"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ay evet canım, böcükcan demişti haklısın.

ay bak platonik deyince aklıma ne geldi :)) hazırlıktayken (13-14 yaşıma tekabül ediyor) bi çocukcağıza aşıktım ben yine, tipik... nerden öğrendiyse öğrenmişti o da durumu ama hiç konuşmuyoruz, ancak bakışıyoruz uzaktan uzaktan. neyse, bi öğrendim ki, çocuğun en yakın arkadaşı da bana aşıkmış! ay ne ağlamıştım, ne ağlamıştım :)) saadetimize engel olmuştu pis çocuk! bana aşık olan umudu kessin, benim aşık olduğum da azıcık kıskansın diye, benim sevgilim var diye bi yalan uydurmuştum. çocuklara bu dedikoduyu taşıyabilecek insanlara ballandırarak anlatmıştım. ay sonra ben o yalanın altında ne ezildim arkadaş! itiraf etsem edemedim, etmesem çığ gibi yuvarlanıp büyüyen yalanlara kendim de yetişemez oldum. sevgililer günü müydü, doğum günüm müydü neyse artık, kendi kendime hediye bile almak zorunda kalmıştım sevgilim aldı demek için :KK43: vahim günlerdi. neyse ki, bi müddet sonra "ayrıldık" demeyi akıl edebildim de kurtuldum. velhasıl canım, karşında ilk sevgilisi hayali olan bi hatun var, yazık lan bana :KK53:

miskaaaa valla eski günlerimi hatırlattın ne gerek vardıysa sanki, aşk hayatım hiç normal gitmemiş benim yaa:)))) Ben de bi sarışın çocuğa vurulmuştum ama ne vurulma aklımdan bi sn çıkmıyodu ne güzeldi o duygu yaa, neyse uzun bakışmaların sonunda açıldı, ben nazlanmakla meşgulüm gene, bak görüyosun di mi hem istiyorum hem kaçıyorum, sonra o sırada bi çocuk daha teklif gönderdi, ama bu da nasıl esmer zenci gibi, ben hiç ilgilenmiyorum filan:))) bi süre sonra baktım ki sonradan teklif eden çocuktan hoşlanmaya başlamışım ama diğerini de unutmak istemiyorum, bu arada teklifler havada kaldı bekliyolar cevabımı, neyse ben günlüğüme aynen şunu yazmışım o günlerde:" Allahım sarışın olanı da çok beğeniyorum, esmer olan da çok tatlı yoksa ben çapkın mıyım!" :KK60:

miskaaaa valla eski günlerimi hatırlattın ne gerek vardıysa sanki, aşk hayatım hiç normal gitmemiş benim yaa:)))) Ben de bi sarışın çocuğa vurulmuştum ama ne vurulma aklımdan bi sn çıkmıyodu ne güzeldi o duygu yaa, neyse uzun bakışmaların sonunda açıldı, ben nazlanmakla meşgulüm gene, bak görüyosun di mi hem istiyorum hem kaçıyorum, sonra o sırada bi çocuk daha teklif gönderdi, ama bu da nasıl esmer zenci gibi, ben hiç ilgilenmiyorum filan:))) bi süre sonra baktım ki sonradan teklif eden çocuktan hoşlanmaya başlamışım ama diğerini de unutmak istemiyorum, bu arada teklifler havada kaldı bekliyolar cevabımı, neyse ben günlüğüme aynen şunu yazmışım o günlerde:" Allahım sarışın olanı da çok beğeniyorum, esmer olan da çok tatlı yoksa ben çapkın mıyım!" :KK60:

ayyy hahahhahahah:KK60: yemin ederim kendi kendime sesli sesli güldüm :KK70::KK70: çapkın kuşum benimm, yalıçapkınım :))

ya o günlükler bende de duruyo hala, arada okuyup okuyup gülmekten katılıyoruz kardeşimle:) ben sadece kendi platoniklerimi yazmakla kalmamış, en yakın iki arkadaşımınkileri de yazmışım, hem de ne detay bi görsen, nakış gibi işlemişim vallahi defteri :) bi de hoşlandığımız çocukların kod adı "balık"mış, kantinin kod adı da "ağ". çocuk kantindeyse "balık ağa takıldı" diyomuşuz :KK60: sonra da hemen avlamaya gidiyomuşuz. avlamak dediğim de, bi köşeden mal mal çocuğu kesmek. :)) allahım o salak ergenden bugünlere nasıl geldim, yemin ederim anlattıkça iki rekat şükür namazı kılasım geldi.

ayyy hahahhahahah:KK60: yemin ederim kendi kendime sesli sesli güldüm :KK70::KK70: çapkın kuşum benimm, yalıçapkınım :))

ya o günlükler bende de duruyo hala, arada okuyup okuyup gülmekten katılıyoruz kardeşimle:) ben sadece kendi platoniklerimi yazmakla kalmamış, en yakın iki arkadaşımınkileri de yazmışım, hem de ne detay bi görsen, nakış gibi işlemişim vallahi defteri :) bi de hoşlandığımız çocukların kod adı "balık"mış, kantinin kod adı da "ağ". çocuk kantindeyse "balık ağa takıldı" diyomuşuz :KK60: sonra da hemen avlamaya gidiyomuşuz. avlamak dediğim de, bi köşeden mal mal çocuğu kesmek. :)) allahım o salak ergenden bugünlere nasıl geldim, yemin ederim anlattıkça iki rekat şükür namazı kılasım geldi.

