"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

itiraf edip kurtulacaksın başka yolu yok ... ben yaptım ancak öyle geçiyor :)

nası yaptın peki:26: dur bn sana benim durumumu anlatıyim. her topiğe yazdım gerçi ama:18: tekrar olanlar kusura bakmasın:KK16:

ya bu çocuk bizim sınıftaydı ama ilk sene hiç tanışıklığımız filan yoktu. hiç alakamız yokru yani. ikinci sene ufaktan bakışlarını hissettim. bi akşam sınıfça eğlence de dansa kaldırdı oturduktan sonra arkadaşı ikimizi göstererek ima yaptı bu da bana bakarak gülümsedi . teklif edicek derken etmedi:KK25: ama bakışlara dvm. okulda nerde görse hmn yanıma gelir. off bilmiorum ki.:KK19: biraz mutaassıp biri. bnde kandilde msj attım ama cvp yazmadı:KK25: msj dan sonra bakalım nası davrancak okulda görünce die mrk ediodum. msjdan sonra soğuk davransaydı sevmediğine kesin kanaat getircektim. ama o her zaman ki gibi görür görmez geldi konuştuk. sınav sonrası geldi direk bana sordu nası geçti sınavın die.o yüzden içimde hala umut var. :KK14:soğuk davransa hoşlanmadığından emin olur bnde soğurdum:KK43: seneye sürekli birlikte olcaz okulda. bakalım neler olcak. olmadı bnde söylücem galiba:KK58:

nası tepki verdi karşı taraf sen söylediğinde:26:

Arkadaşlar konudan uzaklaşıp sohbeti koyulaştırmışsınız,niyetiniz sohbetse konuyu "Geyik sohbeti" başlığına taşıyayım değilse lütfen konuyla ilgili öneri,tavsiye ve düşüncelerinizi alalım.

bu banaydı sanırım. bn konuyu saptırdım galiba. neyse daha bişe yazmıyim bari.:18:

Arkadaşlar konudan uzaklaşıp sohbeti koyulaştırmışsınız,niyetiniz sohbetse konuyu "Geyik sohbeti" başlığına taşıyayım değilse lütfen konuyla ilgili öneri,tavsiye ve düşüncelerinizi alalım.

kusura bakmayın ama birileri ile tanışmanın yollarını konuşurken madde madde sıralamamız gerekmiyor değil mi ?
birbirimize cesaret de veriyoruz belki de gaz ; belki de birbirimizi ; içinde bulunduğumuz durumları tartışmak için sohbet ediyoruz bunun nesi kötü ben konuyla alakasız bir mail göremedim... rica etsem hangimizin iletisinin konu dışında olduğunu belirtir misiniz...

kalıplara sokmaya gerek olduğunu sanmıyorum ; sizce var mı ? ayrıca konu hassas bir konu ; ve biz sadece paylaşıyoruz... bunun nesi KK kurallarına aykırı açıkçası anlayamadım...

Son düzenleme:
Forumumuzda çeşitli başlıklar var,elbette konu hakkında yorumlarımızı, düşüncelerimizi paylaşacağız.Ama canımız sohbet etmek,farklı konularda fikir almak istiyorsa "Geyik sohbeti" başlığını kullanacağız.
"Geyik sohbeti" başlığında "eşimden şiddet görüyorum" gibi bir konuyu konşamayacağımıza göre diğer başlıklarda da sohbet edemiyoruz.
Üzgünüm ama kurallar böyle,keyifli paylaşımlar:)

Son düzenleme:
Forumumuzda çeşitli başlıklar var,elbette konu hakkında yorumlarımızı, düşüncelerimizi paylaşacağız.Ama canımız sohbet etmek,farklı konularda fikir almak istiyorsa "Geyik sohbeti" başlığını kullanacağız.
"Geyik sohbeti" başlığında "eşimden şiddet görüyorum" gibi bir konuyu konşamayacağımıza göre diğer başlıklarda da sohbet edemiyoruz.
Üzgünüm ama kurallar böyle,keyifli paylaşımlar:)

