"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Selam gençlerrrrrr

Kızlar okuyorum, okuyorum ben sizin bu adayların, aday olduklarından emin olamıyorum.
Çok nazlılarmı?Çok ilgisizlermi?
Aday olduklarının farkındamı değiller anlayamadım.
Bence yeni aday listeleri oluşturun.
Bunlarla uğraşılmaz yahu.

:KK19:

:KK60: :KK60: :KK60:

Annem de der ki "ne diyosunuz naapıyosunuz ipler nerde kopuyo nerde başlıyo başlıyo mu bitiyo mu annamıyorum ki???:26:"

Off.

sıkıcı kıme göre neye göre yapmayın kızlar karşınızdakiler cok mu heyecanlı,hareketlı,sıkmayan ınsanlar kendınıze haksızlık edıyorsunuz.
Bence problem ne bılıyormusunuz kendınızı bu sekılde gördüğünüz için problem yasıyorsunuz.Sorun sızde degıl karşınıza cıkanlarda.

Canım karşımızdakileri eleştire eleştire hal kalmadı içimize dönüp bi bakalım dedik:))

Hani kuralcı gibi hallerimiz var biraz.
Bu kızla şunu şunu yapamam mı diyolar acaba dedim ne bileyim.:KK50:

ne gibi mesela...
ben herşeye uyarım ; uyumlu bir insanımdı öyle kapris yapmam; illa benim dediğim olacak demem... ama tabii dışardan bakınca öyle mi görünüyorum onu bilemem...
senden daha az kuralım olduğuna eminim :)))

yaa çok üşeniyorum şimdiiii...
sabah benim için de bi kuple söyleee noluuur o kadife sesinleee :KK53:

fevri davranmak olabilir mi ?

evet sanırım benım problemım bu benım başlamamda sorun yok ama başladıktan sonra yürütmekte problemım var.
Fevrı davranıyorum bıde sanırım dilimin kemiğine hakim olamıyorum.Karşımdakini değersiz hissettiriyorum.

yaa çok üşeniyorum şimdiiii...
sabah benim için de bi kuple söyleee noluuur o kadife sesinleee :KK53:

fevri davranmak olabilir mi ?

Erkekleri gözümde büyütüüğüm doğru.
Bunu hayataya dedim:))
Her şeyin farkındalar sanıyordum uzun bir süre.
Sonradan anladım malmışlar.

Bunu bestelicem nasıl?:))
:KK24:

:KK1:
böcük o zaman onu yeni listenin en başına layık görelim

listeyi yine de uzat diyorsun yani ; olur tabii niye olmasın... :KK23:

hadı 2 haftada benden olsun :KK1::KK1:

thanks cicim ; çok cömertsiniz... herkesten 2 hafta koparsam 3-5 ay olur heralde :KK53:

Annem de der ki "ne diyosunuz naapıyosunuz ipler nerde kopuyo nerde başlıyo başlıyo mu bitiyo mu annamıyorum ki???:26:"

Off.

Canım karşımızdakileri eleştire eleştire hal kalmadı içimize dönüp bi bakalım dedik:))

eee başlamıyor ki annenin anlamaması normal :KK9:

çok kaynatmışsınız yine yaa okuyayım derken sayfalar ilerledi ve sona geldim nihayet.
evet yaa neden uzaklaşıyolar bizden, neden gelemiyolar yanımıza ben de çözemedim henüz. sizi bilmem ama ben kesin çok soğuk geliyorumdur adamlara

ne gibi mesela...
ben herşeye uyarım ; uyumlu bir insanımdı öyle kapris yapmam; illa benim dediğim olacak demem... ama tabii dışardan bakınca öyle mi görünüyorum onu bilemem...
senden daha az kuralım olduğuna eminim :)))

Ya dışardan nasıl göründüğümüz önemli işte.
Benim kuralsızlıklarımı bilsen uçuklarsın belki de:))
Dışardan öyle görünüyoruuuuuz bencee.:26:

Off.

işte benım problemım bu ılıskı yaşarken burdada başladı igneyı kendıme cuvaldızı başkasına batırcağıma ığneyide,cuvaldızıda karşımdakine batırıyyorum bide karşısına geçip canın acıdımı dıye soruyorum canı acımadıysa tekrar saplıyorum sanırım napcam ben bu huyumla burdada baksana ılla suçu başkasında arıyorum.

hayata bence senin sorunun gerçek sorunları gördüğün halde onları görmezden gelip düzgünmüş her şey gibi rol yapmak. Bi yerde patlak veriyorsun doğal olarak.

