"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kuzular ballar petekler, yorgun argın sızacaktım ki tam, size bi bakayım da öyle yatayım dedim, iyi ki de gelmişim. katinam senden haber aldığıma çok sevindim, hemen eski mesajlarına bakıcam, operasyonun boyutunu merak ettim. tedavini en kolay şekilde tamamlarsın inşallah canım benim, dualarım seninle.

miskaa bu arada demin aklıma ne geldi. Hani seninle kağıtlarımıza ev ve koca çizmiştik ya, senin kocan ve evin oldu benim de evim oldu canım hiç yoktan iyidir dimi benimki. :)

hangi kağıda nerede ne zaman çizdiyseniz acil banada veriyosunuz o kağıdı. ben de ev araba bide çöpten koca çizcem :)

Hıdırellezde çok fena bunalımdaydık, saçma sapan durumlar vardı o sıra, dedik bi şansımızı deneyelim dileklerimizi çizelim uyalum şu geleneğe bakalım nolucak dedik, çizdik ve ben gül ağacının dibine gömdüm kağıdımı, miska suya atılıyormuş diye gömmekten son anda vazgeçip suya attı, denize mi ne atmıştı hatta:))) İşte böyle oldu sonrası canım, o olaydan hemen sonra miska nişanlandı, ben de evime kavuştum. Şimdi evini de alınca aklıma geldi birden patt diye, tamamen unutmuştum Hıdırellezi aslında. Ne zamandı hatırlamıyorum ama denemeye kesinlikle değer:)) Bu arada, ben de çöp adam çizmiştim sanırım çöp adamalrı kabul etmiyolar haha.

demek ki neymiş cicim bir ev bir araba bi de çöpten olmayan adam çizilecek 6 mayısta miska nın attığı denize atacakmışız. bana oranın koordinatlarını verin 6 mayıs sabahın körü orada olacam

ahahahah ay ne güldüm yaaa :)))) hakkaten hıdrellezde ne çizdiysek oldu bak, ben onu unutmuşum :) taktiklerrr, stratejileerrr, yaşanmış gerçek başarı öyküleriii, en güzel çizim örnekleriii!! hepsi önümüzdeki hıdrellezde, mişka ve rapunzel farkıyla, cazip fiyat avantajlarıyla! :))

çöp adam olmaz, ben kaslı maslı adam çizmiştim :) gerçi göbüşlü sevgilim oldu ama olsun, kaslılara beş basar valla :KK1:

miskaacaaan uğramışsın :) eviniz hayırlı olsun ya çok sevindim... kahkahalarla oturun hep inşallah :) işin en zor kısmı olmuş ; detaylar da yavaş yavaş olur...

kuşuumm, çok teşekkür ederim. bi de hayırlısıyla ıvır zıvır işleri bitseydi rahat edecektim. bugün kombiyi taktırdım, yarın doğalgaz projesi çizilcekmiş, sonra doğalgaz sayacı takılcak, gaz açılcak, servis ocak ve kombiyi aktif hale getircek derken, oooff.. doğalgazın işi çok... daha su sayacı takılcak... kapıların rengi korkunç, onları beyaza boyatcam. artık marangoz işleri de ben içindeyken yapılır napıyım ya, yetişmiycek yoksa. ocakta boşuna kira vermeyim buraya, ay sonu taşınayım diyorum.

ben kaçtım kızçeler, hepinizi öpüyorum, tatlı rüyalar :KK69::KK70::KK71:

kuzular ballar petekler, yorgun argın sızacaktım ki tam, size bi bakayım da öyle yatayım dedim, iyi ki de gelmişim. katinam senden haber aldığıma çok sevindim, hemen eski mesajlarına bakıcam, operasyonun boyutunu merak ettim. tedavini en kolay şekilde tamamlarsın inşallah canım benim, dualarım seninle.

