"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayy eve yeni geldim ben... off pek çok içmişim başım ağrıyor :KK43:

eğlenceli bir geceydi... şirketten 4 arkasaş süper eğlendik de tanışacağım çocuğun güya evle ilgili bir sorunu olmuş ; gelmedi... sonra katılırm size demiş ama şu saate kadar ses çıkmadığına göre bu da fosss çıktı :)))

neyse yatıım ben en iyisi... çileğim umarım senn günün güzel geçmiştir :)

gelmedi demek :KK43:

niye gelcem dio da gelmio ne ayıp :p belki de gerçekten bi sorunu vardır biilemeyiz tabi..

:KK43:( buluşmayı naptın kabul etmedin mi?

Yok yivruuum görmeye bile tahammül edemicem artık onu. Salladım haber beklerim dedi, aramayı düşünmüyorum.
Nolurdu istenilen kişi arasaydı nolurrdu heee:)))

ayy eve yeni geldim ben... off pek çok içmişim başım ağrıyor :KK43:

eğlenceli bir geceydi... şirketten 4 arkasaş süper eğlendik de tanışacağım çocuğun güya evle ilgili bir sorunu olmuş ; gelmedi... sonra katılırm size demiş ama şu saate kadar ses çıkmadığına göre bu da fosss çıktı :)))

neyse yatıım ben en iyisi... çileğim umarım senn günün güzel geçmiştir :)

He ay Allahım hey Yarabbim sen büyüksün, ben okutup üfletecem bizi kızlar.

günaydın kızlar, herkese iyi pazarlar :)
ben dün görüştüm :) hoş bi çocuk, fotolardan daha hoş, gözleri çok güzel, yeşile çok yakın bi ela, ela gözlere bayılırım da :)
kendisi de iyi biri imajı uyandırdı bende, arkadaşlarımla tanıştırayım seni filan dior, güven duyabilmem için yapıor.. o da farkında böyle tanışmalara çok güven duyarak bakmadığımın.. yaniii işin özü dün bi falsosunu görmedim, yanında hiç sıkılmadım, tam tersine çok eğlendim.. beni eve kadar bıraktı, sonrasında msg yazdı.. bugün henüz ses yok, bakalım ne zaman arar :)
şu an bi sorun yok gibi ama ben erkek milletine güven duymadıımdan her an bi sorun çıkabilir die bekliorum :KK1:
böcüküm yaaa o da ne gıcık bi durumdur, uyuz oldum vallaaaaaa, keşke gelseydi belki de beğenebileceğin biriydi, neyse bi daha ki sefere inş. :)
rapuşumm ne içtin bakalım :) ben de dün ondan ayrıldıktan sonra arkadaşa gittim rakı içtim, baya çarpıldım yaa, ondan buraya girip olanları yazamadım :))
seillam daha da iyi gibisin tatlım :KK54:
gamzencim ama keşke onunla gitseydin yaaa :KK23:
anaksimon hoşgeldin :)
cekucum, jelicim, hayatacım, katinam, miskacım çok öpüldünüzz :)

Aaaa straw gelmiiiş diye bağırdım kendi kendime seni görünce:)) Çok güzel olumlu cümleler okumak şahane çileğim, hep karamsar kötü olaylar mı okuycaz biraz da iyi olsun şu geri hareket bitsin de İnşallah.

Ben iki tane bira almıştım canım, onlar da şu yeni çıkan iyicene light olanalrdanmış dikkat etmemişim ama yine de çarpıldım valla. :KK1: Rakıyı bi kez denemiştim becerememiştim ben. :KK1:

Ne iş yapıyor canım adayımız?

cnm rakıyı ilk içtiğimde ben de hiç sevmemiştim ama ikinci denediğimde çok hoşuma gitti, bence bi kez daha dene fikrin deişebilir :))
cnm bilgisayar müh. bi bankada genel müdürlükte çalışıormuş.. bugün bursaya maça gidicekmiş, o yüzden yrn görüşelim die sözleştik ama dediğim gibi olumsuz şeylere alışmış olmaktan her an bi falso beklemekteyim :KK53:
sen abıkatla görüşücek misin bugün :KK23:

Falso bekleme falso olur. Ne beklersek o oluyormyş ya hani. Enerji olumlu düşünme olaylarına dalıyorum ben yavaştan sen de ilgilenmiştin dimi bi ara çilek?

