"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

merakla bekliyorum canım:)

ayrıca çok geçmiş olsun dularımız seninle

İki kere iki beş etse ona da razıyız demicen, üç etse ona da razıyız dicen ne kadar da hırslısın:)))) Nerde o arkadaş yaa gelse de az eğlensek dimi katinam:) Dualarımız her zamanki gibi seninle canımmm, güzelliklerde buluşalım.

miskaa bu arada demin aklıma ne geldi. Hani seninle kağıtlarımıza ev ve koca çizmiştik ya, senin kocan ve evin oldu benim de evim oldu canım hiç yoktan iyidir dimi benimki. :)

miskaa bu arada demin aklıma ne geldi. Hani seninle kağıtlarımıza ev ve koca çizmiştik ya, senin kocan ve evin oldu benim de evim oldu canım hiç yoktan iyidir dimi benimki. :)

hangi kağıda nerede ne zaman çizdiyseniz acil banada veriyosunuz o kağıdı. ben de ev araba bide çöpten koca çizcem :)

hangi kağıda nerede ne zaman çizdiyseniz acil banada veriyosunuz o kağıdı. ben de ev araba bide çöpten koca çizcem :)

Hıdırellezde çok fena bunalımdaydık, saçma sapan durumlar vardı o sıra, dedik bi şansımızı deneyelim dileklerimizi çizelim uyalum şu geleneğe bakalım nolucak dedik, çizdik ve ben gül ağacının dibine gömdüm kağıdımı, miska suya atılıyormuş diye gömmekten son anda vazgeçip suya attı, denize mi ne atmıştı hatta:))) İşte böyle oldu sonrası canım, o olaydan hemen sonra miska nişanlandı, ben de evime kavuştum. Şimdi evini de alınca aklıma geldi birden patt diye, tamamen unutmuştum Hıdırellezi aslında. Ne zamandı hatırlamıyorum ama denemeye kesinlikle değer:)) Bu arada, ben de çöp adam çizmiştim sanırım çöp adamalrı kabul etmiyolar haha.

deli hatun hiç gülecek halim yoktu ama gerçekten Allah isteyince hıdırrellezde veriyor ben buna gerçekten inanıyorum benımde bırkaç mucizevi olayım bu şekilde gerçekleşmişti.
Katinam dualarımız seninle canım.

demek ki neymiş cicim bir ev bir araba bi de çöpten olmayan adam çizilecek 6 mayısta miska nın attığı denize atacakmışız. bana oranın koordinatlarını verin 6 mayıs sabahın körü orada olacam

kızlar çok pis aşık olasım var bu hafta buldugum ilk adam aşık olacak haldeyim napcam bilmiyorum çok kötü durumdayım yaw.
Yanlızlık şimdi şimdi koymaya başladı sanırım offf.

selam kızlar... nasılsınız ?

katinam umarım iyisindr şimdi bugünkü terapin sonrasında... okudum sabahtan ; senin için güzel şeyler diledim ama buraya yazamadım... şimdi yatıp dinleniyorsundur sen :)

miskaacaaan uğramışsın :) eviniz hayırlı olsun ya çok sevindim... kahkahalarla oturun hep inşallah :) işin en zor kısmı olmuş ; detaylar da yavaş yavaş olur...

bugün pek koştur koştur geçti... yarın da müşterilerim geliyor 3gün burdalar... pek giremem sanırım...

bu arada sevgili patronum bugün pek muhabbet modundaydı ; fuar çocuğundan bahsetti... görmüş onu da ; ayıp oluyor demiş güya... o da ya evet aradı beni ama çok yoğundum filan demiş... ben aramadım onu dedim... neyse dedi
; ayıp oluyor demiş... ben de pek ilgilenmedim zaten ; yan odaya birşey almaya gittim konu kapandı... öyle paylaşayım dedim...

