"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

tabi ilk adimi o atsa daha iyi olur da, ben su yuzden dedim, zaman gectikce, bu kesismeler arttikca, senin ona tesadufmus gibi bi laf atip konu acman o kadar dikkat cekici olacak diye dusundum. daha yolun basindayken yaparsan, belki tesadufmus gibi yutturabilirsin diye
ama direkt gunaydin diye girmeyi planliyosan daha cesurca tabi, o zaman biraz daha bekleyebilirsin, ya da mesela gozgoze geldiginiz bir an, eger cok uzaginda degilse, basinla hafifce selam verip gulumseyebilirsin?

ben evli de olsam kesin atlarım musluğu ben yapıcam diye:)) Amann artık taktik maktik yok ben ben olucam noluyosa olsun. Yeri gelmişken söliyim dedim bu kararımı da.:))))

Canım haklısın son gün biraz mesafe oldu o yüzden 1-2 gün daha bekleyebilirsin tavrını kontrol edip ona göre davranabilirsin. Ama ilk adım ondan gelebilir diye düşündürebilecek biri demek ki, bu çok güzel. Tabi ki ilk o selam verse vs çok iyi olur. Olmazsa sa miskanın dediği hareketi yapabilirsin:)

gelecek canım cok güzel günler gelecek hemde ben inanıyorum
bak bendede hala bi tık yok ablada girmiyo işi yoğun biliyorum bakalım haftasonu girer diye umuyorum
en azından bi bilgi edinirim niye girmiyo uzun zamandır face diye
bu arada dün baktım oda ikizler yine gidip ikizler bulmuşum yaaa
tebrik ediyorum kendimi bu hususta valla hiç şaşmıyorum
güya artık ikizlerden uzak duracam diyodum buda ikizler çıktı
yapcak bişey yok

:)) Nasıl oluyo ki ikizler? Bence de haftasonu girecek.

selam kızlar... yaa ben bu sabah da göremedim... arkadaşı yalnız geçti bu sefer ...

bu arada size süper bir haberim var yani en azından benim için süper ; pzt sabah 3,5 yıldır benimle bütünleşen braketlerimden kurtulacağım inşallah... sabah 10a randevü aldım ; işten de izin alacağım... umarım bir aksilik olmaz... bu hafta bu çocukla böyle karşılaşamazsak eğer haftaya "32dişli bir günaydın" çıkabilir benden

:)) Nasıl oluyo ki ikizler? Bence de haftasonu girecek.

bilmem ben hep ikizleri buluyorum ya nasıl oldukları için demedim hani bi ara konuşmuştuk bu burç meselesini kimden hoşlansam ikizler çıkıyo diye buda ikizler çıktı asla şaşmıyorum o geldi aklımada ona istinaden belirtiyim dedim bide bu zamana kadar hiçbiryle bi sonuca varamadım inşallah bu onlara benzemez eninde sonunda bi ikizler alacam o belli umarım o ikizler bu olur

ohhh hadi gözün aydın yada dişlerin mi demeliyim karşılaşabilseydiniz keşke ama dediğin gibi olursa bence bi günaydın de artık bakaalım neler olcak meraklardayım

Selamm...

Bak braketlerinden kurtulduğun anda olacak belki bi gelişme, belki beklemen bunun içindi:) Tatile gitti gibi geliyor bana, sırt çantasını sırtlayıp:) Gelince morali de süper olur sen de daha iyi hissediyor olursun sonra da gelsiiin gelişmeler.

Evet canım hatırladım, ben de oğlakları buluyorum hep, oysa ki oğlakla yay birbirini görmeyen burçlarmış, bi de görsem nolurdu Allah bilir:)) Benim en samimi arkadaşlarım ikizler olmuştur hep, benim de yükselenim ikizler, bende etkileri fazla değil gerçi ama tanıdığım ikizler eğlenceli insanlardır hep.