Yaa sorma hatta o günlük annemin eline geçmişti de hâla takılır bana birinden bahsedip olmamasına alıştı ya, "yoksa sen çapkın mısın kızım, evlilikten kaçıyosun da bi şekilde oldurmuyo musun acabaa!" diye laf sokar.

Kantine ağ demek ha ben de buna koptum inan ki. :KK60: Ellerim terliyodu benim çocukları görünce nasıl aşıksam ikisine birden:KK9: Sonra ne mi oldu, ben o zenci çocuğun yazdığı aşk mektuplarını bana getiren zenci abisine aşık oldum.:KK60: Ay deştikçe çıkıyor yaa sussam iyi olacak.:KK55:

Son düzenleme:
niyeki.

hediye alcak biri olmadığına göre şu an.

kendi kendime alırım bende :p

yada sen bana al bende sana alıyiim :KK1:

Kızım o zamana kadaaar halletsen diyorum şu işi.:)) "Yavaş yavaş olması güzel" demiş gitmiş, bi de bana demiyo ben de kıvranıyorum burda ne oldu bu çocuğa diye.:KK1:

rapuş bana da alsana be :) hatta okula çiçek gönder havam olsun :) ben de senin okula göndercem söz hem de büyük başın göreceği şekilde :)

Valla mı diyon kız, yollayalım yaa, süper olur, hafta içine mi geliyo?:KK52:

Kızım o zamana kadaaar halletsen diyorum şu işi.:)) "Yavaş yavaş olması güzel" demiş gitmiş, bi de bana demiyo ben de kıvranıyorum burda ne oldu bu çocuğa diye.:KK1:

Valla mı diyon kız, yollayalım yaa, süper olur, hafta içine mi geliyo?:KK52:

sana dememişmiydim :p

ay ne biliyim ben ya. bu konularda safım ben :p

öyle dediğim için çocuk çekildi belkii dehızlı olsa bi türlü yavaş olsa bi türlü.

ben bu işlerden çakmıom ya. siz ne dderseniz onu yapcam bunda sonra :)))

İyi de yapıp ediyosun sonra soruyosun seeen:)))
Ama şu var ki hepimizden hızlı çıktın:)))))):nazar:

orasıda doğru :p

bundan sonra sizi dinlicem bişe yapmadan önce.

daha bişe olduğu yok ki :p

ben pek umutlu değilim bilmiyorum :KK43:

yavaş olsun dedim ama bu kadar da yavaşı kastetmemiştim :))

o bişe yapmadığı sürece ben mesaj göndermeyi falan düşünmüorum :KK50:

neyse yaww. ben yatıyim.

kalkamıcam yoksa sabah.

iyi geceler rapuşumm :))

günaydın kendı kendıne hedıye almak veya bırbırımıze çiçek göndermek güzelmiş ya :))
gamzek sen mehter adımları ıle ılerlemek istiyorsun ama sonrada nıye olmuyor dıye soruyorsun sende bır hoşsun canım benım :KK52:
ben dün eve 3.5 saatte gıttım sonrasında da bir güzel annemın yemeklerını yıyıp yatıp uyudum ıyı oldu benım ıcın :)

günaydın herkese ...

buenos dias Hayata :))

yaa sabah sabah ne güldüm yazdıklarınıza ama kahkaha atamadım burda :))) o yıllar ; aşklar ; günlükler ; kod adlar, arkadaşının aşkına aşık olmalar... ben de 2 kez oldu bu durum :)) ama biri baya sonraydı ve be onun o çocuk olduğunu sonradan hatırlamıştım ; bahanem kabul edilir mi :)) aynı anda aşık olduğumuz çocuğu ise ikimiz de elde edememiş 3 yıl küs kaldıktan sonra "bir erkek için değer mi" deyip kaldığımız yerden devam etmiştik :) yaa yaz yaz bitmez o hikayeler... benim ünv.de bile yazdıklarımı okusanız gülmekten yarılırsınız... hatta 2sene önce en yakın akadaşımla tatile giderken yanıma almıştım okuyup eğlenelim diye :)))

miskacııım ; doğum günün kutlu olsun şimdiden... evd nostaljik bir doğum günü geçirebilirsin... hatta bu yalnızgeçireceğin son doğum günün olacağına göre keyfini çıkar derim :))

