"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ya bence olaya oyle bakma devlete gırsen yapcagın ıs senı tatmın edecekmı mutlu olacakmısın? yoksa gerçekten evet cumartesı-pazarı olacak ama tatmin olmayacakmısın?
ben 9-6 mantıgında olan bırısı degılım ama oyle bır ısım var kalmak ıstedıgımde kalıyorum ıstersem cumartesı gıdıyorum yada gıtmıyorum karar bana kalmış durumda. ama tatmin oıldugum yapmak ıstedıgım ısı yapıyorum oyuzden devletı düşünmüyorum devlete kadar 9-6 calısabılecegın cok uluslu sırketlerde var benım çalıştıgım sırket gıbı. onlarıda düşün derim ben özel sektörde çalışan bırısı olarak.

Canım öyle doğru söylüyorsun ama erkek arkadaşımı hesaba katınca işler değişiyor biraz.çünkü sen de bilirsin bizim işlerde erkekler çoğunlukta özel sektörde çalışırsam çok sorun yaşayacağız bunu kaç defa konuştuk,bir yerden fedakarlık yapmam gerekecek..kardeşimde mühendis olacak,şimdilik devlete girelim sonra kendimize ofis açalım diyoruz..

Canım öyle doğru söylüyorsun ama erkek arkadaşımı hesaba katınca işler değişiyor biraz.çünkü sen de bilirsin bizim işlerde erkekler çoğunlukta özel sektörde çalışırsam çok sorun yaşayacağız bunu kaç defa konuştuk,bir yerden fedakarlık yapmam gerekecek..kardeşimde mühendis olacak,şimdilik devlete girelim sonra kendimize ofis açalım diyoruz..

ya bılmıyorum canım gercekten bak bızım sırkette erkekler cogunlukta ok operasyonda 150 kısıyız ve sadece 5 kızız yanı yerını ve konumunu koruyunca hıc bır erkekte kötü düşünemiyor .Erkeklerle çalışmak isede heryerde erkek var.

ben 1 haftadır rapuşum kımınle görüşüyorum dıyorum sıze 7 yıllık olan erkek arkadaşımla eskı erkek arkadaşımla.

Aşık olmak istiyorum diye giriş yapınca ben...
Her gün bi şey diyosun kızım yaa napim takip edemiyorum seni.
Eee nasıl barıştınız siz ki?

Aşık olmak istiyorum diye giriş yapınca ben...
Her gün bi şey diyosun kızım yaa napim takip edemiyorum seni.
Eee nasıl barıştınız siz ki?

canım cocuk zaten düzenli peroyodık olarak arıyor benı hayatımda bırısı olsun yada olmasın.
bende artık tellerıne falan cevap verıyorum bı kerede görüştük ama dediğim gibi ben gerçekten farklı bırısı tanımak ve asık olmak ıstıyorum yanı o degıl istediğim hayatını kurunca belkı ama suanda o degıl belkı bencıllık bu ama napım.

canım cocuk zaten düzenli peroyodık olarak arıyor benı hayatımda bırısı olsun yada olmasın.
bende artık tellerıne falan cevap verıyorum bı kerede görüştük ama dediğim gibi ben gerçekten farklı bırısı tanımak ve asık olmak ıstıyorum yanı o degıl istediğim hayatını kurunca belkı ama suanda o degıl belkı bencıllık bu ama napım.

Hmmm, hadi bakalım hayırlısı...

ben yatıyorum kızceler benım fılmım bıttı.
ağladım hüngür hüngür zaten reglıyım ağlayacak yer arıyorum filmde acıklıydı benım yenı bırısını bulup aşık olmam lazım.gerçekten adam gıbı sıfırdan bır ılıskı yaşamak ıstıyorum ben bu fılmdekı gıbıç

kızlar yarın bır kıtap almayı dusunuyorum bır arkadaşım tavsıye ettı belkı okuyanınız vardır sızde yorum yaparsınız bızı bız yapan seçimlerimiz dıye arkadaşımın anlattıgı ıle baya merak ettım bakalım aslında vazgeçmek ıstemedıgımız seylerı vazgeçmek ıstemedıgımız ıcın vazgeçmiyuoruz .Bılıncaltında bırseyler bu sekılde yaşamak ıstedıgımız ıcın yaşatıyormuş merak ettım bya anlattı övdü bakalım nasıl cıkcak.

yarın sabahtan genel merkeze gıdıcem sıkıdım sıkıdım gıyınmem lazım,kar soğuk napcam bakalım.sonrasında sırkete gecıcem sonra da ıs sonrası bır arkadşaımla görüşcem dogru dürüst işe gitmeden bu hafta bıttı yaw.

aa pearl cvp yazmış sonundaa :))

biz de film önerdik birbirimize.

izlicem şimdi bakalım :))

Yazdı yazmasına da arkası gelmedi:))

Ne önerdiniz hadi söle öreniyim de yatıyım, gözümden uyku akiyo yatamadım bi:)

Yazdı yazmasına da arkası gelmedi:))

Ne önerdiniz hadi söle öreniyim de yatıyım, gözümden uyku akiyo yatamadım bi:)

adını yazmıyim buraya :18:

bi sürü film önerdim o seçti arasından.

face ten sölerim bi ara:))

iyi geceler cnm :)

ben alıştım hep 3 lerde 4 ler de yatıyorumm.

Zaten bizim zamanımızda:KK9: göreve başlayan stajyerler hep yalnız ve 21-22 yaşlarında olurlardı, şimdiyse evli barklı çocuklu ve 28-29 yaşında stajyerler oluyor:)

evet canım ya. ben de her sene başında diyorum yeni çıtırlar atanıyo diye bi bakıyorum koca koca adamlar kadınlar gelmiş :)

slm kızlarrr nasılsınızz??

ben bütün gün evdeydim..

film izlemeye devam ettim :))

zindan adasını izledim harika bi film. leonardo nun bütün filmleri güzel zaten ama bu daha bi farklıydı ..

kesinlikle bidaha izlicem.

rapuşş naptı memurumuz dünkü msn olayından sonra konuşmadınız mı ?

X