haftasonu şirketteki arkadaşlarla paintball oynayacağız ; patron da gelecek bu arada şirketteki arakadaşlardan birinin beni güya tanıştırmaya çalıştığı çocuk da gelecekmiş... biraz saçma geldi bana sonuçta şirket aktivitesi bir yerde... gelmesin diyemedim ama başkasından rica ettim ; uygun bir dille söylesinler diye... organizasyonu ben yapıyorum ; tuhaf olur gibi geldi... cts akşam da güya yine program yapmaya çalışıyorlarmış; benim de annemin doğum günü katılamam dedim...

ispanyolca kursu netten bakındım ama henüz hiçbir yeri arayamadım... en kısa zaman da başlamak istiyorum...
işyerimizde de mimari değişiklikler yapılacak ; sonra bana asistan arıyoruz filan bu aralar kafam işimle pek meşgül çok da rahatım valla... kimseyle uğraşmak istemiyorum...

ayy ne dağınık dağınık yazmışım... neyse şimdi maillerime bakayım biriktiler yine... öpüyorum sizi ... birşeyler yazacaktım herkese ama unuttum...

kızlar çok pis aşık olasım var bu hafta buldugum ilk adam aşık olacak haldeyim napcam bilmiyorum çok kötü durumdayım yaw.

biraz sakin olsan :)
bak biz 2-3 yıldır yalnızız da öyle önümüze gelen aşık olasımız yine yok... :)

böcüküm :)) iyiym canım sağol iyi dileklerin için ,yazmasan da ben hissettim işe yaradı :))bugün 2.kemoyu aldım ,ışın da aldım ısının planlaması falan uzun sürdü.sabahtan beri hastanedeydim 8 de gelebildim eve.bir ara 2,5 saat eve gelip uyudum:)) aksam ki randevuyu da iptal etmek zorunda kaldım ilk gün çok sersem oluyorum.birazdan yatar uyurum gene :))hem bu kemo ilacının içinde 1 büyük biraya eş alkol varmış,hem de öncesinde sakinleştiric bişeyler veriyolar,
kafam güzel dünya güzel ,sen güzelsin güzelsiiin :)))))))))))
nşa da böyle şarkılar söylemiyoruz tabii :) kemodan da çıkınca böyle olan bir ben varım herhalde:) hala iştahım kesilmedi ,hala iyiyim çok şükür,maşallah deyin lütfen ve bana dua etmeye devam edin ,iyi gidiyor tedavim :) düşünüyordum valla bu sefer kötü etkilenir miyim diye
radyocu dr bugün beslenmemi falan sordu ince ince ,dedim ki gül gibi yiyorum valla :) kaliteli ve besleyici,kan yapıcı,protein ,sebze yiyorum hep ,yiyiyn yiyin yiyin diyo :)) yyiyemeyeceğim zamanlar da olabilirmiş ilerde ( dr izniyle bol bol yiyorum sevgilim diyor ki tedavin bitince 120 kg olucan :))bugün kemo alırken bile uyumuşum bi güzel koltukta 2.5 saat falan sürdü.

hepinizi öpüyorum kızlar muccccccck :))

kışın daha mı iyi olur ki baharın sersemliğinden acaba :)) bu sefer de böyle deneyelim :)

bu arada ben geçen yıl çöp adam çizmemiştim,tombul çizmiştim biraz ,ya da bir önceki yıldı sanırım ,sevgilim aynen öyle,tabii bahçeli bir ev de çizmiştim evlenince benim olsun diye ama ,olsun şimdi ki evimin bahçesi de güzel :))başka ne vardı hatırlamıyourm tam.sen de çok sağol hayatacım :)
sacıuzun da sağolsun,yazan düşünen herkese teşekkür ederim :) muccck