yok yok ben cidden anlayamadım... amacım tartışmak değil ki 3yıldır üyeyim hiçbir tartışmamı bulamazsınız... ama gerçekten nasıl olması gerekiyor bu başlıktaki mesajların bana örnek verirseniz biz de ona göre dikkat ederiz belki çünkü ben hala ayrımına varamadım... beğeniliyoruz ; meslek sahibiyiz ya da o yolda ilerliyoruz... nedenleri tartışıyoruz mesala birimiz platonik aşkından bahsediyor ; başka birimiz çevresi olmadığından başka birimiz de kendisinden hoşlanan kişiden hoşlanamadığından... bunları konuşurken elbette birbirimizi tanımak için sorular soracağız... farklı konularda fikir alan yok ki ... birimiz sormuş mu yarın ben ne giyeceğim diye ya da akşam ne yemek yapayım diye ? ben göremiyorum kusura bakmayın ve siz gördüyseniz lütfen gösterin o mesajı...

anlayamıyorum KKya uzun zamandır girmiyordum çünkü eskisi gibi keyifli paylaşımların olmadığını düşünüyorum... burdan kazandığım bir sürü arkadaşım var ama artık hepsiyle başka şekillerde görüşüyoruz çünkü hepimiz aynı fikirdeyiz ; aslında nedeni de çok açık... belki de KK eskisi kadar sevilmek istemiyor napalım biz de sevmeyiz o zaman...

yok yok ben cidden anlayamadım... amacım tartışmak değil ki 3yıldır üyeyim hiçbir tartışmamı bulamazsınız... ama gerçekten nasıl olması gerekiyor bu başlıktaki mesajların bana örnek verirseniz biz de ona göre dikkat ederiz belki çünkü ben hala ayrımına varamadım... beğeniliyoruz ; meslek sahibiyiz ya da o yolda ilerliyoruz... nedenleri tartışıyoruz mesala birimiz platonik aşkından bahsediyor ; başka birimiz çevresi olmadığından başka birimiz de kendisinden hoşlanan kişiden hoşlanamadığından... bunları konuşurken elbette birbirimizi tanımak için sorular soracağız... farklı konularda fikir alan yok ki ... birimiz sormuş mu yarın ben ne giyeceğim diye ya da akşam ne yemek yapayım diye ? ben göremiyorum kusura bakmayın ve siz gördüyseniz lütfen gösterin o mesajı...

anlayamıyorum KKya uzun zamandır girmiyordum çünkü eskisi gibi keyifli paylaşımların olmadığını düşünüyorum... burdan kazandığım bir sürü arkadaşım var ama artık hepsiyle başka şekillerde görüşüyoruz çünkü hepimiz aynı fikirdeyiz ; aslında nedeni de çok açık... belki de KK eskisi kadar sevilmek istemiyor napalım biz de sevmeyiz o zaman...

Hiç tereddütünüz olmasın Kadınlar Kulubü her zamankinden çok seviliyor ve konulara mesajlara yetişemiyoruz.Bu durumda da düzeni sağlamak için epeyce özveride bulunuyoruz.Her topik sohbet topiği olsa,konudan konuya atlansa burası ne hale gelir düşündünüz mü?
Tekrar keyifli paylaşımlar,devam edin lütfen sohbetinizie :)

cnmm :118: sohbete devamm :)
gamzecim yazdıklarını okudum da tatlım şimdi öncelikle birinin senden hoşlandığını düşünüorsan o kişi kesinlikle hoşlanıordur, biz bayanlar asla yanılmayız, en ummadıın kişi için bile o fikirdeysen o kişi sana karşı boş demek deildir.. ve şunu da söylemek istiorum ki yani bayram, kandil msglarına çoğu kişi cvp vermior ki.. verse iyi olurmuş da bu sana ilgisi olduğu anlamına gelmior ok? sıkma tatlı canınıııı, bekle bakalım neler olucaakkk :)

cnmm :118: sohbete devamm :)
gamzecim yazdıklarını okudum da tatlım şimdi öncelikle birinin senden hoşlandığını düşünüorsan o kişi kesinlikle hoşlanıordur, biz bayanlar asla yanılmayız, en ummadıın kişi için bile o fikirdeysen o kişi sana karşı boş demek deildir.. ve şunu da söylemek istiorum ki yani bayram, kandil msglarına çoğu kişi cvp vermior ki.. verse iyi olurmuş da bu sana ilgisi olduğu anlamına gelmior ok? sıkma tatlı canınıııı, bekle bakalım neler olucaakkk :)

