"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

aaahhh canım yaaa nazarı olsun marifetlerinin :)) annemin yarın kontrolü var gidecekler babamla bakalım enfeksiyoncu ne der görüntüde gecti gibi cok hafif bi kızarıklık ve sızı kaldı okadar ilaçlarda bitti yarın belli olacak işte gecmişse gün verecekler operasyon için ayyy bu arada dudagımda ucuk cıktı okadar canım yanıyoki bide işin gıcık tarafı kendimi bildigim için vectavir almıştım ama ilacı bulamıyorum dünden beri yarın alsamda bi faydası olmaycak gibi şişecek iyice ama bu seferki acaip agrılı başımda biyandan ne zor biz su kadınların işi ya

inşallah tamamen geçmiştir de operasyon günü netleşir canım...
uçuk için ben de vectavir kullanıyorum ; bulursuninşallah ne kadar çabuk müdahale edersen o kadar çabuk geçiyor...

uçuk ve mide bulantısı konusunda uzmanlık başvurusunda bulunucam...

hiç bilmiyorum ki bitanem yaa bende az önce facede bi arkadasımı gördüm nişanlanmış üztelik bendende küçük sevindim onun adına ama nevar biliyomusun kimseye belli etmedi bu kız hep biliyoduk biri var die ama hiç dillendirmedi herkese her teklife acık davrandı ama her ihtimali degerlendirdi herkesle görüştü bide baktık nişanlanmış vede herkesten sessiz ve derinden oldu tebrikler yorumunu alıyo böylemi olmak lazım biz cok mu acık davranıyoruz ki

ben artık o gördüklerime duyarsız kalıyorum da en yakınlarım olunca kötü oluyorum ; sanki kaybediyormuşum gibi... tüm düzen değişiyor çünkü... istediğin zaman muhabbet bile edemeyecek hale gelince çok pis koyuyor valla... bu sene iki oldu bu... :)

senin bahsettiğin kız gibi olamayız ki biz ; hem öyl davranacağımız adamlar mı var ki etrafımızda :)

inşallah tamamen geçmiştir de operasyon günü netleşir canım...
uçuk için ben de vectavir kullanıyorum ; bulursuninşallah ne kadar çabuk müdahale edersen o kadar çabuk geçiyor...

uçuk ve mide bulantısı konusunda uzmanlık başvurusunda bulunucam...

aslında varya güçlerimizi birleştirip tecrübe ile sabit die bi site kurup insanların dertlerine derman olup onlara tavsiyelerde bulunan bi blog acsak köşeyi döneriz valla bakkk :KK23: bi kendimize faydamız yok o ayrı:KK55:

aaa pearlll burdaymıs rapus olsaydı şimdi sana seslenirdiii sahi nedir aranızdaki mevzu rapusum yaaa sorcam sorcam unutuyorummm

ayyy uzun zamandır ilk kez kendime vakit ayırdım veeeeeeeee böceğimmmmm sonunda izledim su meshurrr 3 idiots u cokda begendim hani su yere dökülsünler die dua ettiğin mısırlar eşliğinde :))))) agır abiyle görüşülmüş hım hımm bu konubizim içinde kafa karıstırıcı bi hal almaya başaldı nolcak aranızdaki bu mevzu akışına mı kalsa ne ?

gamzenkcim gelişmler süperrr cok sevindim vallaaaaa bence salaş ol ogün cok sade ol kotun üztüne sade şık bi bluz gecir ince triko bi kazak yaka yakası derin kayık olsun bence canlı bi renk sec söle saclarını yüzünü ortya cıkaracak bişey hafif makyaj yap yüzün canlı gözüksün seklinde cok cici olursun

rapusummm seninkinden ses yok mu hala bari face msn falan alsaydınız ordan daha rahat olurdu cocuck seni tanımadan nasıl ne die arayacak garip olmus bu vallaa bakalım nasıl bi giris yapacak zor işi

ben bugun ev işi ve ymek yaptım pırasa:))) yaparken aklımdaydın rapussss sonra annemi teyzem cıkarınca ben istemedim hava soğuk keyifsizi die oturdum film izledim günüm geliyo heralde baş karın bel derken filmle keyiflendim işte şimdide annemin arkadasları gelecek onlara biraz hazırlık yapayım bi ara ugramya calışırım öpüldünüzz

bu arada böcük facede mısır mevzuuu nedir?

