"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Ben de canım tüm ince işleri bana yıkıyolar ve her daim bunun mücadelesindeyim, hayır ben şu an bunu yapıyorum onu şu arkadaş alsın, yardımcı olurum dediğim anda iş bana kalıyor insanlar çok nazikler!!!!! sağolsunlar. Gözünün önünde olmama durumun varsa kaç azcık, dur bakalım arar belki haftasonuna az kaldı patronu seversin o zaman:)
Ya anlasın anlamasın bilsin istedim kendim söylemek istedim neyse işte zaten ilgilenmesini beklemiyorum, ilgilense bile gelişme beklemiyorum.:KK37:

Kaza yaptım araba duman oldu demiş ama ben inanmıyorum, nedenini bilmiyorum konuşmuyor.

bana da pek inandırıcı gelmedi valla... kötü haber tez duyulur ;elbet duyardın kaza yaptığını...
söylemek istemen bile gelişme bence açık olma yolunda :))) bekleme bakalım gelişme ; bir süre böyle takılabilsek keşke :)))

kuzum yaa patronla odalarımız dipdibe ; görmemesi imkansız... tuhaf bizim patron ya çalışanı azarlar ; çalışmayanı laf yok... niye çünkü çalışan onu da sevdiğinden çalışıyor ya ondan... sorumsuz insanlar işlerini doğru düzgün yapmadıkları için müşteriye karşı mahcup olan benim ; patronum da onlara söz söylemeye korkuyor... ben de bir sürü söylendim kendisine... sonra akşam üzeri haftaya müşteri gelecek dedim ; ben yokum dedi... niye dedim ; doğum günüm izin verirsen erken çıkıcam dedi :) tamam peki dedim... sonra da sen bilmiyor musun benim doğum günümü dedi... demek ki unutmak istemişim dedim :))

iyi olduğum söylenemez. :KK37:

gün içinde çok yoğunum. akşamları da dinleniorum çalışıorum filan. arada arkadaşlarla da takılmasam rezil, monoton bi hayat yaşıyorum işte :KK43:(

yaaa ; öğrencisin sen yavrucum ne monotonuuuu... sonuçta her sabah aynı saatte kalkıp aynı yere gitmek ve aynı saatte eve dönmek gibi bir zorunluluğun yok...
elbette zor bir bölümde okuyorsun ama arada sevdiğin şeylere ayırabileceğin vakit bizden çoktur eminim... ders çalışmak ve arkadaşlarınla vakit geçirmek dışında zaman ayırdığın başka birşey var mı ? ne bileyim dil kursu ; dans kursu ; outdoor sporlar filan ?

bana da pek inandırıcı gelmedi valla... kötü haber tez duyulur ;elbet duyardın kaza yaptığını...
söylemek istemen bile gelişme bence açık olma yolunda :))) bekleme bakalım gelişme ; bir süre böyle takılabilsek keşke :)))

kuzum yaa patronla odalarımız dipdibe ; görmemesi imkansız... tuhaf bizim patron ya çalışanı azarlar ; çalışmayanı laf yok... niye çünkü çalışan onu da sevdiğinden çalışıyor ya ondan... sorumsuz insanlar işlerini doğru düzgün yapmadıkları için müşteriye karşı mahcup olan benim ; patronum da onlara söz söylemeye korkuyor... ben de bir sürü söylendim kendisine... sonra akşam üzeri haftaya müşteri gelecek dedim ; ben yokum dedi... niye dedim ; doğum günüm izin verirsen erken çıkıcam dedi :) tamam peki dedim... sonra da sen bilmiyor musun benim doğum günümü dedi... demek ki unutmak istemişim dedim :))

yaaa ; öğrencisin sen yavrucum ne monotonuuuu... sonuçta her sabah aynı saatte kalkıp aynı yere gitmek ve aynı saatte eve dönmek gibi bir zorunluluğun yok...
elbette zor bir bölümde okuyorsun ama arada sevdiğin şeylere ayırabileceğin vakit bizden çoktur eminim... ders çalışmak ve arkadaşlarınla vakit geçirmek dışında zaman ayırdığın başka birşey var mı ? ne bileyim dil kursu ; dans kursu ; outdoor sporlar filan ?

zaman ayırdığım başka bişe yok. ayırcak zamanım da yok ztn.

cnm ben artık çıktım sayılır öğrencilikten. bildiğin sabah 8 akşam 5 çalışıyorum :KK43: kalan zamanda da ders çalışmak zorundayım. ee hayatımı güzelleştircek bi sevgilim de olmadığı için çook sıkıcı gelio bana :KK43:

aman ne hoş ; bizi bu hale sokanlar biz olmayalım ?

Nasıl sokuyoruz be böcükkk...
Biraz ilgi görsem hemen değişiyorum ben evet tamam onlara bağlamamalıyız ruh halimizi de umut etmekten yoruluyor insan hadi artııık düşüncesi kayışı kopartıypr iştee... Bildiğin bi yöntem varsa söyle noluırr..

