"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yapabilecek kıvama geldiysen yap bence :))

haber yok cnm. biraz karışık onun durumu :p imkansız gibi bişey yani.

sen onu boşver canım çünkü o kız ancak kendini tatmin ediyor.Normalde yaşayamayacağı şeyi bu şekilde yaşamaya çalışıyor bence kusura bakma ama zayıf karakterli birisi çünkü benim çevremde birçok arkadaşım ünideyken bu şekildeydi şimdi bu hallerine çok pişmanlar.Çünkü üniden erkekler sohbet sırasında aman o kızmı sevgili olmadan herseyı paylaşacak kadar rahat dıye konuşuyorlar.Malesef erkek bu konuşur susturamazsın.Kıza yazık eminim sen saf oldugun ıcın bunun farkında bile değilsindir.
Oyüzden bende oyle olsaydım deme çünkü ağır ol molla desinler diye bir laf var.Benim bir erkek arkadaşım bır kız boyle davranıyordu ona o..nun bile bir değeri var karşılığında para bekleyerek birşey yapıyor senin gözümde hiç değerin yokki demişti bu sekılde 2-3 sene geçtikten sonra çocuk böyle çok kızla birlikteydi tabiki kızların bırbırınden haberı bıle yoktu.Ya erkekler ile bu kadar rahat olmayacaksın.Bak inanılmaz modern düşünceli yurtdışı öğrenci kulüplerindeki erkek arkadaşlarım bile böyle düşünüyor.Kız dedğin ağır olacak.Fethetmesi zor olacak yanı erkek gözüyle boyle.

sen onu boşver canım çünkü o kız ancak kendini tatmin ediyor.Normalde yaşayamayacağı şeyi bu şekilde yaşamaya çalışıyor bence kusura bakma ama zayıf karakterli birisi çünkü benim çevremde birçok arkadaşım ünideyken bu şekildeydi şimdi bu hallerine çok pişmanlar.Çünkü üniden erkekler sohbet sırasında aman o kızmı sevgili olmadan herseyı paylaşacak kadar rahat dıye konuşuyorlar.Malesef erkek bu konuşur susturamazsın.Kıza yazık eminim sen saf oldugun ıcın bunun farkında bile değilsindir.
Oyüzden bende oyle olsaydım deme çünkü ağır ol molla desinler diye bir laf var.Benim bir erkek arkadaşım bır kız boyle davranıyordu ona o..nun bile bir değeri var karşılığında para bekleyerek birşey yapıyor senin gözümde hiç değerin yokki demişti bu sekılde 2-3 sene geçtikten sonra çocuk böyle çok kızla birlikteydi tabiki kızların bırbırınden haberı bıle yoktu.Ya erkekler ile bu kadar rahat olmayacaksın.Bak inanılmaz modern düşünceli yurtdışı öğrenci kulüplerindeki erkek arkadaşlarım bile böyle düşünüyor.Kız dedğin ağır olacak.Fethetmesi zor olacak yanı erkek gözüyle boyle.

aynen katılıyorum cnm arkadaşıma da dedim ben senin yaptıklarını hayatta yapmazdım dedim. yapamam da zaten yapıma, doğama aykırı.

Günaydın kızlaarrr
Bugün hava çok güzel burda
kendimi dışarıya atmak istiyorum gezmek dolaşmak istiyorum. hepinize iyi haftasonları

seillam, jelim çocuk biraz odundu, yemeğe davet ediyo ama bir araba bulmak zor sanki ben aldım götürdüm onu :KK1: kuzenimin eşi de hala bizi biraraya getirmeye çalışıyor, ne zaman ben onlara gitsem onu da çağırıyor. az çok tanıdım çocuğu gerçekten olmayacak bişey yani.

