarimizin, diger mesleklerdeki evde kalmis kadinlar tarafindan nazara goze getirildiklerine kanaat getiricem :)

saka bi yana, amma tesaduf oldu bu kadar ogretmen bi araya gelince :)

haftasonu guzel gecmis bakiyorum, ama rapunzelin ruyasiyla seillanin yemek teklifini dinleyemedik, canimiz dinlemek ister, bi yerimiz siser valla, anlatin da anlatin!

benden haberler guzel, nisanda giyicem elbisemi ve yuzuklerimizi aldik daha 1,5 ay var ama ben kurtlu oldugum, o da acayip hevesli oldugu icin dayanamadik :))) coktandir elbise bakiyodum ben ama hicbi sey begenememistim. cuma gunu besiktasa cay icmeye gitmistik, o sirada hadi elbise de bakinalim derken, girdigimiz ucuncu magazada aradigim elbiseyi buldum! dedim tamam ya, budur iste, cok da uygun bi fiyata aldik, o yuzden baya keyifliyim :) neye niyet, neye kismet iste.

cumartesi de kapalicarsiya gittik. bi yuzuk begenmistik internetten, onun imalatcisini bulduk. biraz pahaliydi yuzukler, acaba daha makul bi sey bulabilir miyiz diye tum kapalicarsi alyanscilarini gezdik ama bi kere begendik ya bi seyi, hicbi sey icimize sinmedi, biz de gittik verdik siparisleri :) persembe geliyo yuzuklerimiz!

Allah herkese, gonlune, icine sinen, onu cok mutlu edecek bi insanla bu keyifli heyecanlari yasamayi nasip etsin. insallah evlilik denen sey de bu hazirliklar kadar keyiflidir, cunku ne yalan soyleyim, evlendigin insan kim olursa olsun, evliligin yillar icinde cok bogucu ve yorucu bi hal alacagindan korkuyorum... insallah oyle degildir :)

herkese günaydın ; herkese iyi haftalar kızlar... :79:

bende havadis yok ; yine sadece arkadaşı geçti... ayy nasıl da özenmiştim bu sabah kendime ; peeeh

miskacım ; ne güzel yaaa... herşeyi maşallah teker teker hallediyorsunuz... hepimizin dileği seninki ile aynı aslında gelmişiz bu yaşa ; aklımızla mantığımızla ve kalbimizle seçtiğimiz bir insanla hep mutlu ; huzurlu olmak... Allah duamızı duyar heralde :) elbisen nasıl anlatsana ?

demothy ; nasıl bir yalnızlık o ; ilişkin var ama sorun mu var ?

günaydınnnnnnnnnnn herkese

veeeeeeeee beklenen oldu ekledi beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

"ani uzun ve yorucuydu sonunda döndüm üzgünüm beklettim :) " yazmış duvarına tabi hemn üzerime aldım ben bunu ablasıda yazmış zaten geldi falan die artık önemi yok gerçi henüz karşılaşamadık biara msj yazmayı düşündüm ama vazgeçtim konuşup sohbet etmek istiyorum öle msjla başlasın istemiyorum bide onun cvbını bekleyerek catlayamam ama ekledi işteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:81: vs vs

bence mutlaka izlemelisin canım yaa... içinde aşk da var :)
yatmadan önce yüzünü yıka ; lensleri çıkar ; yok buzla masa yap ; el ayak nemlendiricileri sür filan yarım saat sürüyor valla ... ama işte ben bakımsız çirkin olmaya çok müsait bir hatunum ondan bu çabam :) gerçi üniversitede dağ dere kamplarda kalırdım yüzümü bile yıkamazdım... şimdi ünv. arkadaşlarım nolmuş sana böyle diyor

demothy hoşgelkdinnn
eylülcüm yazdıklarını okudum son derec e katılıyorum canım
ayy üzüldüm böcüğüm ya güzel haberler bekliyodum ama olsun gec olsun güç olmasın
miskaaaaaaaa hemn elbiseyi anlatttt
yemeğide yazıyorum şimdi
ama benim içim içime sığmıyooooooooooooo

ayy benimde acil kendime gelmem lazım yazdan beri rahat olıyım derdinden özenmiyorum hiç kendime
zaten küçük gösteriyorum acxil toparlanmam lazım

