"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

msn deydi ben bi ara açtım bi şey yazmadı çıktım ben de. Silicem birazdan bi kez daha açıcam yazmazsa cuppp çöpe:))

selam kızlar..bütün gün evde öyle geçti gitti,erken kalktım ama işe yarar bir şey yapmadım bugün ..yarın tatil mi size de?rapuşş kim acaba diyordum,anladım şimdi..rapuş aşk trafiği karışık galiba ??

Son düzenleme:

hoşgeldin cnm :)) dün yazamadım sana. ben de senin gibi öğrenciyim. kendi paramı kazanamıyorum henüz (

bende bi an önce mezun olup kendi paramı kazanmak istiyorum. ama öğrencilik hayatını da çok seviyorum bi yandan da hiç bitmesin diyorum :))

selam canım hoşbuldum..ne okuyorsun acaba ?öğrenciliğin güzel yanı kafamıza göre takılabiliyoruz bazen.. işe bir gün gitmesek ne olur acaba..

Son düzenleme:
rapuşum sen de benim gibi manyakları çekiyosun bacım. bende de manyak mıknatısı var. millet bana karşılaştığım manyakları anlattırır gülmek için.

Çekiyorum valla yaa lamia ya... Nazlı sözlü adamları çekiyorum ya da hemen nazlı oluyolar anında, anlaamdım gitti valla.

slm kızlar evin yoğunluğu geleni gideni derken giremedimbi bakıyım dedim yine ucmuss herkes

veeeeee rapussssssssssss niye sildin ne alaka canım ya öff aslında bende yapıyorum bunu dum yani ama artık böle seyler yapmıyorum ani kararlar almıyorum zaten bi yazmadı die silinirmi cocuk rapus belki acık unuttu gitti ben bazen yapıyorum öle acık kalıyo ama ben basında olmuyorum umarım pişman olmazsın ama bence cok erken harcadın cocugu rapusssssss cok erkennnnn

bu arada kandiliniz mübarek olsunnn

gamzenkcim sevindim senin için canım bravooooo sana güzel gelişmler bekliyorum sendennnnn

böcüğüm güldürdün beni canım yaaa agır abiye bak sennnn

öfff belki yarın kızlarla kahvaltıya giderim zaetn ev yeterince kalabalık annem yanlz kalmayacak bende b, nefes almak için kacarım sanırım biraz süslenirim belki bi degişiklik olur kaç zamandır makyaj bile yamıyorum ask e hali bile gecmiyor aklımdan herşeyin hayırlısı

cekum benim annemide biliyosun istemiyo evlenmeyi diyip kesip atıyo şimdi iki lafından biri hayırlı birisini bul evlen oldu nerdeyse biz gitcez eli yüzü düzgün bir aile erkeği istemeye :) ama dedimya ben istemiyorum su aralar kimseye gücüm yok

ayy jelim mi yazmıstı senin konunu atladık die canım bişey yok öle dedi ve kaldı bakalım tekrar acılırmı ki hic sanmıyorum derlerse bi tanısırım zaten sıfır bilgi cocuk hakkında sadece ayak üstü bi sohbet iki üç kelimelik sende korkularında haklısın biraz zaman verip tanımaya calıs

hayata yetişemiyorum sanaaaaa

lamiacım sende cok acele etmişssin söz nişan tarihi belirlemişsisniz bide nasıl öle pat die ayrıldnız bidaha konuşsanız etraflıca sakince yazık olmasınnn

Canım sadece şu veya bu sebepten değil bütünlüklü olarak sildim ben onu:) Pişman olmam canım merak etme sen böö...

çok uğraştım cnm silmesin diye ama. en fazla bi saat durdurabildim

inşallah güzel geçer cnm çok saoll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…