Sevdiği çalışanı yerden yere vuruyor desene sizin patron. İyi lafını vermişsin kutluycak mısın peki? Şu arkdaşın noldu sorucaktım unuttum, dün bahsi geçen şahsiyet?

Valla zengin koca bulup evde yan gelip yatmak varmış da işte.
Kapitalist düzenin parçacığı olmuş gidiyoruz.

kızlar ben hayatımda ılk kez bu kadar ıyıym hıc kımseye ıhtıyacım yok.Gıttıkce yapmak ıstedıgım planlar çoğalıyor.Kendıme değer vermeye başladım.İş hersey cok şükür çok yolunda.
Bırısı olursa onun sorunlarıyla uğraşmak ona kafa yormak işime konsantre olamamaktan korkmaya başladım.Sanırım ben artık bır süre ılıskı kesınlıkle ıstemıyorum.Ancak cok aşık olabılecegım bır ınsan karşıma çıkarsa o ınsanı hayatıma almak ıstıyorum.Ve farkettımkı o kadar kendımden x ıle ılıskı yaşarken ödün vermışımkı ıyıkıde bıtmış.Şuanda ne özlem ,ne ilişki ihtiyacı var.
Açıköğretimde 4.cü senemı tamamlamak ıstıyorum sonrasında master.4cü senemı tamamlarken ıspanyolca öğrenmek,latın dans yapmak,dalışta kademe atlamak ıstıyorum.Suanda bır ılışkı yaşarsam bunları yapamamaktan korkuyorum.Kendım olmak ıstıyorum bır sure.:KK1: Hep yanlız olmaktan tek kalmaktan korkardım buyüzden saçma sapan insanlarla ılıskı yaşadım arkama dönüp baktıgımda ıyı yada kötü bırseyler yaşandı ama ben artık hayatımı ellerıne verebılecegım bırısını ıstıyorum ya.

rapuşum ben olsam gıderdım onun için değil kendım ıcın cünkü o gün onun oldugu kadar benımde günüm o okulun müdürü ise bende öğretmeniyim :) der giderdim.
Ama çalışma düzenine gelince haklısınız bızım müdürde aynı ama bu benı ıs konusunda kamçılıyor kamçıladıkca daha fazla çalışmak istiyorum.

heeey topiğimizdeki tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu mutlu olsun ; kendileri gibi güzel insanlar yetiştirsinler inşallah :KK71:

En Büyük TÜRKİYEÖğretmenım canım benım canım benım
seni ben pek çok pek çok severim
sen bir ana sen bir baba
Hersey oldun artık bana
Oku öğret beniEn Büyük TÜRKİYE

Canım öğretmen arkadaşlarım gününüz kutlu olsun.:KK9::KK9:Kendiniz gibi yurda mutlu,ülkesini seven öğrenciler yetiştirmenizi dilerim :KK9:

Selam kızlar iyi ki varsınız var ya...
Bugün biraz düzeldim saylır, kimseye tepki vermiyorum ben bir şey yokmuş gibi davranmaya o kadar alışmışım ki, ona tepki verme buna verme sonra içinde patlasın...
Bilmiyorum sizde de var mı bi düşünce içimi kemiriyor arada; ben neler neler yapabilecek biriyken ot gibi yaşıyorum duygusu fayda anlamında, kimseye bir faydam yok gibi geliyor. Çok koşturan, en fazla işi yüklenen biri olmama rağmen yaptıklarım yetersizmiş gibi bir duygu oluyor, boşluk...
jeli iyimser uçtan kötümser uca geçiş yapıyorum ben, yay burcunun bir tür huyu mu desek ne desek sende de aynı durum var burçtan mı acaba acaba dedim son iki gündür ne gerilemesi varmış da böyle olduk yaa:KK43:( Dediğin gibi en saçma durumlar mı bulur insanı ilişki konusunda, azıcık değerlendirilebilir bi şey olsa tamam diycem dışardan da kimseleri beğenmez o demiyolar mı hasssta oluyorum.
Açık olma konusunda çok haklısınız, karşımdaki insandan beklediğim tepkileri görmem gerekiyor uoksa kırılıyoprum kendi kendime. Ama şu da var ki insan gibi bir insanla karşılaşıp sohbet bile edemedim, erkeklerin beni hemen rakipleri olarak görmeleri çok sinirimi bozuyor.
Yarın gitmiyorum böcük, adama yaklaşıyorum trip atıyor bana gıcık, onu gidip de orda ööyle aval aval izleyemem o son halinden sonra.
Gitmeyeceğimi bi şekilde çıtıra söyledim, şok geçirdi, sevindi sonra, bi şeyler anlamıştır en azından. Neyse ondan da bi şey beklemiyorum beklentisiz kendi halimde yaşamam, şu enerjimi değiştirmem lazım miskanın dediği gibi.

ahh rapuşum bu gerileme 14 Aralığa kadar devam edecek işin kötüsü
bunun üzerinede etkisini sürdürdüğü 1 hafta daha ekle
yani 21 aralıktan sonra nefes almaya başlayacağız
ve bu geri hareket bütün burçlar için geçerli diye biliyorum
tabi etkilenme süreci aynımı bilmem ama..