ahahahah ay ne güldüm yaaa :)))) hakkaten hıdrellezde ne çizdiysek oldu bak, ben onu unutmuşum :) taktiklerrr, stratejileerrr, yaşanmış gerçek başarı öyküleriii, en güzel çizim örnekleriii!! hepsi önümüzdeki hıdrellezde, mişka ve rapunzel farkıyla, cazip fiyat avantajlarıyla! :))

çöp adam olmaz, ben kaslı maslı adam çizmiştim :) gerçi göbüşlü sevgilim oldu ama olsun, kaslılara beş basar valla :KK1:

miskaacaaan uğramışsın :) eviniz hayırlı olsun ya çok sevindim... kahkahalarla oturun hep inşallah :) işin en zor kısmı olmuş ; detaylar da yavaş yavaş olur...

kuşuumm, çok teşekkür ederim. bi de hayırlısıyla ıvır zıvır işleri bitseydi rahat edecektim. bugün kombiyi taktırdım, yarın doğalgaz projesi çizilcekmiş, sonra doğalgaz sayacı takılcak, gaz açılcak, servis ocak ve kombiyi aktif hale getircek derken, oooff.. doğalgazın işi çok... daha su sayacı takılcak... kapıların rengi korkunç, onları beyaza boyatcam. artık marangoz işleri de ben içindeyken yapılır napıyım ya, yetişmiycek yoksa. ocakta boşuna kira vermeyim buraya, ay sonu taşınayım diyorum.

ben kaçtım kızçeler, hepinizi öpüyorum, tatlı rüyalar :KK69::KK70::KK71:

ayyy bencede bulmuşken kaslı maslı olsun be. yıllarca çer çöple uğraştık zaten :KK70: hayırlı olsun evin bacıım darısı önce koca sonra ev olarak başımıza. ne kadar şanslı olduğunu biliyosun dimi :KK70: Hem evin hem kocan var :KK70:

sağol canım,yok halsizlik değil sersemlik oluyor biraz, uyumak istiyorum,ama bugün pek uyuyamadım,şimdi de uykum açıldı :))gecen hafta 2 gün başım biraz sersem kazan gibi olmuştu,onun dışında birşey olmadı çok şükür.

hımm benim yakınlarımdan kemo alanlar baya etkileniyordu demek ki bünyen oldukça sağlammış. en kısa sürede bitmesi dileğiyle canımcım

hımm benim yakınlarımdan kemo alanlar baya etkileniyordu demek ki bünyen oldukça sağlammış. en kısa sürede bitmesi dileğiyle canımcım

valla sağlamım sanırım :) bir de kendimi çok rahat bıraktım hep.sistoskopiden sonra mesela sedyada oturuyordum ,ama çıplagım kalkamıyorum ,kendi katıma götürecek olan hastabakıcıya teslim ederken yatsana dediler,bizim hb dedi ki mümkün olsa yürüyerek gelir o :))

http://www.kadinlarkulubu.com/esi-esinin-ailesi/489206-esimin-hic-yerine-koymasi-tuketti.html

lamiacım bunu oku canım :))

valla sağlamım sanırım :) bir de kendimi çok rahat bıraktım hep.sistoskopiden sonra mesela sedyada oturuyordum ,ama çıplagım kalkamıyorum ,kendi katıma götürecek olan hastabakıcıya teslim ederken yatsana dediler,bizim hb dedi ki mümkün olsa yürüyerek gelir o :))

http://www.kadinlarkulubu.com/esi-esinin-ailesi/489206-esimin-hic-yerine-koymasi-tuketti.html

lamiacım bunu oku canım :))

okudum canım. o kadındaki sabrın yarısı bile yok ben de kesin çocuğuda adamıda yolarım ya da dayak yer otururum . ay ne bileyim ya kafam allak bullak. sevgilimde yüzük bakıp bakıp linklerini yolluyo bana. hadi hayırlısı

