"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

bebükleriimm :KK54:

hemen konuya ortasından kenarından gireyim. rapuşum pembe panjur fikrimi kaptırdıysam çok üzülürüm valla, bu konuya eğilicem. gerekirse yasal yollara başvururum :) kendimi ata demirer'e sataşan ferdi tayfur gibi hissettim :)

böcüğüm ben senin adayını çok beğendim be. bence çok hoş adam, kilolu falan da gelmedi bana, benim kocam da hafif tombiş olduğu için alışmış olabilir tabi gözüm :) değerlendir bence bu adamı.

gamzenkcim çok sevindim senin için, hayırlı olur inşallah. veleti gördüğünü okuyunca da içimin yağları eridi vallahi, ooh çok da iyi güzel olmuş. çatlasın.

ben de yarın alçımı aldırıyorum. yüzümdeki şişlik ve morluklar indi, daha rahatım. foto çekip koyarım bi ara size, biraz insana benzeyince :) bana dua edin yarın için. bi aksilik çıkmazsa yarın yola çıkıcaz istanbula doğru. rapuşum yine yalan olduk :)

şimdie face ten ekleyen çocuk msj atmışş..

çapkın olan deil de dieri. sakıncası yoksa seni tanımak isterim dio :p

şaşırdım ya ne cvp versem ki ben buna :p

hemen konuya ortasından kenarından gireyim. rapuşum pembe panjur fikrimi kaptırdıysam çok üzülürüm valla, bu konuya eğilicem. gerekirse yasal yollara başvururum :) kendimi ata demirer'e sataşan ferdi tayfur gibi hissettim :)

böcüğüm ben senin adayını çok beğendim be. bence çok hoş adam, kilolu falan da gelmedi bana, benim kocam da hafif tombiş olduğu için alışmış olabilir tabi gözüm :) değerlendir bence bu adamı.

gamzenkcim çok sevindim senin için, hayırlı olur inşallah. veleti gördüğünü okuyunca da içimin yağları eridi vallahi, ooh çok da iyi güzel olmuş. çatlasın.

ben de yarın alçımı aldırıyorum. yüzümdeki şişlik ve morluklar indi, daha rahatım. foto çekip koyarım bi ara size, biraz insana benzeyince :) bana dua edin yarın için. bi aksilik çıkmazsa yarın yola çıkıcaz istanbula doğru. rapuşum yine yalan olduk :)

saol cnm.

hakkaten derdine yansın o :KK33:

en kısa zamanda foto ekle cnm :KK52:

bebükkk yalan olduk valla ben tümden yalanım zaten:)) :KK17:

Foto bekliyoruz merak ettim valla ben. :KK19:

günaydın kızlarrrr :) nasılsınız görüşmeyeli :)
burda neler olup bitior pek bilmiorum biraz özet geçseniz ne iyi olurduu :KK67:
ama miskacımın ameliyat olduğu gözümden kaçmadııı, fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliorum cnmm, eminim harika olmuşsundurrr :)
böcüğüm kim o çocuk yaa biraz ipucu versen :KK30:
rapuşum facete de sölediim gibi b.baş daha iyi, keşke adam olsa, hatta keşke adam olabilme ihtimali olsa :KK53:
jelim şekerim sende bişiler var mıııı, ben gelmeyeli baya bi talibi çıkan olmuş da, allah bereket versin, olmayana da versin amin :)
seillacım cnm annen nasıl oldu, herşey yolundadır umarım :KK54:
gamzenkcim sanırım sen şeytanın bacağını sonunda kırmışsın, hayırlı olur inş cnm :KK54:
cekucum sen nasılsın? :KK54:
katinam nasıl bu arada, inş tedavisi sona ermiştir ve sağlığına kavuşmuştur..
hayatacım seni de çok öpüorum..
unuttuğum kimse kalmadı sanırım :)
herkese kolay gelsin kızlar görüşürüzzzz :)

kızlar ben geldim.Haftasonu full geçti.Hıc uyumadım gıbı bırsey desem yerıdır.Acayıp uykum var,acayıp kötü hıssedıyorum bugun kendımı akşam eve gıdıp yatıp uyucam bakalım.
Kızlar anlattıgım su fırlama cocuk vardıya kanka olduk.Sevgiliden daha ıyı bı moda geldik.iyi oldu arkadaş olarak sağlam bırısı bırlıkte ıyı vakıt gecırıyoruz gerısıde zaten önemli değil bu dönemde.Haftasonu gene bırlıkteydık önce ortak bır arkadaşımız ıle görüştük.sonrasında ben bır arkadaşımın doğumgününe gıttım ısın yoksa gelsene dedım geldı.Bırlıkte bıryerlere gıttık sabahladık.Sonrasında benım yakın bır arkadaşım ve sevgılısı ıle görüştük.Sureklı yanyanaydık güzeldi.ama dedıgım gıbı arkadaşız.çok sey konusuyoruz cok sey paylaşıyoruz.

miskam acılınca cek koy bakalım fotosuna nasıl olmuş canım benım.
katınam ınsallah tedavı bıtmıştır.
böcük kım o cocuk bende merak ettm.

