"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar hepiniz kendinize iyi bakın fırsat bulabilirsem ugrıycam mutlaka
çok yoğun geçti bugün işleri anca toparladım bu sabah yoktu
sonradan arabayı gördüm ama kendini göremedim işten başım kalkmadı çünkü öğlede baktım gitmiş
göremeden gidiyorum yani :KK59: çokkkkk üzgünümmmmmmmmmm nese umudum silersizinizzz
öptüm hepinizi tek tek:KK71:

iyi tatiller sanaa :)

sonradan arabayı gördüm ama kendini göremedim işten başım kalkmadı çünkü öğlede baktım gitmiş
göremeden gidiyorum yani :KK59: çokkkkk üzgünümmmmmmmmmm nese umudum silersizinizzz

iyi tatiller cnm :)

İyi tatiller...

Merhaba kizlar ben geldim :))
Ama nasil geldim :) 101. sayfaya kadar okuyupta geldim, kendimi kitap okuyormus gibi hissettim bi an :)
bazen cok üzüldüm, gerci cogu kez cok üzüldüm, bazende cok güldüm esprilerinize.. cok eglendim..
ama genel olarak icim buruk konuyla ilgili..
ben 24 yasima girecegim bu ay ama sizler gibi begenilen ve kariyer- meslek sahibi biri degilim..
yurt disinda yasiyorum.. siz yine begenilen ve teklif alan kisilersiniz ama bende oda yok.. bana ancak, benden yasca
kücük cocuklar bakip bakip dururlar .. baskada hic bisey.. :KK43:

bu arada, ofisimbenim , di sanirim nicki, onunla burcumuz ve yükselenimiz ayni :) söylemeden gecemiycim

ama hayatimda sizler gibi, biri var ama elektrik alamiyorum ve platonik hoslaniyorum diyebilecegim kimse yok..:KK50:
cünkü bende okuldan eve , evden okula, veya isten eve, evden ise seklinde geciyor hayatim..
en son 2-3 hafta önce konsere gitmistim.. ondan öncede kuzenimin kina gecesine gittim..
ben bi yere gitsemde yok yok.. etrafimdada sevebilecegim hoslanabilecegim biride yokki zaten kimi seveyim :)

Ama nasil geldim :) 101. sayfaya kadar okuyupta geldim, kendimi kitap okuyormus gibi hissettim bi an :)
bazen cok üzüldüm, gerci cogu kez cok üzüldüm, bazende cok güldüm esprilerinize.. cok eglendim..
ben 24 yasima girecegim bu ay ama sizler gibi begenilen ve kariyer- meslek sahibi biri degilim..
yurt disinda yasiyorum.. siz yine begenilen ve teklif alan kisilersiniz ama bende oda yok.. bana ancak, benden yasca

bu arada, ofisimbenim , di sanirim nicki, onunla burcumuz ve yükselenimiz ayni :) söylemeden gecemiycim

ama hayatimda sizler gibi, biri var ama elektrik alamiyorum ve platonik hoslaniyorum diyebilecegim kimse yok..:KK50:
cünkü bende okuldan eve , evden okula, veya isten eve, evden ise seklinde geciyor hayatim..
en son 2-3 hafta önce konsere gitmistim.. ondan öncede kuzenimin kina gecesine gittim..
ben bi yere gitsemde yok yok.. etrafimdada sevebilecegim hoslanabilecegim biride yokki zaten kimi seveyim :)
cnm hoşgeldin :) öncelikle yaşın henüz çok genç, öyle şeyleri dert etme, tabi ki herkes hayatında biri olsun ister ama belki henüz zamanı gelmemiştir, ondan olmuordur öyle düşün :)

yaşının genç olması konusunda ben de katılıyorum strawberrye... ben 30umu bitirdim mesela ; ben de teklif alan biri değilim ama bence hoşum :)
yani şöyle bir durum var ben illa biri olsun demiyorum ve o da her halimden belli oluyor ; o yüzden öyle herkes gelip benimle iletişim kurmuyor ya da kuramıyor... yani bu biraz ne istediğinle ilgili... bazen bu tavrımdan rahatsız da oluyorum ; soğuk ve suratsız olarak da algılanıyorum belki ama bazen de aman diyorum etrafa gülücükler saçmama da gerek yok... hani illa biri olsun istersek mutlaka buluruz birilerini... o yüzden birileri seni beğenmiyor diye düşünme sakın... mesela ben birilerinin beni beğenmesindense benim beğendiğim kişinin de beni beğenmesini isterim... zor şeyler bunlar tabii :) dilerim en kısa zamanda beğenebileceğin birileri çıkar karşına... hani hayatında tam anlamıyla biri olmasa da birine karşı birşey hissetmek bile güzel geliyor insana... ben de işte sabahları karşılaştığım çocuktan baya hoşlanmaya başladım ; heyecan da yapıyorum sabahları ; çok komik halim... bundan birkaç ay önce ben de tüm umudumu yitirmiştim birşeyler hissedebileceğim birileri yok diye... ama bak birine birşey hissediyorum ve birşey paylaşmasak da kendimi iyi hissediyorum.... hiç belli olmuyor ne zaman nerde sadece umut et :)

kizlar tesekkür ederim cevaplariniz icin :)
tamam henüz bu ay 24'üme girecek olsamda, böyle benim gibi durumdaki insanlar biliyorumki, simdi su yaslarinda
biseyler olmuyorsa sonrada olmuyor.. bi bakmisim bende 30'umdayim ve kimse yok ..
zaten burda benim begenebilecegim biri bile yokki, hayatimda biri olsun..

