"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

nasil ya oyle bir anda gitti mi :KK53:

valla öle bir anda gitti... 2 yılımızı kutlamıştık herşey süper ; daha da güzel olcak diye düşünürken ben 1 hafta sonra terkedildim hem de 2 gün içinde... kavga tartışma yok ama sadece 2günlük sessizlik ; ben ayrılmak istiyorum ; ee tamam o zaman şeklinde :) güldüğüme bakma acısı uzun sürdü; çaktırmadım o ayrı...

valla öle bir anda gitti... 2 yılımızı kutlamıştık herşey süper ; daha da güzel olcak diye düşünürken ben 1 hafta sonra terkedildim hem de 2 gün içinde... kavga tartışma yok ama sadece 2günlük sessizlik ; ben ayrılmak istiyorum ; ee tamam o zaman şeklinde :) güldüğüme bakma acısı uzun sürdü; çaktırmadım o ayrı...

bu kac yas araliginda yasandi :KK53: sok oldum yani su an :KK53: sizin normalde iliskiniz nasildi peki merak ediyorum ben oglak iliskisini onlar sinsi sinsi taniyorlar insani bence her sorulari seni izlemeleri onlar icin sana yaptiklari bir inceleme sinav sen farketmiosun sonra bir anda

oğlaklar konusunda çok haklısın ; benim eski sevgilim de oğlaktı... önce işi sonra sen... neden aramıyorsun dediğimde sen neden aramıyorsun derdi mesela... ama sevgisinden şüphe etmedim hiç sadece o hissettiği an beni terkediverdi... pek dürüsttü sağolsun :) önce kendileri geliyor hayatlarında ; kendi zevkleri filan...

bu kadar mı olur pes valla tıpkısının aynısı :KK53: sanki benim eski sevgilimi anlatmışsın o da oğlaktı :KK53: nerdeyse aynı adam diyeceğim o derece :KK53::KK53::KK53::KK53:

Ben gay olduğunu bile düşünüyorum.. miska bilir, miskanın eski tuhaf adamıyla aynı şeylerin farklı hafif versiyonunu yaşıyoruz. Yine başa saracağız eminim, görüşüp ümitlenmek boşuna gene.

yaa hayatim, ben bu adam hakkinda hic oyle dusunmemistim ama, sana oyle geliyosa kesin vardir bi anormallik!! gercekten bu tarz adamlardan ne koy oluyo ne kasaba, aylarca denesen de sonuc ayrilik oluyo. bosuna kendini yiprattigin, strese girdigin, ele gune karsi "sevgiliden ayrildi" durumuna dustugun de cabasi... bosuna enerji israfi yani, yurumeyecegi bastan belli olan bu cins iliskilere baslamak ve devam ettirmeye calismak.

bunun yerine yeni insanlar tanimaya ya da mevcutta olan ama sans vermedigin insanlari gozden gecirmeye emek harcamak daha faydali belki de...

kizlar positif düsünmeye karar verdim
hergün güzel seyler düsüneceegim..
yarin karsima tatli biri cikacak...:KK16:

(nerden cikacaksa artik ama cikacak iste:KK49: )

sekerim pozitif dusunmeye karar vermen cok yerinde olmus, karsina tatli biri ciksa da cikmasa da mutlu olursun, mutlu bi kadinin isigi da degme mankende yoktur :))

bu kac yas araliginda yasandi :KK53: sok oldum yani su an :KK53: sizin normalde iliskiniz nasildi peki merak ediyorum ben oglak iliskisini onlar sinsi sinsi taniyorlar insani bence her sorulari seni izlemeleri onlar icin sana yaptiklari bir inceleme sinav sen farketmiosun sonra bir anda

28 yaşındaydım ben yaklaşık 3sene önce; o da 31yaşındaydı... yani gayet olgun insanlar olarak bir taraf istemeyince ben de diğer taraf olarak tamam dedim ; ne diyeyim... elden ne gelir,uzatmanın ne anlamı var belli işte artık istenmiyordum... ilişkimiz aslında gayet iyiydi ; 2yıl boyunca hiç saygı sınırları aşılmadı; tek kötü söz söylenmedi... arada ufak tefek tartışmalar olurdu o da onun benden başka şeylere ilgi göstermesinden kaynaklanırdı zamanla ben bunu sorun etmemeye başlayınca gayet düzgün bir ilişki halini almıştı... aslında benim özverimle ve alttan almalarımla... ama işte bunun sonucu olarak da rahat battı arkadaşa...