çok saol cnm :KK16:

sade olmak istiyorum ben de.

ben okula giderken bile bi saat düşünürüm ne giyyim diye nası karar vercem bilemiorum. :18:

yarasa kol beyaz bi tuniğim var. taytla onu giyip kolye takabilirim. ama kilolu gösterio o da sanki beni :KK25:

belki de elbise giyerim bilemiorum.

bütün bi gardrobu denemem lazım önce :KK1:

ben artık o gördüklerime duyarsız kalıyorum da en yakınlarım olunca kötü oluyorum ; sanki kaybediyormuşum gibi... tüm düzen değişiyor çünkü... istediğin zaman muhabbet bile edemeyecek hale gelince çok pis koyuyor valla... bu sene iki oldu bu... :)

senin bahsettiğin kız gibi olamayız ki biz ; hem öyl davranacağımız adamlar mı var ki etrafımızda :)

dogru diyosun zaten yadırgadıgım bi tipti ben asla öyle olamam dediğim ama bak kız taktı yüzügü allah mutlu mesut etsin ne diyim hayatım sende takılma boşver mutlu olalım onlar adına sadece üzülmemizde sacma aslında aslında üzlmekte değil bizimki burukluk kendi adımıza okadar oda normal hissettiğimiz bi boşluk var oda bigün doldurulacak dogru kişi tarafından bizim daha zamanımız var demekki hepsi bu

aslında varya güçlerimizi birleştirip tecrübe ile sabit die bi site kurup insanların dertlerine derman olup onlara tavsiyelerde bulunan bi blog acsak köşeyi döneriz valla bakkk :KK23: bi kendimize faydamız yok o ayrı:KK55:

iyi fikir :)

kuzucum ben bir hint filmi izleyeyim ; yüklensin diye bekliyordum ; yüklenmiş... ama Aamirim yok da güzel bir politik film; çok duydum "my name is khan" ... onu izlicem ; kusura bakma olur mu ...

tamam canım ii seyirler cok öptüm ayyy bide ne dicem o ses türkiye yarışma yapmış ipanayla en ii gülüş secilen murat bozun klibinde oynacak resmini yollamalısın bence sansın yüksek olur degerlendir bakkkk bende bi dus alıp yatarım 3 gün oldu su baş agrısından kurtulamadım öffff nese hepiniziii öpüyorummmm ii geceler

tamam canım ii seyirler cok öptüm ayyy bide ne dicem o ses türkiye yarışma yapmış ipanayla en ii gülüş secilen murat bozun klibinde oynacak resmini yollamalısın bence sansın yüksek olur degerlendir bakkkk bende bi dus alıp yatarım 3 gün oldu su baş agrısından kurtulamadım öffff nese hepiniziii öpüyorummmm ii geceler

süper yaaa :)) murat bozun klibinde ben :)))

Kizlar naber ? Murat Bozun klibinde kim oynayacak ? Bi cözüm bulabildiniz mi bu arada ? Hala yalniziz dimi hepimiz ?

canlarımm, ballarımm, şekerlerimm : ))))
ben geldim kıymetçelerimm, nasılsınız ne var ne yok bakiim???
geçen hafta yoğunluktan hiç bakamadım, merakta ettim bol bol ama arada böcüküme sordum az az haberler almaya çalıştım
bugünde arada neler yazıldı hiç okuyamadım, boş bir anımda okumaya çalışacağım, yazayım dedim size önce

ama şunu çok merak ettim rapuuuuuuuuşşşşşş naptın kuzum şu arkadaşının tanıştıracağı çocukla iletişime geçtinizmi, teller verilmiş onu biliyorum ama sonrasını bilmiyorum ve ölüyorum meraktan kuzumm yaaa???????

ben anlatayım : )))
hani şu iş vasıtasıyla tanışıp faceden konuştuğum çocuk vrdıya, işte onunla biz bir kahve içelim dedik : ))
saat 17,30 gibi buluştuk biz, bişeyler içtik, biraz muhabbet ettik
ama çocuğu görmeniz lazımda ilk başta heyecandan konuşamadı bile : )))) bense gayeeett rahat : ))
öyle bir rahatlık vardıki bende anlatamam, sanki herzaman görüştüğüm bir arkadaşımla oturuyormuşum gibi hiç kasılmadım
böle işte
neyse kahvem gelene kadar okuyayım bakayım yavaş yavaş ne var ne yok sizde de
oyyyyy çok özlemişim ben sizi yaaa