ayyy yüzümde kocaman bir gülümseme ile okudum ve yazıyorum haydi bakalım güzel şeyler başlasın
ama sakin ol tamam mı canım... mesaj yazmamakla iy yapmışsın... sen ekledin o da kabul etti... ama en azından ilk sohbet girişimi ondan gelsin daha güzel olur hem de kendi kendimize gelin güvey olmamış oluruz... bu benim kendim için de düşündüğüm bir durum da :) yaa ben ciddi ciddi sevgilisi mi var acaba die düşünmeye başladım onda kaldığı zamanlar sabah kendi evinden işe gitmesi beklenemz tabii :44:

ay anlatiyim :)) ben beyaz bi elbise istiyodum, soyle gelinlik cakmasi ama mini etekli. bi turlu istedigim gibi bi sey bulamiyodum.

bu elbise de straples, beyaz, saten, super mini. gogsunun altindan saten bi kemer geciyo, gogus kismi da pileli bi tulle kapli. gogsunun altindaki kemerden parca parca tuller uzaniyo, onleri eteginden birazcik uzun, arkadakiler yerlere kadar uzaniyo. ucusan beyaz tuller tam istedigim gibi, mini bir gelinlik cakmasi :)) aksam tadilattan gelmis olacak, fotosunu cekip koyarim. (tabi fotoyu nasil ekleyecegimi de ogrenmem lazim, cunku sanirim bilmiyorum :)))

yuzukleri de gosteriyim size, foto eklemeyi ogrenip

kızlar yemek mevzusuda su bi belalım var aslında tam olarak belalıda sayılmaz cok cici bi adam cok severim iyi anlaşırız sohbetimiz iyidir ama benim üstüm bi insan bu öle iş dışında pek bi sohbet ortamımız yok yani nese ama cok sever beni bende onu takılır dı bana hep senin gibi bi kız bekar gezermi falan hatta bi arkadaşı varmış yapacam arnız derdi falan öle gülümseyip geçerdim bikaç kez kızlarla erken cıktığımızda rastlamıştık arabasıyla bırakmıştı bizi falan bi kerede aramıştı arkadasım yine erken cıkacaktık seilla acele gel x bey gidiyo bırakacak bizi de falan die nese yine böle bi akşam yemeğe gittik hep beraber orda böle bakışları konuşmaları falan bi değişik geldi dalıp dalıp gidiyo yüzüme pek önemsemedim yapımı karakterimi takdir eden bi insan olduğu için normal geldi ve bu dönem sürekli onunla bağlantılıyım iş gereği nese o gün işte odasına gittim işimi hallettim cıkacam ban bi yemek borcun var dedi en kısa zamanda halledelim bi akşam yemeğe gidelim beraber dedi cvp vermedim gülümseyip cıktım
işin tilt tarafı adam evliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

heh, ogrendim foto eklemeyi sanirim:) bunlar yuzuklerimiz:

ama onunkine su beyaz parcayi yaptirmadik, tamamen sari oldu.

Son düzenleme:

ayyy seillaaaa ne diyosuunnn kac ordan, kac kac kac!
bu arada eklemis seninki, harika bi haber :)) yazsana ya, nerdeydin, nasil gecti bilmem ne diye, hazir fistik gibi konu var elinde muhabbet baslatmak icin! sen ekledigin icin, senin selam vermen gerekir, hadi yavru kus, gorelim seni, al o mehmet gunsur suratliyi

aynen öle yaptım bende resmen kactım adam evliliğindede problemli odasının önünden bile geçmiyorum ogünden beri tatsız bi konu işte
ayy ekledi sonunda miska yaaa bakalım yazbşilirim dayanamayıp ki dayanamıcam galiba daaa

ayy bilemiyorun miskada msj yaz diyo kararsızım cok rastlaşsak ne güzle olur ya hemen meraba derim bide anladığım cok ilgili değil facele öle aarada bir ugrayıp cıkıyo okadar

kötü şeyler düşünmek yok böcüğüm bidahaki ilk nkarşılasmada hemn slm veriyosun tatlım öğrenip rahatlıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…