slm canlar iyi oldugunuzu görmek güzel katinacımm canım güçlü karşılamana sevindim bu terapileri gerçekten kuvvetli bi bünyen var demek ki buna cok sevindim inan seni iyi edecek yine kendinsin canım dularımız seninle hep kocaman öpüyorum seni miskacımevin hayırlı olsun bitanem mutluluğun daim her gecen gün daha da artar olsun kuzum benim senin böle mutlu olman benide cok mutlu ediyor valla bak rahatlıyorum beni sormussun daha iyiyim canım arar ara yıkılışmalrım oluyor ama toparlıyorum dahada iyi olacam inşallah
bunun dışında herkes aynı gibi kşmsede yeni bi gelişme yok herkes nadas döneminde buda tercihimiz olunca ayrı bir keyif oluyo
benim bu haftam yoğun geciyo can sıkıcı bazı olaylar yaşıyorum gecmişten gelen üzülüyorum ama affediyorum sonra yine değmez diyorum fakat bazen aslında bildiginiz gördüğünüz duydunuz seyler öğle bir gün yüzüne cıkıyorki ahhh diyorsunuz ahhh sonra bütün gücünzle bununda üstünü örtüyorsunuz kanata kanata içnizi gülümsüyorsunuz geçmişe herşeye rağmen diye önemsiz herkesin gülüp gececeği bir ayrıntı size ne anlamlar katıyor oysa bundanda diyorsunuz bundanda bana pay var böle işte gel gitlerdeyim bu hafta etrafımda dönen sacma sapan olaylara sacma sapan seylere can sıkıyor kafa yoruyor olmuş bitmiş gereksiz şeyler için parçalıyorum kendimi niye yapıyorum bunuda bilmiyorum ama bi yandan da yine kendimi ayağa kaldırmaya ugrasıyorum dediğim gibi etrafınızda bu benim canım kanım en iyi anlayanım dediğiniz kişiler olsa bile kişiye kendinden başkası yardım edemez oluyor bazen işte bu yüzden kendimizin kıymetini biliyor ve başkaları için can sıkmıyor sadece kendimiz için yaşıyoruz arada bir bunu hatırlamak lazım sanırım
nese işte böle karışık bir ruh hali içindeyim bu haftada:KK42:şu yılbaşı bi geçse bitse ne güzel olacak bi 10 gün iznim daha vardıya kızlar ay sonuna doğru alıyorum ve annemle birlikte abime gidiyorum orada tamamen toparlarım umarım kendimi sonra gelincede yeni bir yıl iş dersane başka ugraşlarda bulrum kendime vaktimin güçümün ve bütçemin yettiğince kendime adarım kendimi diyorum bende ilgilerimi ve bilgilerimi geliştiririm diyorum nasıllll?

slm canlar iyi oldugunuzu görmek güzel katinacımm canım güçlü karşılamana sevindim bu terapileri gerçekten kuvvetli bi bünyen var demek ki buna cok sevindim inan seni iyi edecek yine kendinsin canım dularımız seninle hep kocaman öpüyorum seni miskacımevin hayırlı olsun bitanem mutluluğun daim her gecen gün daha da artar olsun kuzum benim senin böle mutlu olman benide cok mutlu ediyor valla bak rahatlıyorum beni sormussun daha iyiyim canım arar ara yıkılışmalrım oluyor ama toparlıyorum dahada iyi olacam inşallah
bunun dışında herkes aynı gibi kşmsede yeni bi gelişme yok herkes nadas döneminde buda tercihimiz olunca ayrı bir keyif oluyo
benim bu haftam yoğun geciyo can sıkıcı bazı olaylar yaşıyorum gecmişten gelen üzülüyorum ama affediyorum sonra yine değmez diyorum fakat bazen aslında bildiginiz gördüğünüz duydunuz seyler öğle bir gün yüzüne cıkıyorki ahhh diyorsunuz ahhh sonra bütün gücünzle bununda üstünü örtüyorsunuz kanata kanata içnizi gülümsüyorsunuz geçmişe herşeye rağmen diye önemsiz herkesin gülüp gececeği bir ayrıntı size ne anlamlar katıyor oysa bundanda diyorsunuz bundanda bana pay var böle işte gel gitlerdeyim bu hafta etrafımda dönen sacma sapan olaylara sacma sapan seylere can sıkıyor kafa yoruyor olmuş bitmiş gereksiz şeyler için parçalıyorum kendimi niye yapıyorum bunuda bilmiyorum ama bi yandan da yine kendimi ayağa kaldırmaya ugrasıyorum dediğim gibi etrafınızda bu benim canım kanım en iyi anlayanım dediğiniz kişiler olsa bile kişiye kendinden başkası yardım edemez oluyor bazen işte bu yüzden kendimizin kıymetini biliyor ve başkaları için can sıkmıyor sadece kendimiz için yaşıyoruz arada bir bunu hatırlamak lazım sanırım
nese işte böle karışık bir ruh hali içindeyim bu haftada:KK42:şu yılbaşı bi geçse bitse ne güzel olacak bi 10 gün iznim daha vardıya kızlar ay sonuna doğru alıyorum ve annemle birlikte abime gidiyorum orada tamamen toparlarım umarım kendimi sonra gelincede yeni bir yıl iş dersane başka ugraşlarda bulrum kendime vaktimin güçümün ve bütçemin yettiğince kendime adarım kendimi diyorum bende ilgilerimi ve bilgilerimi geliştiririm diyorum nasıllll?