Haha terörist böcük gelmiş:KK9: Dokunanı yakarr!:KK36: İçimden hiç gelmiyo kızım yaa ama görüşücem görüşmüycem demiyorum, cidden heyecan bitiyomuş yaşla beraber. Bööööö. Bi aşık olamadık gitti.

banada öle oluyor nedense.. bidaha o ayaklarımı yerden kesen şekilde aşkı yaşayamayacakmışım gibi geliyor

ayy rapuscum yazayım derken yorumu es gecmişim arkadsına güvenin tamasa karsına getirecegi adamdaillaki efendi kayda değer bir tiptir bence o yüzden cok ta umutsuz olmayalım bi bkamıssın asık oluvermissin ayaylara asskkk var bu sene köklü degisiklikler var hayatlarında gecen okudum bi yerde hayatlarından cıkartmak istediklerini cıkarcaklarmıs artık sadeceistediği insanlar kalacakmış ve büyük degişimlerle yeni yönler verceceklermiş hayatlarına yazmıştım hatta bu yorumu aynen sana ama msjı gönderememiştim bi türlü inşallah olcak hepsiii canım benimbenkacıyorum kızlar yirmilikk dişim şişmeye başladı ilaç alıp yatıcam bide o cıkmasa basıma bçölece geciverse gecen sen cok cektim iki gündür sızı var buda şişiyo galiba offf bi cıkamadılar hadiinnnn ii gecelrrrr

ayy bu benim içinde geçerli sanırsamm : ))) yalnız şu hayatından istemediklerini çıkartıp istediklerinle kalma kısmını ben 2011 den itibaren yapmaya başladım galiba : ))

s

bbu birden konuyu deiştirdi. senden hoşlandığım söylemiştim. ne düşünüosun benim hakkımda olumsuz musun dedi ? rahatsız etmek istemem dedi.

sınavların olduğu için çok fazla yazmadım rahatsız etmek istemedim dedi.

bu kısmını okurken yüreğim hopladı yemin ederim yaaa : )))))
anam dedim, bak gördünmü bir fırsat daha kaçtı : (((
Allahtan sonrasını okuyunca içime su serpildi, çok sevindim canım
hadi hayırlısı, ne zaman buluşucaksınız, belli oldumu
bu arada tebrikler staj başarısı için canım

aaa size birşey yazmayı unuttum ; bu sabah uyanmış ama yatakta keyif yaparken bir mesaj geldi... "uyandın mı" diye... dün doğum günü olan en yakın arkadaşlarımdan birinden ; başka şehirde yaşıyor ama... "artık benim de bir tektaşım var" dedi ; uzun süredir bekliyordu aslında 1 sene filan ama ona baya uzun geldi... birlikte bekliyorduk bu anı :)) neyse ki oldu sonunda; onun için çok sevindim ; hala da seviniyorum... ama telefonu kapatınca kötü oldum... bu hissi daha kaç kez yaşayacağım acaba :)

ayy tahmin ettiğim kişimi bu, hani antalyadaki arkadaşınmı??? eğer öyleyse bende çok sevindim, gözü aydın olsun inşallah : )))
o değilsede gözü aydın bu arada : )))
cümlenin sonu hakkında yorum yapmayacağım çünkü ne hissettiğim yeterince bellidir sanırımbenimde : ))

bu arada azmettim, aradakileride okudum :KK23:

başım çok ağrıyor nedense, biraz yorgunluk biraz yoğunluktan olsa gerek
öle faceye bakınayım derken bir arkadaşım bir resim beğenmiş, dikkatimi çekti bakayım dedim. Kucağında 3-4 yaşlarında erkek çocuğu ile bir bayan, gayet hoş bakımlı görünüyor.Şöyle bir bakayım kimmiş derken liseden eski bir arkadaşımız olduğunu sonradan farkettim. Kız evlenmiş haliyle çift soyismi olunca dikkat etmemişim ilk başta, birde değişmiş kilo falan vermiş hafif balık etliydi o eskiden : )
Bu gördüğüm kız lisede, çok deli dolu, çılgın, kafadan kırık denilebilecek tarzda zıpır bir kızdı. Kendinden 10 yaş kadar büyük birisiyle evlenmiş(resimlerden öyle görünüyor), çocuğu olmuş, görünen kadarı ile gayet hoş bir şekilde hayatını devam ettiriyor. Niyeyse moralim bozuldu ve siz geldiniz aklıma, içimden buraya yazmak geldi..
Kızıyorum kendime aslında böyle ruh hali içine girdiğim zaman, fesat insanlar gibi kıskançlık hissettiğimde ama içimin acımasınada engel olamıyorum...
Tam kıskançlık değil ama garip bir duygu işte..
niye kızlar yaa niyee????? ummadığın insanlar hayatı biyerlerden yakalayabiliyorken bize niye denk gelmiyor bu...
zaten başım ağrıyordu, daha da çok ağrımaya başladı...

