"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

belediye başkanının kadın olma ihtimali üzerinde durmuyor değilim :)))

gamzenkcim yok ki fotolarda; o bizim şirketten olmadığı için girmemiş fotolara... arkalarda filan da hiç yok...

rapuşum ; aminnn hepimizi mesut etsin ; hatta artık biraz da bizi mesut etsin...
ayyy o kadar agresifmişim ki ondan bir an önce birini bulmaya çalışıyorlarmış bana :)))

ay tuhh ben de hangisi acaba diye tahminde bulunuodum kendimce :KK37:

neyse konsere git bakalım belki orda da foto çekinirsiniz..

canım adam plan yaptı bi güzel bana sadece uymayı bıraktı 3 idiotsu izlicez ama nerede izlicemizi ben bilmiyorum.Sadece beşiktaşta bıyer süpriz olsun bana sadece uymak kalıo yanı dedım yada uymamak ve bıdaha hıc görüşmemek dedi ben nerden dedim izle dıye yaw adam resmen fırsat beklıyomuş

bal peteklerim naparsınız? çok özledim sizi ama artık nette boş boş vakit geçirmek hayal oldu bu aralar, o yüzden pc'yi bile açmıyorum çoğu kez.
hepinizi iyi gördüm, beni sorarsanız ben de iyiyim :) kafayı yemek üzere olduğumu es geçersek tabi. hiçbi şey yetişmiyo yetişmiyo yetişmiyo.. bugün iş çıkışı yeni eve gittik kardeşimle, biraz toparlamak için. üst komşum da gelmişti, konuşuyoduk öyle. kadın dedi ki, kornişleri ne zaman taktırcaksın. resmen :KK53: böyle kaldım :KK43: ay dedim bi de korniş taktırmamız gerekir di mi :) oof ya bitmiyo işler. neyse, ucu ucuna yetişecek, çoğu da son güne kalacak ama cumartesi taşınıyorum kesin.

yarın boyatmış olduğum kapılar monte edilecek. muhtemelen çarşamba da kornişler takılır. cuma da doğalgazı açmaya gelcekler ve evi temizleticem. cumartesi biz taşınırken de, kombiyi, ocağı ve çamaşır makinesini bağlamaya gelecekler, yani inşallah.. sürekli aksilikler çıktığı için emin de olamıyorum. sıfır ev zor iş, çok zor iş çoookkk :KK43:

hepinizi öpüyorum kuzular. uğramaya çalışırım. :KK70:

kolay gelsin miskacım yaaa bence gayet hızlısın :) haftasonu taşınmaktan bahsediyorsun hani ay sonuydu... valla bravo :)))
kornişlere takacağın perdelerin hazır mı peki ; ben de komşu teyzecilik yapıım :)
işten izin alsan hafta içi birgün kalan işleri halletmek için ?

biz de öpüyoruz seni :)

canım adam plan yaptı bi güzel bana sadece uymayı bıraktı 3 idiotsu izlicez ama nerede izlicemizi ben bilmiyorum.Sadece beşiktaşta bıyer süpriz olsun bana sadece uymak kalıo yanı dedım yada uymamak ve bıdaha hıc görüşmemek dedi ben nerden dedim izle dıye yaw adam resmen fırsat beklıyomuş

en fazla izlersin film ; sonra bir kahve içer evine dönersin...
madem okuldan arkadaşınmış ; konu da açılmış... ama hiç istemiyorum dersen ; bi gün önce arar önemli bir işim çıktı der iptal edersin sonrada biraz uzak durursun...
olur biter ; can sıkmaya gerek yok :)

kolay gelsin miskacım yaaa bence gayet hızlısın :) haftasonu taşınmaktan bahsediyorsun hani ay sonuydu... valla bravo :)))
kornişlere takacağın perdelerin hazır mı peki ; ben de komşu teyzecilik yapıım :)
işten izin alsan hafta içi birgün kalan işleri halletmek için ?

biz de öpüyoruz seni :)

kuşum, yılbaşında taşınmayla uğraşmayım, ocağa da sarkıtmayım diye bu haftasonu taşınıyorum. ama eşya toplamak ve yerleştirmek nasıl gözümde büyüyo anlatamam :KK43:
perdelerim var ama eski perdeler, bu evde kullandıklarım. eşyalarımı aldığımda salona stor yaptırcam büyük ihtimalle ama şimdilik idare edicem bunlarla.bu komşu da şu anda bana çok yardımcı oluyo ama bu yardımlarını ilerde zırt pırt eve damlamak, komşuculuk oynamak, ay miskacım tuzun/yağın var mıydı diye gece gündüz demeden kapıma dayanmak şeklinde burnumdan getirecek korkarım :)

canım ben erkeklerın erkek oldugunu unutuyorum ya malesef.
ne zaman bır erkekle fazla yakınlaşsam sohbet etsem konu başka noktaya kayıyor onlar tarafından bu da öyle.
Eminim çünkü adamın olayını kızlara yaklaşımını biliyorum malesef.
İşte özel okul tipi kıza asılır ve kızı tavlar mantığında bunu farklı sanıyordum ama bu da degıl kesın.
Bizim bide üniversitede arkadaş ayağı malesef sakat biraz bölümümden değil kendısı okuldan arkadaşımdı.Bıde okulda daha önce hoşlandıgım bır cocugun yakın arkadaşıydı.
Dün akşam evlensen,sevgilin olsa fenamı olur diyen tip bugun filmi birlikte izleyelim deyince lönk diye anlıyorsun malesef.