sağol sei,llacım ,çok sağol.sizlerden de çok moral alıyorum :) inşallah kherşey istediğin gibi olur,yeni yıl yeni başlangıçlar,yeni kararlar.tabii kendine ada kendini.can sıkmaya kalksam benim de çok var.mesela benim kanser olduğumu çok az kişi biliyor,ailem 3 yakın arkadaşım.veliler ve gün arkadaslarım miyom diye biliyor.günüm çakışmasa söylemezdim bile.ama bir tane de komşum var ki,bu dertler ilk başladığında hberi vardı,daha kanser oldugum cıkmadan öyle kontrole gittiğimde 2 büyük kanamam olmuştu,kontrol sırasında.ben bu insanın çocuğunu gece gündüz dememiş ders çalıştırmışım,paralı ders verdiğim herhangi birinden daha çok,onun bir sıkışıklığı derdi olmuş,alo demiş koşmuşum.ben hastalandım kadın tozz :)) hatta biyopsi sonucum cıkacak ameliyat bekliyorum beni arayıp dedi ki ne zaman derse başlıyorsunuz siz ??ramazandı oydu buydu yağdırdım ben kadına karşılığı da bu oldu:) 3 kez aradı sadece ilk başta.neymiş insanları o halde görmeye dayanamıyormuş.valla dedim benim ben hastayım diye seni hiç teselli edecek halim yok.yok efendim gripmiş yatmnış çok kötüymüş :) sevgilim bile soruyor gelmedi mi geçmiş olsuna diye,geldi dedim kolonyayla pasta almış bir de :))) saka tabii.ben zaten 2 hafta yattım cıktıgımda gayet düzgün yürüyerek çıktım giyinip.hangi halde görecektiyse beni??
temizliğe aldığım kadın desen benim odamı özellikle çok detaylı temizle dedim.ilk girdiğinde şöyle bir silmişti,ben derse gittim tekrar girerim dedi.yere düşen 1-2 şeyi mahsus almadım nasıl olsa silecek diye :) baktım aynen duruyor,tuvalet masamı düzenlemiş,ama zahmet edip tv yi ve örtüyü kaldırıp silmemiş,toz her yer.nem sildim .bir de kadının kocasını tanıyorum .iyi bir insan dönüşte geldim kahve yaptım onlara.kadın da temizliğe geliyorum diye kendini kötü hissetmesin diye:))bir de 2 saat geç galmişti.ben varken ben de onunla birlikte dip köşe temizlik yapı dolap dalan sildiğim halde 1 günde bitmeyen evi,ben yokken sabah 10 aksam 4 te bitirmiş :) gelde sinir olma şimdi :)onlar için yaptıklarım da ayrı ki kocası para verme der hep,kendi olsa almaz valla da :) bir daha ki sefere basında durup herşeyi yaptırcam ,ya da baska 2 kişi daha gelmek istiyordu,onlardan birini çağırırım.biri için burs istedi bir de.işini iyi yapsa bulurdum ona birşeyler,olmadı kendim yardım ederdim ama vazgeçtim.ben zaten yapacaklarımı yapmışım ,yapıyorum,sen düdük kadar bir evde işten kacıyorsan ben niye uğraşayımsenin için ?bir de benim 6 ay agırlık kaldırmam yasak ,zaten yeni ameliyatlıyım.yarım bıraktıklarını yapamam yani.
ne kadar iyi niyetli, olursan o kadar tepene binmeye çalışıyorlar.
miyom diye bilenlerden biri gecen gün aradı cok özür dilerim ,gelemedim telafi edicem,annesini yolda görmesem arayıp özür dilemezdi, sanırım.hiç önemli, değil falan demedim.ben senin 1 gün yattığın fıtık ameliyatına kac kez geldim evine,çok mu uzaksın dedim ?? benim içimde kalacagına onların içinde kalsın.amiyane bir laf var ya herkes ederi kadar diye.buından sonra öyle artık.sen de hiç birşeye sıkma canını,hiçbirşeye üzülme.zaten çok zor bir süreç atlattın.kendine bak kendin için yaşa artık.bu hayat geri gelmiyor .çok öperim :)) bu arada ben niye e i,le a yı karıstırıyorum,yanlış yanlışyazıyorum bilemiyorum .bu kemo kafa mı yapıyor acaba gercekten :))

