"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

uzmanllık sınavına hazırlanmak için yazıldım cnm. seneye başlıcam bakalım umarım kazanırım sınavı

Ağız yaralarına annem sirkede çıra kaynatır, gargara için, denesen mi ki seilla.
Ne diye üzücü diziler izlersin ki şeker, zaten hüzünlenmek hayattaki en kolay şeyken?
Çilek'in büyük günü eveet bakalım merakla bekliyoruz güzel haberlerini...
gamzenk seninkiyle gitseydin diycem ama diyemiyorum:))

sirke+cıra ay bilmiyorumki cesaret edebilirsem denerim canım
ayy nebiliyim ya izliyim dedim basit düz mantık sakin sakin ama ters tepti galiba
ama gecti şimdi

aman onla gitsem ne fark eder ya.

ben arkadaş olmayı ve öyle davranmayı başardım ya çok mutluyum :)) önemli olan buydu ztn. çünkü sürekli aynı ortamlarda olcaz 3 sene daha. okulda dershanede durmadan görcem. rahat olmam gerekio yani. umduğumdan da kolay oldu :))

sen de ne var ne yok rapuş nasılsın ?

Bu mübarek günde kafayı çekiyorum ben de napayım keder hüzün hepsi mevcut...
Nolsun işte, yuvarlanıp gidiyoruz ben sana hayran sen cama tırman şeklinde.
Küçükbaşla büyükbaşı bir arada gördüm bugün ve hemen küçükbaşla muhabbete başladık, diğer öküz delleniyor filan.
Ne diye delleniyorsun dimi ama. Küçükbaş da huzursuz onun yanında, ben ona karşı bi şey hissetmediğim için rahat konuşuyorum ama büyükbaşla aşırı derecede gerginiz, ikimiz de birbirimiz hariç herkesle muhabbet halindeyiz. Özellikle ben çok konuşuyorum milletle, o biraz sesszi kalıyor düşünceli hep, morali sıfır. Beni dinliyor yakınlarıma geliyor neler anlatıyorum onları dinliyor konuşmak istiyorum aslında onunla ortada savaş düşmanlık yok sonuçta ama o kızgın bana hala. Dün çay alırken dip dibe geldik burnundan soluyordu resmen, kendi sorunları da var direkt bana o kadar sinirli olacağını sanmıyorum. Daha doğrusu istemiyorum böyle bi şeyi. Ona karşı ilgimi tamamen sıfırlayamıyorum beni yoran da bu(

sirke+cıra ay bilmiyorumki cesaret edebilirsem denerim canım
ayy nebiliyim ya izliyim dedim basit düz mantık sakin sakin ama ters tepti galiba
ama gecti şimdi

Biraz acı veriyor tabi ılık ılık yaparsan iyi geliyor canım çıra yoksa evde sirkeyi de deneyebilirsin tuzla kaynatıp.
Geçsin tabi, neler geçmiyor ki dimi canım.

Ne bileyim belki gidiş yolu uzundur giderken farklı bi şeyler gelişir diye:)
Nasıl rahatsan öyle ol tabi, karşıdan da aynı sinyali alabiliyorsun ne güzel.
Bu da bi şey yani.

bncede büyükbaşın başka türlü problemleri var. evt aslında küs olmak kötü bi durum ilgini sıfırlayamazsn tabi imkansız gibi bişe bunu hemen başarman.

ya sonumuz nolcak ben çok merak ediorum kızlar. neredeyse bir sene olcak hemen hemen hiç kimsenin durumunda deişiklik olmadı. mesela iki sene sonra filan nası olcaz merak ediorum ya. keşke geleceğe gidip görebilseydim

ooo rapus kafam güzel ben güzelim herşey güzel ben beceremiyorum işte o işi sevmiyorum
küçükbaşla en azından hala iletişim halindesiniz güzel büyükbaşıda bırak kendi haline tatlım ya sen elinden geleni yaptın o adam artık o senin merhametini bile haketmiyo bence bi derdi varsa gelsin konuşsun terslemiyeceksin ya onu oda biliyod bunu bal gibide ama ne hikmetse beyimiz pek bi nazlı illa senin onu okşamanı bekliyo boşver canım beklesin öle çıtıra yönel sen
gamzenkcim ya bak madem arkadas olmak daha iyi oldu diyosun tabi sen bilirsinde bencede onunla gitseynişsin keşke e sonucta artık oda arkadasın değilmi ama

ayy gamzenk ben işin o kısmını hiç düşünmüyorum bile olacagına varır canım bide onu düşünmek istemiyorum herşey güzel olacak die ümit ediyorum

Evet karar almakla olmuyor gözünün önünde ve o elektirği hissediyorsun iyi veya kötü, sen bitiriyorsun o bitirmiyor filan. Ortada bi şey de yok ama var işte. ( Hayatıma biri girse biter doğal olarak o da yok. Arkadaşlar evimi soruyorlar anlatıyorum filan şimdi sıra eşte diyolar:))) Artık Allah'a havale ettim dedim onlara da napayım zorla mı işte olmuyor napayımmm. Olur olur hiç üzme kendini vardır bir zamanı sen istemesen bile olur diyorlar. Ne zamanmış be kardeşim yaa.

