"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canım evet hep diyoruz bunu ay şöle yapalım böle davranalım şöle olsun ama şimdi düşünüyorumda ya ben kendim olmalıyım ki onun yanında ben o adamı bulunca zaten nazıda niyazıda alasını cekerim de şımartırımda yani demek o kişi cıkmadı karsımıza hep bunu diyorum ama çünkü bi o oldu ve ben hiç çekinmedim onun yanında en sacma sapan hallerimide en düzgün hallerimide yaşadım yanında en ala şekilde nazladımda nazlandımda şimdi düşününce o yakınlığı kimseden alamadım henüz aldırsam o insanıda alırım hayatımaben hep katı ve mesafeliydim karsı cinse ben hatta cekingenimdirde bu sene astım kendimi biraz yani doğru insan gelince hayatına karsılıklı oluyor herşey sen istemmeden acıyosun kendini ona cünkü o güveni veriyo sana o insaan sen nekadar zorlasanda bi noktada yorulacaksın karşılıklı olmalı herşey hayatı paylaşmaktan kendimizi paylaşmaktan bahsediyoruz burda biz derdimiz yanımızda bi adam olsun olsaydı biri gelir biri giderdi be rapus

kesinlikle seila bende senin gibiyim tek insan olsun doğru insan olsun ben onun yanında nazında,cilveninde alasını yaparım ama yok olmuyor o kişi karşıma çıkmıyor demekki zamanı var buyüzdende zorlamıyorum.
kızlar ben yatıyorum iyi geceler kocaman öptüm hepinizi.

Son düzenleme:
İncileri mi dökülmüş de yere bakıyo hayret bi şey ya:)) İlgisi var ondan suskun kalıyo ya da senden bi şeyler bekliyo bu çocuk, genel konuşmalr yapıyosun ya, özele geçecek mi diye bekliyo belki de.

orda ben de sinir oldum. ben ona harıl harıl hastamın durumunu anlatıorum şöyle böyle die. o suratıma bakmadı yine kantinder resmen dibime kadar gelmiş aa sen burdamıydın ya diyo anlatmıştımya geçen. uzaktan da gördü farketmemesi imkansız. potansiyel gıcık yani arkadaş. hiç özele filan geçemem. benden beklliosa daha çok beklicek demektir.

ayy gamzenk ben işin o kısmını hiç düşünmüyorum bile olacagına varır canım bide onu düşünmek istemiyorum herşey güzel olacak die ümit ediyorum

haklısın cnm herşey olacağına varıyor.

ama inş hepimizin o zaman bi ilişkisi olur. hatta çoğumuz evlenmiş oluruz :))

ztn arkadaşı onu da aradı gel die. bununda dersi varmış. çıkışta yetişmeye çalıştı ama yetişemedi biz bitirmştik çoktan
bak bu güzel olmuş beğendim bunu:)
İncileri mi dökülmüş de yere bakıyo hayret bi şey ya:)) İlgisi var ondan suskun kalıyo ya da senden bi şeyler bekliyo bu çocuk, genel konuşmalr yapıyosun ya, özele geçecek mi diye bekliyo belki de.
bunuda begendim cekingen bi tip sanırım bu ya bide böleleri var işte ister seni ama bi türlü dile getiremez e bunlara biraz cesaret şart:)

aynen bnde hep karşı taraftan beklerim. arkadaşım neler neler yapıo şaşırıorum ya

o yüzden mi yalnızız acaba

heh işte bende aynı öleydim hoşlandıgım biriyle göz göze bile gelemezdim ben ama onunla ilk tanışmamızda bi masada abartısız 6 saat kalkmadan konuştuk gcece boyu msjlaştık ertesi günde şehir dışına cıktık düşünsene adamı ilk kez tanıyorum 18 yaşında ailemden uzakta 1gündür tanıdıgım adamla il dışı davetini kabul edip sabahıb köründe yollara düşüyorum neymiş cocuk bana beni okul dısında tanımanı ve bana bi şans vermeni gercekten cok istiyorum demiş falan filan işte o karşına cıktımı akışa engel olamıyosun ki zaten oluveriyo şimdi bende bıraktım işte iyice koşamam kimsenin peşinde daha bidaha en azından buna yakın biey yaşarsam ozaman caba sarfederim yoksa böle iyiyim ama bilinmez tabi hayat bu yaşadıklarımdan kesin ve net öğrendiğim hayatın karsına nezman ne cıkaracagı belli olmaz kesin olan daima planlı ol ama heran planlarının bozulabilecegnide bil

iyigeceler hayatacım iyi olman güzel merak etme bigün bakacaksın pat die oluvermiş herşey
ve evet gamzenkcim coluk cocuk konuşuyor oalabiliriz

umarım karşına seni hakeden birisi çıkar ve çook mutlu olursun cnm..

hayat belli olmuo tabi. Allah daha büyük üzüntülerden hastalıklardan korusun hepimizi.