2 gündür hastaydım okuyamadım sizleri
Miska evin hayırlı olsun, ağız tadıyla mutlu mesut günler geçirin
Katinam güçlü olmana çok sevindim. Tedavi sonunda sizin düğünü de yapalım hazır nazlı enişte bey kaçmıyorken :KK1:
Böcüküm bu patron hala vazgeçmedi mi fuar bebesinden, neyse paintball da bütün intikamını alırsın.
Seillam sen de değmeyen insanlar için üzme kendini artık. Yeni yılda bizi bomba gibi bir seilla mı karşılayacak :KK34:

Rapuş,çilek gamzenk,lamia,hayata sizleri de öpüyorum

Bu yıl hıdrellezi kaçırmayalım miskaaaaa ilk müşterin ben olmak istiyorum. İçerisinde ev ve koca olan bir adet hıdrellez resmini çizip mailime atarmısın please :))

slm kızlarr.. nerelerdesinizzz?

çeku seni gördüm altta nbr cnm napıosun?

hastayım kuşum yaaa

Midem bulanıyo ateşim de vardı dün. Bi de çok halsizim. Dün akşam 9 da yattım sabah 10 da kalktım dersim olmasa hala da uyuycaktım yani
Şimdi iyi gibiyim ama mide bulantısı hala var bişey yiyemiyorum.

Sen napıyon nasılsın

hastayım kuşum yaaa

Midem bulanıyo ateşim de vardı dün. Bi de çok halsizim. Dün akşam 9 da yattım sabah 10 da kalktım dersim olmasa hala da uyuycaktım yani
Şimdi iyi gibiyim ama mide bulantısı hala var bişey yiyemiyorum.

Sen napıyon nasılsın

çok geçmiş olsun cnm..

napiim ben de uğraşıp duruorum bildiğin gibi :)

hayatımda değişen bişe yok :p

sağol canım

şu faceden konuştuğun çocuk ne durumda o da mı foss yoksa :))

aman ona da bi haller oldu. bi tarafları kalktı heralde. normalde her gördüğünde yazardı. artık yazmıo. bende yazmıorum canı isterse ya napim. bayılmıorum zaten ona :KK37:

geçen de okuldan bi çocuk eklemiş face ten. ark lara sordum. pek tekin biri değilmiş sanırım :p kızlarla çıkan çapkın tiplerdenmiş.