çoook saoll cnmm:KK16: haklısın bncede kadınlar çoğu kez yanılmıyorlar.:82:

yyaaaa kızlar sabah sabah allak bullak oldum yine delirecemmmmmmmmmmmm dönmüş tatilden benim platonik hemde ne dönüş
bir bronzlaşmış bir tatlı veeeeeeeeee rapuzel sıkı dur pembe tişört giymişşşşşş :KK60: :KK60: :KK60: yolamı geliyo acaba
hava harika sabah süslendim püslendim pozitif bi şekilde geldim hava harikaya cam acıyım dedim gelir gelmez bide baktım camın altında biri parlıyo kendi kapkara dişler bembeyaz sırıtıp el sallıyo anaaaaaaammmmmm gelmişşşşşş dedimmmm bende hafif bi tebessümle el kaldırdım arabaya dayanmış sigara içiyo bide dikmiş gözünü camıma bakıyo ben elle işaret yapımca oda elini kalbine doğru koydu hani yaparlarya aldım slmını die sonra bende oturdum yerime şimdi camdan bakamam daha bennnnnnnnnnnn
ama çözdüm bu adamı ben bi halt edeceği yok sadece aramızdaki bu çekim onun hoşuna gidiyo menun bu flörtöz durumumuzdan öle takılıyoooo ne ara döndü nezaman geldi anlamadım umarım ölesine ugramıştır umarım hep o gittiği yerde kalırrrrrr gıcık adam :84:

Kızlar konunun yeri değişmiş ya bence kötü olmuş burdan bizimle aynı duyguları paylaşan arkadaşların bu konuyu görmesini imkansızlaştırmış tekrar eski yerine gelemez mi?:)))
Seilla ben aranıza yeni katıldığım için bazı şeyleri anlayamadım.bu plotoniğin aynı işyerinden değil demi? nasıl bir durum var anlatsana biraz.

gamzenk okul başlayınca O adım atmasa mutlaka sen adım at derim ben.ben üniversitedeyken bizim sınıfta da vardı benden hoşlanan biri ama ben de çok hoşlanıyorum. ama ben okadar soğuktum ki -kendime güvenim de hiç yoktu- çocuk bir sene boyunca yanıma gelemedi.okadar pişman oldumki.bide gercekten biz kızlar anlarız karşımızdaki insanın bizden hoşlanıp hoşlanmadığını.yeni okul dönemimde bitir bu işi derim:)))

Kızlar konunun yeri değişmiş ya bence kötü olmuş burdan bizimle aynı duyguları paylaşan arkadaşların bu konuyu görmesini imkansızlaştırmış tekrar eski yerine gelemez mi?:)))
Seilla ben aranıza yeni katıldığım için bazı şeyleri anlayamadım.bu plotoniğin aynı işyerinden değil demi? nasıl bir durum var anlatsana biraz.

gamzenk okul başlayınca O adım atmasa mutlaka sen adım at derim ben.ben üniversitedeyken bizim sınıfta da vardı benden hoşlanan biri ama ben de çok hoşlanıyorum. ama ben okadar soğuktum ki -kendime güvenim de hiç yoktu- çocuk bir sene boyunca yanıma gelemedi.okadar pişman oldumki.bide gercekten biz kızlar anlarız karşımızdaki insanın bizden hoşlanıp hoşlanmadığını.yeni okul dönemimde bitir bu işi derim:)))

bnde aynı senin gibiyim cnm:KK14: soğuk , çekingen, kendine güvensiz:KK43: ama bunu aşıyorum yavaştan:KK4:

yeni okul dönemini heycanla bekliyorum:KK52::KK52::KK52: inş bişeler olur bakalım:KK43:

aaa hakikaten ben sabah farkedemeimişim bunu ne alaka geyik sohbeti ne sacma bi durum bu konu üzerinde dönüp durup aynı cümlelerimi tekrar edelim tabi sohbet ediyoruz düşüncemizi bildirip geri mi cekilelim yormlayıp tartışıyoruz kendimizce paylaşımda bulunuyoruz bu da geyik sohbeti olarak algılandıysa pes demek boşa konuşuyoruz baksanıza cok üzüldüm durumun bu şekilde algılanmasına konumuzun bu başlığa taşınmasına yanlış bi tavır olmuş belirtmeden geçemicem

