"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

rapuşum, bebeğim noluyosun böyle (

lütfen olumsuz mesajlar verme, kötü şeyler düşünme böyle. ah keşke yanında olabilseydim ve uzun uzun konuşabilseydik, eminim kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilirdim. çünkü senin her şeyden önce enerjiye ihtiyacın var. kendine vakit ayırabilmenin keyfini keşfetmen, arkadaşlarınla daha çok vakit geçirmen, kendini biraz açman ve rahatlaman gerekli. şu anki ruh halini düzeltmeden, öylesine başladığın bi ilişki, zannetmiyorum ki uzun soluklu olsun. önce bu durumları düzeltmeliyiz.

rapuuşum yaaa... nasıl yaparsan yap ama nolurr böyle hissetmemeye çalış... insanlardan uzak kalmamaya çalış ; aç o telefonları , unutma doğum günlerini... ben de yapıyorum zaman zaman anlayabiliyorum seni ama böyle daha da bir yalnız hissediyorum ben... öbür türlü de kalabalıkta yalnız hissediyorum... ama soyutlayarak olmaz ki... aslında sana söylerken kendime de söylüyorum :26: bazen bana da çok zor geliyor çabalayıp durmak ve sonra sonucun değişmemesi... ama demek ki biz de hayatta bu konuda çabalamak zorundayız... benim de pes edesim var ama bunu da kendime yediremiyorum... pes etmek bize göre olmamalı rapuşum

kutlamaya da yemeğe de git noluuur... bir de çıtırla ilgili ; acaba biraz açık olmaya çalışsan... yani bir muhabbet ortamında tosbaayla ilişkinizin olmadığını bir şekilde ifade etsen... ne bileyim ; arkadaşlarla yemek var bana eşlik etmek ister misin ; orda yalnız kalmak istemiyorum desen mesela... böylelikle hem yalnız olduğunu anlar ; hem onu davet ettiğin için onla ilgili olumlu fikirlerin olduğunu düşünür... olmaz mı ne dersin ?

bu arada günaydın herkese...

günaydın kızlarrrrr....
günaydın böcükümm
rapuşumm böyle kendini üzerek bişeyleri deiştirmen mümkün deil cnm.. hem arkadaşlarından neden uzak duruorsun, kendini eve kapatarak mı yeni birileriyle tanışıcaksın?
şöyle bi silkelen kendine geeellll, hemen öyle pes etmek yoookkkk... hem dielim ki biz hep yalnız kalıcaz, hayatını hep böyle üzülerek mi geçiriceksin? tekrar dünyaya gelme şansın yokken en güzel yıllarını bu şekilde tüketmen doğru deillll.... hem bak burdaki çoğu kişi seninle aynı durumda....
herşey yoluna giricek tatlımmmmm, üzülme olur muuuu

tünaydın kızlarrr

çilekçimm anlaşılan o karşılaşmalar çok olası hale gelicek desene bundan sonra

böcükümm o arkadaşının mesafeye ihtiyacı vardı zaten, iyi yapmışın

seillacım, zamanla geçicek herşey.. ama biraz zaman...
bu gibi durumlarda belli bir zaman sonra birde bakmışsınki hayat seni kendi içine çekivermiş ve normale dönmüş herşey..
aklına geldikçe içine bir sızı düşer, yokluğu o an dayanılmaz gibi gelir,
hatta yanında olsun istersin ama olamayacağını hatırladıkça daha bir canın yanar
bunlar ilk başlarda sık sık olsada zamanla bunların arasıda açılır..
ama hep içinde bir yerlerde durur o sızı, anımsatabilecek herşeyde yoklar seni..
en sonunda alışırsın o duyguya da..
seviyorum seni iyi kalpli meleğimm

deseniz ya dün herkes için kötü bir günmüş..
benimde dün çok canımı sıkan şeyler oldu..
nankör insanların hala benle uğraşmalarını görmek istemiyorum artık
hayatımdan çıkarmama rağmen hala benimle uğraşabilmek için son kozlarını oynadılar resmen yada bilmiyorum bana öyle geldi
sonra çıktım eve giderkende saçma sapan şeylerle bir kez daha canım sıkıldı
kafamdaki düşünceler zaten yokluyor arada, onlar herdaim sıkıyor
bu ne ya dedim, bu ne böyle
bugün biraz daha iyiyim ama yada kötü şeyleri şuan reddediyorum beynimde
diplere, köşelere biyerlere atmaya çalışıyorum belkide
sabah okudum burçlar üzerinde geri hareket dönemi varmış, ondanmıdır nedir bilmiyorum ama bir an önce geçsin şu geri hareket

rapuuuuuşşşşşşş gördüğün gibi o olanlar bir tek sana olmuyor kuzucumm
bende sinir oluyorum öyle herşeyini bir şekilde şekillendirmiş insanların karşımda konuşmalarına
olmuyor kardeşim olmuyor işte, olduda bizmi istemedik
düzgün denk bir adam çıktıda değerlendirmedik mi sanki,
nerde açık ara farklar var onlar buluyor ya en çok ona sinir oluyorum