İyi geceler gamzenk.

akışına bırakmayı zorlamadan hıcbırsey yapmadan denıyormusunuz?

Ya arkadaşlarımın dediği bır laf var bır erkek gelmek ısterse sert mizaçlıda olsan,kuralcıda olsan gelir.Gelmiyorsa zaten hayatında başta yanlış ınsandır gelmesin daha ıyı hakıkaten de boyle .sacıuzunaklıkısa bırak onlar senı büyütsün hepsınde bır mallık var.

çok kaynatmışsınız yine yaa okuyayım derken sayfalar ilerledi ve sona geldim nihayet.
evet yaa neden uzaklaşıyolar bizden, neden gelemiyolar yanımıza ben de çözemedim henüz. sizi bilmem ama ben kesin çok soğuk geliyorumdur adamlara

Sıcak olmayı denedin mi hiç? Başarabiliyor musun?

geçer o geçer 2-3 yıla :)))

kızlar ben kaçar. sabah erken kalkıcam :KK43:(

hepinize iyi geceler :))

iyi geceler canım...

Ya dışardan nasıl göründüğümüz önemli işte.
Benim kuralsızlıklarımı bilsen uçuklarsın belki de:))
Dışardan öyle görünüyoruuuuuz bencee.:26:

bazen korkutuyorsun beni rapuş :KK30:

işte benım problemım bu ılıskı yaşarken burdada başladı igneyı kendıme cuvaldızı başkasına batırcağıma ığneyide,cuvaldızıda karşımdakine batırıyyorum bide karşısına geçip canın acıdımı dıye soruyorum canı acımadıysa tekrar saplıyorum sanırım napcam ben bu huyumla burdada baksana ılla suçu başkasında arıyorum.

aslında sorunun farkındaysan biraz törpüleyebilmesin bu huyunu... yani tabii kişiliklerimiz değişmez pek ama büyümek ; olgunlaşmak ; hayatta tecrübe kazanmak da budur...

akışına bırakmayı zorlamadan hıcbırsey yapmadan denıyormusunuz?

Ya arkadaşlarımın dediği bır laf var bır erkek gelmek ısterse sert mizaçlıda olsan,kuralcıda olsan gelir.Gelmiyorsa zaten hayatında başta yanlış ınsandır gelmesin daha ıyı hakıkaten de boyle .sacıuzunaklıkısa bırak onlar senı büyütsün hepsınde bır mallık var.

genelde arkadaşlarının ya da akrabalarının etkisinde kalıp çocukla sorun yaşadığınızı söylüyorsun...
bu arkadaşlarının hepsi ilişkilerinde çok mutlu insanlar mı ; çözmüşler mi tüm dengelerin nasıl sağlanacağını; hiç sorun yaşamıyorlar mı?

aslında bu ılıskımde sanırım bana kımsenın deger veremeyecegı kadar değer aldım hem aılesınden hem kendınden cok sevıldım ama sorun şımarıklıgımdı başkası ıcın sorun olmayan mantıklı düşündüğümde sorun olmayacak seyuler sorun oluyor.İstanbul kültürüyle el bebek gül bebek büyüdüm.O anadolu kültürüüyle zorlukla büyümüş birisi ettiğimiz kavgaları bır bılsenız gülersiniz tavada omleti yemesı,cekırdeği gazete kağidi üzerinde yemesi,ailesinin yaşadıkları ilçede bahcede kurban kesmesı hepsi bana garip geldiği için sürekli tartıştık.sonundada yapamam dedı sanırım ben kendı ısteklerım ıcın karşımındakini sevdıgımı unutuyorum.

Ne korkaksın kızım sen de yaa:))
Aaa bak korkularımız vardır belki de?
Benim var mesela.
Bi ilişkinin her gün her gün yaşanıp gidiyor olmasını aklım almıyor:))))
Ay bunu nasıl anlatmalı ki?
Her gün araşmak soruşmak buluşmak duyguların sürekliliğinin gerekliliği, iki insanın birbirinde keşfedecekleri şeylerin sıfıra düşmesi KORKUNÇ!!!

hemen ısınamıyorum sıcak olmam için en az 4-5 ay geçmesi lazım, tabi bu süre karşımdakinin tavrına da bağlı

naptın sen cekucum yaaa ; 4-5ay ve de karşındaki hep ilgili olacak... valla kimse öyle mecnun takılmıyor artık... 100 sene kadar geç doğmuşuz :))

X