"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Ben de zamanla hoşlanmışımdır hep. Demlene demlene hoşlanıyorum, hatta en başta muhakkak gıcık bulduğum tiplerden hoşlanıyorum. Sonra demlene demlene nefret ediyorum:)))))))

hadi ya çok şaşırdım bende herkes benim gibi sanıyrmm peki sizce şu durum normal mi hiç ne giycem diye düşünmedim sabah giyindim çıktım pasaklı saçlarımla hiç de heycanlanmadım of Allahım ya yani bu heyacanlar olurmu zamanla

canım zaten benı haftaiçi aramıştı kuzenımden teli alır almaz salı yada çarşamba haftasonu görüşelim diye.
Bende kusura bakma safranboluya gıtcem cuma akşamıda bır arkadaşımda kalıcam farklı şehirde istiyorsan oraya gel ama benım sana ayırcak vaktım yok demiştim.
Oda cuma günü aradı işte kaçta orada olacaksın gelıp alıyım senı arkadaşına bırakıyım dedi istemedim o çıkıp gelmiş.1 sene öncesine kadar kendısı sevgılım oldugundan çalıştığım yerı bılıyor.
Arkadaşımın nöbeti çıktı.Yıl sonu dıye araç bandından fazla araç çıkması gerekiyormuş mühendis olarak mesaiye kalcaktı.Gelince bende gitmicem arkadaşıma dedim oda izmite doğru sürdü arabayı o saatten sonrada dönmem imkansız dıye orda kaldım.Konustuk film falan izledik 2 arkadaş gibi.
Böcük falanm bılıyor o dönemde bana neler yaşattıgını canım.Eskı konularımda hep var aslında.Cuma akşamı sen ne dersen o olacak ben senın çekip gideceğini hiç düşünmemiştim yada başkası ile olabileceğini hep varsın dıye düşünüyordum dedi.Vede ya eskıden babası ne isterse önüne seren bırısı ıdı sımdı yapmıyolar okulu bitir ne istiyorsan onu yap demişler.28 yaşından sonra üniye geri dönmüş durumda ve bır arkadaşı ile hava-su arıtma işi yapıyorlar.Buyüzden zaten o döneme aitte yatırımları var dıye ne isterse yapabilecek güçte bıde artık babası arkasında olmadıgı için gerçekten 1 yılda çok değişmiş.İnanılır gibi değil ama boyle.
Ailesi kötü insanlar değiller ama bıraz farklılar benım aılem onun aılesı ıle olamaz durumu söz konusuydu bızde hep .Ailleler ilk andan itibaren olamz modunda ve bu adamda korkunç para hırsı vardı babası iflas falan etti buyuzden bırseylerı anlamak zorunda kaldı.Şimdi evet 28 yaşındakı bırısıne göre iyi bir para ile dönmeye çalısıyor ama totale yaptıgı ıs karşılıgında aldığı paraya baktıgında benden daha az kazanıyor falan gibi durumları konuştuk.Bılmıyorum ya kafamı allak bullak etti kelimenin tam anlamıyla.

hadi ya çok şaşırdım bende herkes benim gibi sanıyrmm peki sizce şu durum normal mi hiç ne giycem diye düşünmedim sabah giyindim çıktım pasaklı saçlarımla hiç de heycanlanmadım of Allahım ya yani bu heyacanlar olurmu zamanla

ondaki etkileme potansiyeline bağlı :)

bence olur zamanla olabilir yani yok kesinlikle olmaz diyemem ..

aynen ya :))

ne pis bi kısır döngüdür bu :KK33:

O döngüye çomak soktum ben artık.
Çünkü şeyi çıkmıştı artık.
Yeter yani hoşlaş nefret et yoruldum yau.
Artık.:KK37:

Pasaklı saç mı, ıyy ivrençsiiin:)))
Normal diil elbette, seninki pek bi pasif bi tip galiba.
Ezik bi erkek gibi duruyor burdan bakınca.
O zaman tabi istek olmaması normal.
Yoksa o kadar da sallanmadan çıkılmaz yani.

