"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canım aslında öyle kadın anlamında güvensizliğim yok. hai kaşı gözü oynayan bi tip değil. e tabi hiç bir erkeğe tam güvenemezsin o ayrı :: Güvensizlik şu yönden var. ilişkinin başında çocuğu olduğunu saklamıştı benden. sanırım ben yalan konulardında fazla katıyım. o gün bugündür söylediklerini incelerim acaba diye

Canım çocuğu küçük mü? Senin için sorun teşkil etmemiş ki başlamışsın. Oğlu mu var kızı mı? Yalan söylemeyen erkek olmaz ki canım.:)

Canım çocuğu küçük mü? Senin için sorun teşkil etmemiş ki başlamışsın. Oğlu mu var kızı mı? Yalan söylemeyen erkek olmaz ki canım.:)

canım çocuk 10 yaşında ve ananesiyle kalıyor. zaten anneanne kimseye vermem diyor yani evlensek bizimle yaşaması gibi bir durum yok. benim çekincem çocuğunun sorumluluğu değil de hani benim çocuğum olduğunda o heyecanı ilk kez onunla yaşıyacam ama o çoktan bunları yaşamış olacak. ama işte bilmiyorum ki. bazende diyorum çok düşünmemek gerekiyor. ya aslında baya iyi anlaşıyoruz, çok iyi niyetli biri beğeniyorumda ama gel gör ki ... :KK43:

canım çocuk 10 yaşında ve ananesiyle kalıyor. zaten anneanne kimseye vermem diyor yani evlensek bizimle yaşaması gibi bir durum yok. benim çekincem çocuğunun sorumluluğu değil de hani benim çocuğum olduğunda o heyecanı ilk kez onunla yaşıyacam ama o çoktan bunları yaşamış olacak. ama işte bilmiyorum ki. bazende diyorum çok düşünmemek gerekiyor. ya aslında baya iyi anlaşıyoruz, çok iyi niyetli biri beğeniyorumda ama gel gör ki ... :KK43:

Ne kadar oldu peki ilişkiniz başlayalı, uzun zaman mı? İlk kez onunla yaşıycaksın o bu heyecanı yaşamış olucak bu neyi değiştirir ki ilk kez baba olunca heyecanlanmayanlar da var çok önemli değil bana kalırsa. Benim aklıma da çok yatmıştı sekiz yaşında oğlu olan dul biriydi görüştüğüm kişi, kafama koymuştum biraz olgun olmalı değer vermiyor kıymet bilmiyor diğerleri diye, görüştükten sonra tüm fikirlerim değişti. Eski hayatını ve eşini aklından tamamen silmiş olması lazım ki bu da pek mümkün olmayabiliyor canım. Buna dikkat et bence. Bir de oğlu çok düşkündü babaya baba da aynı şekilde, ona da anane bakıyordu ama çocuk elinde telle dolaşuyor olmalı ki ne zaman konuşmaya başlasak arıyordu babaaaa diye:)) O da beni konuşturuyordu çocukla:)) İnsan hem üzülüyor hem kendini düşünmek zorunda kalıyor. Ben kabul etmiştim aslında her şeyi göze almıştım ama bir hafta görüştük biz, olmayacağını anladık.

Mart Kedileri 'ni izledim kızlar, vasat ama eğlenceli bir filmdi. Evlenmekten kaçan erkekler sürüsü var filmde:)) "Feminist kaltakla" evlenmezlermiş. :KK9:

Bir yığın da okul işi hallettim saat geç oldu epey, yarın erkenciyim ama bakalım nasıl kalkıcam...

Kendinize iyi bakın. :KK3:

kızlar günaydın.

ben cuma arkadaşıma yemeğe değil ablama gittim.Ertesi gün babamın doğumgünü diye ablamlarla babamların yanına geçtik.
Dün acayip hastaydım.3 gündür boyle daha ıyı oldugumu yanlız kalmam gerektiğini anladım.
Baya uzun yazışmışsınız çoğu yazılanları okuyamadım.İnşallah akşam vakit bulursam girip okuyup yorum yapmayı planlıyorum.
Aramıza yenı katılanlar olmuş hoşgeldiniz.Neyse kızçeler ben kaçtım hepiniz öpüldünüz.

