"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

iyi akşmalar gamzenk.

ben yanlış anladı farzet düzeltmek için bir adım atabilirdi. telefonum var sonuçta isteyen ulaşırdı.

ben doğru olanı yaptım. madem yoğun o zaman ç.dışı bulunsun.

Kısmetini başka yerde arasın. Ben halimden memnunum hem .

evt doğru telden ulaşabilirdi isteseydi..

neyse hayırlısı böyledir..

seillammm ayy arka arkaya sıralamışsın herşeyi bi çırpıda :))
bu arada biz de üç kadeş bekarız ; 79lu ve 84lü iki erkek var elimde :)))

rapuş annem de bizden umudu kesti ; ara ara laf çarpsa da kadıncağızın ağzına tıkıveriyoruz lafları... bence annen de korkusundan susuyordu :)))

yaa şu zırt diye silme olayını ben deçok yaparım ; o zaman rahatlıyorsun hem de kendine engel olamayıp boş bulunup arama gibi bir gaflete düşmüyorsun... ben genelde karşı tarafın umrunda olmadığımı hissettiğim anlarda yapıyorum bunu... umrundaysam zaten arar eninde sonunda ; değilsem ben de arayamamış olsam da da sonuç olarak aramamış olurum :) belki biraz aranmayı beklerim ama arayamam :)))

rapuş bitmedi iğneli ; yaza kadar da devam edecek sanırım... şu an inceler kaldı ; hani belli belirsiz olanlar... ay tam elmacık kemiğimin üzerinde de bir sivilce çıkmak istiyor ki öyle böyle değil ; kapıya çarpsam bu kadar şişer ve kızarırdı... yok olmuyor ; orda yatsam kalksam yine de güzelleşemiycem ben :26:

rapusss abinde mi bekar seninn? garip bi giriş oldu ama en son bu cümleyi okuyunca ilk sorum bu oldu küçükbaş bayagı bi hareketli bu aralar tebrk kednisine benden al onu rapus ya pakaetle hemen
böcükcannn demek agır abi sarmaya başladı :))yorumların bi hoşlaştı canımcım kursunda bol basarı agır abi içinde sans dogru insansa olu versin yahuuuu
gamzenkcim sınavlarında basarılar sanada canım yüksek ihtimalle atr msj dikkatli gibi geliyo bana yogunlaşmış sanabu cocuk da senden bıraz daha ışık alması lazım kesin hamle için bence
miskammm hediyen harikaydı bravo enişteyeeee ya sende harika seyler yapacaksın eminim platonik kısmındada haklısın korkunc bi zmanlaması var ve asırı ititci geliyo gözüme artık yazıkkk:))
ve ben artık öle naz caz aman ugrasyım aman yeşilleniyim yapamıcam kimseye isteyen gelir adam gibi karşıma bu bu bu der bende ona göre cvp veririm kimseye enerjim yok zaten düşünecek vaktimde yok cok yorgunum kızlarrrrrr

sağol cnm.

ben de o ışığı vermeye çalışıyorum inş alıodur :))

Ben geldim kuzucuklar, hepinizi öpüyorum öncelikle
Şu dönem sonu işlerini hiç sevmiyorum yaa, bi de bu yılı o kadar ağırdan almışım ki herşeyi sona bırakmışım. Arı gibi çalışıyorum 1 haftadır. Neyse ki bitti de rahatladım artık
Bi de bu dönem not verirken çok şaşırdım kendime, baya cömert davrandım kuzucuklarıma :)) Kıymet bilirler inşallah
Seillam annene çok geçmiş olsun kolayca atlatır inşallah
Katinam nerelerde yaa yine gelse de merakta bırakmasa bizi
Hepinize bişeyler yazacaktım ama uçtu gitti aklımdan
Bende bir değişiklik yok hala bildiğiniz gibi aynıyım :))

avakado da güzel oldu beee :KK9:

nasıl eksi 21 yaaa ; ankarada diil misin yavrucum sen ;kutuplara mı yerleştin naptın :KK53:
amanıın ben 2 derecede burun ; kula ve ayaklarımı hissetmiyorum... nerde -21 ouvvv :18:

itirafıma gelinceeeee ; senden çok korkuyorum ben :KK53:

Hahaha eksi 12 mi demeliydim:))) Küçük bi karışıklık olmuş:KK53: Yeni gördüm sen yazmayınca geçmişi okudum tekrar:))

Neden?:KK24:

Evet abim de bekar seilla:)) Canım bi duygu filan da kalmadı ki ya dediğin gibi hemencecik oluversin diyorum ben de uğraşamıyorum, adamlar bi geliyo bi kaçıyo anlamıyorum yani. o yüzden nötr durumda kalıyorum, harekete geçirecek biri lazım onlar da bunlar değiller işte, hortlaklar.:KK53:

yaa gündüz yazıyordum netim gitti kaldı bak...

bu konuyla ilgili galiba herkes çabasız artık... bu da ilişkilerde değişen şeylerden biri bence... olursa olur olmazsa olmaz modundayız... karşı taraflar da hep böyle sanırım...
ya da doğru insanlar olmadıkları için... ama hepimizin bir yaşanmışlığı var çaba harcamasını engelleyen ; erkeklerin de olsa gerek...