kücükböcük haklisin gercekten güzel bir duygudur, kimse olmasada hayatinda birinden hoslanabilmek..
disardan bakilinca sanki cok istiyormusum gibi duruyor olabilir.. ama hic kimse olmadi ve yok.. ve ilerde yasim
ilerlediginde de kimse olmayacak düsüncesinden dolayi insan üzülüyor..
bende kimseye gülümseyemiyorum ve öyle biride degilim.. disardan soguk duruyorum.. buda bir sebep olabilr tabiki ama
dedigin gibi bende gülümsememekten yanayim.. illa hayatinda biri olsun diye tutturan kisi zaten cok caba sarfeder bunun farkindayim
ama ben öyle davranamam cünkü kendimi gurursuz hissederim..

kizlar tesekkür ederim cevaplariniz icin :)
tamam henüz bu ay 24'üme girecek olsamda, böyle benim gibi durumdaki insanlar biliyorumki, simdi su yaslarinda
biseyler olmuyorsa sonrada olmuyor.. bi bakmisim bende 30'umdayim ve kimse yok ..
zaten burda benim begenebilecegim biri bile yokki, hayatimda biri olsun..

kücükböcük haklisin gercekten güzel bir duygudur, kimse olmasada hayatinda birinden hoslanabilmek..
disardan bakilinca sanki cok istiyormusum gibi duruyor olabilir.. ama hic kimse olmadi ve yok.. ve ilerde yasim
ilerlediginde de kimse olmayacak düsüncesinden dolayi insan üzülüyor..
bende kimseye gülümseyemiyorum ve öyle biride degilim.. disardan soguk duruyorum.. buda bir sebep olabilr tabiki ama
dedigin gibi bende gülümsememekten yanayim.. illa hayatinda biri olsun diye tutturan kisi zaten cok caba sarfeder bunun farkindayim
ama ben öyle davranamam cünkü kendimi gurursuz hissederim..

bence biraz karamsar düşünmek yerine daha pembe bakmaya çalış... karamsar düşünceler aklına girdi mi kurtulmak zo olur o yüzden izin verme o düşüncelerin aklında dolaşmasına...
bir de bence hayatında özel birini istemek gurursuzluk değil ki ; kendine uygun düzgün bir insan olduktan sonra istediğini bir şekilde ifade etmen gerek zaten yoksa karşı taraf da adım atmadan bekliyor... var öyle hikayelerimiz de :)

bence biraz karamsar düşünmek yerine daha pembe bakmaya çalış... karamsar düşünceler aklına girdi mi kurtulmak zo olur o yüzden izin verme o düşüncelerin aklında dolaşmasına...
bir de bence hayatında özel birini istemek gurursuzluk değil ki ; kendine uygun düzgün bir insan olduktan sonra istediğini bir şekilde ifade etmen gerek zaten yoksa karşı taraf da adım atmadan bekliyor... var öyle hikayelerimiz de :)

pembe düsünsemde ayni simdiye kadar pembe hayaller kurdumda ne olduki..
özel birini istemek gurursuzluk degil, illa biri olsun diye etrafda kendini göstermek ,ben burdayim isteyen varmi demek
seklindeki davranisi kastetmistim ben.. o davranisi gurursuzca buluyorum...
begendigim biri olsa bile onun gözüne kendimi sokup ben burdayim diyemezdim..
bana göre erkek adim atmali..

yaşının genç olması konusunda ben de katılıyorum strawberrye... ben 30umu bitirdim mesela ; ben de teklif alan biri değilim ama bence hoşum :)
yani şöyle bir durum var ben illa biri olsun demiyorum ve o da her halimden belli oluyor ; o yüzden öyle herkes gelip benimle iletişim kurmuyor ya da kuramıyor... yani bu biraz ne istediğinle ilgili... bazen bu tavrımdan rahatsız da oluyorum ; soğuk ve suratsız olarak da algılanıyorum belki ama bazen de aman diyorum etrafa gülücükler saçmama da gerek yok... hani illa biri olsun istersek mutlaka buluruz birilerini... o yüzden birileri seni beğenmiyor diye düşünme sakın... mesela ben birilerinin beni beğenmesindense benim beğendiğim kişinin de beni beğenmesini isterim... zor şeyler bunlar tabii :) dilerim en kısa zamanda beğenebileceğin birileri çıkar karşına... hani hayatında tam anlamıyla biri olmasa da birine karşı birşey hissetmek bile güzel geliyor insana... ben de işte sabahları karşılaştığım çocuktan baya hoşlanmaya başladım ; heyecan da yapıyorum sabahları ; çok komik halim... bundan birkaç ay önce ben de tüm umudumu yitirmiştim birşeyler hissedebileceğim birileri yok diye... ama bak birine birşey hissediyorum ve birşey paylaşmasak da kendimi iyi hissediyorum.... hiç belli olmuyor ne zaman nerde sadece umut et :)
haklısın cnm yaa birine bişeyler hissedebilmek bile kesinlikle harika bir duygu, hayatın daha bir anlam dolu oluor bence :)
bu arada ben yeni biri ile tanıştım, çok hoş biriiiii baya yakışıklıııııı :) bakalım arıor da ama inş. iyi devam eder, lütfen dua edin benim içiiinnn, bu kez olsun :KK17:

haklısın cnm yaa birine bişeyler hissedebilmek bile kesinlikle harika bir duygu, hayatın daha bir anlam dolu oluor bence :)
bu arada ben yeni biri ile tanıştım, çok hoş biriiiii baya yakışıklıııııı :) bakalım arıor da ama inş. iyi devam eder, lütfen dua edin benim içiiinnn, bu kez olsun :KK17:

bncede karşılıksız olsa bile birinden hoşlanmak harika bi duygu:KK49:

çoook sevindim cnm senin adına inş mutlu olursunuz:KK69:

Oley oleyyy, şansımız dönüyor mu nee! :87:

ayyy ne güzel tabii ederiz dua yani ben ederim kesin :) nasıl tanıştınız peki arkadaş vasıtası ile filan mı?

pembe düsünsemde ayni simdiye kadar pembe hayaller kurdumda ne olduki..
özel birini istemek gurursuzluk degil, illa biri olsun diye etrafda kendini göstermek ,ben burdayim isteyen varmi demek
seklindeki davranisi kastetmistim ben.. o davranisi gurursuzca buluyorum...
begendigim biri olsa bile onun gözüne kendimi sokup ben burdayim diyemezdim..
bana göre erkek adim atmali..

valla önceden ben de öyle düşünüyordum erkek adım atmalı illa diye ama bazen de biraz cesaret vermek lazım onlara... tabii ki gurursuz olma canım ama eğer hoşlanıyorsan bunu biraz belli etmende bir sakınca yok... üstelik ilk adımı sen atmış olsan ve bir ilişki başlamış olsa da bu kendinden ya da birşeylerden taviz vereceğin anlamına gelmez ki... bazen biraz esnek olmak lazım... ben hayatta yapmam dediğim şeyleri bir zaman sonra yaptığımı farkedince anladım ; eee tecrübe işte :)

ayyy ne güzel tabii ederiz dua yani ben ederim kesin :) nasıl tanıştınız peki arkadaş vasıtası ile filan mı?

evet cnmm arkadaş vasıtası ile tanıştım ama çok tatlııı biriiiiii :) bu arada ben arkadaş vasıtası ile tanıştıklarıma bile güvenmiorum cnm, o yüzden her an olumsuz bişi olcak die tedirginim, inş öle olmaz:) gerçi henüz bana senden hoşlanıorum filan da demedi de işte tavırlarından filan öle hissetttiiimmm :) bakalım neler olucak haber veririm sizeeee :)

sekerlerrr ben geldiimmm :)) super otesi bi tatilden sonra, sali oldu, hala sendromdayim.

baslik tasinmis ama belki de iyi olmus, gerilmeden rahat rahat konusabiliriz her konudan :) gerci yeni gelecek insanlar icin belki sikinti olur ama belki de cok daha verimli olur "geyik muhabbeti" altinda olusu :)

seilla tatilde, rapunzel de dedigim gibi gelene kadar bi seyler yapmis, gercekten gozlerim yasardi :)) sekerler siziii :) cok ozledim gercekten.

bu arada yeni gelen arkadaslara da topluca hosgeldiniz demek istiyorum, tum yazilanlari okudum, hepiniz cok seker insanlara benziyosunuz :)

bu arada buraya da yazayim, benim tatilimin kisa ozeti: harika bi tatil+ sifir romantik evlenme teklifi+ ama evlilik uzerine ciddi konusmalar ve atilan adimlar sonucu= 1 ekim`de nisan, seneye temmuzda dugun :))

bu topikten atmayin sakin beni haa :))

bugün salı biliyorsun dimi ; ne oldu kahve olayı bakalım ?

Ben hediyesini vs bile ellerimle hazırladım sonra vazgeçtim kızlar.

Beni çok bekletti şu güne dek ve ben harekete geçmezsem hiçbir şey olmuyor o bir şey yapmıyor ve bunu da açık açık söylemekten çekinmiyor. Aramıyor sormuyor, yaptığım faaliyetlere katılmıyor, bir tesadüf sonucu karşılaşmasak gene söylemeyecekti bir şey. Sanki yazın eğlence arıyor kendine bence. Şartları da evliliğe müsait değil zaten, benimle sadece vakit geçirebilir, o yüzden ben gelmedim sen geldin diyebilmek için beni çağırıyor. Hediyem elimde. Hüzünlü ama iyiyim.

Cidden vazgeçtim ben. Hatta tüm erkeklerden vazgeçtim. :KK3:

X