Ya erkek var erkek var.Adam belkıde etkıleme potansiyeline sahıp degıldir belkıde sahıptır bılemeyız fakat eğer sahıpse sana o pasaklı halını fena ödetir.

hahay :KK1:

beniimm vaarrr :KK1:

köşe de kıstırsam mı :KK1:

Kim diye sorsam ayıp mı olur? :KK9:
Kim olduğu önemli diil de kıstırsan kaçar mı acebaa!?
Bu kısım daha önemlüüü.
Kaçan kim kovalayan kim belli değil ki artık.
Ya erkek olup elinden tutup seni (bizi demek istiyorum) bu hayattan kurtaracak biri olacak.:KK9:
Ya da senin kendisini alıp götürmene izin verecek kadar kendine ve sana (bize demek istiyorum) güvenen biri olacak.
Yani gelini öpebilirsin.

yok be eskiden oluyodu öyle şeyler ondan diom ya özendim die :KK66:)

Ee benim istediklerimi getirtebilsem kapıya diyodun o kim?

yok öylede değil hatta fazla sosyal o farketmemiştir bile saçımın kirini yağlanmıyoda:KK66: mecburiyetten oldu biraz fön çektircek zaman yoktu bende fönü bozulmasın bari diye yıkamadım :KK52: yani ivrenç deilim kendime ivrencim :KK52:

sizce ben yaşamıma tekrardan alsammı?
ailesini tanıyorum,her zaman yanımda ne zaman arasam yada arasa yanındayım.Kımse ıle ıkımızde olamıyoruz toparlamamız gereken seylerı toparlıyoruz ve tekrar bıraktıgımız noktaya geri dönüyoruz.Ben bana yaptıklarını bır başkasına yaşattım o ıse hayatında kaderden buldu sahıpken farkında olmadıklarının acısını ne dersiniz kader diye bırsey var olup bızım hayattan tekrardan ders almamız ıcın bunları yaşıyor olabılırmıyız?

Bu kısım daha önemlüüü.
Ya erkek olup elinden tutup seni (bizi demek istiyorum) bu hayattan kurtaracak biri olacak.:KK9:
Ya da senin kendisini alıp götürmene izin verecek kadar kendine ve sana (bize demek istiyorum) güvenen biri olacak.
Yani gelini öpebilirsin.

:KK1::KK1:

kesin kaçar. erkekliğin yüzde 99 u kaçmakmış. tüm erkekler uyguluo maalesef :p

neyse kızlarr yatmam lazım sabah okul bekler :KK43:

hadi hepinize iyi geceler tatlı rüyalaarr :))

ailesini tanıyorum,her zaman yanımda ne zaman arasam yada arasa yanındayım.Kımse ıle ıkımızde olamıyoruz toparlamamız gereken seylerı toparlıyoruz ve tekrar bıraktıgımız noktaya geri dönüyoruz.Ben bana yaptıklarını bır başkasına yaşattım o ıse hayatında kaderden buldu sahıpken farkında olmadıklarının acısını ne dersiniz kader diye bırsey var olup bızım hayattan tekrardan ders almamız ıcın bunları yaşıyor olabılırmıyız?

olabilir tabi cnm..

eğer hoşlanıosan içine siniosa neden denemeyesin ki..

ama şu an bi ilişkiyi yeni bitirdin sağlıklı kararlar alamıo olabilirsin.

karşındakini üzmemek için iyi düşün derim yine de ben..

yok öylede değil hatta fazla sosyal o farketmemiştir bile saçımın kirini yağlanmıyoda:KK66: mecburiyetten oldu biraz fön çektircek zaman yoktu bende fönü bozulmasın bari diye yıkamadım :KK52: yani ivrenç deilim kendime ivrencim :KK52:

Hee taam sen temiz bi kızsın o da sosyal bi çocuk yani demin dediklerinin tam tersi her şey, o zaman mutlu olun tutan mı var:))

Al canım al bence hayatına.

:KK1::KK1:

kesin kaçar. erkekliğin yüzde 99 u kaçmakmış. tüm erkekler uyguluo maalesef :p

neyse kızlarr yatmam lazım sabah okul bekler :KK43:

hadi hepinize iyi geceler tatlı rüyalaarr :))

İyi geceler, benim de yatmam lazım da uykum yavaş geliyor bu gece...
:KK53:

Bu kısım daha önemlüüü.
Yani gelini öpebilirsin.

rapuuuş hiç bişey kaçmazmı senden ya :KK66:)

bu hikayeyi başka bi geceye saklayım uzun olcak uykusuz kalmayalım

olabilir tabi cnm..

eğer hoşlanıosan içine siniosa neden denemeyesin ki..

ama şu an bi ilişkiyi yeni bitirdin sağlıklı kararlar alamıo olabilirsin.

karşındakini üzmemek için iyi düşün derim yine de ben..

Karşısındaki üzülmez canım o bir erkek.:KK53:
Kendini düşünsün.

Son düzenleme:
X