Miskam ya bence normal yanı telaşta olsa evine yerleşeceksin ve hersey güzel olacak.

En azından komedi filmi ya çok şükür buda birşeydir.

Son düzenleme:
bal peteklerim naparsınız? çok özledim sizi ama artık nette boş boş vakit geçirmek hayal oldu bu aralar, o yüzden pc'yi bile açmıyorum çoğu kez.
hepinizi iyi gördüm, beni sorarsanız ben de iyiyim :) kafayı yemek üzere olduğumu es geçersek tabi. hiçbi şey yetişmiyo yetişmiyo yetişmiyo.. bugün iş çıkışı yeni eve gittik kardeşimle, biraz toparlamak için. üst komşum da gelmişti, konuşuyoduk öyle. kadın dedi ki, kornişleri ne zaman taktırcaksın. resmen :KK53: böyle kaldım :KK43: ay dedim bi de korniş taktırmamız gerekir di mi :) oof ya bitmiyo işler. neyse, ucu ucuna yetişecek, çoğu da son güne kalacak ama cumartesi taşınıyorum kesin.

yarın boyatmış olduğum kapılar monte edilecek. muhtemelen çarşamba da kornişler takılır. cuma da doğalgazı açmaya gelcekler ve evi temizleticem. cumartesi biz taşınırken de, kombiyi, ocağı ve çamaşır makinesini bağlamaya gelecekler, yani inşallah.. sürekli aksilikler çıktığı için emin de olamıyorum. sıfır ev zor iş, çok zor iş çoookkk :KK43:

gözün aydın miskacım,bak huzurla haftasonu evinde olacaksın inşallah.
sağlıkla ,mutlulukla otur canım.

herkese merhaba bu arada sondan basladım okumaya yavas yavas okuyorum :)

kuşum, yılbaşında taşınmayla uğraşmayım, ocağa da sarkıtmayım diye bu haftasonu taşınıyorum. ama eşya toplamak ve yerleştirmek nasıl gözümde büyüyo anlatamam :KK43:
perdelerim var ama eski perdeler, bu evde kullandıklarım. eşyalarımı aldığımda salona stor yaptırcam büyük ihtimalle ama şimdilik idare edicem bunlarla.bu komşu da şu anda bana çok yardımcı oluyo ama bu yardımlarını ilerde zırt pırt eve damlamak, komşuculuk oynamak, ay miskacım tuzun/yağın var mıydı diye gece gündüz demeden kapıma dayanmak şeklinde burnumdan getirecek korkarım :)

ya inşallah öyle olmaz canım hem enişteyle yılbaşına yenı evınızde girersiniz ne güzel işte iyi yönünden bak canım.
Eşyalarını alıncada diğer eksiklerini giderirsin şimdilik düşünme bunları kendı evıne cıkmanın heyecanını yaşa.

slm kızlarr : )
kısa bir aradan sonra ben geldim

biraz rahatsızdım uğrayamadım buralara
geçen hafta 3 gün gelemedim işe, geldiğimde de ortalık savaş alanı gibiydi.. hoşş hala bitmedi kalıntılar ama..
sanki 15 gün yıllık izne çıkmışım gibi evrak birikmiş : (((

biliyorsunuz boynumda tutulma vardı, evelsi hafta pazar günü dayanılmaz olunca ağrılar p.tesi hastaneye koştum hemen
röntgen, Mr falan derken boyun düzleşmesi çıktı
kremler, ilaçlar, iğnelerle tedavi başladı
tabi bunlara ilave birde boyunluk takıyorum
ve bu hafta da takacağım..
biraz yorucu oluyor ama dayanmaya çalışıyorum
şükür diyorum, Allah beterinden korusun inşallah
boşuna dememişler insanın neresi acırsa canı ordadır diye

aradaki sayfaları okuyamadım, ne var ne yok hiç bilmiyorum
ve uzun süre okuyabileceğimide sanmıyorum çünkü iş yaparken yeterince yoruluyorum
o nedenle molalarda bişey yapmamaya çalışıyorum

öpüyorum hepinizi kızlar,

geçmiş olsun canım,öperim çok :)
dinlen bol bol canım,işler kalıversin biraz :))

:)))) Evet evet aynen ben de öyle olmuştum insanın aklına nedense gelmiyor kornişler. Yalnız ben kornişi sadece mutfağa taktırdım, diğer yerlerde montajlı perde kullandım. Doğalgaz bağlanmasını beklemiştim onu beklerken duşakabini beklemiştiim, sucu geliyodu elektirikçi gidiyodu elimde telle uyuyodum resmen canım yaa kolay gelsin gerçekten çok zor oluyor, zevk alırım sanmıştım ben ama cidden kafayı yemiştim, 7 kilo verdim temizliği de kendim yapınca öldüm resmen. :KK37: Neyse ki meyvesi güzel oluyor sabrettt çok güzel olucak yeni yıl yeni ev ohhh.:KK19:

Baktım böcüm kız çok uyuz çocuk da dengesiz geldi öle mi harbi:))

evdeyim artık :) yapmak istediğimin hepsini yapamadım ama fena değildi... off sipariş girdiğim sistem yavaş ; benim kadar hızlı olsa bitirmiştim hepsini :)
neyse bu hafta da sık çalışmaya devam ; yapacak birşey yok...

güzel bir pazar açılışı olmuş katinam... pazar kahvaltısı yapmak sevgiliyle :)))
yaaa niye öpemiyorsun ; hassas bağışıklık sistemi gibi bir durum mu var? ama olsn bak en azından biliyorsun ki 4 hafta sonra öpeceğin bir sevgili mevcut :KK34:

evet çalışkan ve süslü böcüküm,ben şimdi sağlıklı insanları hasta etmeyen mikroplardan hasta olabilirimgayet hassas bir dönemdeyim yani:)) öpemiyorum sevgilimi yanağından bileee :KK43:((((((((

canım nerde izleyeceğimizi söylemiyor benım aklıma geliyor bir yer gel beşiktaşa görürsün sende dedi iyi pekı dedim.ama yerini söylememesi beni sinir etti.

gözün aydın miskacım,bak huzurla haftasonu evinde olacaksın inşallah.
sağlıkla ,mutlulukla otur canım.

herkese merhaba bu arada sondan basladım okumaya yavas yavas okuyorum :)

çok teşekkür ederim canım, bi bitseydi hayırlısıyla.

:)))) Evet evet aynen ben de öyle olmuştum insanın aklına nedense gelmiyor kornişler. Yalnız ben kornişi sadece mutfağa taktırdım, diğer yerlerde montajlı perde kullandım. Doğalgaz bağlanmasını beklemiştim onu beklerken duşakabini beklemiştiim, sucu geliyodu elektirikçi gidiyodu elimde telle uyuyodum resmen canım yaa kolay gelsin gerçekten çok zor oluyor, zevk alırım sanmıştım ben ama cidden kafayı yemiştim, 7 kilo verdim temizliği de kendim yapınca öldüm resmen. :KK37: Neyse ki meyvesi güzel oluyor sabrettt çok güzel olucak yeni yıl yeni ev ohhh.:KK19:

ya kuşum, benim taşınma ortalamam 6 ay olduğu için, bıkkınlıklardan bıkkınlık beğeniyorum. en uzun oturduğum evim burası, burda da 11 ay oturmuş olucam :)) fenayım yani. neyse bu seferki uzuuun bi süre için beni idare edecek gibi görünüyor. gerçi belli olmaz, bende bağımlılık yaptı taşınmak, kendimi tutamayıp taşınabilirim yine :)) neyse ki enişteniz gelecek, ben tek başıma uğraşmamış olucam. toplanmaya da kardeşim yardım etcek. bi şekilde altından kalkarız inşallah. dua edin bana :)

Ay ne hoşsun sen yaaa, liseli aşıklar gibi dolaşıyosunuz yani öpüşmek bile yasak:))) Enişte bey de dört gözle bekliyodur buse konduram diye, bi aycık kalmış hadi hadi az kalmış:)

:)))))) biz zaten hep liseli gibiydik :)) ben valla direkt kemo haftalarını sayıyorum gün gün bitsin diye.6 aya ya da daha fazla alanlar nasıl dayanıyor bilmiyorum,hiç çekilecek birşey değil.bugün sabahtan aksama kadar hastanedeydim,aksama da baska bi dr a gittim eve 6 da geldim :KK43:( full time hastane dr dayım sıkıldım valla.ama en azından artık kitap okuyabiliyorum:))

miskaammm ; aayyy komşuculuk da sevmezmişşş :)) şaka yapıyorum ben de öyle zırt pırt kaı çalan komşudan hoşlanmam...
inşallah kararında bir komşun olur... genç mi; belki kafa dengidir de güzel vakit de geçirirsiniz...

katinam ; hakikaten sondan başladın cevaplamaya :)

rapuşum yok o kadar kötü değiller yaaa :)

:)))))) biz zaten hep liseli gibiydik :)) ben valla direkt kemo haftalarını sayıyorum gün gün bitsin diye.6 aya ya da daha fazla alanlar nasıl dayanıyor bilmiyorum,hiç çekilecek birşey değil.bugün sabahtan aksama kadar hastanedeydim,aksama da baska bi dr a gittim eve 6 da geldim :KK43:( full time hastane dr dayım sıkıldım valla.ama en azından artık kitap okuyabiliyorum:))

"allah acil şifa versin" sözü çok güzel bir söz bence... hastaneler ; doktorlar ; hastalar...
katinam bence gayet iy gidiyorsun ; kemo sırasında mı kitap okuyorsun ?

X