"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

günaydın kızlar...
yaa sizden çok özür diliorum, bu ara hep kötü şeyler oluor, içimden hiçbişey yapmak gelmior, doğru düzgün yazdıklarınızı bile okuyamıorum, depresyona giricem sanırım :KK43:
dün de zaten bişey oldu iyice koptum, ben salağım dedim durdum..
dün arkadaşla gezmeye çıktık( hani sevgilisinin bana büyük bir yamuk yaptığı arkadaş) neyse gezdik dolandık eve dönüorduk, kız bi baktım şaşkın dışarıya bakıor, bi baktım o salak çocukkk :KK53:
sonra arkadaşım ne yaptı dersiniz?
"ben iniorum beklior, onunla konuşucam" dedi ve ben tek başıma eve döndüm :KK53:
sonra bana msg atmış eve gidiorum v.s. die, tabi ben cvp vermedim, kızdın mı bana yazmış.. kızmak deil de çok büyük şaşkınlık yaşadım dedim :KK53:
yani düşünün bu çocuk bana çok büyük bi hata yaptı, buna rağmen barıştılar, ben karışmadım, sonrasında ayrıldılar çocuk bana gene hakaret etti, bi yandan çocuğu istemiorum dior, bi yandan görüşüor..
sonra da sana öyle bi yanlış yapan insanla barışmam dior.. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :KK53:
bi de ayrılmasının sebebi benle olan durummuş gibi bi cümle sarf etti ona daha çok cnm sıkıldı, yani onlar zaten günde bi kaç kez ayırlıp barışan bi çiftti, benim yüzümden ayrılmış deiiler ki, o olay olduğunda onlar zaten ayrıydı:KK53:
allahım sen aklıma mukayyet ol diorumm :KK53:

selam kızlar... biraz toparladım işlerimi ; dün de çalışmış olmanın rahatlığı ile yavaş çalışıyorum bugün biraz...
gerçi yine de bir sürü sipariş girdim sabahtan ; hatta tartışmamı bile yaptım ortaklardan biriyle :)
az sonra da toplantımız var...

çileğim kızmakta haklısın ama kesinlikle salak değilsin... maalesef biz kızlar bir erkeği hooop dünyanım merkezi yapıp etrafına dönüp durmayı marifet sanıyoruz ya salaklık o işte...
arkadaşının yaptığı da tam olarak o... umarım hatasının farkına varır en kısa zamanda... sen canını sıkmamaya çalış zor ama yine de dene... ayrıca depreşmeye de hiiiç izin vermee...

okyanusus ben seni anladım sanırım... önceden birşey hissetmediğin için böyle dan diye elinde çiçekle gelen adamı biraz garipsemen normal ; heyecanlanmaman da normal... ama bence bir şansı haketmiyor demek değil... ben sanırım etkilenirdim çok itici bir tip olmadığı sürece... yani birinin benden hoşlanıp bana değer vermesi en çok özlediğim şey :)
bu son tanıştığım çocuk için de birşey hissetmedim ama güzel çocuk... o benimle ilgilenirse ben de ilgilenirim... ama dediğin gibi öyle heyecan filan yoktu... zaten yanında da çamurlu elbise; saç baş dağılmış ; surat boyanmış haldeydim ama kötü görünürüm kaygım da yoktu... sonuçta etkilemeye çalışmıyordum... senin için de aynı durum geçerli... ama bir süre sonra durumdan hoşlanırsan o zaman görelim seni "ayy ne giyicem ben" derken :KK37:

strawberrycim malesef kızlar böyle bir erkek için hayatındaki herkesi silebiliyorlar.Arkadaşlarına ona göre program yaptırıyorlar vs.İnsan sinir oluyor fakat bu senın salaklığın kesinlikle değil.Sadece arkadaşının yüzsüzlüğü.Ama biz kızlar sevgimiz karşısında savunmasız kalıyoruz malesef.
Buyüzden o kıza birşey diyemiyorum yanı kendı aralarında butür sorunları halledip,kız başka bır arkadaşına da aynı şeyi yapmasını düşünebiliyor ise kendisi bilir diyecek birşey yok.

strawberrycim malesef kızlar böyle bir erkek için hayatındaki herkesi silebiliyorlar.Arkadaşlarına ona göre program yaptırıyorlar vs.İnsan sinir oluyor fakat bu senın salaklığın kesinlikle değil.Sadece arkadaşının yüzsüzlüğü.Ama biz kızlar sevgimiz karşısında savunmasız kalıyoruz malesef.
Buyüzden o kıza birşey diyemiyorum yanı kendı aralarında butür sorunları halledip,kız başka bır arkadaşına da aynı şeyi yapmasını düşünebiliyor ise kendisi bilir diyecek birşey yok.

slm kızlarr : )
kısa bir aradan sonra ben geldim

biraz rahatsızdım uğrayamadım buralara
geçen hafta 3 gün gelemedim işe, geldiğimde de ortalık savaş alanı gibiydi.. hoşş hala bitmedi kalıntılar ama..
sanki 15 gün yıllık izne çıkmışım gibi evrak birikmiş : (((

biliyorsunuz boynumda tutulma vardı, evelsi hafta pazar günü dayanılmaz olunca ağrılar p.tesi hastaneye koştum hemen
röntgen, Mr falan derken boyun düzleşmesi çıktı
kremler, ilaçlar, iğnelerle tedavi başladı
tabi bunlara ilave birde boyunluk takıyorum
ve bu hafta da takacağım..
biraz yorucu oluyor ama dayanmaya çalışıyorum
şükür diyorum, Allah beterinden korusun inşallah
boşuna dememişler insanın neresi acırsa canı ordadır diye

aradaki sayfaları okuyamadım, ne var ne yok hiç bilmiyorum
ve uzun süre okuyabileceğimide sanmıyorum çünkü iş yaparken yeterince yoruluyorum
o nedenle molalarda bişey yapmamaya çalışıyorum