Beğendiğini çok fazla belli etmeseydin. Bi tarafını kaldırma hemen. :KK53: Olucak İnşallah.

Yok be güzelim görüşmeyi düşünmüyorum, içimden gelse bi dk durmuycam da, adamın elini bile tutasım gelmiyor, sevgili nasıl olunur ki,hem hesap sırası bende sanırım. Hahahahaha. En Büyük KK

böcük uyuyor herhalde. Rüyasında ne görüyor acaba! :KK9:

Çok fazla kahvaltı ettim, ağırlaştım iyice biraz dolaşıp geleyim ben de. Öpüyorumm.:KK3:

olumlu enerji olayına hala inanıorum ben rapuşum ama yaşadıklarımızdan dolayı ne kadar olumlu düşünücez desek de zaman zaman aklımız olumsuz yöne kayabilior...
yok ben çok belli etmedim de o baya ilgiliydi :)
şımarmasın die aramıorum zaten, bekliorum ararsa ne mutlu bana, aramazsa da paşa gönlü bilir diorum yalnızlığa alışığım ne de olsa :)
madem hiçbişi hissetmiorsun görüşme bence de cnm.. ben bişey hisetmediim biri ile buluştuğumda görüşmeye gitmek bile işkence gibi oluor yaa, bi an önce bitse de kurtulsam modu yaniii :KK53:
ben bugün evdeyim, dinlenicem, arada bir evde kalmak iyi geliorrr, sana iyi gezmeler tatlımm, öptümm :KK54:

Son düzenleme:
günaydın kızlar, herkese iyi pazarlar :)
ben dün görüştüm :) hoş bi çocuk, fotolardan daha hoş, gözleri çok güzel, yeşile çok yakın bi ela, ela gözlere bayılırım da :)
kendisi de iyi biri imajı uyandırdı bende, arkadaşlarımla tanıştırayım seni filan dior, güven duyabilmem için yapıor.. o da farkında böyle tanışmalara çok güven duyarak bakmadığımın.. yaniii işin özü dün bi falsosunu görmedim, yanında hiç sıkılmadım, tam tersine çok eğlendim.. beni eve kadar bıraktı, sonrasında msg yazdı.. bugün henüz ses yok, bakalım ne zaman arar :)
şu an bi sorun yok gibi ama ben erkek milletine güven duymadıımdan her an bi sorun çıkabilir die bekliorum :KK1:
böcüküm yaaa o da ne gıcık bi durumdur, uyuz oldum vallaaaaaa, keşke gelseydi belki de beğenebileceğin biriydi, neyse bi daha ki sefere inş. :)
rapuşumm ne içtin bakalım :) ben de dün ondan ayrıldıktan sonra arkadaşa gittim rakı içtim, baya çarpıldım yaa, ondan buraya girip olanları yazamadım :))
seillam daha da iyi gibisin tatlım :KK54:
gamzencim ama keşke onunla gitseydin yaaa :KK23:
anaksimon hoşgeldin :)
cekucum, jelicim, hayatacım, katinam, miskacım çok öpüldünüzz :)

çok sevindim cnm. devamı da güzel gelir inşallah..

ben de renkli göz çok severim :)

onunla gitmek istemedim ne biliim gıcıklık deil mi :))

Yok yivruuum görmeye bile tahammül edemicem artık onu. Salladım haber beklerim dedi, aramayı düşünmüyorum.
Nolurdu istenilen kişi arasaydı nolurrdu heee:)))