Umarım son durak ikizindir buu! Ruh ikizi gibi hani.

sevdim seni kucuk bocuk, hem cesur, hem kendine guvenlisin. bence bu cocugu ceker alirsin sen bu hayattan :)))

aa niye yaa, ben oglagim, kimi cok sevsem, yakin arkadas olsam yay cikiyo :)) gerci bunda benim yukselenimin yay olmasinin da etkisi vardir belki. ikizleri de hic sevmem he, dengesiz oluyolar azcik. ama ikizlerle cok iyi anlasan burclar da vardir eminim, cok bilmiyorum ama? terazi, balik falan olabilir.

ayyy yoruldum ben galiba eklemiyo bu adam girmemişte hiç
ok ikizlerle iyi anlaşıyorum ama yorucu bi burç kabul etmek gerek dengesizlikleri tuttumu fena inşallah bu diğerlerine benzemez
bugün bi keyifsizim zaten haftasonuna kadar daha girip bakmıycam
bi hareket olmayınca sacma oluyo böle kendi kendime öff
nebiliyim işte daral geldi bu platoniğim vardıya oda sinir etti beni bugün
öğlede geldi dikildi kapıma abuk subuk konuşup gitti hesap sorar gibi
bi akıllı bulmayacak beni belliii

ikizler terazi çok uyumlu olduğu söylenir,ben teraziyim ve tanıdığım ikizler dengesizdi genelde,onların dengesizliklerini biz dengeleyebiliriz sanırım ondan :44:

seilla cnm ikizler burcunun erkeği nasıl olur bilmiorum ama bayan ikizler burcu arkadaşım vardı ve harika bi insandı, çok eğlenceli olurlar.. benim de yükselen burcum ikizler.. ikizlerdeki sorun şu, bi anı bi anına uymaz.. çok mutluyum derken aniden kendini dünyanın en mutsuz insanı gibi hissedebilir, yükselenim ikizler olduğundan bu özellik bende de baya var :)
böcüğüm o braketler çıkınca güzelliğine güzellik katılıcak ve günaydını sölediin anda çocuk belki de sevinçten bayılıcak :)
kızlarrrrrrr bu arada bende gelişmeler var ama şimdilik anlatmiyim, bişiler iyice olgunlaşsın öyle söliyim diorum

Son düzenleme:
aynen öle straw ama bende de var biraz ondan cok mutluyken birden gardım düşebiliyo anlaşabiliyorum ikizlerle de başka bi burc olsaydı nasıl olurdu acaba henüz ikizler dışlına çıkamadım da ben hep ikizler :79: diğerlerini dengesizlikleri canımı fazlaca sıktıgı için bunun başka bir burc olmasını dilerdim sanırım ama napalım buda ikizler cıktı en azından tecrübeliyim oldukça ama dediğin gibi oldukçada eğlenceli oluyolar napalım her güzelin var bi kusuru

tatile gitme ihtimalini düşünmedim değil ama pzt görmüştüm camdan... tabii ben size onu söylemedim... benim odamın camı caddeye bakıyor ; pzt inemedim ya aşağı yüzümden dolayı ben de camdan bakmıştım... pzt gitti işe ama hafta ortası da başlamış olabilir tabii izni neden olmasın :) o sırt çantasını acaba dedim spora mı bağlamalıyım çünkü geçen hafta çrş da sırt çantasıyla gördüğümü hatırladım sonradan... başka şehirde sevgili yerine spor fikri daha cazip geldi :86:

sevdim seni kucuk bocuk, hem cesur, hem kendine guvenlisin. bence bu cocugu ceker alirsin sen bu hayattan :)))

haha... süpersin yaaa... ben çekilip alınmak değil çekip almak istiyorum zaten ...

ha bu arada yaa catlacakmısın bizi ne gelişmesi oldu bakıyım hadi hayırlısı diyelim

cnmm önceden tanıdıım birisi, işyerimde tanışmıştık, benimle ilgileniordu ama boyu kısa die ben pek oralı olmamıştım
sonra geçen hafta görüşelim dedi.. c.tesi çıktık, baya güzel bi gün geçirdim :) dün akşam gene davet etti, görüştük.. yemeğe gittik, sonra bişiler içtik.. sonra da beni eve bıraktı..
tam olarak çok hoşlanıorum diemem ama bişiler hissediorum işte
sabah da msg attı, c.tesi için gene görüşelim dedii, bakalım neler olucak, heyecanla bekliorum, belki de kısmetim odur
bu arada yay burcu, yay burcu özgürlüğüne çok düşkün olur yaw, böyle biri evliliğe de kolay yanaşmaz gibi gelior ama niyetim de ciddi dior, bakalım hayırlısı olsun :78:

Son düzenleme:
bu arada bazı konularda kesin tavırları var.. mesela arabaya binince hemen kemerini tak dior.. sonra arabada sigara içmeme izin verdi(şaşırdım ) ama külünü dışarıya sakın atma filan dior.. bunlar basit ve gerekli şeyler gibi ama ne biliyim çok kesin kuralları var sanırım, her konuda böyleyse yandık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…