öpüyorum hepinizi kızlar,

selam kızlarr,

bende tam konu başlığına uygunum,benide aranıza alır mısınız:))

Ooooooooooo bir aşk tanrıçası daha geldiiiiiiiii! :KK9:
Hoşgeldddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

jelim geçmişler olsun, bununla geçmiş olsun canım, neden oluyormuş bu düzleşme acaba?
straw o kızla arkadaş kalabilmene çok şaşırıyorum ben yaa, kendimi yerine koyduğumda sinir oluyorum valla ona.
böcük "güzel çocuk"tan kastın nedir bebeem?

Ooooooooooo bir aşk tanrıçası daha geldiiiiiiiii! :KK9:
Hoşgeldddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

jelim geçmişler olsun, bununla geçmiş olsun canım, neden oluyormuş bu düzleşme acaba?
straw o kızla arkadaş kalabilmene çok şaşırıyorum ben yaa, kendimi yerine koyduğumda sinir oluyorum valla ona.
böcük "güzel çocuk"tan kastın nedir bebeem?

aşk tanrıçası haaa :KK60:
ayyy bayılcam şimdiii :)

rapuşum bildiğin yağuşuklu çocuk... yiğidi öldür hakkını yeme demişler :)
yazdım ya beyaz tenli; renkli gözlü ; yüzü filan güzel... hoş bişi işte de dediğim gibi pek muhabbet olmadı ; ben de giderken sallamadım uzakta görüşürüz dedim :KK37:

atlamış görünmemek için de pek ilgilenmiyorum konuyu açtıkça arkadaşlar.. en son ne yapsaydım kucağına mı atlasaydım dedim...
yok onunla aynı sipere koşmam gerekiyormuş :KK53:

ayy dedim iyi ki güzel olduğunu kabul ettik çocuğun ; her güzel adamın peşinden mi koşmam lazım derken benimle dalga geçen ablanın kocası geldi...
oda da cam duvarlı gördüm gelirken ; hah dedim hoş bir adam geliyor koşup atlayayım ister misin dedim :KK9:

cts mfö konseri organize ediyor organizatör akadaşım ; çocuk da gelcekmiş... ama be mfö sevmem ki dedim...

MFÖ sevilmez mi yaa.
Aynı sipere koşma fikri süpermiş çok güldüm:)))
Tabi ki ortak düşmanlarınızın olması aşkınızı artıracaktır.:KK9:
Önce aşk olması lazım güzel çocukmuş oluversin işte. :KK9:

Hepimiz birer aşk tanrıçasıyız beenemedin mi, aşktan öldük öldük dirildik de elimizi tutan bile olmadı.
Bundan iyi tanrıça mı olur hahahayyy. :KK37:

Yazılı sorusu hazırlamam gerek ama ayaklarım zonk zonk zonkluyor oturamıyorum bile hem geç yattım uykum var napıcam ben yaa.:KK43:

Valla ben pek rahatladım herkesi her şeyi silince kafamdan ohh dünya varmış.:KK23:

slmm kızlarrr..

jelimm çok geçmiş olsunn. boyun düzleşmesi bi çok kişide var. fizik tedaviden fayda görürsün cnm..

böcükk mfö sevilmez mi hiç. gitmelisin bnceee..

ben de bugün yeni çocuğu gördüm sürekli. her gördüğümde bana bakıo oluyo bende bakıyorum.

bizim dönemden ortak arkadaşlarımızda varmış. bugün gördümm konuşurken :)

bakalım bişe olur mu bilmiorum. :KK37:

ayy facete paintball resimlerine takıldım kaldım... baksanıza fotolara benim meşhur patronu da görürsünüz :)
mavi bir ceket var üzerinde; uzun boylu ; saçları kısa değil...

rapuşum ben de iş getirdim eve de canım istemiyor...

yaa mföyü eski sevgilim severdi ; hatta ben yanındayken baıra çağıra "ele güne karşı yapayalnız" söylerdi de ne sinir olurdum :)

gamzenkcim bak bak ; benden tam destek :)

Ayyy patronun şişko mu ben şişko hayal etmiştim ben de girerim birazdan Face e bakarım.
gamzenk bakışmaları fazla uzatma emi canım:))
Ya kestirdim resmen 10 dk işe asılabileyim diye.
Çayımı da demliyim en iyisi:)

Ayyy patronun şişko mu ben şişko hayal etmiştim ben de girerim birazdan Face e bakarım.
gamzenk bakışmaları fazla uzatma emi canım:))
Ya kestirdim resmen 10 dk işe asılabileyim diye.
Çayımı da demliyim en iyisi:)

ben de ikinizi birden yeşil göremeyince çok korktum ; çalışmak zorunda kalıcam diyee :)
ayy fit bizim patron rapuşum ; genç de sayılır hayranı da çoktur... sen anlattıklarımdan babacan göbekli bir patron nasıl hayal ettin yaw :)

ben de ikinizi birden yeşil göremeyince çok korktum ; çalışmak zorunda kalıcam diyee :)
ayy fit bizim patron rapuşum ; genç de sayılır hayranı da çoktur... sen anlattıklarımdan babacan göbekli bir patron nasıl hayal ettin yaw :)

Eee sana koca ayarlamaya çabalıyo beceremiyo filan, göbekli bu adam dedim yağlı biri kafa da basmıyo dedim:)))

X