He ay Allahım hey Yarabbim sen büyüksün, ben okutup üfletecem bizi kızlar.

bi kere de istediğimiz adam ilgilense demi ya :KK43:(

olumlu enerji olayına hala inanıorum ben rapuşum ama yaşadıklarımızdan dolayı ne kadar olumlu düşünücez desek de zaman zaman aklımız olumsuz yöne kayabilior...
yok ben çok belli etmedim de o baya ilgiliydi :)
şımarmasın die aramıorum zaten, bekliorum ararsa ne mutlu bana, aramazsa da paşa gönlü bilir diorum yalnızlığa alışığım ne de olsa :)
madem hiçbişi hissetmiorsun görüşme bence de cnm.. ben bişey hisetmediim biri ile buluştuğumda görüşmeye gitmek bile işkence gibi oluor yaa, bi an önce bitse de kurtulsam modu yaniii :KK53:
ben bugün evdeyim, dinlenicem, arada bir evde kalmak iyi geliorrr, sana iyi gezmeler tatlımm, öptümm :KK54:

Sürekli olmasa da ara ara pozitif olabiliriz, hiç yoktan iyidir:)) Ben de öyle canım işkence gibiydi görüşmelerim onunla bir daha görüşmek istemiyorum, öcümü almak için olmasa gene görüşmüycektim biliyosun. Bu arada rakıyı denicem bi dahaki sefere:KK66:)
Üstlerine düşünce hemen değerimiz düşüyor ne sinir bozucu bi şey yaa, aramamakla iyi yapmışsın canım eğer ilgileniyorsa zaten arayacaktır.

İyi dinlenmeler...

bi kere de istediğimiz adam ilgilense demi ya :KK43:(

Ahh nerdee murphy kanunları işliyor sanki.

Son düzenleme:
selam :) gamzenkcim seni gördüm bir tek...

ayy 12de ancak kalkabildim ; biraz başağrısı vardı aa neyseki duştan sonra ayıldım :) sonra güzellik salonuma gittim hem epilasyon hem cilt bakımı yaptılar bugün... bir de üstüne kahve ikram ettiler iyice kendime geldim... en güzel kısmı da suratımda meşhur pembe maske ile yarım saat uzanma kısmıydı :) sonra da eve geldim yemek yaptım ; çamaşır astım filan... günüm böyle geçti ; erken yatarım sanırım... bu tanıştırılacağım çocukla ilgili valla hiç canım sıkılmadı ; hatta gelmediğine de sevindim... dünkü gruptan 2si ile zaten samimi değildim ama yemek muhabbeti baya keyifliydi ; düşündüğüm gibi sıkılmadım hiç... zaten bizim dışarı çıktığımız saat 12idi... o saatten sonra çocuk gelseydi de zaten ilk tanışma için pek uygun olmazdı... iyi oldu gelmediği... ama sinir olduğum kısmı bu organizasyon biraz bu tanışmaya yönelik hazırlanmıştı ; ama olmadı... bundan sonrakine de ben gitmem amaaann :)) ne çok anlattım yine kendimi ...

çileğiiiimmm ; ayy çok sevindim... en azından ilk görüşmenin fiyasko olmamasına ; falsosuz oluşuna ve senin hoş vakit geçirmene... inşallah devamı da gelir canım... haydi bakalım şeytanın bacağını kıralım artık... aslında ben kafa göz dalmak istiyorum ama bacakla sen başla :KK37:

rapuşum ; bence de iyi yapmışsın görüşmemekle... yazık o da benim fuar çocuğundan haber beklediğim gibi senden haber bekliyor şimdiiii :))) ama en azından sen daha mesafeli davranarak umut da vermiyorsun...

selam :) gamzenkcim seni gördüm bir tek...