neyse kızlar ben agresifemi bağladım ne, daha fazla sarmadan kaçayım
öpüyorum hepinizi çok çok
Allah çirkin şansı versin diyorum başkada bir şey demiyorum

bilmiyorum çileğim
regl olmak üzeereyim, belki ondanda oluyor bu ruh hali
normalde pek bir polyannayımdır burcumunda bunda payı çok
ama nedense 2 gündür olamıyorum
sadece bugün bu ruh halimi düne göre bastırabiliyorum biraz daha

bugun bır arkadaşım ile konuştum da dediği şey her ınsan bellı evre geçirdikten en bunaldıgı zaman geçtikten sonra bırısı hayatına giriyor.Hayat kendısı ınsana yön veriyor dogruda sanırım etrafıma baktıgımda bunu görüyorum.
Ben ıyım kızlar çalışıyorum,huzurlu ve mutluyum bugun.Akşamda yenı evlenen bır arkadaşımın evıne cumartesı gıdıcem dıye alışverişe gidicem bakalım bugun boyle geçicek sanırım.

Selam kızlar iyi ki varsınız var ya...
Bugün biraz düzeldim saylır, kimseye tepki vermiyorum ben bir şey yokmuş gibi davranmaya o kadar alışmışım ki, ona tepki verme buna verme sonra içinde patlasın...
Bilmiyorum sizde de var mı bi düşünce içimi kemiriyor arada; ben neler neler yapabilecek biriyken ot gibi yaşıyorum duygusu fayda anlamında, kimseye bir faydam yok gibi geliyor. Çok koşturan, en fazla işi yüklenen biri olmama rağmen yaptıklarım yetersizmiş gibi bir duygu oluyor, boşluk...
jeli iyimser uçtan kötümser uca geçiş yapıyorum ben, yay burcunun bir tür huyu mu desek ne desek sende de aynı durum var burçtan mı acaba acaba dedim son iki gündür ne gerilemesi varmış da böyle olduk yaa( Dediğin gibi en saçma durumlar mı bulur insanı ilişki konusunda, azıcık değerlendirilebilir bi şey olsa tamam diycem dışardan da kimseleri beğenmez o demiyolar mı hasssta oluyorum.
Açık olma konusunda çok haklısınız, karşımdaki insandan beklediğim tepkileri görmem gerekiyor uoksa kırılıyoprum kendi kendime. Ama şu da var ki insan gibi bir insanla karşılaşıp sohbet bile edemedim, erkeklerin beni hemen rakipleri olarak görmeleri çok sinirimi bozuyor.
Yarın gitmiyorum böcük, adama yaklaşıyorum trip atıyor bana gıcık, onu gidip de orda ööyle aval aval izleyemem o son halinden sonra.
Gitmeyeceğimi bi şekilde çıtıra söyledim, şok geçirdi, sevindi sonra, bi şeyler anlamıştır en azından. Neyse ondan da bi şey beklemiyorum beklentisiz kendi halimde yaşamam, şu enerjimi değiştirmem lazım miskanın dediği gibi.

valla geri giden her neyse yeter artık yaaa ; biraz önümüzü görelim...
off ben de deli gibi çalışıyorum ; hatta şu an bile çalışıyorum ama yine fırça yiyorum patrondan ; çünkü gözünün önündeyim de o yüzden... yalnız ilk fırsatta ben de onu fırçalıyorum ; zaten fuar çocuu da yalan oldu beceremedi işte benim patron hıııh

rapuşum ; umarım anlamıştır çıtır... olumsuz halledeyim ben de off yaaa içim sıkılıyoooor :100:

bu hafta tüm topik kendini kötü hissedio anlaşılan (

Ben de canım tüm ince işleri bana yıkıyolar ve her daim bunun mücadelesindeyim, hayır ben şu an bunu yapıyorum onu şu arkadaş alsın, yardımcı olurum dediğim anda iş bana kalıyor insanlar çok nazikler!!!!! sağolsunlar. Gözünün önünde olmama durumun varsa kaç azcık, dur bakalım arar belki haftasonuna az kaldı patronu seversin o zaman:)
Ya anlasın anlamasın bilsin istedim kendim söylemek istedim neyse işte zaten ilgilenmesini beklemiyorum, ilgilense bile gelişme beklemiyorum.

ne maksatla? yenisini mi alacakmış?

Kaza yaptım araba duman oldu demiş ama ben inanmıyorum, nedenini bilmiyorum konuşmuyor.

gamzeeenk ; senin de sesin çıkmıyor ; nasılsın bakalım?

yaaa ziyaretçilerden biri katinammısın sen ?

Evet o da içine atıyor olmalı konuşsan ne değişiyor ki aman yaa.. Çenemiz düşüyor o ayrı rahatlıyoruz az biraz..
Katinamı ben de çok merak ediyorum, bu hafta iyileşip haftaya gelmesini bekliyorum.

gamzeeenk ; senin de sesin çıkmıyor ; nasılsın bakalım?

yaaa ziyaretçilerden biri katinammısın sen ?

iyi olduğum söylenemez.

gün içinde çok yoğunum. akşamları da dinleniorum çalışıorum filan. arada arkadaşlarla da takılmasam rezil, monoton bi hayat yaşıyorum işte (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…