Ne kadar oldu peki ilişkiniz başlayalı, uzun zaman mı? İlk kez onunla yaşıycaksın o bu heyecanı yaşamış olucak bu neyi değiştirir ki ilk kez baba olunca heyecanlanmayanlar da var çok önemli değil bana kalırsa. Benim aklıma da çok yatmıştı sekiz yaşında oğlu olan dul biriydi görüştüğüm kişi, kafama koymuştum biraz olgun olmalı değer vermiyor kıymet bilmiyor diğerleri diye, görüştükten sonra tüm fikirlerim değişti. Eski hayatını ve eşini aklından tamamen silmiş olması lazım ki bu da pek mümkün olmayabiliyor canım. Buna dikkat et bence. Bir de oğlu çok düşkündü babaya baba da aynı şekilde, ona da anane bakıyordu ama çocuk elinde telle dolaşuyor olmalı ki ne zaman konuşmaya başlasak arıyordu babaaaa diye:)) O da beni konuşturuyordu çocukla:)) İnsan hem üzülüyor hem kendini düşünmek zorunda kalıyor. Ben kabul etmiştim aslında her şeyi göze almıştım ama bir hafta görüştük biz, olmayacağını anladık.

canım temmuzda başı başladık 5 ay bitti. eski eşiyle kaçarak evlenmiş yaşı küçükmüş baya boşanalı da 10 sene olmuş. çocuk doğar doğmaz boşanmışlar. söylediğine göre zaten aşık değilmiş kızın annesi bunları pastanede basıp kızı dövmeye kalkınca kaçmışlar. ama eşinden sonra birine aşık olmuş. mesela benim akılımı o daha çok kurcalamıştı. face nin şifresi bende. biliyorum iğrencim ama oradan kızıyla konuşmalarını okuyorum :) kızıyla haftada bir gün görüşüyolar. o günde genelde maddi ihtiyaçlarını karşılıyor. ona da anlattım bizim çocuğumuz olduğunda hissedeceğim şeyleri. onun da söylediği tabi ki kızımı seviyorum ama şartlar nedeniyle ben babalığımı yaşayamadım. bizim çocuğumuz olmasını çok daha büyük heyecanla yaşarım. ya bi de benim kafamı kızıyla ilişkiside karıştırıyor. çok yakın oturuyorlar ama haftada bir gün hatta bazen 15 günde bir gün görüşüyorlar. maddi ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor ama çok sıcak baba-kız ilişkisi de yok yani.acaba diyorum sorumsuz bir baba mı olur.nedenini de sordum. aslında çocuk için çokta hevesli. mesela benim öyle çok büyük çocuk isteğim yok. o da buna bozuluyor. ya evlenincede uzun zaman istemezsen diyor.

önyargılı değilim kimseye karşı lütfen böyle anlaşılmasın fakat benım ıcın bır ınsanın çocugu varsa ben o adamdan uzak dururum.Boşanmış yada boşanmamış olması benım ıcın farketmez.Sonucta adam nesli tükendimiki ben boşanmışta olsa bır cocugun babasını ondan ayırıyım benım mantıgım almıyor.Kımse kusura bakmasın cok iyi 2.ci anne olan tanıdıklarımda var ama o cocugun psıkolojısı olarak düşündüğümde kımse kusura bakmasın ama benım ıcın o çocugun psıkolojısı daha önemlidir.Ne demek yanlızca maddi ihtyaçlarını karşılıyor.Sevsin yada sevmesin o cocugun annesini o çocuğa o adam bakmak zorunda başka bır çaresı yok.İlgisini sevgisini vermek zorunda.Eğer bır gün evlenirsen o cocugada anne olabilirmisin yoksa benım cocugum o değil benım cocugum doğdugu anda o maddi olarak var olur ama manevi olarak o çocugun yanında olamaz diyorsan yol yakınken vazgeç.Yeri geldiğinde annesinin başına birşey geldiğinde Allah korusun babası o cocugu bakmak zorunda oldugundan dolayı sende 2.ci annesi olmak zorundasın.Birtakım heyecanları yaşasın yada yaşamasın ne farkeder her cocugun yerı ana-baba gözünde farklıdır.Her cocuk ıcın heyecanlanır.3 çocugu olan bır anne baba 3.cü cocukta heyecanlanmıyormu tabıkıde heyecanlanıyor.Bu boyle bırsey ama dediğim gibi ben cocugu olan bır ınsandan uzak duracağım ıçın özür dilerim yaptıgım yorum sertse