ayy 12de ancak kalkabildim ; biraz başağrısı vardı aa neyseki duştan sonra ayıldım :) sonra güzellik salonuma gittim hem epilasyon hem cilt bakımı yaptılar bugün... bir de üstüne kahve ikram ettiler iyice kendime geldim... en güzel kısmı da suratımda meşhur pembe maske ile yarım saat uzanma kısmıydı :) sonra da eve geldim yemek yaptım ; çamaşır astım filan... günüm böyle geçti ; erken yatarım sanırım... bu tanıştırılacağım çocukla ilgili valla hiç canım sıkılmadı ; hatta gelmediğine de sevindim... dünkü gruptan 2si ile zaten samimi değildim ama yemek muhabbeti baya keyifliydi ; düşündüğüm gibi sıkılmadım hiç... zaten bizim dışarı çıktığımız saat 12idi... o saatten sonra çocuk gelseydi de zaten ilk tanışma için pek uygun olmazdı... iyi oldu gelmediği... ama sinir olduğum kısmı bu organizasyon biraz bu tanışmaya yönelik hazırlanmıştı ; ama olmadı... bundan sonrakine de ben gitmem amaaann :)) ne çok anlattım yine kendimi ...

çileğiiiimmm ; ayy çok sevindim... en azından ilk görüşmenin fiyasko olmamasına ; falsosuz oluşuna ve senin hoş vakit geçirmene... inşallah devamı da gelir canım... haydi bakalım şeytanın bacağını kıralım artık... aslında ben kafa göz dalmak istiyorum ama bacakla sen başla :KK37:

rapuşum ; bence de iyi yapmışsın görüşmemekle... yazık o da benim fuar çocuğundan haber beklediğim gibi senden haber bekliyor şimdiiii :))) ama en azından sen daha mesafeli davranarak umut da vermiyorsun...

evt bi ben varım :p

rapuş ta geldii :))

bu arada rapuş face e eklediğin hamamböceği erkek benzetmesine bayıldım ya.

paylaşcam ama erkeklerden tepki alırım die korkuorum :)))

Bu hafta müfettiş amcalar geliyor kızlar plan hazırlmam gerek, tembel ben ev işlerini hallettim, film izledim, asıl işlerimi halletmedim. Son âna bıraktım her şeyi, yapasım da yok. Bana gaz verinnn!

Hamamböcekleri normal tepki veremezler canım fazla bi beklentiye girmeden paylaşabilirsin aslında:)

böcük bi daha organizasyon olursa tabi ki gitmiyceksin ne kadar terbiyesizmiş vatandaş!

Bu hafta müfettiş amcalar geliyor kızlar plan hazırlmam gerek, tembel ben ev işlerini hallettim, film izledim, asıl işlerimi halletmedim. Son âna bıraktım her şeyi, yapasım da yok. Bana gaz verinnn!

Hamamböcekleri normal tepki veremezler canım fazla bi beklentiye girmeden paylaşabilirsin aslında:)

böcük bi daha organizasyon olursa tabi ki gitmiyceksin ne kadar terbiyesizmiş vatandaş!

yaa çok yavaş site ben deee sinir oldum...
rapuşuuum hadi kalk bakalım işlerini bitir... sonra rahat rahat yayılırsın :)
tam gaz olmadı ama azıcık dürteyim dedim...

:))

bende hep son ana bırakırım :p

Son düzenleme:
yaa çok yavaş site ben deee sinir oldum...
rapuşuuum hadi kalk bakalım işlerini bitir... sonra rahat rahat yayılırsın :)
tam gaz olmadı ama azıcık dürteyim dedim...

Valla böcüğüm bi yayılasım var bi yayılasım var her şeyi herkesi unutup şööyle rahat rahat.
Sağolasın bu kadarı bile yeter gazın:)) Az gaza az çalışırım ama olsun offf.
Pembe maskeci seniii, güzelleş bakalım Allah sahibine bağışlayacak İnşallah.:KK19:

X