platonik kısmınada gelince canım aslında aynı iş yerindeyiz ama farklı birimlerdeyiz 6 ay kadar öncede geçici görevle gitti bu arkadaş 3 aylığına ama uzadıkça uzuyo ara ara uğruyo tabi buraya bağlı olduğu için evrak işlemleri burdan takip ediliyo bariz bi çekim var aramızda ama bi harekette bulunmuyo cok havalı capkın bi tip ban hayranlığınıda her fırsatta belli ediyo ama icraat yok karakterimi yapımı saygınlığımı seviyomuş başkalarınada belirtiyo bunu ama sonuç koca bi hiççç bişe anlamıyorum sadece kafamı karıştırıyo işte

kusura bakmayın ama ben cok sinirlendim mizah mı yapıyoruz biz burda bari direk sohbet bölümüne taşısaydınız bukadar rahatsızlık verdiysek geyik sohbeti nedemek ya birbirimize kurs önerilerinde bulunmak mı tavsiye vermek mi

aaa hakikaten ben sabah farkedemeimişim bunu ne alaka geyik sohbeti ne sacma bi durum bu konu üzerinde dönüp durup aynı cümlelerimi tekrar edelim tabi sohbet ediyoruz düşüncemizi bildirip geri mi cekilelim yormlayıp tartışıyoruz kendimizce paylaşımda bulunuyoruz bu da geyik sohbeti olarak algılandıysa pes demek boşa konuşuyoruz baksanıza cok üzüldüm durumun bu şekilde algılanmasına konumuzun bu başlığa taşınmasına yanlış bi tavır olmuş belirtmeden geçemicem

platonik kısmınada gelince canım aslında aynı iş yerindeyiz ama farklı birimlerdeyiz 6 ay kadar öncede geçici görevle gitti bu arkadaş 3 aylığına ama uzadıkça uzuyo ara ara uğruyo tabi buraya bağlı olduğu için evrak işlemleri burdan takip ediliyo bariz bi çekim var aramızda ama bi harekette bulunmuyo cok havalı capkın bi tip ban hayranlığınıda her fırsatta belli ediyo ama icraat yok karakterimi yapımı saygınlığımı seviyomuş başkalarınada belirtiyo bunu ama sonuç koca bi hiççç bişe anlamıyorum sadece kafamı karıştırıyo işte

Anladım canım çocuğun sana ilgisi var demekki ama adım atmıyor. ya ciddi bir ilişki istemiyor şu an yada çekiniyor olabilir bence canım.geçici görevi bitse keşke canım sen de daha iyi anlardın durumları..

Evet canım topikin yeri hiç iyi olmamış bencede.ben sabah girince yerini bulmakta zorlandım.bide ben de anlamadım mizah görsel paylaşım ne alaka ve burda havadan sudan sohbet edilmiyor.belli bir konu var ve herkes karşılaştığı yaşadığı sorunları belirtiyor.tekrar eski yerine gelmesi için ne yapabilirz kızlar?

Anladım canım çocuğun sana ilgisi var demekki ama adım atmıyor. ya ciddi bir ilişki istemiyor şu an yada çekiniyor olabilir bence canım.geçici görevi bitse keşke canım sen de daha iyi anlardın durumları..

Evet canım topikin yeri hiç iyi olmamış bencede.ben sabah girince yerini bulmakta zorlandım.bide ben de anlamadım mizah görsel paylaşım ne alaka ve burda havadan sudan sohbet edilmiyor.belli bir konu var ve herkes karşılaştığı yaşadığı sorunları belirtiyor.tekrar eski yerine gelmesi için ne yapabilirz kızlar?