canım temmuzda başı başladık 5 ay bitti. eski eşiyle kaçarak evlenmiş yaşı küçükmüş baya boşanalı da 10 sene olmuş. çocuk doğar doğmaz boşanmışlar. söylediğine göre zaten aşık değilmiş kızın annesi bunları pastanede basıp kızı dövmeye kalkınca kaçmışlar. ama eşinden sonra birine aşık olmuş. mesela benim akılımı o daha çok kurcalamıştı. face nin şifresi bende. biliyorum iğrencim ama oradan kızıyla konuşmalarını okuyorum :) kızıyla haftada bir gün görüşüyolar. o günde genelde maddi ihtiyaçlarını karşılıyor. ona da anlattım bizim çocuğumuz olduğunda hissedeceğim şeyleri. onun da söylediği tabi ki kızımı seviyorum ama şartlar nedeniyle ben babalığımı yaşayamadım. bizim çocuğumuz olmasını çok daha büyük heyecanla yaşarım. ya bi de benim kafamı kızıyla ilişkiside karıştırıyor. çok yakın oturuyorlar ama haftada bir gün hatta bazen 15 günde bir gün görüşüyorlar. maddi ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor ama çok sıcak baba-kız ilişkisi de yok yani.acaba diyorum sorumsuz bir baba mı olur.nedenini de sordum. aslında çocuk için çokta hevesli. mesela benim öyle çok büyük çocuk isteğim yok. o da buna bozuluyor. ya evlenincede uzun zaman istemezsen diyor.

Daha çok yeni bi ilişki, oturması gereken pek çok şey vardır.

Kızıyla ilişkisini yüz yüzelerken görmen gerek, Face mesajlarından anlaşılmaz. Evde beraberlerken nasıllar vs buna bakmak lazım, eğer yakın değillerse yeterince, ciddi sorunlar yaşandığı için aile içinde çocuk da doğal oalrak etkilenmiştir. Kızıyla yakınlığı yoksa korkmak lazım aslında. Kendi canından bir varlığa uzaksa herkese uzak olabilir bu adam. Ya da şöyle düşün, ayrılmamış çiflerde de bazen baba sadece para verir çocuğa sevgi vermez. Öyle de olabilir. Yani yapısı itibariyle öyleyse daha vahim.

Ben de çocuk düşünmüyorum ve çocuğunun olmasını özellikle istemiştim o sıralar, hani çocuğun sevgisini tatmıştır "hadee bebe yap bağaaa" demez diye sevinerek gittim görüşmeye, adam bana çocuk istediğini ısrarla söyledi ve benim çocuk hakkındaki fikrim hoşuna gitmedi. Erkeklerin bakış açısında çocuk olursa bana mecbur kalır ayrılamaz, (tekrar) bir ayrılık yaşamam fikri var. Çocuk istediğini özellikle söylediğinde ben eski eşine ve ayrıldığı için kendisini başarısız gören çevresine bir nevi "evliyiz mutluyuz çocukluyuz" şeklinde hava atmak niyetinde olduğunu düşünmüştüm.

Bebükleerrr :KK16: çok özledim sizi yaaa :)

100 sayfa geride kaldığım için, gelişmleri okumam mümkün olmadı ama umarım hepinizin hayatında güzel değişiklikler olmuştur :)

ben çoktandır gelemiyorum çünkü ev işleriyle uğraşıyodum çoktandır. ama çok şükür büyük kısmı halloldu. aldık evimizi kızlar :)) ama sıfır ev olduğu için, içine taşınmadan önce yapılması gerekenler bitmek bilmedi bi türlü. elektrik başvurusu yaptık, sanırım hallolan tek bürokratik iş bu :))) su sayacıydı, kombisiydi, ıvırıydı zıvırıydı derken, aralık sonu taşınması gereken bu zavallı arkadaşınızın işi çok zor, çok... bu hafta boyunca evin işleriyle uğraşıp, haftaya da toplanmam lazım. 24'ünde taşınmayı planlıyorum, en azından yılbaşına kadar evin içini azıcık yerleştireyim diye. bu aralarda yine sizi ihmal etmek zorunda kalabilirim ama gerçekten aklım hep sizde.

katinam burda mı, haber var mı? seillam daha iyi misin? rapuuuşş bebekiimm nabeer :) böcüküm, çilekim, jelim, hayatacım ve tüm tatlı kuzular, güzel bi şeyler olduysa yazın banaaaa :) öpüyorum hepiniziii

miska hayırlı olsun canım evin, güle güle oturun İnşallahhhh! Artık dekorasyon konusunda konuşabilceim biri daha olduu:))) Bizde gelişme yok canım öööle sallandık sallandık sonunda da saldık kendimizi:)))