banada öle oluyor nedense.. bidaha o ayaklarımı yerden kesen şekilde aşkı yaşayamayacakmışım gibi geliyor

ayy bu benim içinde geçerli sanırsamm : ))) yalnız şu hayatından istemediklerini çıkartıp istediklerinle kalma kısmını ben 2011 den itibaren yapmaya başladım galiba : ))

bu kısmını okurken yüreğim hopladı yemin ederim yaaa : )))))
anam dedim, bak gördünmü bir fırsat daha kaçtı : (((
Allahtan sonrasını okuyunca içime su serpildi, çok sevindim canım
hadi hayırlısı, ne zaman buluşucaksınız, belli oldumu
bu arada tebrikler staj başarısı için canım

ayy tahmin ettiğim kişimi bu, hani antalyadaki arkadaşınmı??? eğer öyleyse bende çok sevindim, gözü aydın olsun inşallah : )))
o değilsede gözü aydın bu arada : )))
cümlenin sonu hakkında yorum yapmayacağım çünkü ne hissettiğim yeterince bellidir sanırımbenimde : ))

bu arada azmettim, aradakileride okudum :KK23:

çok saol cnmm :)

hafta sonu arkadaşlara sözümm vardı onlarla buluştum..

hava çok soğuk burda da :KK43:

boğazım ağrıo hafiften hasta olmamam lazım:18: bu hafta çarşamba yada perşembe buluşmayı düşünüorum.

Son düzenleme:
canlarımm, ballarımm, şekerlerimm : ))))
ben geldim kıymetçelerimm, nasılsınız ne var ne yok bakiim???
geçen hafta yoğunluktan hiç bakamadım, merakta ettim bol bol ama arada böcüküme sordum az az haberler almaya çalıştım
bugünde arada neler yazıldı hiç okuyamadım, boş bir anımda okumaya çalışacağım, yazayım dedim size önce

ama şunu çok merak ettim rapuuuuuuuuşşşşşş naptın kuzum şu arkadaşının tanıştıracağı çocukla iletişime geçtinizmi, teller verilmiş onu biliyorum ama sonrasını bilmiyorum ve ölüyorum meraktan kuzumm yaaa???????

ben anlatayım : )))
hani şu iş vasıtasıyla tanışıp faceden konuştuğum çocuk vrdıya, işte onunla biz bir kahve içelim dedik : ))
saat 17,30 gibi buluştuk biz, bişeyler içtik, biraz muhabbet ettik
ama çocuğu görmeniz lazımda ilk başta heyecandan konuşamadı bile : )))) bense gayeeett rahat : ))
öyle bir rahatlık vardıki bende anlatamam, sanki herzaman görüştüğüm bir arkadaşımla oturuyormuşum gibi hiç kasılmadım
böle işte
neyse kahvem gelene kadar okuyayım bakayım yavaş yavaş ne var ne yok sizde de
oyyyyy çok özlemişim ben sizi yaaa

ay ne güzel heycanlanmamışsın..

bende heycanlanmam umarımi. zor gözüküo ama bakalm.

sonuç olarak ne oldu jelim çocuk nasıll beendin mi?

kuzularımmm :KK48: çok özlüyorum sizi yaa.. geçen haftadan beri enişteniz burda, o varken hiç giremiyorum siteye. sürekli kuyruk gibi peşimde çünkü, yemin ederim tuvalete giderken bile "aşkıığğmm nereye gidiyosun" diye k.çımda dolanıyo, o yüzden girip size yazmak imkansız oluyo haliyle. burayı keşfetsin istemiyorum çünkü :) iki kalem dedikodu yapıyoruz, boğazıma dizilmesin :) iki gnülüğüne izmire döndü de, hemen size koştum valla.

nerde kaldığımı bile bulamadığım için yazdıklarınızı yine okuyamadım. sürekli muhabbete ortasından dalıp dalıp sonra yine kopuyorum farkındayım. bu gidişle bi gün bi gelcem, topiğe giriş şifreli olmuş, ben de şifreyi bilmiyorum :KK43: şifreyi vermiyceksiniz bana, kalıcam öyle mağdur mağdur, çok korkuyorum :KK43:

haftaya pazartesi ameliyatım var kızlar, bıçak kemiğe dayandı. neyse, en azından fındık burunlu bi gelin olcam, ona sevinip korkumu yenmeye çalışıyorum :)) rapuşum, haftaya ankaradayım yani, 2 hafta orda olcam. çok vahim bi durumda olmazsam görüşelim bebeğimm.