bilmiyorum canım ya benim gözümde bitmiş bi durum aslında ama böle arar ara pat die karşıma cıkıp kendini göstermesi yiyecek gibi hayran hayran bakması cok yakışıklı olması süper gülümsemesi vs vs sinirimi bozsada kararlıyım o şasını kaybetti benden tık yok ona ha kendi birden açılır harekete gecerse bilemem onu ozaman düşünecem

veee evet konu daha uygun bir başlıpğa taşınmalıı bu cok sacma olmuş

kusura bakmayın ama ben cok sinirlendim mizah mı yapıyoruz biz burda bari direk sohbet bölümüne taşısaydınız bukadar rahatsızlık verdiysek geyik sohbeti nedemek ya birbirimize kurs önerilerinde bulunmak mı tavsiye vermek mi

gerçekten ben de anlayamadım bu konunun neresi geyik? burda hayatımızla ilgili sıkıntılı bi durumu paylaşıoruz ve uygun başlıkta olmazsa bizimle aynı durumda olan başka arkadaşların buraya katılması mümkün olmayacak...

vallahi bende bi anlam veremedim mizah? görsel paylaşım? geyik? duyan gören bilen varsa banada göstersin ben de anlayayım bu konu niye buraya taşındı ozaman bişey demicem yada hak vericem kim mizah yapıyo acaba burda herkes samimi bi şekilde içini döküp paylaşımda bulunuyo ama anladığım kadarıyla burada asıl mizah bize yapılıyo net bi açıklama istiyorum

ben bidaha gözden geçirince yoksa su benim kısmet acıcı dua sözümü buna neden oldu eger bu sebepse buda cok sacma bu geyik mizah oluyo biz konu hakkında paylaşımda bulurken kendimce bi öneride bulundum sonra işi espireye vurup uzamadan kapattım bu mudur yani başka bişey bulamadımda niyeyse üstüme aldım şuanda birden dınk etti yani burada payalşımda bulunurken mizah görsel paylaşım alanın dışında asla espiri yapmayın mı demek oluyo bu ben mi yanlış anlıyorum :44: ozamn bu ifadeler niye her başlıkta kullanılıyoooo kendi yazdığımız cümlelere espiri katoyoruz yeri geliyo gülüyoruz yanlış mı yorumluyorum acaba? yoksa direk alınganlıkmı yaptım suanda bilemiyorum ama sölemeden geçemicem eger sebep buysa kızlar kusura bakamayım sizlerden özür dilerim fakat kendi fikrim bu da cok sacma bi neden olur

rapunzelcim başlığını katlettiysem kusura bakma nolur bu alan taşınınca başlık üzüldüm ve sinirlendimpaylaşımlarımızın "geyik sohbeti" olarak algılanmasına daha sonrada bir üst msjımda belirttiğim gibi birden acaba neden bu olabilirmi diye dülşündüm dediğim gibi de yorucu ve gergin bir gün geçirdim alınganlıkda yapıyor olabilirim sebep buysa eger kusura bakma lütfen ama dediğim gibi sözleriminde arkasındayım ben bu başlıkta buraya taşınmayı gerektirecek bir "geyik sohbeti " göremiyorum ve konunun buraya taşınmasını gayet saçma buluyorum

ben bidaha gözden geçirince yoksa su benim kısmet acıcı dua sözümü buna neden oldu eger bu sebepse buda cok sacma bu geyik mizah oluyo biz konu hakkında paylaşımda bulurken kendimce bi öneride bulundum sonra işi espireye vurup uzamadan kapattım bu mudur yani başka bişey bulamadımda niyeyse üstüme aldım şuanda birden dınk etti yani burada payalşımda bulunurken mizah görsel paylaşım alanın dışında asla espiri yapmayın mı demek oluyo bu ben mi yanlış anlıyorum :44: ozamn bu ifadeler niye her başlıkta kullanılıyoooo kendi yazdığımız cümlelere espiri katoyoruz yeri geliyo gülüyoruz yanlış mı yorumluyorum acaba? yoksa direk alınganlıkmı yaptım suanda bilemiyorum ama sölemeden geçemicem eger sebep buysa kızlar kusura bakamayım sizlerden özür dilerim fakat kendi fikrim bu da cok sacma bi neden olur

Canım olur mu özür diliycek birşey yok..bir kısmet açıcı duadan behsetmiştik espri olsun diye sonradan kapatmıştık bide arkadaşlar kurstan bahsetmiş ki bunda da birşey yok...bunlardan da dolayı da hemen geyik muhabbeti yapılan yere konunun taşınması bence saçma.burdaki yöneticilere mi söylesek eski yerine gelmesi için ben burda yeniyim bilmiyorum kızlar..

X