şu yeni adayı söyleyen arkadaşımla görüşmedim o günden sonra bakalım neler olacak bekliyorum.

ayy tüm gün giremedim çok koştur koşturdu yine... çalıştım ; eve geldim yemek yaptım... süslendim şimdi ojelerim kurusun dışarı çıkıcam...
jeli söylemiş ; şirketten bir arkadaş bir arkadaşıyla tanıştıracak beni...

aslında şirketten samimi olmadığım 2 kişi daha olacak ; toplamda 6-7 kişi olcakmışız... off biraz gerildim ; hatta son ana kadar kaçmak için bahane de aradım ama sonra yanlış bir imaj yaratmak istemedim... önce kızlar yemek yiyeceğiz sonra da bir mekana gideceğiz ; diğerleri oraya gelecek... aslında eğlenmek zorunda olmak bile geriyor beni... fuar çocuğunda bu kadar gerilmemiştim çünkü kaçacak yerim vardı , ama şimdi yok... çocuğu hiç görmedim facete filan yokmuş... hiçbir fikrim yok tipi hakkında... aman yaa resmen görücü usulune doğru gidiyorum ben yavaş yavaş ; önce arkadaşlar sonra teyzelere dönecek bu iş...

bana şans dileyin ; çok gerilmeyeyim...

çilek naptı acabaaa...

ayy tüm gün giremedim çok koştur koşturdu yine... çalıştım ; eve geldim yemek yaptım... süslendim şimdi ojelerim kurusun dışarı çıkıcam...

aslında şirketten samimi olmadığım 2 kişi daha olacak ; toplamda 6-7 kişi olcakmışız... off biraz gerildim ; hatta son ana kadar kaçmak için bahane de aradım ama sonra yanlış bir imaj yaratmak istemedim... önce kızlar yemek yiyeceğiz sonra da bir mekana gideceğiz ; diğerleri oraya gelecek... aslında eğlenmek zorunda olmak bile geriyor beni... fuar çocuğunda bu kadar gerilmemiştim çünkü kaçacak yerim vardı , ama şimdi yok... çocuğu hiç görmedim facete filan yokmuş... hiçbir fikrim yok tipi hakkında... aman yaa resmen görücü usulune doğru gidiyorum ben yavaş yavaş ; önce arkadaşlar sonra teyzelere dönecek bu iş...

çilek naptı acabaaa...

iyi şanslar cnm umarım güzel geçer :)

iyi haberlerini beklioruzzzzz..

bi daha ki sefere o zaman :KK37:

Çook beklersin:))

çilek naptı acabaaa...

Ayy heyecanlandım ne güzel ne güzel hadi iyi haberlerle dön, tam aradığım insanla tanıştım gızlarrr de bize:))
Çilek de bugün buluşacaktı ses çıkmadı demek ki beraberler hala. :KK1:

Hareketlenmeler var gibi ya hadi maşallah. :nazar:

Son düzenleme:
Artık yolda bir çifti durdurup birbirinizi nereden buldunuz diyecek kıvama geldim :KK52: sorun ne? hata nerde anlamıyorum

Son düzenleme:
Çileeekk böcüüükkk haberler siz de hadi gelin de anlatın doğru kişilerle tanışmışsınızdır inşallah :)

Artık yolda bir çifti durdurup birbirinizi nereden buldunuz diyecek kıvama geldim :KK52: sorun ne? hata nerde anlamıyorum

aynısı dün benim aklımdan geçti bilio musun :)) arkadaşla cafe de otururken bi çift geldi. kız çok hoş, çocukta çok yakışıklydı

birbirlerine çok yakışmışlardı:KK5:

ayy eve yeni geldim ben... off pek çok içmişim başım ağrıyor :KK43:

eğlenceli bir geceydi... şirketten 4 arkasaş süper eğlendik de tanışacağım çocuğun güya evle ilgili bir sorunu olmuş ; gelmedi... sonra katılırm size demiş ama şu saate kadar ses çıkmadığına göre bu da fosss çıktı :)))

neyse yatıım ben en iyisi... çileğim umarım senn günün güzel geçmiştir :)

X