"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

seilam aslına bakarsan yetişemeyecek bırsey yok elle tutulup gözle görülebilecek .hayatımda bırısı yok anlık hoşlantılar.
eskısıde aradıgından açıp konusuyorum o kadar yoksa hayatımda bırısı olsa emın ol arkasında dururum ama şimdi zaten yetişilecek bır sey yok ben anlık yaşıyorum sonrada geciyor.
ama aşık olmak ıstıyorum hemde aklım cıkacak kadar.

kızlar süper bır gün geçirdim sabah egıtıme gıttım sonrasında bıryerde yemek yedık sırketten bırılerı ıle superdı hayata işe bakış açım değişti.
sonrasında bıkaç saat çalıştım o evlı olan cocuga sonunda köpek çektim içimdeki kuyruk acısı boyle geçmiş oldu.akşam dedıgım kıtabı aradım bulamadım bı alışverış merkezınde ama 2 tane ceket aldım mango acayıp alışverişe girmiş sonra geldım dua okudum vs.

kandılınız mubarek olsun yarın spa ve sauna hamam keyfı sonrasında lazer ve bır arkadaşımla görüşcem evlı bakalım nasıl gıdıo evlılık hemde cok özledim kuzumu.
sonrasında eskı bı cocukluk arkadaşımla görüşcem bırseyler ıcerız akşamı bulur gene eve gelmem.pazar günüde uzun zamandır görüşemediğimiz bır arkadaşım var bu sefer ınsallah ayarlarsak görüşcez bakalım.

rapuş kusura bakma ama rahatlamışsındır ılk andan ıtıbaren sılcem dıye tutturmuştun sıldın rahatladınmı bari ?
bır sıkıntısı olabılır o anda ınternet uzerınden bırısı ıle konuşması olabılır onun hesabından başkası gırmış olabılır hersey olabılır cocuk onlıne olupta yazmadı dıye sılinir mi yaw.

gamzek cım bence olacak kendını kasma yeter.herseyın hayırlısı olsun hakkında canım.

Son düzenleme:

seninde kandilin mübarek olsun :)

çok saol cnm . her şeyin hayırlısı olsun.

acaip indirim var her yerde evt ben de ara ara gittim bi iki bişe aldım. pztsi bidaha çıkcaz alışverişe arkadaşla indirimi kaçırmamak lazım

hayata ne kadar sık gidiyosun lazere sen yaa, iki ayda bi değil mi o?

Evet çok rahatladım:)

böcük naptı acaba:))

Son düzenleme:

yok canım hallettik sorunu. buradan arkadaşlardan biri demişti önceden kıza arkadaşlık göndermiştir kız faceyi kapatıp yeni açtıysa yeni kabul etmiştir diye. o zaten olabilir mi diye kafamı karıştırdı. sonra dün mesaj atmış derken aradı. ne bileyim kendinden çok emin kesinlikle haberim yok bildirim falanda silmedim dei. bildirimde gerçekten bir paylaşım altta duruyor sanırım biraz haksızlık ettim. yani umarım haksızlık etmişimdir de o haklıdır :) bugün annem ben ve o kahvaltıya gittik gezdik. pek muhabbet halindeler annemle. bende anlaşıyorum. olacak bu iş sanırım. bir sürü manyak üni. mezunu tanıdım ve ısınamadım haliyle. bırak tahsili kısmı eksik olsun seveyim de :) şubat 18 isteme 11 mart söz olacak bi aksilik olmazsa

hoşbuldum rapuş
silmişsin çocuğu hayırlı olsun, o senin canını sıkacağına sen onunkini sık boşver :)
kek mi, ıssız adam keki mi yoksa çok severim

hoşbuldum rapuş
silmişsin çocuğu hayırlı olsun, o senin canını sıkacağına sen onunkini sık boşver :)
kek mi, ıssız adam keki mi yoksa çok severim

Var mı öylle bi kek:)) Benimkisi tarçınlı kek olmaz mı:)
Sağol beni bi sen bi de lamia onayladı herkes kızıyo bana.

ben demiştim öyle olabilir diye :)
çok sevindim canım barışmanıza, kendini geliştirmişse hareketleri sana batmıyorsa nerde nasıl davranacağını biliyorsa varsın diploması olmasın nolcak :)
annenle anlaşması da çok güzel

çok sevindim cnm.

bence doğruyu söylüyor.

bundan sonra neymiş anlamadan dinlemeden yargılamamak lazımmış.

hele bu face msn işleri çok sakat hemen celallenmemek lazım.

Son düzenleme:
havuçlu tarçınlı olması lazım ıssız adam kekinin :) seninki ıssız rapuş keki olmuş olsun onu da yerim ben :)

Hıı filmde öyleydi dimi:) Ne gıcıktı o adam kızsız adam.

yeri de ben belirledim avm olmasın dedim

bu sefer herşeyi bana bıraktı

İyi iyi çok güzel, güzel geçicek çok:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…