Dalga geçiyorum canım yok oyle bır durum Face kızların halini gördüm de biraz gülsünler diye yaptım.
İyim ben ya ben boyle mutlu olmaya başladım.Hayatımda bırısının olmasını ıstemıyorum da bu aralar.Gerek yok yapmam gereken o kadar çok şey varki kendim için ve bunları yapmak için bile zaman bulamazken hayatımda bırısıne zaten ayıracak vaktım yok.
Kızçelerim nolmuşsunuz facede dökülmüşsünüz tabi dün akşam burdada yapmayın kızlar etmeyin siz değerlisiniz zaten gerçekten geleceği varsa birisi gelecektir.Lamiacım onun hıdırellezle alakası yok doğru zaman miska için bu zaman oldugundan dolayı bu zaman oldu bana göre.
Aaa hıdırellez birşeyleri gerçek yapabilir ama kaderimizde ne varsa onu yaşıyoruz.
Kızlar yarın işe gitmicem açıköğretim kayıt yenilemem var o yüzden çok mutluyum bugün başlayacak kursum malesef haftaya başlayacakmış.Sabırsızlıkla uzun zamandır bu kadar bırseyı beklememiştim bakalım.
İşlerim çok yogun çok şükür istediğim gibi de gidiyor.Hayatım oyle bugün benı x beyden onceki 6 yıllık eski erkek arkadaşım aradı.Konuştuk hayatı hiç ummadıgım ve rüyamda görsem inanamayacağım kadar değişmiş onun adına çok mutlu oldum ve düşündümde gerçekten bir insanla gerçekten bugününü paylaşıyorsan uzun zaman geçtikten sonra da konuşabiliyorsun.Ondan sonra karşıma çıkanlar nedense bır anda çekip gittiler hatta konuşamadım bıle son ilişkimde ama onla üstünden 2 yıl geçmesine rağmen konuşabildim birbirimizden bahsederken bile demekki paylaşılanlarla kişiler arkadaş kalabiliyor ve en değerli kıldıgın o zamandaki insan normal bir dostun olabiliyor.İyim ya ben bugün
böcüküm bende sana tömer diyorum tömer ankarada iyidir istanbuldakide iyi ama sizin orayı bılemıyorum canım.Bı araştır istersen.
Katinam yatıyorsundur şimdi geçmiş olsun canım tekrardan.

maşallah sana cnm. inşallah dierlerinde de yan etki filan olmaz. olsa bile kemoterapi bitince onlarda yok oluyo zaten.

kaç kür alcaksın peki cnm toplamda?

böcüküm ben de tömere gitmiştim. ama ben ankaradakine gitmiştim. çok memnun kalmıştım.

çok genç, yakışıklı bi hocamız vardı hatta sınıfa girdiğine ben öğrenci sanıp sevinmiştim ne hoş çocuk bizim sınıfta diye :)) sonra bi ingilizce konuşmaya başladı anladım tabi hoca olduğunu. gençti ama baya iyi konuşuodu. yurt dışında kalmış bi dönem baya bilgiliydi.. hatta şu an yine yurt dışında. burda olsa yine giderdim :))

maşallah sana cnm. inşallah dierlerinde de yan etki filan olmaz. olsa bile kemoterapi bitince onlarda yok oluyo zaten.

kaç kür alcaksın peki cnm toplamda?

sağol canım inşallah :) 6 kür kemo haftada 1. 2 ilac kullanıyorum, 6 kalem de bulantı,kortizon vs vs.kemo hocası radyon sürdüğü sürece alacaksın kemoyu demişti.
8 hafta radyo demişti hoca.ama bugün 25 gün sürecek dediler,5 hafta eder.
bir de brakiterapim var işte onun hocasıyla görüşemedim bugün.zaten o ya en son oluyormuş,ya da son haftalarda oluyormuş.şimdilik plan bu.
inşallah herşey yolunda giderse başka bir operasyon düşünmüyorlar.3 hoca da böyle söyledi.

bi kaç hfta sık dişini sonrasında rahat edersin inşallah cnm..

geçmiş olsun canım benim. halsizlik vs. oluyor mu kemo sonrası. inşallah en kıza zamanda sağlığına kavuşursun

geçmiş olsun canım benim. halsizlik vs. oluyor mu kemo sonrası. inşallah en kıza zamanda sağlığına kavuşursun

sağol canım,yok halsizlik değil sersemlik oluyor biraz, uyumak istiyorum,ama bugün pek uyuyamadım,şimdi de uykum açıldı :))gecen hafta 2 gün başım biraz sersem kazan gibi olmuştu,onun dışında birşey olmadı çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…