önyargılı değilim kimseye karşı lütfen böyle anlaşılmasın fakat benım ıcın bır ınsanın çocugu varsa ben o adamdan uzak dururum.Boşanmış yada boşanmamış olması benım ıcın farketmez.Sonucta adam nesli tükendimiki ben boşanmışta olsa bır cocugun babasını ondan ayırıyım benım mantıgım almıyor.Kımse kusura bakmasın cok iyi 2.ci anne olan tanıdıklarımda var ama o cocugun psıkolojısı olarak düşündüğümde kımse kusura bakmasın ama benım ıcın o çocugun psıkolojısı daha önemlidir.Ne demek yanlızca maddi ihtyaçlarını karşılıyor.Sevsin yada sevmesin o cocugun annesini o çocuğa o adam bakmak zorunda başka bır çaresı yok.İlgisini sevgisini vermek zorunda.Eğer bır gün evlenirsen o cocugada anne olabilirmisin yoksa benım cocugum o değil benım cocugum doğdugu anda o maddi olarak var olur ama manevi olarak o çocugun yanında olamaz diyorsan yol yakınken vazgeç.Yeri geldiğinde annesinin başına birşey geldiğinde Allah korusun babası o cocugu bakmak zorunda oldugundan dolayı sende 2.ci annesi olmak zorundasın.Birtakım heyecanları yaşasın yada yaşamasın ne farkeder her cocugun yerı ana-baba gözünde farklıdır.Her cocuk ıcın heyecanlanır.3 çocugu olan bır anne baba 3.cü cocukta heyecanlanmıyormu tabıkıde heyecanlanıyor.Bu boyle bırsey ama dediğim gibi ben cocugu olan bır ınsandan uzak duracağım ıçın özür dilerim yaptıgım yorum sertse

yorumunuz sert değil ama bazı böümleri bana anlamsız geldi. çocuğu olan bir insanı kimse tercih etmez, ki şundan beş ay önce sorsalar böyle birşeyi imkansız derdim. zaten hala da çok olanaklı görmüyorum ancak; evlenmiş boşanmış çocuğu olan bir adamla evlenerek çocuğundan ayırmış olmuyorum ki :) onların zaten bir baba-kız ilişkisi var. benimle evlenince de devam edecek elbette. sizin dediğiniz olması için ben bu görüşmeleri engellemem lazım. bunu yapmak içinde psikopat olmak gerekir :) sizin mantığınıza göre boşanmış çocuklu hiç kimse bir daha evlenmesin. çocuk psikolojisini iyi bilen biri olarak boşanmalara herkesten daha karşıyım belkide ama bazen kaçınılmazdır boşanma. ki yapılan araştırmalarda göstermektedir ki çok problemli ailelerde yetişen çocuklar, boşanmış ailelerde yetişen çocuklardan daha çok zarar görüyolar.e bu insanlarda 10 yıl önce anlaşamadıklarına kanaat getirmişler ve boşanmışlar. 10 sene sonra benimle evlenmesi psikopatlık yapıp onların baba-kız ilişkisini engellemediğim sürece çocuğa bir zarar vermez. ama şu konuda haklısınız çocuğun sorumluluğunu almaya hazırlıklı olmak gerekir. evet şu an şartlar bunu gerektirmiyor çünkü çocuğa anane bakıyor(bu çocuğun tercihi anne evli annede de babada da kalmak istemiyor) anneanne bakmasa bile babaanne kimselere bırakmam diyor ancak hayatın ne getireceği belli olmaz. öyle bir durumda annelik değil ama(çünkü her çocuğun bir annesi vardır kimse ona 2. anne asla olamaz) ablalık yapmak durumundayım. bu birazda vicdan işi bence. yani çok vicdansız olmadığınız sürece ortada kalmış bir çocuğa elinizden geldiğinizce bakarsınız. ancak bu durumu ben kaldırabilirmiyim bunu bende düşünüyorum. emin olsam belkide bazı kararları vermiş olurdum :)

Daha çok yeni bi ilişki, oturması gereken pek çok şey vardır.

Kızıyla ilişkisini yüz yüzelerken görmen gerek, Face mesajlarından anlaşılmaz. Evde beraberlerken nasıllar vs buna bakmak lazım, eğer yakın değillerse yeterince, ciddi sorunlar yaşandığı için aile içinde çocuk da doğal oalrak etkilenmiştir. Kızıyla yakınlığı yoksa korkmak lazım aslında. Kendi canından bir varlığa uzaksa herkese uzak olabilir bu adam. Ya da şöyle düşün, ayrılmamış çiflerde de bazen baba sadece para verir çocuğa sevgi vermez. Öyle de olabilir. Yani yapısı itibariyle öyleyse daha vahim.

