"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Ben hediyesini vs bile ellerimle hazırladım sonra vazgeçtim kızlar.

Beni çok bekletti şu güne dek ve ben harekete geçmezsem hiçbir şey olmuyor o bir şey yapmıyor ve bunu da açık açık söylemekten çekinmiyor. Aramıyor sormuyor, yaptığım faaliyetlere katılmıyor, bir tesadüf sonucu karşılaşmasak gene söylemeyecekti bir şey. Sanki yazın eğlence arıyor kendine bence. Şartları da evliliğe müsait değil zaten, benimle sadece vakit geçirebilir, o yüzden ben gelmedim sen geldin diyebilmek için beni çağırıyor. Hediyem elimde. Hüzünlü ama iyiyim.

Cidden vazgeçtim ben. Hatta tüm erkeklerden vazgeçtim. :KK3:

son bi şansı hakediyor bnce:82: bu seferde bişe yaapmazsa o zmn vazgeçersin cnm:26:

Beni çok bekletti şu güne dek ve ben harekete geçmezsem hiçbir şey olmuyor o bir şey yapmıyor ve bunu da açık açık söylemekten çekinmiyor. Aramıyor sormuyor, yaptığım faaliyetlere katılmıyor, bir tesadüf sonucu karşılaşmasak gene söylemeyecekti bir şey. Sanki yazın eğlence arıyor kendine bence. Şartları da evliliğe müsait değil zaten, benimle sadece vakit geçirebilir, o yüzden ben gelmedim sen geldin diyebilmek için beni çağırıyor. Hediyem elimde. Hüzünlü ama iyiyim.

noldu birden yaaa... bak şimdi çocuk senden kahve teklifi beklerken sen de buna hazırlanmışken yan çizdin birden farkında mısın... bence bu durumun uzamasının geçerli nedenlerinden biri bu... seninle ilgili ciddi tereddütleri oluştu sanırım ki çocuğun adım atmıyor... ha belki gerçekten istemiyorsun o zaman vazgeç tabii... ama ben aklının kenarında kalacağını düşünüyorum bu çocuğun ve bu bir başkası için engel teşkil edecek... bence ikiniz de birbirinize yeterince açık değilsiniz ki nerden anladın amacının eğlenmek olduğunu :)

kızlar ne alemdesin noldu bensiz suan vaktim kısıtlı okuyamıcam ama öpüyom hepinizi unutmayın beni sakınn
miskaaaa evleniyomuşşş :KK69: darısı başımıza aminnnnnnnnnnnnnnn

miskadan evlenecegini duydugumda sasirmadim :KK70:
ama artik bu topige giremeyecek bir vasifa sahip olacak nisanlandiginda.. :KK68: ( :KK1: )
seila seni gördügüme sevindim ama keske daha uzun kalabilseydin :44:
saciuzunaklikisa senin o adamdan vazgecemeyecegini düsünüyordum hep, ve aklimda hep nedense
hep sizin birleseceginiz fikri olusmustu ama biliyordum hep onun senden bir adim atmani bekledigini
su an onun ne istedigini bende anlayabilmis degilim :26:

evet cnmm arkadaş vasıtası ile tanıştım ama çok tatlııı biriiiiii :) bu arada ben arkadaş vasıtası ile tanıştıklarıma bile güvenmiorum cnm, o yüzden her an olumsuz bişi olcak die tedirginim, inş öle olmaz:) gerçi henüz bana senden hoşlanıorum filan da demedi de işte tavırlarından filan öle hissetttiiimmm :) bakalım neler olucak haber veririm sizeeee :)

haklısın tabii iyi arkadaş iyi sevgili ya da iyi eş olayabilir ; temkinli olmakta fayda var... ama dilerim iyi arkadaş ve iyi bir sevgili sonra da iyi bir eş ve baba olur :)

sekerlerrr ben geldiimmm :)) super otesi bi tatilden sonra, sali oldu, hala sendromdayim.

baslik tasinmis ama belki de iyi olmus, gerilmeden rahat rahat konusabiliriz her konudan :) gerci yeni gelecek insanlar icin belki sikinti olur ama belki de cok daha verimli olur "geyik muhabbeti" altinda olusu :)

seilla tatilde, rapunzel de dedigim gibi gelene kadar bi seyler yapmis, gercekten gozlerim yasardi :)) sekerler siziii :) cok ozledim gercekten.