kabul etmedim. geçen de okulda gördüm bakıodu tip tip. 6. sınıf galiba. dün tekrar eklemiş. yine kabul etmedim. bugün de merhaba yazmış. bişe yazmadım. ikide bir de dürtüo :)) düzgün biri olaydı konuşurdum ama şans işte :KK43:(

aman ona da bi haller oldu. bi tarafları kalktı heralde. normalde her gördüğünde yazardı. artık yazmıo. bende yazmıorum canı isterse ya napim. bayılmıorum zaten ona :KK37:

geçen de okuldan bi çocuk eklemiş face ten. ark lara sordum. pek tekin biri değilmiş sanırım :p kızlarla çıkan çapkın tiplerdenmiş.

kabul etmedim. geçen de okulda gördüm bakıodu tip tip. 6. sınıf galiba. dün tekrar eklemiş. yine kabul etmedim. bugün de merhaba yazmış. bişe yazmadım. ikide bir de dürtüo :)) düzgün biri olaydı konuşurdum ama şans işte :KK43:(

biraz şansımız olaydı :) düzgünler eklerdi zaaten, aman uzak dur foolish kazanovalardan :KK1:
şu facedeki de vazgeçmiş olmasın arada sen de ona yazsan iyi olurdu. senin istemediğini düşünüp kendini geri çekmiş olabilir. Tabi olabilecek gibiyse umut ver yoksa salla gitsin.

biraz şansımız olaydı :) düzgünler eklerdi zaaten, aman uzak dur foolish kazanovalardan :KK1:
şu facedeki de vazgeçmiş olmasın arada sen de ona yazsan iyi olurdu. senin istemediğini düşünüp kendini geri çekmiş olabilir. Tabi olabilecek gibiyse umut ver yoksa salla gitsin.

evt o olabilcek gibiydi. yani vardı öyle bi ihtimal. keşke uzak olmasaydı :KK43:

bi dahakine yazim bakim napcak. belki de birini bulmuştur :KK37:

bebekler naberr :)

katinam, okudum hemen cevaplarını dün çıkmadan önce, rahminin kalmış olmasına öyle bi sevindim, öyle bi sevindim ki yemin ederim gözlerim doldu. güzel, güçlü arkadaşım benim, inşallah en kısa zamanda, en kolay şekilde atlatacaksın bütün bu sıkıntıları. sonra süper mutlu bi evlilik yapıp kuzular doğuracaksın. dualarım seninle.

ayyy bencede bulmuşken kaslı maslı olsun be. yıllarca çer çöple uğraştık zaten :KK70: hayırlı olsun evin bacıım darısı önce koca sonra ev olarak başımıza. ne kadar şanslı olduğunu biliyosun dimi :KK70: Hem evin hem kocan var :KK70:

ahahaha evet hayatım, allaha çok şükür :) ama ben de buralara düşe kalka geldim :KK1: bi sürü aptal saptal ilişki, çekilen aşk acıları bilmem neler.. ev işi desen, o da dişimle tırnağımla kazıya kazıya, kuruş kuruş kenara koya koya.. baba parası yemek nasip olmadı :KK1: şaka bi yana, çok memnunum böyle olmasından, insanın kendi hayatı için milim milim işlediği her şey daha kıymetli, daha lezzetli oluyo :)

kuşum benim, iyi yürekli kuzum. senin bütün sıkıntın, üzüntün geçecek, bitecek merak etme. yaptığın iyilikler elbet seni koruyacak, kollayacak. sık dişini, hepsi geçecek, balım benim.

