"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ben geldım.
böcüküm cocugun gelmemesine üzüldüm
rapuşum demek iyi birisi hadi bakalım inşallah bir aksilik çıkmaz.
Sacıuzunum bı ıkımız kaldık bızede zaman lazım şu herifleri bir unutalım inşallah çıkcak birileri karşımıza benım bır arkadaşım bi film önerdi bende onu izleyeceğim şimdi.
Hadi herkese ıyı seyırler.Öpüldünüz.

ben geldım.
böcüküm cocugun gelmemesine üzüldüm
rapuşum demek iyi birisi hadi bakalım inşallah bir aksilik çıkmaz.
Sacıuzunum bı ıkımız kaldık bızede zaman lazım şu herifleri bir unutalım inşallah çıkcak birileri karşımıza benım bır arkadaşım bi film önerdi bende onu izleyeceğim şimdi.
Hadi herkese ıyı seyırler.Öpüldünüz.

:KK9: :KK9: :KK9:

isimleri karıştırmışım değilmi?
çift kişilikli hissetmişim demekki seni dermişim :KK52::KK52: sende bana :KK57::KK57:
Ben dün akşam çok güzel bir film izledim çirkin diye bir arkadaşım önermişti.İnsanları dışlarına göre yargılayabiliyorum dıye kimi zaman izle demişti.Gerçektende çok beğendim öneririm.
Kızlar yoğunum bugün gün içerisinde gene girmeye çalışırım.
Sizlere iyi sabahlar dileyip kocaman :KK16::KK16:

p.tesi p.tesi herkes çalışkana mı bağladı yoksa :))

çok fenayım valla kızlar, tutuldum kaldım ben :KK43:(
boynum tutuldu cumadan beri, sola dönemiyorum,
biri seslense bakmam gerekse hooooppp bütün vücudum aynı anda dönüyor
bir bütün oldum çıktım :))))

2 gün boyunca kremler, kas gevşeticileri ile acıcık yumuşadı
dün duş aldım , duştan sonra 1 saat kadar iyi gibiydi sora yine başladı
Allahtan cuma günkü gibi değil ama..
ayy neler yazdım neler, boyun fıtığından damar tıkanıklığına kadar hepsi geldi aklıma
boşuna dememişler insanın neresi acırsa, canı ordaymış diye
huuuuuu gamzenkk, tıpçı var aramızda, gelde bir çare ol bana kuzumm
bugün kol kaslarımda zorlanır gibi oldu, hafiften kaldırmadım dosyaları :KK43:(
h.sonu o kadar kötüydümki, utandım valla
yok o olmadı, yok bu olmadı diye sızlanıp duruyosun jeli, bak sağlığın yok sıkıntıdan belkide, şlimdi ne olacak diye kendime kızdım
valla ne diyim önce sağlık olsun, sonrasında da herşeyin hayırlısı olsun
ben hala saldım çayıra mevlam kayıra modundayımda :))))

öpüyorum hepinizi kızlarr, iyi bakın kendinize

canım voltren dıye bir ilaç var onu sür yat sabah ıyı bır sekilde kalkıyorsun benım hep boyle oluyor bır sıcak duş üzerine voltren sürüp yatmak ve kas gevşetici içmek gayet ıyı yapıyor ınsanı.Geçmiş olsun.

ayy neler yazdım neler, boyun fıtığından damar tıkanıklığına kadar hepsi geldi aklıma
yok o olmadı, yok bu olmadı diye sızlanıp duruyosun jeli, bak sağlığın yok sıkıntıdan belkide, şlimdi ne olacak diye kendime kızdım

zaten yapman gerekeni yapmışsın cnm.

yatarken boynunu destekle havluyu rulo yapıp sarabilirsin hatta sıcak olursa daha iyi olur. bu da iyi gelir. ben öyle yapıyorum hep:)

bi kaç tane de hareket var ama gerek kalmaz onlara geçer bi iki güne. geçmiş olsunn..

kızlar güzel yorumlarınız için tşkler ama bu iş de fos çıktı ki :KK53:
adam dün maça gitti, eve gece 4te dönmüş, yani çok uykusuz, biz bugün görüşücektik ya ben ona dedim ki "çok yorgunsan çarşamba görüşelim"(yrn arkadaşımla görüşücem de)
neyse yazmış ki "çarşamba ben evde maç izlicem." yani işi çok mühim olsa ben yrn ki işimi iptal edip onunla görüşürdüm ama beyefendi maç izlicekmiş, allahıımmm neydi günahımm :KK37:
o an şeytan dedi ki "al adamı ayağının altına bütün canını sıkan erkeklerin hıncını ondan çıkarıncaya kadar çiğne" hahaa :KK53:
neyse adam ilk günden maçı bana tercih edior, defolsun gitsin diorummmm :KK33:

Son düzenleme:
adam dün maça gitti, eve gece 4te dönmüş, yani çok uykusuz, biz bugün görüşücektik ya ben ona dedim ki "çok yorgunsan çarşamba görüşelim"(yrn arkadaşımla görüşücem de)
neyse yazmış ki "çarşamba ben evde maç izlicem." yani işi çok mühim olsa ben yrn ki işimi iptal edip onunla görüşürdüm ama beyefendi maç izlicekmiş, allahıımmm neydi günahımm :KK37:
o an şeytan dedi ki "al adamı ayağının altına bütün canını sıkan erkeklerin hıncını ondan çıkarıncaya kadar çiğne" hahaa :KK53:

hey yarabbim ya erkekler ne tuhaf varlıklar :p

onlar için maç hayat memat meselesi çilekk :KK37:

isimleri karıştırmışım değilmi?
çift kişilikli hissetmişim demekki seni dermişim :KK52::KK52: sende bana :KK57::KK57:
Ben dün akşam çok güzel bir film izledim çirkin diye bir arkadaşım önermişti.İnsanları dışlarına göre yargılayabiliyorum dıye kimi zaman izle demişti.Gerçektende çok beğendim öneririm.
Kızlar yoğunum bugün gün içerisinde gene girmeye çalışırım.
Sizlere iyi sabahlar dileyip kocaman :KK16::KK16:

Evet canım her yanını ben sarmışım diye yorumladım ben:))
Hangi filmi diyorsun be film izlemeyi planlıyorum da bu gece.

Canım geçmiş olsun cereyanda mı kaldın acaba...
Saldın mı salmadın mı anlaşılmıyor ki bi şey anlatmıyosun hiç sen:))
Gaza getireyim seni biraz :KK9:

Hep aynı tipleri buluyoruz farkında mısınız kızlar?
Umursamayan erkekler güruhu...

offf çileğim yaaa ; maç izleyecekmiş demek...

aslında var ya hata biz de ; bak daha en başında arkadaşını ekip onunla görüşmeyi bile düşünüyorsun... tabii sadece sen değil ; hepimiz böyleyiz... ama onlar kendi isteklerine ; zevklerine öncelik veriyorlar... ne zaman akıllanacağız ki :44:

bu haftasonu tanışamadığım çocuk güya pazar sabah aramış ; kahvaltıya götüreyim sizi demiş... zaten iş akadaşım beni aradı kahvaltı yapalım diye ama ben programım var demiştim o zaman dememişti o çocuğun çağırdığını... bugün iş yerinde bana "yok kapris yapma ; yok süslen git" diye akıl veren abla sorunca ben de bana sorma dedim... o sırada bu aradaki arkadaş da vardı o öyle söyledi ; aman çocuk de demiş ki " bir türlü tanışamadık ; vah vah" :KK35: neymiş belediye başkanı mı gelcekmiş ; bir binada mı sorun çıkmış cts gece yarısına kadar onla ilgilenmiş... kesin öyledir dedim içimden ; birşey demedim arkadaşa çok da üzerinde durmadım...

bu durumda bu çocuğa yaratıcılık ödülü ; seninkine de dürüstlük ödülü verelim bence hatun ekme konusunda :KK33:

patronum da bugün toplantya gitti ; fuar çocuğunun kurumuna... çocuk aradı ; nasıl yüksek sesle adını söylüyor... bana duyurmak istedi sanırım ; hay allahım yaaa...

yaa bir de bi haber izledim ; inanılmaz sinirlendim yaaa...

1500tllik bir haciz için bir ailenin köpeğini almışlar yaa ; alıp yediemin olarak da bir veterinere vermişler...
off yaa gerçekten inanamıyorum... sokakta o kadar hayvan var kimsesiz ; onlara yuva bulalım diye uğraşıyorlar... bu vizdansızlar da resmen ailesinden alıp sokağa bırakıyorlar...

Allah biraz vicdan sahibi yapsın bu zavallıları yaa ; avukat ve haciz memuru utansa keşke biraz... paylaştım facete ; benim gibi düşünüyorsanız siz de paylaşın nolurr...
valla yazdım avukatın da ismini ; alacaklının da ismini... belki utanırlar...

haberi izlerken ağlayacaktım yaa ; çocuktan farksız ki köpekler... bir insanın çocuğunu almaktan farksız yaptıkları!!!

Son düzenleme:
Sen duysan nolucakmış böcüük, asıl o çocuk duysun. Patronun kafası karışmış.

katılıyorum sana :)
şimdiye kadarhiç telefonda konuştuklarını duymamıştım ; ama maşallah bu sabah patronumun avazı çıktı nerdeyse...

aa bu arada bizim iş yerinde değişiklikler olacak... oda sistemi kaldırılıp açık ofis olacak... patronla filan aynı odada olacağız yani...
oda arkadaşım hiç sevmedi bu fikri ; ayy ben de pek bayıldım ama :KK9: fesat mıyım neee :26:

yaa bir de bi haber izledim ; inanılmaz sinirlendim yaaa...

1500tllik bir haciz için bir ailenin köpeğini almışlar yaa ; alıp yediemin olarak da bir veterinere vermişler...
off yaa gerçekten inanamıyorum... sokakta o kadar hayvan var kimsesiz ; onlara yuva bulalım diye uğraşıyorlar... bu vizdansızlar da resmen ailesinden alıp sokağa bırakıyorlar...

Allah biraz vicdan sahibi yapsın bu zavallıları yaa ; avukat ve haciz memuru utansa keşke biraz... paylaştım facete ; benim gibi düşünüyorsanız siz de paylaşın nolurr...
valla yazdım avukatın da ismini ; alacaklının da ismini... belki utanırlar...

haberi izlerken ağlayacaktım yaa ; çocuktan farksız ki köpekler... bir insanın çocuğunu almaktan farksız yaptıkları!!!

Ahh kıyamam onlaraa, duyarlı olmak ne güzel tebrik ediyorum seni.:nazar:

X