beeen dün ilk dersime gittim... ayy çok keyifli yaaa :)) umarım çok zorlanmam... sabah da dersde öğrendiklerimi burda ispanyolca bilen bir akadaşla tekrar ettik :)
aaa bu arada dün derse giderken ağır abi aradı... öyle birkaç dakika konuştuk ; aramadın dedi :))) birgün ders çıkışı haber ver , birşeyler içelim ben seni eve bırakırım dedi.. yani jelinin deyimiyle topu bana attı... napıcam bilmiyorum ama rapuşun cevabı tahmin edebiliyorum ; "işteee en son arayan davet eden o ve kabul etmeyen sen olma fırsatını yakaladın " :)))

neyse azcuk çalışayım ben... Hasta luego bonitas :)) doğru mu oldu hayata?

günaydın kendı kendıne hedıye almak veya bırbırımıze çiçek göndermek güzelmiş ya :))
gamzek sen mehter adımları ıle ılerlemek istiyorsun ama sonrada nıye olmuyor dıye soruyorsun sende bır hoşsun canım benım :KK52:
ben dün eve 3.5 saatte gıttım sonrasında da bir güzel annemın yemeklerını yıyıp yatıp uyudum ıyı oldu benım ıcın :)

ben sadece hemen sevgili olmak istememiştim. yoksaa ilerlemek istiyorum tabi ki. geriye gitmek kim ister ki.

beraber zaman geçirip tanımak daha mantıklı gelio bana.

aslında gidicektm bişeyler içmeye. bi gün öncesinde ark hakkında kötü şeyler söyleyince kafam karıştı :p

aman neyse artık olcağı varsa olur :p

Son düzenleme:
günaydın herkese ...

buenos dias Hayata :))

yaa sabah sabah ne güldüm yazdıklarınıza ama kahkaha atamadım burda :))) o yıllar ; aşklar ; günlükler ; kod adlar, arkadaşının aşkına aşık olmalar... ben de 2 kez oldu bu durum :)) ama biri baya sonraydı ve be onun o çocuk olduğunu sonradan hatırlamıştım ; bahanem kabul edilir mi :)) aynı anda aşık olduğumuz çocuğu ise ikimiz de elde edememiş 3 yıl küs kaldıktan sonra "bir erkek için değer mi" deyip kaldığımız yerden devam etmiştik :) yaa yaz yaz bitmez o hikayeler... benim ünv.de bile yazdıklarımı okusanız gülmekten yarılırsınız... hatta 2sene önce en yakın akadaşımla tatile giderken yanıma almıştım okuyup eğlenelim diye :)))

miskacııım ; doğum günün kutlu olsun şimdiden... evd nostaljik bir doğum günü geçirebilirsin... hatta bu yalnızgeçireceğin son doğum günün olacağına göre keyfini çıkar derim :))

beeen dün ilk dersime gittim... ayy çok keyifli yaaa :)) umarım çok zorlanmam... sabah da dersde öğrendiklerimi burda ispanyolca bilen bir akadaşla tekrar ettik :)
aaa bu arada dün derse giderken ağır abi aradı... öyle birkaç dakika konuştuk ; aramadın dedi :))) birgün ders çıkışı haber ver , birşeyler içelim ben seni eve bırakırım dedi.. yani jelinin deyimiyle topu bana attı... napıcam bilmiyorum ama rapuşun cevabı tahmin edebiliyorum ; "işteee en son arayan davet eden o ve kabul etmeyen sen olma fırsatını yakaladın " :)))

neyse azcuk çalışayım ben... Hasta luego bonitas :)) doğru mu oldu hayata?

demek aradı ağır abimiz :))

erkeklerin topu atma durumuna da gıcık olmaya başladım :p

ama artık araman farz oldu bence :))

ben sadece hemen sevgili olmak istememiştim. yoksaa ilerlemek istiyorum tabi ki. geriye gitmek kim ister ki.

beraber zaman geçirip tanımak daha mantıklı gelio bana.

aslında gidicektm bişeyler içmeye. bi gün öncesinde ark hakkında kötü şeyler söyleyince kafam karıştı :p

aman neyse artık olcağı varsa olur :p

gamzenkcim; hemen gidip sevgili olma tabii de çocukla buluşmazsan nasıl beraber vakit geçireceksin ki :KK34:

gamzenkcim; hemen gidip sevgili olma tabii de çocukla buluşmazsan nasıl beraber vakit geçireceksin ki :KK34:

buluşmam demiyorum ki bi kere reddettim sadece.

mesajlaşabiliriz mesela. ama msj atmıo.

face te online , hiç yazmıo.

o yazmadıkça ben de yazmayı düşünmüorum :KK50:

tuhaf gelioyo bana bilmiyorum :44:

ancak okulda görcem 3 hafta sonra :p

X