Ben de çocuk düşünmüyorum ve çocuğunun olmasını özellikle istemiştim o sıralar, hani çocuğun sevgisini tatmıştır "hadee bebe yap bağaaa" demez diye sevinerek gittim görüşmeye, adam bana çocuk istediğini ısrarla söyledi ve benim çocuk hakkındaki fikrim hoşuna gitmedi. Erkeklerin bakış açısında çocuk olursa bana mecbur kalır ayrılamaz, (tekrar) bir ayrılık yaşamam fikri var. Çocuk istediğini özellikle söylediğinde ben eski eşine ve ayrıldığı için kendisini başarısız gören çevresine bir nevi "evliyiz mutluyuz çocukluyuz" şeklinde hava atmak niyetinde olduğunu düşünmüştüm.

ya evet kızıyla ilişkisini ben de merak ediyorum. aslında tanıştırmak istiyor ama çok hazır değilim sanırım. bir de çocuk psikolojik olarak ne kadar hazır bilmiyorum. bahsetmiş aslında benden kızına. kız tanışmak istiyor ama ben gerektiği gibi davranamamaktan korkuyorum. ya face de konuşmaları garip geldi bana. kız sadece para istemek için konuşmuş. çocuk babayı sadece para istemek için arıyorsa bu o insanın çocuğna yeterince sevgi veremediğini gösterir. aklımı karıştıran bir düğer şey çocuk kesinlikle babayla kalmak istemiyor. babası bir ara yanına almak istemiş çocuk o kadar çok ağlamış ki gün dolmadan geri götürmek zorunda kalmış. yani bir çocuk neden babasında kalmak istemez ki. diğer yandan şunu da düşünüyorum. tam onun yaşındayken benim annem babamda ayrılmaya kalktılar. ben de o sıra babamda hiç kalmak istemiyordum. anneannemde kalmak istedim hep annem ordaydı çünkü. ki bizim babamla ilişkimiz çok iyidir. acaba diyorum ben mi abartıyorum.

bak hiç senin gibi düşünmemiştim. demek erkekler benden ayrılmasın diye çocuk istiyo he. ne uyanıksın kız:) ben de sevinip durayım beni evinin avradı çocuklarının anası yamak istiyo diye :) bütün saf ve temiz hislerimi yıktın an itibari ile :)
yani bacılar bahtsız kızlar kulübünde kalmaya devam anlayacağınız :KK70:

miskaaa ben yeni katıldım aranızaaa ne hoş yapmışım dimi :) ya kızlar konuya turistim ama siz evmi aldınız. ya kıskandım sizi. bende kıyafet alcam süslencem oramı buramı şişirtçem derken zor geçiniyom siz ev mi aldınız. ne güzel :KK43: söylemesi ayıp kaç kaç ödüyosunuz taksitleri. ben çok istiyorum evim olsun :KK43:

miskacım hayırlısı canım ya.Çok sevindim ev almanıza gerçekten .Bak yavaş yavaş her telaş biticek kendi evinize taşıncaksınız ve bir ömür birlikte yaşayacaksınız.Gerçekten çok sevındım canım.

miska hayırlı olsun canım evin, güle güle oturun İnşallahhhh! Artık dekorasyon konusunda konuşabilceim biri daha olduu:))) Bizde gelişme yok canım öööle sallandık sallandık sonunda da saldık kendimizi:)))

teşekkür ederim kuzucan, kızım halimi görsen acırsın yaa :)) dekorasyon hayallerim bi yanda, kısıtlı bütçe öbür yanda, fenalardayım :)) şimdilik sadece ankastreleri ve çamaşır makinesini aldık. bulaşık makinem zaten yeniydi, tv'm de öyle, onları almıycam. buzdolabı da idare eder biraz daha. mutfağa ekstra dolap, banyoya dolap ve ayakkabılık falan yaptırmam lazım, onları yaptırınca paramız biticek :) o yüzden dekorasyonla ilgili hayallerimi düğün takılarıyla gerçekleştirmeye çalışıcam gibi görünüyo, yine de araştırmakta ve paslaşmakta fayda var, şunun şurasında ne kaldı :)

hayırlı olsunn miskacımm :)))

güle güle otur cnmm:KK16:

canımmm, çok teşekkür ederim :) darısı heeerkesin başına :)