2 gündür hastaydım okuyamadım sizleri
Miska evin hayırlı olsun, ağız tadıyla mutlu mesut günler geçirin
Katinam güçlü olmana çok sevindim. Tedavi sonunda sizin düğünü de yapalım hazır nazlı enişte bey kaçmıyorken :KK1:
Böcüküm bu patron hala vazgeçmedi mi fuar bebesinden, neyse paintball da bütün intikamını alırsın.
Seillam sen de değmeyen insanlar için üzme kendini artık. Yeni yılda bizi bomba gibi bir seilla mı karşılayacak :KK34:

Rapuş,çilek gamzenk,lamia,hayata sizleri de öpüyorum

Bu yıl hıdrellezi kaçırmayalım miskaaaaa ilk müşterin ben olmak istiyorum. İçerisinde ev ve koca olan bir adet hıdrellez resmini çizip mailime atarmısın please :))

cekucan geçmiş olsun şekerimm :KK43:(( dikkat et kendine.
aa hıdrellez çizimlerinde destek almak caizdir ama başkası çizince olmaz, kendin çizceksin yavrum :) biz rapuşla sadece proje hizmeti sunabiliriz :)

hepinizi koccaman öpüyorum :KK71:

Kızlar dün okul çıkışı alışveriş için markete girdim o sırada annem aradı, sana gelmek istiyorum dedi, ben de ben dışarda yiycem biraz da alışverişim var sen sışarı çıksan dedim yok olmaz eve gelmek istiyorum dedi:))) bi anlam veremedim gelme denmez tabi, tamam eve geçeyim o zaman bi şeyler hazırlarım evde dedim sen ye filan da demedi neyse ben eve geçiyodum baktım karşıdan annem geliyo yanında uzun boylu biri karanlıkta seçemedim, biraz ilerleyince yanında abicimi gördüüüm bana geliyolarmıışşşşş nasıl sevindim anlatamam kızlar. Abicimi çoook özlemişim, iki gündür gezmekten ayaklarımıza kara sular indi, yılbaşı için izin almış bizden habersiz. Yılbaşını yalnız geçirmiycem yaşasın:))

Kızlar dün okul çıkışı alışveriş için markete girdim o sırada annem aradı, sana gelmek istiyorum dedi, ben de ben dışarda yiycem biraz da alışverişim var sen sışarı çıksan dedim yok olmaz eve gelmek istiyorum dedi:))) bi anlam veremedim gelme denmez tabi, tamam eve geçeyim o zaman bi şeyler hazırlarım evde dedim sen ye filan da demedi neyse ben eve geçiyodum baktım karşıdan annem geliyo yanında uzun boylu biri karanlıkta seçemedim, biraz ilerleyince yanında abicimi gördüüüm bana geliyolarmıışşşşş nasıl sevindim anlatamam kızlar. Abicimi çoook özlemişim, iki gündür gezmekten ayaklarımıza kara sular indi, yılbaşı için izin almış bizden habersiz. Yılbaşını yalnız geçirmiycem yaşasın:))

çok sevindim cnm.. aileyle yılbaşının keyfi apayrıdır ne de olsa :)

Aklımda kalanlara cevap veriyoruum:))

böcük bu çocuk gıcık mı acaba yaa "beni aradı" demeler filan.:KK20:

miskacan demek kaslı canlı manlı bi adam çizdin seen, ay ben çizdim Cin Ali ne bileyim yaa, artık çizesim de yok boşver. :KK37:

katinam canım büyük geçmiş olsun İnşallah en kısa zamanda tamamen unutacaksın bu günleri, güzel günlere yelken açacağız hepberaber. Yalnız sana yapılanları en ince ayrıntısına kadar aklında tutmuş incinmişsin canım yapma etme kendine edersin, herkesin ayrı ayrı karakteri yapısı var, bu kadar önemseme nolursuun, anlamaya çalışıyorum tabi ki zor gününde yanında olsun istemişsin o insanlar ama artık kimseden destek beklememek lazım canım öyle bir çada yaşıyoruz maalesef.:26::KK19:

seilla yaşadıklarından sonra yavaş yavaş kendine gelme sürecine girdin sanırım, ayrıntılarda oğulman bu yüzden. Demek ki tam anlamıyla iyi hissetmeye az kaldı canım.:KK19:

gamzenk senin veletten söz etmiyorsun napıyor?:44:

cekucum geçmiş olsun kendine iyi bak canım.

X