bu arada yeni gelen arkadaslara da topluca hosgeldiniz demek istiyorum, tum yazilanlari okudum, hepiniz cok seker insanlara benziyosunuz :)

bu arada buraya da yazayim, benim tatilimin kisa ozeti: harika bi tatil+ sifir romantik evlenme teklifi+ ama evlilik uzerine ciddi konusmalar ve atilan adimlar sonucu= 1 ekim`de nisan, seneye temmuzda dugun :))

bu topikten atmayin sakin beni haa :))

hoşbulduk o zaman :) bir de hayırlı olsun :)

sekerlerrr ben geldiimmm :)) super otesi bi tatilden sonra, sali oldu, hala sendromdayim.

baslik tasinmis ama belki de iyi olmus, gerilmeden rahat rahat konusabiliriz her konudan :) gerci yeni gelecek insanlar icin belki sikinti olur ama belki de cok daha verimli olur "geyik muhabbeti" altinda olusu :)

seilla tatilde, rapunzel de dedigim gibi gelene kadar bi seyler yapmis, gercekten gozlerim yasardi :)) sekerler siziii :) cok ozledim gercekten.

bu arada yeni gelen arkadaslara da topluca hosgeldiniz demek istiyorum, tum yazilanlari okudum, hepiniz cok seker insanlara benziyosunuz :)

bu arada buraya da yazayim, benim tatilimin kisa ozeti: harika bi tatil+ sifir romantik evlenme teklifi+ ama evlilik uzerine ciddi konusmalar ve atilan adimlar sonucu= 1 ekim`de nisan, seneye temmuzda dugun :))

tebrik ederiiimmmm, hayırlı olur inşallahhhh veeee darısı başımıza :)

miska bu senin eski konunda bahsettiğin adammı başkası mı bacım, kusura bakma çok gerileri okuyamadım. hayırlı olsun bu arada :KK23:

cnm yaaaaaa nie öle diorrrsuuuunnn, senden bi adım beklior işteee, bi kerecik olsun bişey yap lütfen....
sonuç olumsuz olursa o zaman vazgeçersin ok :)
bu aradaaaa beni yemeğe davet etttiiii ama zaman belli deil bi kaç günlüğüne yurtdışına gidiormuş, dönüşte inşallahhhh :)

cnm yaaaaaa nie öle diorrrsuuuunnn, senden bi adım beklior işteee, bi kerecik olsun bişey yap lütfen....
bu aradaaaa beni yemeğe davet etttiiii ama zaman belli deil bi kaç günlüğüne yurtdışına gidiormuş, dönüşte inşallahhhh :)

kendisi mi yapacak yemeği yoksa dışarda mı ?

miska bu senin eski konunda bahsettiğin adammı başkası mı bacım, kusura bakma çok gerileri okuyamadım. hayırlı olsun bu arada :KK23:

december o değil hayatım, onla evlenilir mi kız...
hani sonra benim 8 yıldır tanıdığım, bana çok aşık olan ama benim çok yakın arkadaşım olarak gördüğüm adam var ya, işte onunla.

bu arada güzel dilekleriniz için tek tek teşekkür ederim, nişanlanınca beni topikten kovmayı planlayanlara da teessüf ederim :))

son bi şansı hakediyor bnce:82: bu seferde bişe yaapmazsa o zmn vazgeçersin cnm:26:

Bi şe yapmıcak adım gibi eminim.

noldu birden yaaa... bak şimdi çocuk senden kahve teklifi beklerken sen de buna hazırlanmışken yan çizdin birden farkında mısın... bence bu durumun uzamasının geçerli nedenlerinden biri bu... seninle ilgili ciddi tereddütleri oluştu sanırım ki çocuğun adım atmıyor... ha belki gerçekten istemiyorsun o zaman vazgeç tabii... ama ben aklının kenarında kalacağını düşünüyorum bu çocuğun ve bu bir başkası için engel teşkil edecek... bence ikiniz de birbirinize yeterince açık değilsiniz ki nerden anladın amacının eğlenmek olduğunu :)

