"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

güzel bi öneride bulunmussun bence dediğim gibi erkekler bu tür durumları takıntı yapabiliyo belkide bu cocukda buna takılmış ve senden gelecek tepkiye göre hareket etmeye karar vermiştir

dediğin gibi canım daha cok yeni olmuş tanışalı ama niyet belli sonucta bence sen gercekten bişeyler olsun diyosan biraz belli et ama karasızsan sende akışına bırak

ayy bilemiyorum; yalnız ben de yok fen lisesinde okudum filan diye anlatıp sonra sen hangi bölümde okudunun cevabını duyunca şok halimi tahmin edersiniz heralde :))
neyse ben yavaştan duşa kaçıyorum... ojelerimi ve maskemi sürdükten sonra bekleme aşamasında görüşmek üzere :))

ayy bilemiyorum; yalnız ben de yok fen lisesinde okudum filan diye anlatıp sonra sen hangi bölümde okudunun cevabını duyunca şok halimi tahmin edersiniz heralde :))
neyse ben yavaştan duşa kaçıyorum... ojelerimi ve maskemi sürdükten sonra bekleme aşamasında görüşmek üzere :))

yani az cok anlayabiliyorummm ayyy bende kalkıyım ya dur ütümde var işim bitince ugramaya calışım yoksa şimdiden ii geceler hepiniezeeeee

hayata ; arkadaşı seni yoklamış bence; hala çocukla ilgili düşüncelerin var mı gibi... aslında ne gereksiz bir hareket... durumu arkadaşına anlatıyor ; o da seni ekleyip ağzını arıyor... bence çocuğun herşeyden haberi var ; bir erkek olsam böyle bir konuyla arkadaşım istemediği sürece uğraşmazdım ... umarım çok fazla şey söylememişsindir...

gamzenkcim ; bence üzerine gitmek istemiyor... bekle bakalım biraz ; velette beklediğin onca zamanın hatrına bunu da biraz bekle... en kötü 2.dönem birlikte staj aldığınızda da böyle ağırdan davranırsa sen de ona göre karar alırsın... :KK34:

bekliyorum zaten bıraktığım felan yok :))

ikinci dönem bakıcaz artık dediğin gibi..

topiğin hamarat kızlarına bakınn helee :))

herkes ütü yapıyo :) kolay gelsinnn hepinizee :))

burda da kar yok ama çok soğuk... bir ara duşta su ısnmayacak sandım ama neyse ki ısındı :)

ankarada gece de yağacakmış, haberlerde söylüyordu... rapuuş yaa eline de bir kadeh şarap yakışır valla :)

kızçelerım ben hepınızı öpüyorum hepımız sabah kalktıpımızda prenslerımızı bulmamızı dilerim.öptüm.

ben de bitirdim yatıyorum şimdi ama; maske sonrası süper yüzüm ; fönlü saçlarım ve pembelik veren dudak nemlendiricimle sokağa çıkmam gerekiyormuş gibi hissediyorum...
ya da uykuya yalnız dalmamam gerekiyor :)))

iyi geceler herkese...

seillam yarınki sonuçlarla inşallah en kısa zamanda en kolay tedaviye başlayacaksınız :)

burda da kar yok ama çok soğuk... bir ara duşta su ısnmayacak sandım ama neyse ki ısındı :)

ankarada gece de yağacakmış, haberlerde söylüyordu... rapuuş yaa eline de bir kadeh şarap yakışır valla :)

Ay kızım içmiş gibiyim zaten noldu anlamadım, böyle bi salak salak sırıtarak geziyorum:))

kızçelerım ben hepınızı öpüyorum hepımız sabah kalktıpımızda prenslerımızı bulmamızı dilerim.öptüm.

Aminnn!:))

ayyy iyigeceler herkese işleri bitirdim birazdan yatarım tatlı rüyalarrrrr yarın güzel bir gün olsun

Aminnn!

ben de bitirdim yatıyorum şimdi ama; maske sonrası süper yüzüm ; fönlü saçlarım ve pembelik veren dudak nemlendiricimle sokağa çıkmam gerekiyormuş gibi hissediyorum...
ya da uykuya yalnız dalmamam gerekiyor :)))

iyi geceler herkese...

seillam yarınki sonuçlarla inşallah en kısa zamanda en kolay tedaviye başlayacaksınız :)

:KK60: Ah kıyamam yaaaaaaaa!:KK31: O da olur İnşallah. :KK31:

:KK1::KK1:

burda kar yok maalesef :p

Göndereyim bebeem, şu yeni çocukla kartopu oynayın:))

Günaydıın, dönem sonlarındaki o müthiş ağırlık çökmüş üzerime,ne kadannn zor kalktım anlatamam, tam bi komediydi:)))

Güzel bir haftayaaa!

tünaydınlar olsuunnnn, iyi haftalar olsuuunnn, aydınlık günler olsuuuunnnn, mutlu hep ama hep umutlu günlerimiz olsun inşallahhh : ))

niyeyse böyle giriş yapasım geldi : )
valla doğru söyleyeyimmi ne yazacağımı bilmiyorum ben yaa, yazacak bişeyde yok : )
h.sonu kurs, pazar günü boyun ağrısı tekrarı, başkada bişi yok : ))

seillacım ama seni merak etmekteyim, sonuçlarınız tedaviniz nasıl şekillendi acaba?