bence de önce dışarısı daha makul cnmm :KK53:
kızlarrrr bu arada kova burcu hakkında bilgisi olan var mııı :)

kova burcu kadınını çok iyi bilirim ev arkadaşım kova burcuydu ama erkeğine hiç rastlamadım... biraz tutkulu olurlar ; aşk insanıdırlar... kıskançlık ve biraz abartma huyları vardır... ev arkadaşım duymasın :)

noluyo kızlar ya biri bana olayları özet gecsin oturup okuyamıyorum bi türlü kim gay kahve yalan oldu galiba
kim kova bende kovayım ammmmmaaaaaaaaa :26: yükselenimde oğlakkkk önemli bi gelişme varmı
ben hep bakışmalarla takılı kalıyorum :KK52:karar verdim burdan iş bakıcam cok özlemişim buraları ben
öptüm hepinizi

Götürürüm bebeğim gel tabiii de müstakbel sevgilin izin verir mi acaba? :KK39:

valla geliriiimmmm :) ağustosun 12sinde 2 hafta izin alıcam.. 1 hafta denize gidicez bi hafta da eğer uyarsa gelmek isterim cnm karadenizi gerçekten çok görmek istiorummmm :) henüz sevgili olmadık, olucağımızı da sanmıorum yaa bugün aradım açmadı geri de dönmediiii, nedir bu erkeklerden çektiğimiiizzz öfff, Allah'm neydi günahımm :44:
küçükböcük bu bahsettiğim kişi kova burcu, ben de boğa burcuyum.. internetten baktım uyum çok kötü görünüor, eğer öleyse kötü valla :KK53:
seilla işin özeti şu cnm: hala hepimiz yalnızız :KK37:

Son düzenleme:
_strawberryi unutmus olmalisin, miska haric hepimiz yalniziz :)

positif düsünecegim demisim
bugün tekrar foruma bakinca hatirladim..
bi gün bile düsünememisim anlasilan... :KK9:

valla geliriiimmmm :) ağustosun 12sinde 2 hafta izin alıcam.. 1 hafta denize gidicez bi hafta da eğer uyarsa gelmek isterim cnm karadenizi gerçekten çok görmek istiorummmm :) henüz sevgili olmadık, olucağımızı da sanmıorum yaa bugün aradım açmadı geri de dönmediiii, nedir bu erkeklerden çektiğimiiizzz öfff, Allah'm neydi günahımm :44:
küçükböcük bu bahsettiğim kişi kova burcu, ben de boğa burcuyum.. internetten baktım uyum çok kötü görünüor, eğer öleyse kötü valla :KK53:
seilla işin özeti şu cnm: hala hepimiz yalnızız :KK37:

Ben yakınlarda gidiyorum erkene alamaz mısın iznini? :)

Çok garip gerçekten yaa, yemeğe davet eden bi adam neden teline açmaz ve geri dönmez anlamıyorum. Acaba işi mi vardı, döner belki de bekle bakalım hatta belki de dönmüştür. Taktik mi şu mu bu mu derken benim gibi olma da.

_strawberryi unutmus olmalisin, miska haric hepimiz yalniziz :)

positif düsünecegim demisim
bugün tekrar foruma bakinca hatirladim..
bi gün bile düsünememisim anlasilan... :KK9:

Pozitif düşünmek kolay değil ki maalesef. Ben de beceremiyorum ve cidden psikoloğa gitmeyi düşünüyorum artık erkeklerden anlayan bir psikolog var mıdır? :))

En iyisi bu dünyaya gelmemekmiş de olmuş bir hata.:KK53:

güzel olmak zeki olmak pratik olmak işimizin iyi olması olmak olmak olmak..
olmaz olasıcalar

yeterli değil
erkekler mutlu olacakları birlikteliklerin değil erkek geyiklerine malzeme olacak skor kızların peşinde:KK4:

boşverin hepsini hanımlar:KK55:
hakedenimiz varsa zaten bizi bulur diye düşünüyorum

bizim ayaklarımız hep sağlam bassında yere gerisi hikaye:nazar:

X