miskaaa ben yeni katıldım aranızaaa ne hoş yapmışım dimi :) ya kızlar konuya turistim ama siz evmi aldınız. ya kıskandım sizi. bende kıyafet alcam süslencem oramı buramı şişirtçem derken zor geçiniyom siz ev mi aldınız. ne güzel :KK43: söylemesi ayıp kaç kaç ödüyosunuz taksitleri. ben çok istiyorum evim olsun :KK43:

lamia hoşgeldin, aynen öyle, çok hoş yapmışsın aramıza katılarak :) biraz konunu okudum da, karar vermek zor, Allah yardımcın olsun. canım bizim biraz şansımız yaver gitti. evin parasının yarısını kayınpeder verdi sağolsun. geriye kalanın bi kısmını da dolarla patronuma borçlandım, en azından o kısmına faiz ödemiyoruz. 55bin kadarını kredi çektik sadece. hal böyle olunca, ödemelerimiz aylık 1.850 tl civarı olcak ve 60 ay sürecek. kalanın hepsini kredi çekmek zorunda kalsaydık böyle olamazdı tabi, ya aylık ödeme artardı, ya da vade süresi.

kızlar valla geçenlerde bi alışveriş merkezinin an alt katında dolaşıp, sadece evle ilgili alacaklarımıza bakıp, avm'den çıkarken farkettik de, kıyafet mıyafet hiiç aklımıza bile gelmiyo, ki ikimiz de kokoşuzdur ve kıyafet/ayakkabı meraklısıyızdır aslında... sorumluluk böyle bi şey galiba, eh tabi bi de para biriktirmek zorunda olmak :)))

Nereni şişirtiyosun kız? :KK9:

yok kız düşündüğün yerlerimi değil yanak ve göz altı şişirttim ben :) ayyy sormayın ne büyük halt ettiğimi. bi hafta boyunca dayak yemiş travestiler gibi dolaştım ortalarda yeni yeni kendime geldim :) ben hep kocaman yanaklı insanlara özenirdim gittim dolgu yaptırdım. nasıl olsa geçici bişey dedim ama 2 ay burnumdan geldi. halada göz altlarım keşler gibi. işte kocasızlık insanı bunalıma sokuyo sonra ben gibi kendinize sarıyosunuz Allah sonumuzu hayır etsin :)

miskacım hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun evin canım :)) güle güle ağız tadıyla mutlulukla otur inşallah:)) ben şimdi kendi özetimi gecemiycem yatmam lazım :) yazdığım cevaplardan bakıver bi zahmet bi ara olur mu :)) kısaca iyiyim ,ayaktayım ,tedavim devam ediyor :)

lamiacım müsait olduğumda sana konunla ilgili bizzat yaşanmış ve de tanık olunmuş bir kaç değişik örnek vereceğim canım;karar vermende yardımcı olur,şimdi o kadar flu görüyorsun ki olayları :) 2 kere 2 asla 4 etmiyor bu durumda 5 etse ona da razıyız da o bile olmuyor lamiacım.

kızlar yarın 2. kemoyu alacağım.dua edin bana bunu da rahat atlatayım tüm gün hastanelerdeyim yarın.sabah kemo,öğleden sonra radyo akşam başka bir hocada randevu :KK43:(herkese iyi geceler,öperim hepinizi :))

miskacım bili,yorum bilmem mi ne kadar zor olduğunu, bak yazdan beri uğraşıyorum anca adam edebildim sayılır evi. Hele bi de ben kiracının oturduğu evle uraştım sen mis gibi eve çıkıyosun ne güzel canım.:) Allah acınacak şey göstermesin canım yavaş yavaş hepsi oluyor ve gerçekten paran bir şey sahibi olunca bereketleniyor. Annem beni ev alma konusunda ikna edene kadar kaç sene uğraştı, ne kadar saçma bahanelerle kaçmışım bu işten, benim ödemem de epey bi var ama senin maşallahın varmış canım, ben birikimimi altın oalrak yapmıştım bu yaz altın fırlayınca ev işini hallettim o yüzden şanslıyım krediyi çok az çektim, 24 aylık çekmiştim, 2 yıla bitecek İnşallah, altı ayını zaten ödedim, 950 lira ödüyorum.

Ben de aynen bakım ürünleri reyonlarından ayrılamazdım şimdi kendimi paspas, çekiç, su ısıtıcısı filan alırken buluyorum.

lamiacım kafaya takıyoruz bazen bi yerlerimizi, benim de var aklımda bi şeyler de cesaret edemem. :KK9:

X