öpüyorum hepicinizi kızçelerimm,sevgiyle, sevgilileri,nizle olun inşallahhh :KK66:)

bebeklerim, ankaraya özenmiş, karlı memleketime özlemim depreşmişken; bi anda bastıran tipiyle bembeyaz olan semtimden bildiriyorum, işten de erken çıktık kar sayesinde, ben de bi kış çocuğu olarak gözlerim dolu dolu karı seyrediyorum :) bana hep 14-15 yaşlarımı hatırlatıyo, birine platonik aşığım(o insan sık sık değişir ama platonik aşık olma durumu bakidir), pespembe gökyüzünü ve yağan pamuk karları görebilmek için salonun dev pencerelerinin perdelerini sonuna kadar açmışım, annemin pencere önü keyif berjerine oturmuş, en sevdiğim kasetleri dinleyerek ve karı seyrederek hayaller kuruyorum... sanırım hayatımın en unutulmaz yılları olacaklar, hep çok özlüyorum o günleri. sınırsız hayal gücümü, bi şeyler yazdığım ve gerçekten yaratıcı olduğum o yılları, o sıralar farkında olmadığım bütün o gamsızlığı çok özlüyorum. neyse, bak dertlendim...

çarşamba günü doğum günüm ve ben evde yapayalnız olucam. aslında dışarı çıkabilirim, bi iki arkadaşla görüşebilirim ama nedense 27. yaşımı diğer 26'sı gibi karşılamak gelmiyo içimden. zaman öyle çabuk geçiyo ki, onun beni biraz daha altetmiş oluşunu kutlamak gelmiyo içimden... (saçmalama be, kutlanmaz mı, cumartesi günü fasıl arkası eller havaya var vuhuuu, hepiniz davetlisiniz :)) ama asıl doğumgünümde hakkaten yalnızım lan, yazık bana :KK43:

seillam hayırdır ya, ne tedavisi?
böcük ya, bi de hayrına beni kolumdan tut da kaşlarımı bıyıklarımı aldırmaya götür, rezil bi haldeyim :KK43:
rapuş bebeğim, benim burnumun karakteristiğini istese de bozamaz hiçbi doktor bence :)) bozduğu kadar işte :)

hepinizi öpüyorum hatunlar :**

Canım karakteristik burundan ben bahsetmemiştim:)
Platonik aşk bende de baki sanırım, her zaman aklımda birileri oldu ama ilişki desen azcık bi şey:)))

Canım karakteristik burundan ben bahsetmemiştim:)
Platonik aşk bende de baki sanırım, her zaman aklımda birileri oldu ama ilişki desen azcık bi şey:)))

ay evet canım, böcükcan demişti haklısın.

ay bak platonik deyince aklıma ne geldi :)) hazırlıktayken (13-14 yaşıma tekabül ediyor) bi çocukcağıza aşıktım ben yine, tipik... nerden öğrendiyse öğrenmişti o da durumu ama hiç konuşmuyoruz, ancak bakışıyoruz uzaktan uzaktan. neyse, bi öğrendim ki, çocuğun en yakın arkadaşı da bana aşıkmış! ay ne ağlamıştım, ne ağlamıştım :)) saadetimize engel olmuştu pis çocuk! bana aşık olan umudu kessin, benim aşık olduğum da azıcık kıskansın diye, benim sevgilim var diye bi yalan uydurmuştum. çocuklara bu dedikoduyu taşıyabilecek insanlara ballandırarak anlatmıştım. ay sonra ben o yalanın altında ne ezildim arkadaş! itiraf etsem edemedim, etmesem çığ gibi yuvarlanıp büyüyen yalanlara kendim de yetişemez oldum. sevgililer günü müydü, doğum günüm müydü neyse artık, kendi kendime hediye bile almak zorunda kalmıştım sevgilim aldı demek için :KK43: vahim günlerdi. neyse ki, bi müddet sonra "ayrıldık" demeyi akıl edebildim de kurtuldum. velhasıl canım, karşında ilk sevgilisi hayali olan bi hatun var, yazık lan bana :KK53:

X