"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

:KK60:

Yau senin bi ilişkin oldu ve bitiyor bitmiyor orası ayrı.
Başlamaktaki bu sıkıntıya ne söyleyebilirsin?

Bence erkeklerı cok ciddiye alıyoruz ve önemsiyoruz.Onları şımartıyoruz ve şımartıdığımız için kaçıyorlar.İlk seferdede özelliklede boyle çünkü erkekler gizemli zor kadın ıstıyorlar bunun işve cilveyle alakası yok bence.Gizemli kadın her zaman çekicidir.Şöyle düşün bir hediye alacaksın yada bırsey beklıyorsun onun hakkında bılgı almaya çalışırsın merak edersın.Ama eger bır hedıye başta sana cazıp gelmıyorsa ıstedıgın sey bıle olsa vazgecersın başkasına odaklanırsın.Erkeklerın mantığıda bu.

tabii ki umudun olcak hep yahuuu...

iyi geceler dileklerimizde bulunduk ve de görüşürüz dedik biz sevgili fuar çocuğuyla karşılıklı olarak...

Eferim size:)

yok ya bence cinsel enerji yerıne dogru ınsanlarla karşılaşmıyorsunuz o yüzden ben ınanmıyorum.Her bayan cilvelidir,ruhu okşandıktan sonra.

Son cümleye katılmakla birlikte ruhumu okşayamayan dümbüklere çok kızgın olduğumu belirtmek isterim son oalrak.

napsak afrodizyaklı parfüm filan mı kullansak :KK53:

var mı bildiniz öle bi parfüm :KK1:

Evet yaa var mı????:KK1:

yaaa ne salağım yaaa duşa gircektim ; sabaha kalmasın diyordum ama çocukla konuşuca diye unuttum...
bravo bana sabah bi taraflarım dona dona duş alır sonra da sokağa çıkarım artık... :83:

Bence erkeklerı cok ciddiye alıyoruz ve önemsiyoruz.Onları şımartıyoruz ve şımartıdığımız için kaçıyorlar.İlk seferdede özelliklede boyle çünkü erkekler gizemli zor kadın ıstıyorlar bunun işve cilveyle alakası yok bence.Gizemli kadın her zaman çekicidir.Şöyle düşün bir hediye alacaksın yada bırsey beklıyorsun onun hakkında bılgı almaya çalışırsın merak edersın.Ama eger bır hedıye başta sana cazıp gelmıyorsa ıstedıgın sey bıle olsa vazgecersın başkasına odaklanırsın.Erkeklerın mantığıda bu.

Canım ben ararmam mesela, ilk laf atan ben olmam, duygularımı kesinlikle net olarak belli etmem dile getirmem, ne yaptığım yapacağımı kestiremezler erkekler eğer bu gizemse gizemliyimdir:)) Erkekleri de şımartmamaya kendimi adadım diyebilirim. Eee????

Sıkıcıyız belki de?:KK43:

sıkıcı kıme göre neye göre yapmayın kızlar karşınızdakiler cok mu heyecanlı,hareketlı,sıkmayan ınsanlar kendınıze haksızlık edıyorsunuz.
Bence problem ne bılıyormusunuz kendınızı bu sekılde gördüğünüz için problem yasıyorsunuz.Sorun sızde degıl karşınıza cıkanlarda.

Selam gençlerrrrrr

Kızlar okuyorum, okuyorum ben sizin bu adayların, aday olduklarından emin olamıyorum.
Çok nazlılarmı?Çok ilgisizlermi?
Aday olduklarının farkındamı değiller anlayamadım.
Bence yeni aday listeleri oluşturun.
Bunlarla uğraşılmaz yahu.

:KK19:

bu gidişle biz ancak mail ; face ; telefonla mesaj ; telefon konuşması aşamalarını geçtikten sonra benim hala sabrım tükenmemiş olursa bir kahve davetinde bulunursam öyle görüşürüz :KK4:

:))) O da bi şey böcüük öyle deme hadi duşunu al ben de yatiyim yaa... Sabah ses kaydım var:))))))))
Ve içimde acayip bir hınç var kızlar nolucak benim halim?
Kimseyi görmek konuşmak kimseyle flörtleşip pörtleşmek istemiyorum:KK43:((

Canım ben ararmam mesela, ilk laf atan ben olmam, duygularımı kesinlikle net olarak belli etmem dile getirmem, ne yaptığım yapacağımı kestiremezler erkekler eğer bu gizemse gizemliyimdir:)) Erkekleri de şımartmamaya kendimi adadım diyebilirim. Eee????

Doğru ınsan karşına cıkmamıştr sorun budur.

Bana ne demelı elımdekı delı gıbı severken köşe bucak kaçcak hale gelıyor benım hatam ne?

ben de senin yapmadığın herşeyi yapıyorum... ikimizin ortasını bulduk mu tamamdır bence :26:

Selam gençlerrrrrr

Kızlar okuyorum, okuyorum ben sizin bu adayların, aday olduklarından emin olamıyorum.

benim adayım yeni ama yaa biraz zaman versek hemen 2 haftada elemesek :KK9:

yaa beni tanımayan insanlara sıkıcı gelirim ama birinin yanında rahatsam gayet cıvırım yani :))
ama dediğin gibi dışardan bakınca sıkıcı olduğumuz düşünülebilir belki...

Hani kuralcı gibi hallerimiz var biraz.
Bu kızla şunu şunu yapamam mı diyolar acaba dedim ne bileyim.:KK50:

:2:
Selam gençlerrrrrr

ne tesadüf bızde anlam veremıyoruz...

:))) O da bi şey böcüük öyle deme hadi duşunu al ben de yatiyim yaa... Sabah ses kaydım var:))))))))
Ve içimde acayip bir hınç var kızlar nolucak benim halim?
Kimseyi görmek konuşmak kimseyle flörtleşip pörtleşmek istemiyorum:KK43:((

yaa çok üşeniyorum şimdiiii...
sabah benim için de bi kuple söyleee noluuur o kadife sesinleee :KK53:

Doğru ınsan karşına cıkmamıştr sorun budur.

Bana ne demelı elımdekı delı gıbı severken köşe bucak kaçcak hale gelıyor benım hatam ne?

fevri davranmak olabilir mi ?

X