"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

merhaba kızlar. Benim moralim biraz bozuktu o yüzden pek topiklere bakmadım. Ya adam sinirlendirdi beni bende sildim faceden. Olmadı yani .. görüşmedik. Benim listemde bulunan bir arkadaşı eklemiş sonra . ne amaçla ekledi emin değilim. yaşıt değiller aynı okulda okumadılar. tanışık olma ihtimali varmı bilmiyorum. face duvarını kaptamış sadece bana mı herkese mi ondan da emin değilim sormadım. sormam da. bu ilk neden. ikinci nedense ç.içi girdi nete sonra selam verdim yoğunum dedi gitti. sonra baktım akşama kadar ses yok yine. sonra bende sildim görüşmedik sonra. ben ona şans verdim görüştüm benden ne bekledi emin değilim. ama denklik meselesi kısmet değilmiş ...

hemen silmeseydin keşke.

belki de gerçekten yoğundu :KK37:

Ahaaaa:KK60:

Ay kızlar çok soğuk yaa bi tarafım dondu battaniyemle bütünleşicem şimdi. Tırrr...

valla be ... organizatör bizi tanıştırmadan söylüyordu Alain Delona benzetiyorum ben diye :)))
yaaa burası da soğuk... ben de elektrikli sobaya yapışıcam şimdi...

sen de doğalgaz yok mu cicim ; yaptırmadın mı evine ?

bu arada bişi daha itiraf ediyim mi :26:

Doğalgaz var yaa olmaz mı nasıl yaşanır yoksa:) Ev sıcak oluyo normalde de hava aşırı soğudu eksi 21 leri görüyoruz yani, Allahtan tatil girdi araya da 15 günü kaytarıcaz kıştan:))

Hadi itiraf ett aşıksın demiiii:KK60:

Yok ya ben avakadoyla görüşmem bi daha. Ihhh. :KK53:

Doğalgaz var yaa olmaz mı nasıl yaşanır yoksa:) Ev sıcak oluyo normalde de hava aşırı soğudu eksi 21 leri görüyoruz yani, Allahtan tatil girdi araya da 15 günü kaytarıcaz kıştan:))

Hadi itiraf ett aşıksın demiiii:KK60:

Yok ya ben avakadoyla görüşmem bi daha. Ihhh. :KK53:

avakado da güzel oldu beee :KK9:

nasıl eksi 21 yaaa ; ankarada diil misin yavrucum sen ;kutuplara mı yerleştin naptın :KK53:
amanıın ben 2 derecede burun ; kula ve ayaklarımı hissetmiyorum... nerde -21 ouvvv :18:

itirafıma gelinceeeee ; senden çok korkuyorum ben :KK53:

günüm derse girmek ve derss çalışmakla geçti..

şu sınav geçse de tatil olsa artık.. :KK37:

sen naptın?

Belki seninkini görmüşsündür dedim ama tatildeydi o dimi... Neyse ki başka iletişim araçları var güvercin gibi. :KK53: Ben annemlerdeydim bugün sohbet ettik baya bi, iyi geldi.:)

Belki seninkini görmüşsündür dedim ama tatildeydi o dimi... Neyse ki başka iletişim araçları var güvercin gibi. :KK53: Ben annemlerdeydim bugün sohbet ettik baya bi, iyi geldi.:)

ben en çok dumanı seviyorum ; gri isli puslu filan ya daha romantik bence :)))

annenlerle sohbetinizin konusu neydi bakıım ?

Son düzenleme:
haftaya mı sınav?

ben de ders çalışmalıyım azcuk ; ödevim var :)))

Ay ay ay karalamalarını temize mi çekçekmiş böcükcan:)
İtirafı göremedim ben bu muydu yoksa...

evt maalesef tatilde o gelmio okula.

bakalım mesaj atıcak mı sınavımdan önce :p

Gelse iyi olurdu aslında:) Neyse bakalım arar bence sınav öncesi, ne zamandı sınav?

ben en çok dumanı seviyorum ; gri isli puslu filan ya daha romantik bence :)))

annenlerle sohbetinizin konusu neydi bakıım ?

Gelmiş geçmiş, okuldaki olayları filan anlattım biraz, ne olacak bizim durumlar diye hayıflanıyorum ben abimle kendim için annem gayet rahat umrunda bile diiliz yaa:))

Ay ay ay karalamalarını temize mi çekçekmiş böcükcan:)
İtirafı göremedim ben bu muydu yoksa...

Gelse iyi olurdu aslında:) Neyse bakalım arar bence sınav öncesi, ne zamandı sınav?

Gelmiş geçmiş, okuldaki olayları filan anlattım biraz, ne olacak bizim durumlar diye hayıflanıyorum ben abimle kendim için annem gayet rahat umrunda bile diiliz yaa:))

sınavım haftaya çarşamba.

bakalım bişe yapcak mı merak ediyorumm.

arıcanı sanmam msj atar heralde..

hemen silmeseydin keşke.

belki de gerçekten yoğundu :KK37:

iyi akşmalar gamzenk.

ben yanlış anladı farzet düzeltmek için bir adım atabilirdi. telefonum var sonuçta isteyen ulaşırdı.

ben doğru olanı yaptım. madem yoğun o zaman ç.dışı bulunsun.

Kısmetini başka yerde arasın. Ben halimden memnunum hem .

rapusss abinde mi bekar seninn? garip bi giriş oldu ama en son bu cümleyi okuyunca ilk sorum bu oldu küçükbaş bayagı bi hareketli bu aralar tebrk kednisine benden al onu rapus ya pakaetle hemen
böcükcannn demek agır abi sarmaya başladı :))yorumların bi hoşlaştı canımcım kursunda bol basarı agır abi içinde sans dogru insansa olu versin yahuuuu
gamzenkcim sınavlarında basarılar sanada canım yüksek ihtimalle atr msj dikkatli gibi geliyo bana yogunlaşmış sanabu cocuk da senden bıraz daha ışık alması lazım kesin hamle için bence
miskammm hediyen harikaydı bravo enişteyeeee ya sende harika seyler yapacaksın eminim platonik kısmındada haklısın korkunc bi zmanlaması var ve asırı ititci geliyo gözüme artık yazıkkk:))
ve ben artık öle naz caz aman ugrasyım aman yeşilleniyim yapamıcam kimseye isteyen gelir adam gibi karşıma bu bu bu der bende ona göre cvp veririm kimseye enerjim yok zaten düşünecek vaktimde yok cok yorgunum kızlarrrrrr

iyi akşmalar gamzenk.

ben yanlış anladı farzet düzeltmek için bir adım atabilirdi. telefonum var sonuçta isteyen ulaşırdı.

ben doğru olanı yaptım. madem yoğun o zaman ç.dışı bulunsun.

Kısmetini başka yerde arasın. Ben halimden memnunum hem .

suskuncum ben bu olayı kacırdıgım için yorumda bulunamıyorum da arkadsını eklemsi bna bi garip geldi ama biraz daha mı bekleseydin silmek için d,cemde direk sildiysen cok da önem arzetmiyodu demekki senin için bu adam hayırlısııı diyelim artık

Evet abim de bekar seilla:)) Canım bi duygu filan da kalmadı ki ya dediğin gibi hemencecik oluversin diyorum ben de uğraşamıyorum, adamlar bi geliyo bi kaçıyo anlamıyorum yani. o yüzden nötr durumda kalıyorum, harekete geçirecek biri lazım onlar da bunlar değiller işte, hortlaklar.:KK53:

X