Birimizde bile gelişme yok evet yaa. İki sene sonra burda bana baktı bakmadı oldu olmadı diye konuşmayız İnşallah. Eşlerimizi nişanlılarımızı onu da geçtim sevgililerimizi anlatırız umarım. Hatta bir araya gelmiş ve hepimiz kolumuzda sevgililerimizle görüşmüş oluruz İnşallahh:))

Ne bileyim belki gidiş yolu uzundur giderken farklı bi şeyler gelişir diye:)
Nasıl rahatsan öyle ol tabi, karşıdan da aynı sinyali alabiliyorsun ne güzel.
Bu da bi şey yani.

karşıdan aynı sinyali alabiliomuyum bilmiorum valla :)) geçen ark la giderken koridorda arkadan yanımıza geldi. bi koridor boyu ben konuştum bu da öyle yere bakıo uzaktan göz göze gelince de önerdiğiniz gibi hafif gülümsüyorum o kadar. normalde kalabalık ortamlarda hiç susmaz. ama tek ikimizin konuşma ortamı olunca suskun kalıo. bu da yeni dikkatimi çekti. ben elimden geldiğince normal davranıorum. zamanla hiç sallamıcam :)

seillam düşünüyorum da erkeğin gururunu nazını okşayacaksın daaa adam seni kabullenecek dee ilişki başlayacak daaa birbirimize alışacağız daa adam sana bağlanacak daa ne bileyim yaa bende naz onda naz hadi büyükbaşı da geçtim tüm erkeklerde bin naz bin niyaz, bu işlere el atıp kararlı olup gurursuz davranmak mı gerekiyor acaba bilmiyorum ki. Yani genelde yaşadığımız sorun bu gibi sanki, daha en başta kırılıp geri çekiliyoruz sanki. Küçükbaş da nazlı mesela neden nazlılar beni buluuyor acaba diyorum. Yeterince ilgilenmiyorum sanki ben. Onlar da bi şey anlamıyor sanki. Ah şu egomu, gururumu yıkabilsem...

ztn arkadaşı onu da aradı gel die. bununda dersi varmış. çıkışta yetişmeye çalıştı ama yetişemedi biz bitirmştik çoktan

İncileri mi dökülmüş de yere bakıyo hayret bi şey ya:)) İlgisi var ondan suskun kalıyo ya da senden bi şeyler bekliyo bu çocuk, genel konuşmalr yapıyosun ya, özele geçecek mi diye bekliyo belki de.

aynen bnde hep karşı taraftan beklerim. arkadaşım neler neler yapıo şaşırıorum ya

o yüzden mi yalnızız acaba

kızlar ben geldim.3 arkadaşımlaydım bır cıft arkadaşım evlenme planı yapıyor 30 yaşından sonra tanıştılar ve bıkaç ay içinde evlilik lafı etmeye başladılar.
Diğer bir arkadaşım dünya güzeli arkadaşım bunalıma girmiş.Erkekler benı beğenmıyor yok çirkinim dıye ama inanılmaz güzel ve bakımlı her erkek tekrar tekrar bakar bu erkekler ne beklıyorlar bız kızlardan bılmıyorumkı.
Ve ben ben ıyım arkadaşlarım ıyı olmama ınanmasalarda evet iyim ya .
Ben bır ılıskı ıstemıyorum artık uzun bir süre olmasın kimse ben ilişki yaşamaktan daha ciddi işlerim var benim.Mesela bugün dedemi uyandıramasaydım sokakta yatacaktım daha anahtarı çantamı koymayı beceremeyen birisiyim.Sonra sarj aletımı sırkette unutmuşum vs gibi. küçük şeyler belki ama ben bunları daha düşünemezken karşımdaki adama nasıl vakıt ayırıp ,değer verırım bılmıyorum.
Yarın çalışcam malesef işlerimi bitiremedim yarın akşam belkı aynı kadro ile karaoke bar yapacağız yada belkide aılemın yanına gideceğim benim gene kafam allak bullak.
Zor dönemdeyim.Şu koşturmacaya bir son versem hersey bır rayına otursa ne güzel olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…