"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

bilmiyorum canım ya benim gözümde bitmiş bi durum aslında ama böle arar ara pat die karşıma cıkıp kendini göstermesi yiyecek gibi hayran hayran bakması cok yakışıklı olması süper gülümsemesi vs vs sinirimi bozsada kararlıyım o şasını kaybetti benden tık yok ona ha kendi birden açılır harekete gecerse bilemem onu ozaman düşünecem

veee evet konu daha uygun bir başlıpğa taşınmalıı bu cok sacma olmuş

Canım anladım seni sen onu beğeniyorsun ama kafandan atmışsın şimdilik, ümit bağlamak istemiyorsun ki bence en iyisini yapıyorsun...ilerde gelirse tekrar sizin oraya ve bir adım atarsa ozaman düşünürsün bencede canım:))

rapunzelcim başlığını katlettiysem kusura bakma nolur bu alan taşınınca başlık üzüldüm ve sinirlendimpaylaşımlarımızın "geyik sohbeti" olarak algılanmasına daha sonrada bir üst msjımda belirttiğim gibi birden acaba neden bu olabilirmi diye dülşündüm dediğim gibi de yorucu ve gergin bir gün geçirdim alınganlıkda yapıyor olabilirim sebep buysa eger kusura bakma lütfen ama dediğim gibi sözleriminde arkasındayım ben bu başlıkta buraya taşınmayı gerektirecek bir "geyik sohbeti " göremiyorum ve konunun buraya taşınmasını gayet saçma buluyorum

Boşverin kızlar sıkmayın canınızı, belki de dışardan bakınca halimiz komik göründü onun için mizah geyik kısmına aldılar:)) Önemli değil devam edelim, öyle uygun görülmüş.

Hem size anlatacaklarım var. :KK3:

Bugün benim tospaaam "Beni kahve içmeye davet etmiyosun hiç" dedi. Evet kızlar bunu duydum ya gam yemem artık. :KK9:

Davet et beni demek bir tür teklif midir sizce?

ayyyyyyyy ölecem ben yaaaaaaaa olmadı öldürecem bu adamı aynı poz aynı bakış aynı gülüş bu sefer beyaz bir tişört herzamanki el selamı adam dikildi yine karşıma huyumdur beni her sabah oday girer cam açarım bunun araba park yeride tam benim camın karşısı hayırrr anlamadığım çalışmıyoda ne yapar sabah sabah burda noldu bu adama böle anlamıyorum önceden daha bi farklıydı sanki amannn anca kafamı karıştırıyo işte sua yarın bi olsada gitsem bu bi haftalık ara bana cok iyi gelecek inancındayım

diğer konuyada hala bi anlam veremedim ama benim için önemli olan sizlerle paylaşımda bulunmak kim nasıl algılarsa algılasın artık napalım

rapunzel yaa artık için şu kahveyi bakalım ne oluyoo merakla bekliyorum, hadi sen yolu açda bizde geçelim :KK37:

ayyyyyyyy ölecem ben yaaaaaaaa olmadı öldürecem bu adamı aynı poz aynı bakış aynı gülüş bu sefer beyaz bir tişört herzamanki el selamı adam dikildi yine karşıma huyumdur beni her sabah oday girer cam açarım bunun araba park yeride tam benim camın karşısı hayırrr anlamadığım çalışmıyoda ne yapar sabah sabah burda noldu bu adama böle anlamıyorum önceden daha bi farklıydı sanki amannn anca kafamı karıştırıyo işte sua yarın bi olsada gitsem bu bi haftalık ara bana cok iyi gelecek inancındayım

diğer konuyada hala bi anlam veremedim ama benim için önemli olan sizlerle paylaşımda bulunmak kim nasıl algılarsa algılasın artık napalım

rapunzel yaa artık için şu kahveyi bakalım ne oluyoo merakla bekliyorum, hadi sen yolu açda bizde geçelim :KK37:

Bir haftalık tatil mi yapıcaksın seilla ne güzel bizim yerimize de eğlenn olur mu? çocuğa gelince amacı seni etkilemek midir nedir ben de anlamadım canım:)))

Son düzenleme:
Benim bir dilegim var onu da senden dilesem bile bisi olmaz ki (aci aci gulumseme smiley si ) oyle iste :)

Elimden gelen bi şey muhakkak vardır, çöpçatanlık bile yapabilirim:))

cnm çok sevindimm harika bir haberrrr buuuu, gelişmeleri sabırsızlıkla bekliorummmm :)

İnşallah canım size güzel haberler veririm, bu hafta görüşemeyiz de haftaya bi buluşma ayarlamayı planlıyorum, umarım güzel olur ve başlarız artık. Birazcık istekli ve yumuşak davranmak bile yetiyormuş, tüm suç bendeymiş kızlar. Yanımdaydı tüm gün. :KK69:

seilla seninkine tatil yaramış bence, rahatlamış kafası netleşmiş, ilgisi artmış, sen de ilgilen ve acele etme, bekle bence. Yani pencereni daha sık açıp kapayabilirisin mesela. :93:

İnşallah canım size güzel haberler veririm, bu hafta görüşemeyiz de haftaya bi buluşma ayarlamayı planlıyorum, umarım güzel olur ve başlarız artık. Birazcık istekli ve yumuşak davranmak bile yetiyormuş, tüm suç bendeymiş kızlar. Yanımdaydı tüm gün. :KK69:

çok sevindim cnm:KK76:

mrkla bekliyorum. bakalım nolcak buluşmada:KK69:

ayy bu bile güzel bir haber bence ; ben de çok sevindim :)
kahve olayı da bizim konuşmalara cuk oturdu yalnız... o kadar dedik sana bir kahveden ne olur diye :))

bu arada konunun taşınması ile ilgili admine mail attım ama sanırım henüz ilgilenemediler... neyse ilgilenmezlerse de dilerim hayatlarında bizim yaşadığımız türden mizah dolu paylaşımları onlar da paylaşır tez zamanda... düşmana bile söylenmez mi acaba bu ... geyik sohbeti yapmıyor muyuz nasılsa peeeh :86:

ayy bu bile güzel bir haber bence ; ben de çok sevindim :)
kahve olayı da bizim konuşmalara cuk oturdu yalnız... o kadar dedik sana bir kahveden ne olur diye :))

bu arada konunun taşınması ile ilgili admine mail attım ama sanırım henüz ilgilenemediler... neyse ilgilenmezlerse de dilerim hayatlarında bizim yaşadığımız türden mizah dolu paylaşımları onlar da paylaşır tez zamanda... düşmana bile söylenmez mi acaba bu ... geyik sohbeti yapmıyor muyuz nasılsa peeeh :86:

Evet evet aynen, kahve içmek istiyormuş beyimiz sizin de içinie doğdu sanırım, ben bunu teklif olarak değerlendirdim kızlar, yani ben seninle görüşmek istiyorum sen de istersen demek istedi diye yorumladım hal ve hareketleri öyleydi, nazik biridir zaten.

Yalnız çok uzun zamandır gelişen olayların sonucu oldu bu, bir anlık değil tabi, bir de yaz havası etkiledi galiba. Ondan önceki gün yazın görüşemezsek naparım diye düşünürken bulmuştum kendimi kalp kalbe karşı sanırım.:))

Ama tabi görüşüp alımını almak da var bakalım... :44:

umutcum tamda tatil denmez aslında buna amcamın düğünü var oraya gidicem gitmişkende biraz taklılıcam oralarda abimle falan kısmetse tatilim eylül ama temmuz sonuda yine bir haftalık kacamagım olabilir duruma göre
platoniğimde ne yapıyo anlamıyorum yoruyo beni sadece calışmıyo ama iki sabahtır burda liseliler gibi camın altında bekliyo yada işi var geliyo ben üztüme alınıyorum herzamanki gibi ahhhhhh ahhhhhhhhhhh

umutcum tamda tatil denmez aslında buna amcamın düğünü var oraya gidicem gitmişkende biraz taklılıcam oralarda abimle falan kısmetse tatilim eylül ama temmuz sonuda yine bir haftalık kacamagım olabilir duruma göre
platoniğimde ne yapıyo anlamıyorum yoruyo beni sadece calışmıyo ama iki sabahtır burda liseliler gibi camın altında bekliyo yada işi var geliyo ben üztüme alınıyorum herzamanki gibi ahhhhhh ahhhhhhhhhhh

Anladım canım bir haftalık değişiklik olur en azından senin için...senin plotoniğin ne yaptığı belli değil anlaşılan keşke geçici görevi bitse devamlı olsa sizin işyerinde daha iyi anlardın niyetini...bence ilerde aranızda birşeyler olabilir gibi geldi bana hadi hayırlısı:))))

Bugün benim tospaaam "Beni kahve içmeye davet etmiyosun hiç" dedi. Evet kızlar bunu duydum ya gam yemem artık. :KK9:

Davet et beni demek bir tür teklif midir sizce?

Canım ben aranıza yeni geldim buyüzden bilmiyorum bu olayın hikayesini.ama gene de mutlu oldum..inşallah güzel geçer buluşmanız.bu arada bence kahve içme daveti yapmanı istemesi gel birbirimizi daha yakından tanıyalım demek bana göre:))

Son düzenleme:
kızlar hepiniz kendinize iyi bakın fırsat bulabilirsem ugrıycam mutlaka
çok yoğun geçti bugün işleri anca toparladım bu sabah yoktu
sonradan arabayı gördüm ama kendini göremedim işten başım kalkmadı çünkü öğlede baktım gitmiş
göremeden gidiyorum yani :KK59: çokkkkk üzgünümmmmmmmmmm nese umudum silersizinizzz
öptüm hepinizi tek tek:KK71:

X