Öğretmenler gününüz kutlu olsun topiğimizin öğreticileri:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

İyide erkeklerden kaçarken arkadaşlarından dostlarındanda kaçıyorsun bırak onlar bızden kaçsın.Nesi öyle değil?

Canım oun egosuyla uğraşamıyorum artık, insan gibi konuşmayı bile beceremeyen adama değer mi vereyim, millet de bak o kıza gelmedi kız ona gelmeden edemedi diycek ve bu izlenimi silmeye çalışırken ben, daha da güçlenecek bu düşüneceleri neyse gitmedim zaten kravatımla beraber çay içiyoruz. Beni en çok rencide eden şey bu hayatta, erkeğe değer veriyosun da hani, o seni görmezden geliyo ya o andır. Bunu yaşamamak için yaptım kısacası. Görmek istemiyorum zaten onu, kimseyi... Arkadaşlarımdan da kaçıyorum evet çünkü gerçek iletişim kuramıyoruz, ya yapıp ettiklerinin havasını atıyorlar, ya da senden dünya görüşlerine yaşamlarına bi şeyler katıp toz oluyorlar. Aramıycam görüşmüycem ve evde oturcam taam mı!

Canım oun egosuyla uğraşamıyorum artık, insan gibi konuşmayı bile beceremeyen adama değer mi vereyim, millet de bak o kıza gelmedi kız ona gelmeden edemedi diycek ve bu izlenimi silmeye çalışırken ben, daha da güçlenecek bu düşüneceleri neyse gitmedim zaten kravatımla beraber çay içiyoruz. Beni en çok rencide eden şey bu hayatta, erkeğe değer veriyosun da hani, o seni görmezden geliyo ya o andır. Bunu yaşamamak için yaptım kısacası. Görmek istemiyorum zaten onu, kimseyi... Arkadaşlarımdan da kaçıyorum evet çünkü gerçek iletişim kuramıyoruz, ya yapıp ettiklerinin havasını atıyorlar, ya da senden dünya görüşlerine yaşamlarına bi şeyler katıp toz oluyorlar. Aramıycam görüşmüycem ve evde oturcam taam mı!

hoop piştt sakin ol öğretmenimmm :92:
bugün dersin yoktur umarım yoksa vay haline öğrencilerinin :KK1:

hoop piştt sakin ol öğretmenimmm :92:
bugün dersin yoktur umarım yoksa vay haline öğrencilerinin :KK1:

aynı fikirdeyim canım bıraz sakinleşmeyi dene.
kızlar bende cok sınırlıyım müdürüm haftasonu kendın gel yol masrafı yazarız demişti az önce konuşmaya gittim.
Normalde hıcbırsey yokken neymış efendım ben kendımı cok sey zannedıyormuşum dıger departmanlardan yaptıklarımı ettiklerimi duyuyormuş ama duyarkende pek ıyı seyler duymuyormuş benı o ıdare edıyormuş sımdı bıde yol parasımı ıstıyorsun demeye getırdı halbukı ılgısı yok.Napcam ben ya herseferınde bu kadar yol parası vermek ıstemıyorum cumartesılerı.Çalışmam yetmıyormuş gibi bırde yol parasına laf söyledi servis tutması gerekırken kafayı yıcem

Günümüzü kutlayan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ben de diğer öğretmen arkadaşlarımın gününü kutluyorum
İnşallah topluma faydalı bireyler yetiştiririz

Akşam okulumuzun öğretmenler günü yemeği var oraya katılacağım

Rapuş keşke gitseydin ya o kutlamada senin de adın geçmiyor mu, tosbaa için değil sen de emek verdiğin için gitmeliydin bence.

Hayata iyi olmana çok sevindim planların da süper

Böcüğüm jelim sizleri de öpüyorumm

slm canlarım
öğretmen arkadaşlarımın gününü kutluyorum
şöle bi göz attım bi değişiklik yok gibi
herkese bi karamsarlık çökmüş hoş olmamaış bu durum ama böle dağılmalarımız biile güzel
lğtfen iyi olun ve küçük şeyler için canınızı sıkmayın nolur
allah sağlık versin gerisi gelir elbet
katinamdan da haber yok hala umarım iyileşip gelir bir an önce
hepinizi öperim

slm kızlar, nasılsınız :)
öğretmenlerim öğretmenler gününüz kutlu olsuuunnn :KK16:
rapuşum relax tatlımmm :KK54:
jelimmm arada herkese olur öyle tatlımm, hep pozitif de olamayız ki :KK19:
seillam, hayatacım, cekucum, miskacım, katinam, böcükümm, gamzenkcimmm öpüldünüzzz :KK54:
kızlarr ben bi haftadır filan faceten biriyle konuşuorum, bana msg atmış, sanırım rastgele.. çok yakışıklı deil ama odtü mezunuymuş, sohbeti filan da hoş.. tanışalım dior, napsam ki :26:

Sağolun kızlar, öğretmen arkadaşlarıma sağlık ve afiyetle mesleklerini sürdürebilecekleri uzun uzun güzel yıllar diliyorum ben de.

X