Öyle canım öyle aşk olsun istiyoruz yoksa bi şekilde ilişkimiz olurdu. O heyecan olmayınca ilham gelmiyor, insan farklı davranamıyor, napalım kaderimiz böyleymiş olucak İnşallah. Hayırlısıyla.

Seven ne yapmaz:)

Ben de zamanında çok çekingendim hala da var açıkçası yırtık bi tip değilim olamam da ve memnunum da bu halimden ama bazen fazla kapanıyorum gibi geliyor.

umarım karşına seni hakeden birisi çıkar ve çook mutlu olursun cnm..

hayat belli olmuo tabi. Allah daha büyük üzüntülerden hastalıklardan korusun hepimizi.

amin canım hepimiz cok mutlu olacaz inşallah demekki biraz daha zamanımız var
belkide fazlamı isyan ediyoruz yeterince şükür mü etmiyoruz halimize ne biliyim herşeyi düşünüyorum işte varsın tek derdimiz bu olsun
ben zaten okadar güzel şeyler yaşamışımki kıymetini bldiğim yada bilmediğim vede yaşatmışım kıymeti bilinen yada bilinmeyen yaklaşık 3 senedir yanlızım evet hayatımda birinin eksikliğini hissettiğim anlar cok da oldu hep paylaştım sizinle de burda ama şimdi daha geniş daha mantıklı düşünmeye çalışıyorum gercekten bana yoldaş olacak birsi olursa olsun yoksa istemez

Kolay gelsin hayatacım benim de rayına oturtamadığım o kadar çok şey var ki. İşle evle kendimle ilgili pek çok ayrıntı. hepsi düzelse sanki süper olucak gibi geliyor madden yetemediğim şeyler var ve çok tezcanlıyım her şeye tek başıma koşturuyorum ve yorgun düşüüyorum ama gamzenkin dediği gibi sağlık olsun da gerisi gelir.

Benim de kuzenlerim evleniyolar, benle yaşıt olanlar evlendi benden büyük vardı şahane bi hatundu ama evlenememişti, o da evlendi çocuğu oldu, şimdi de sıra benden küçüklere geldi:)) Hatta küçük de denmez artık yani aramızda dağlar kadar yaş farkı olanlar bile evleniyor, evlendi. En son 23 yaşındaki kuzenim nişanlandı. Sülalede bekar kalan tek ben olucam bu gidişle:))

işte canlarım halimize bin şükür çok şükür ohhh
hepinizi öpüyorum acıktım cok ya resmen acıkdıgımı ihissediyorum uzun zamandır olmuyoduda bu:) kaçmadan bişeyler atıştırım yatıyorum ben müzik dinleyerek uyumaya calışcam sevdim sizi ii geceler

aynen ya. çocuk sevgili olmaya gerek görmüo artık :))

E tabi görmez bulmuş safı:)))

Afiyet bal şeker olsun canım, kendine çok iyi bak fıstık.

onların bi sürü sorunu var. karmakarışık ilişkileri bi küsüp bi barışıolar. dışarda buluşma yok. telden yürütüolarm işi. deişik bi ilişki onların ki.

Hani evli adam gizli gizli görüşür ya onun gibi. Çocuğun ilişkisi var başkasıyla sanki. Dışarda buluşamamak da neyin nesi.

Başka aday vardı ondan haber var mı gamzenk?

Off ben hafiften uçtum, güzel oldum böle, birilerini arayıp ilanı aşk mı etsem ki:)))))

Değmez değmez dayanmaya
Değmez değmez ağlamaya
Değmez değmez gözyaşına değmez
Yazık değil mi eridik tükendik

sözlerini yazıp hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum kızçeler sizleri kocaman

yapabilecek kıvama geldiysen yap bence :))

haber yok cnm. biraz karışık onun durumu imkansız gibi bişey yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…