ya ben şöyle bi göz gezdirdim de pek rastlamadım, katinam nasıl haberi olan var mı? seillanın annesi?

jeli yaa en heyecanlı yerinde yaım bırakmışsın bravooo ; neyse ben alırım birazdan havadisleri...

miskacım ; şimdiden çok geçmiş olsun... fındık burunlu gelin :))) katinam uğramadı canım ya ; biz de haber bekkliyoruz... Seillamızın anneciği de kontrole gidecekti bugün belki operasyon günü belli olacaktı... inşallah ikisi de en kısa zamanda turp gibi olcaklar :)

onun dışında pek bir değişiklik yok.. gamzenk inşallah buluşucak yeni çocukla ; dört gözle onu bekliyoruz :)

miska geçmiş olsun şimdiden..

eylül nişanlanmış kızlarr :KK52:

bayadır yazmıodu hiç haberim yoktu benim..

Ben geldimmm
Jelii demek sende de yeni havadisler var, ayy artık güzel ve kayda değer gelişmeler olsun yahu. Çocuk nasıl beğendin mi, demek çok heyecanlıydı ay kıyamam yaa:KK1:
Miskacan geçmiş olsun, biran önce ol ameliyatını da sağlığına kavuş. Eniştemizle resimler yapmışsınız çok güzel olmuş hepsi de ellerinize sağlık. Ben de istiyorumm onlardan :KK53: ayrıca çok kıskandım sizi hem sanatçı ruhlu hem de birbirini seven mutlu bir çiftsiniz ve çok yakışıyosunuz. Allah nazarlardan korusun sizi :nazar::nazar::nazar:
Az önce facede gördüm eylül de nişanlanmış gelse de ayrıntıları anlatsa keşke yaaa, merak ettim
Böcükcük senden naber ağır abimizi aramayı düşünmüyomusun
Gamzenkim çarşamba görüş şu çocukla daha fazla erteleme lütfen. Zaten ilk buluşmada biribirinizi ailelerinizi tanımaya çalışırsınız senden bir cevap bekleyeceğini sanmıyorum. Ne giyceğin konusunda ise bence çok fazla şık şeyler giyme, kot ve üstüne kayık yaka bir tunik giyebilirsin, kızların dediği gibi.
Rapuşş face msn adresi filan alsaydın ya da çocuk da gelseydi keşke, hiç tanımadığını birini nasıl arıycak nasıl tanıtcak kendini biraz tuhaf olur bence.
Hayata senden naber naptın ustabaşını hala asılıyo mu sana.
Unuttuklarımı öpüyorum canlar, ben de durumlar aynı hala bir aday adayım bile yok :)

aaa nasıııl ; eylül nişanlanmış mı :)))
hayırlı olsun yaaa ; Allah tamamına erdirsin inşallah... ben de bir bakayım faceten...

slmmmm ayyy neti acar acmaz eylülümün nişan haberini gördün ayyyy nasıl nasıl mutlu oldum nasıl sevindimm allahım nazar göz değmesin :nazar: cok mutlu musmutlu olsunlar demekki sevdiğim insaların mutlu haberlerini alınca bende cok mutlu oluyorum dünkü kızdan cok haz almıyodum die sinir olmusum ayyy cidden pek bi sevindim yaaa kısmetler acılıyor bayanlarrrrrrr

jelimm demek buluştunuz bak senin adınada cok sevindim canım yaaa güzel gelişmler olur umarımmm

miiskam ya bende mendim valla ne güzel paylaşımlarda bulunuyosunuz ortak zevkleriniz olması harika bende isterim resimmm ameliyatın içinde duacıhım hokka gibi burnun olsun bebeğim

gamzenkcim tatlu heyecan seninki ne güzellll

cekum sende benim gibi beklentisiz bi bbeklemdesin :)))))

ya rapu yokkk strawda ugramaz oldu katinamı bende merak ettim iyidir umarım bu arada anneme bi kutu daha ilaç verildi ççarşambs öğleden sonrayada randevu ama yine enfeksiyon kontrolü için ameliyat günümğüzü alamadık yani hayırlısı diyoruz

böcüğümmmm senide öpüyorum canım

X