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ooooooo kimler gelmiş kimleeerrrr : ))))))) çilek hanımda burdalarmıışşşş : )))))
sende ne var ne yok bakim, bittimi arkadaşının düğün telaşı, artık bundan sonra bekliyoruz senide ona göre bebeğimm : ))

gamzenk sende adımlar başladı desene, görüşün tabi canım, sık sık : )))
şu velete bende çooookkk ama çooookkk sevindim, beter olsun inşallahhh : ))))
çapkın olmayan diğer çocuğu hatırlayamadım ben ama yinede ses etmemen bencede iyi şuanki görüşmelerini tehlikeye atmaman için
farklı ortamlardan olsa sorun olmazdı ama :KK53:

rapuşşş sende iyice eğil şu pırasanın üzerine, sendende hareket bekliyoruz ona göre : )))
ayrıca şu bbaşı, gamzenkin veleti gibi yapma şansın varken iyi değerlendir bunu derim :KK66:)

böcüküm bende beğendim şu ağır abiyi, yüzü çok güzelmiş : )) valla tebrik ediyorum onu, senin için azmettikleri hiçde olağan şeyler değil bence ; )) şu hassasiyet konusunda yerden göğe kadar haklısın, bir erkekte direk dikkat ettiğim noktao benim için, buna eşdeğer bikaçtane daha var ama bu sözkonusu olunca direk elektriğe kapılmış gibi hissediyorum ben kendimi (SAÇLARI DİKENDİKEN OLAN SMYLE)

seillacımm, sen nasılsın? anneciğin nasıl? çok merak ediyorum seni, 2 satırda olsa yazma şansın olsa keşke

cekuuu, sen naptın bebem, araştırdınmı şu fotoda yanda duran daha entel görünen tipi :KK53:

kendimi anlatmadan gönderdim ama hile yolu ile düzelteyim bari : ))))
c.tesi günü derse verdim kendimi ama çok zorlandım itiraf edeyim, oturtana kadar biraz sancı çekicem gibi görünüyor
arta kalan zamanda da iyice dağılan oda ve dolabımı topladım ama ütülerim yine kaldı
huuuuuu böcüüüükk sana sesleniyoruuumm, nazar değdirdin sanırsam bana : ))) çookk ama çooookk uzun süredir ütü yapmıyorum biliyormusun, elimi rapuş gibi hep ütü istemeyen şeylere atmaya başladım bende : )))))

pazar günü ise bütün gün süren dershane proğramından sonra kendimi yollara vurdum ve düğüne gittim : ))) ayyy annem bir tanıdığın düğününe gidecekti yalnız dönmesin diye bende onu almaya gittim, ben kapıdan girdiğimde gelinle damat daha yeni giriyordu saat 9 olmuşş, tabi öyle olunca oturmak zorunda kaldım anneciğimle : )))

ama kızlaaarrr gelini bir görseniz bizdeki eksiklikler bir bir yüzünüze tokat gibi inerdi yeminederim : )))) benim indide, ondan söylüyorum. Aman allahım bir görmeliydiniz, bir işveli bir cilveli hatun anlatamam ama yaaa.. Oynarken bile bir gerdan kırıyor, bir işve yapıyor, anam dedim bu hatun adamı daha bir yere oturtmaya gerek kalmadan ayaküstünde hemde 2dakikada ayarlar valla : ))))))))) potansiyel tavan yani, ama bravo dedim içimden, hatun dediğin böyle olmalı demek : )))) o an kendimi pek ot hisettim doğrusu
veee en önemli nokta gelinin 3. evliliğiymiş, gelinliğini giymiş, duvağınıda kendi gibi işveli işveli hafif yandan takmış, bütün gece oturmadı, kiminle oynar, kimine sarılır öper, kimine kaş göz yapar, bir taraftan orkestrayı yönlendirmeler yapar çaktırmadan.. şoklara girdim resmen ben ama : ))))))))

Son düzenleme:
jelim geldim, özlemişim valla burayı :)
yaaa düğün bitti deee orda da bişi bulamadım, kara bahtım kem talihim peşimi bırakamadı bir türlü :KK37:
demek 3. evliliğiymiş heee, biz daha bir kere bile evlenemezken bu allahtan reva mı :KK53:
allahım şu gariban kullarını da bi gör artık da birer damat adayı ver :KK53:

Selam yavrular:))

Çilek bi şe sorcam sence düzelme ihtimali var mı bbaşın? Çok gülesim geliyo bunu sorunca bile:)) Her ihtimali denedim ben sanırım, sen yine de aklından geçen bi taktik varsa söleyiver de ayarliyim bbaşı:))

jeliiii cilve kursu açsın o hatun da katılalım bari:)) :KK37:

rapuşum naber ; başbaşa kalmışız... okudum şarkının sözlerini ; ayy gülemiyorum da :))
dişçiden geldim sağ tarafım uyuşuk birkaç saat aç kalıcam...

eve de iş getirdim başlamadan bir bakayım dedim...

miskacan ; sorun çıkmadı sanırım ; istanbula dönüyormuşsunuz :)

çileğimmmm :)

günaydın canlarımmm :KK54:
böcüğümmmm :KK23:
rapuşum valla bilmiorum ki cnm yaaa, ben artık erkekleri inan hiç anlamıorum, hiçbirine inanmıorum, her söyledikleri yalan gibi gelior, o derece paranoyak oldum sayelerinde :))
keşke düzelse cnm, acaba jelimin dediği gibi bizde eksik olan işve cilve mi die düşünmeye başladım ben de, ben genelde ukala davranıorum çok kasılıorum onu farkettim ama farketmekle de olmuor ki, sonuçta huy yani deişmior :KK50:
sen şu an b.başla hiç konuşuor musun? hala konuşuorsan yeni taktikler üretmeye başlıyalım diorummm :KK23:

X