Evet abim de bekar seilla:)) Canım bi duygu filan da kalmadı ki ya dediğin gibi hemencecik oluversin diyorum ben de uğraşamıyorum, adamlar bi geliyo bi kaçıyo anlamıyorum yani. o yüzden nötr durumda kalıyorum, harekete geçirecek biri lazım onlar da bunlar değiller işte, hortlaklar.:KK53:

hımm ben evli sanıyodum ayyy kızlar size yazarken bi anda zil caldı herkes yatıyo yüregim zıpladı resmen karsıdaki teyzenin oğlu fenalsmıs ambulans geldi aldı götürdüler almanyadan gelmiş ayyy nasıl korktum neyseki ayılldı götğrğlerken sinirleri boşalmış sanırım eşiylemi ayrılıyomuşlar ne kadında yaşlı nasıl korkmuş koştum hemen allahtan hastane yakın hemen geldiler öffff ne bu böle ya her gece bi atrak ayyy aman iyice sinirim bozuldu vallaaa
ne diyodumm unuttum işteeeeeeeee

Şu dönem sonu işlerini hiç sevmiyorum yaa, bi de bu yılı o kadar ağırdan almışım ki herşeyi sona bırakmışım. Arı gibi çalışıyorum 1 haftadır. Neyse ki bitti de rahatladım artık
Bi de bu dönem not verirken çok şaşırdım kendime, baya cömert davrandım kuzucuklarıma :)) Kıymet bilirler inşallah

süper öğretmen cekuuuu :KK9:

Evet canım umudu kesiyolar doğal olarak tabi artık napsınlar gözümüzün içine baka baka yıllar geçirdiler tık yok yani://
İyi ya bir yılını vericeksin ama kurtulcaksın tüylerden işte ne güzel.Cillop gibi olunca da bi sevgili yaparsın artık:)) O kadar büyük sivilce reglde filan olabilir?

Yaşanmışlıklar mı engelliyor bizi acaba cidden, ben geçmişi bir anda silebilirim biri gelse:))))

ayyy hepimizde bi boşvermişlik varr hayrola sonumuz eee sizin abiler hep bekarmış ya degerlendirelim bunuuuuuuuuu:)))))

benim annemde hep oglumu evlendircem kzım benle duracak derdiiii ayy tutmuş ya bu baksanızaaaaaa hoş son zamanlarda evlen artık diyodu ama gec kaldı sanırımmmm

bizim gbi artık son noktaya gelmiş adamlar yokmdur ya bulsam alıp götürcem diyen gelip alsalar yaaa

cekumm hoşgeldin canım ohh rahatsın artık ne güzelbi ara birisiyle görüşme ihtimali vardı senin olmadı sanırımmm

hımm ben evli sanıyodum ayyy kızlar size yazarken bi anda zil caldı herkes yatıyo yüregim zıpladı resmen karsıdaki teyzenin oğlu fenalsmıs ambulans geldi aldı götürdüler almanyadan gelmiş ayyy nasıl korktum neyseki ayılldı götğrğlerken sinirleri boşalmış sanırım eşiylemi ayrılıyomuşlar ne kadında yaşlı nasıl korkmuş koştum hemen allahtan hastane yakın hemen geldiler öffff ne bu böle ya her gece bi atrak ayyy aman iyice sinirim bozuldu vallaaa

Aaa işe bak yaa. Ya işte evli olsak belki de ayrılmaya çabalıycaktık hehe iyi sonuç çıkaralım.:KK53:

ceku iyi tatiller canım geçmiş olsun valla iliklerime kadar yorgunum ben de.

geçmiş olsun canım yaa...
acil duum hemşiresi kadar tecrüben oldu senin... ilk yardım biliyor musun sen ; bir sertifika pek yakışırdı sana...

açılın ben ilk yardımcıyım dersin...

cekumm hoşgeldin canım ohh rahatsın artık ne güzelbi ara birisiyle görüşme ihtimali vardı senin olmadı sanırımmm

hoşbuldum canım
o dediğim çocuk burda çalışmıyo tatilde gelir ama görüşmek isteseydi iletişime geçebilirdi şimdiye kadar o yüzden umutlu bakmıyorum o olaya

ayyy hepimizde bi boşvermişlik varr hayrola sonumuz eee sizin abiler hep bekarmış ya degerlendirelim bunuuuuuuuuu:)))))

benim annemde hep oglumu evlendircem kzım benle duracak derdiiii ayy tutmuş ya bu baksanızaaaaaa hoş son zamanlarda evlen artık diyodu ama gec kaldı sanırımmmm

bizim gbi artık son noktaya gelmiş adamlar yokmdur ya bulsam alıp götürcem diyen gelip alsalar yaaa

kuzu hangimiz diyoruz "bir bulsam alıp götürcem" diyen :))))

X