Yan çizmedim şekerim, adamdan rica ediyorum şu iş olursa haber vermek için ararsın diye mesela, ben arayamam sen şeyaparsın falan diyor, ayrıtnıları düşününce resmen oynadığını anladım. Bir de ben biriyle görüşmüştüm bunun en yakın arkadaşı görmüştü bizi hayatımda biri var mı yok mu onu deniyor yine. Hep böyle yapar, biri olmadığını anlayınca da rahatlar içi, kenara çekilir. Yani eğer bir başkası varsa ilgisi artıyor bu nırmal mi? :))

Ki başka şeyler de var...

miskadan evlenecegini duydugumda sasirmadim :KK70:
ama artik bu topige giremeyecek bir vasifa sahip olacak nisanlandiginda.. :KK68: ( :KK1: )
seila seni gördügüme sevindim ama keske daha uzun kalabilseydin :44:
saciuzunaklikisa senin o adamdan vazgecemeyecegini düsünüyordum hep, ve aklimda hep nedense
hep sizin birleseceginiz fikri olusmustu ama biliyordum hep onun senden bir adim atmani bekledigini
su an onun ne istedigini bende anlayabilmis degilim :26:

Onun istediği millete karşı göstermelik bir şey. Biz beraberiz ya da beraber olmak üzereyiz izlenimi çizip yok oluyor.

Ben gay olduğunu bile düşünüyorum.. miska bilir, miskanın eski tuhaf adamıyla aynı şeylerin farklı hafif versiyonunu yaşıyoruz. Yine başa saracağız eminim, görüşüp ümitlenmek boşuna gene.

Bir kez daha görüşmüştük canım biliyorsdundur belki, 3 ay oluyor, çıt çıkmadı adamdan hala aynı noktada diretiyor. Sen ara sen gel bilmem ne. Öf yani.

Bu arada, misakacım hayırlı olsun da neden Temmuz yaa düğün için geç değil mi?

Sevgili straw, senin adına da çok sevindim, gelişmeler tatlı olur inş..

neeeee! neler oluyor bir dakika :KK53: :KK1: sen neler hissediyorsan onlar dogrudur canim ama nasil evlilige musait degil ne acidan?? Oglaklar hic bir zaman kendilerini birseye kaptirmiyorlar ya da kaptirsalar bile hic belli etmiyorlar. Emin misin sen seninle oynamak istedigine?!

december o değil hayatım, onla evlenilir mi kız...
hani sonra benim 8 yıldır tanıdığım, bana çok aşık olan ama benim çok yakın arkadaşım olarak gördüğüm adam var ya, işte onunla.

bu arada güzel dilekleriniz için tek tek teşekkür ederim, nişanlanınca beni topikten kovmayı planlayanlara da teessüf ederim :))

miskacim saka yapiyorum ya :) senin yorumlarini hep merakla okumusumdur :) evlensende burda ol hep :)

neeeee! neler oluyor bir dakika :KK53: :KK1: sen neler hissediyorsan onlar dogrudur canim ama nasil evlilige musait degil ne acidan?? Oglaklar hic bir zaman kendilerini birseye kaptirmiyorlar ya da kaptirsalar bile hic belli etmiyorlar. Emin misin sen seninle oynamak istedigine?!

oğlaklar konusunda çok haklısın ; benim eski sevgilim de oğlaktı... önce işi sonra sen... neden aramıyorsun dediğimde sen neden aramıyorsun derdi mesela... ama sevgisinden şüphe etmedim hiç sadece o hissettiği an beni terkediverdi... pek dürüsttü sağolsun :) önce kendileri geliyor hayatlarında ; kendi zevkleri filan...

saciuzunaklikisa üzüldüm ya gercekten.. gay olabilir diyorsun ya hic ummazdim :44:
demek baska seylerde var.. hayirlisi olsun ya.. bisey olmuyorsa bir hayir vardir derler ya..
vardir bir hayir..

Canom o kadar alıştım ki davranışlarına, beni bi şekilde ikna ediyor, ısınıyorum aradığım da oldu gittiğim de. Ama sonrası sıfır, donuyor adam. Aynı yerde çalıştığımızdan dolayı etrafa biz flört ediyoruz imajı veriyor gene bişi yok. Bi kez daha aynı şeyleri yaşamak düşünmek... Hiç halim kalmamış.

Cidden gay olduğunu düşünüyorum, ben sadece bir kamuflajım. :KK53:

X