"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Kız 20 yaşında sevgilisi var ve kapris yapıyor hehe. Çok gıdıklandım ben yaa. Biz de kapris yapalım dicem de kapris yapsan kimin umru duycak ki. :KK1:

Kız 20 yaşında sevgilisi var ve kapris yapıyor hehe. Çok gıdıklandım ben yaa. Biz de kapris yapalım dicem de kapris yapsan kimin umru duycak ki. :KK1:

ayy hayır onun derdi güven sorunu lütfen :KK20:

yaa bugün işleri yetiştiricem diye koşturuyorum zaten panik olmuşum ; bu sevgilisiyle bık bık modundaolan arkadaşım da ne dese beğenirsiniz ; yine işten bir arkadaş evleniyor da o davetiyesini vermiş onu söylüyor... ayy ben orda kafam toparlamaya çalışıyorum zaten düğün davetiyesi diyor sadece suratına baktım 3-5 sn sonra işime baktım :KK37: ayy ben resmen evde kalmış kaprisli hatun oldum rapuşşş valla herkese yapabilirim kapris :KK23:

süslü gamzeeenk :86:

solaryuma git ; ten rengin değişsin :KK37:

çorabım krem; kendinden desenlilerden aldım... elbisem çok sade çünkü o yüzden çorap renk versin dedim... vizon çizme ; vizon çanta ; beyaz kaşe mont ?

Olabilir, bayram dönüşü deniz tatili yaptım derim hem. :KK53: Solaryumu da sevmiyorum zararlı hem:)) Elbisen ne renk ki? Burdan bakınca güzel göründü gözüme:))

Boyun kaç senin yahu?

o da iyimiş :) aramaza bitermiş :)) annem bu botların benzerini kızılayda ya da bahçelide görmüş bugün hastaneden çıkar çıkmaz olaya el koyup almam lazım.herşeyimi dağıttım zaten hiç botum kalmamıştı.sacıuzuuuuun markası ne bunlarııın :))

Olabilir, bayram dönüşü deniz tatili yaptım derim hem. :KK53: Solaryumu da sevmiyorum zararlı hem:)) Elbisen ne renk ki? Burdan bakınca güzel göründü gözüme:))

Boyun kaç senin yahu?

elbisem antrasit kaşe... yakası degaye yaka gibi ama kumaş kalın olduğu için dökümlü durmuyor... 3/4 kollu; boyu da dizimden 1 karış yukarda; belden oturuyor... sade ama şık...
boyum 1.54 canım... var mı boyuma uygun tanıdığın :KK37:

ayy hayır onun derdi güven sorunu lütfen :KK20:

yaa bugün işleri yetiştiricem diye koşturuyorum zaten panik olmuşum ; bu sevgilisiyle bık bık modundaolan arkadaşım da ne dese beğenirsiniz ; yine işten bir arkadaş evleniyor da o davetiyesini vermiş onu söylüyor... ayy ben orda kafam toparlamaya çalışıyorum zaten düğün davetiyesi diyor sadece suratına baktım 3-5 sn sonra işime baktım :KK37: ayy ben resmen evde kalmış kaprisli hatun oldum rapuşşş valla herkese yapabilirim kapris :KK23:

Düğüne git de koca ara. Abıkat aramıyor yaa ne komik demi, adam yemeği yiyip ortadan kayboldu demek ki beklediklerini bulamadı ve o an karar verdi bi kazık atıyım bari bi daha aramam diye. Beklentileri nelerdi acaba... :KK25:

Ayy soğuktan kafam dondu buün, başım ağrıyor.

o da iyimiş :) aramaza bitermiş :)) annem bu botların benzerini kızılayda ya da bahçelide görmüş bugün hastaneden çıkar çıkmaz olaya el koyup almam lazım.herşeyimi dağıttım zaten hiç botum kalmamıştı.sacıuzuuuuun markası ne bunlarııın :))

eee tabii o yaşlarda denemeden anlaşılmıyor o yüzden o olmazsa öbürü olur diyor heralde...
şimdi biz en azından kaba da olsa bir eleme yapabiliyoruz ; karpuz gibi tek tek ellemeye gerek yok... :KK37:

herşeyini niye dağıttın ?

Düğüne git de koca ara. Abıkat aramıyor yaa ne komik demi, adam yemeği yiyip ortadan kayboldu demek ki beklediklerini bulamadı ve o an karar verdi bi kazık atıyım bari bi daha aramam diye. Beklentileri nelerdi acaba... :KK25:

Ayy soğuktan kafam dondu buün, başım ağrıyor.

beynin donmuş senin evet ; istemediğin abıkat kıymete mi bindi ; beklentileri nelermişmiş :KK9:
bence abıkat seni kullanıp attı ; ayy yani banka kartını :KK53:

tamam ciddi olucam ; abıkatla yemeği ne zaman yemiştiniz siz ?
belki de çok üstüne gelmek istemiyor ; sen ara bir tepki ver diye bekliyor...

Markasını bilmiyorum bunları örnek olarak kodum da her yerde bunlardan var çıktığında hemen bulursun:) Olmadı yollarız sana:KK66: Nerdesin sen canımcım?

Ben de uyuycam yarın çok işim var.

Çorabın ne renk karar verdin mi böcü?

Kızlar hiçbir şeyini değiştiremeyen ben nasıl bi değişiklik yapsam ki yaa. Saçlarımı boyatmıyorum saç demeyin kestirmiyorum da. Noolabilir acaba...

Ankara'dasın yaniii:) Kızılay'da ve Ayrancı'da gördüm ben de. Neresi olduğunu inan ki anımsamıyorum, her yerde gördümm dikkatimi bunlar çektiği için olsa gerek.:)

elbisem antrasit kaşe... yakası degaye yaka gibi ama kumaş kalın olduğu için dökümlü durmuyor... 3/4 kollu; boyu da dizimden 1 karış yukarda; belden oturuyor... sade ama şık...
boyum 1.54 canım... var mı boyuma uygun tanıdığın :KK37:

Kumaş tasvirlerine bayıldım ayol. :KK1: Boyuna uygun buluruz da huyuna uygunundan emin diilim. Senn ki pasparlak bir güneş gibi doğarken kazmalar karanlıktan esintiler getiriyorlar, ayy taam sustum. :KK52:

ben bunları giyemem yaa, giysem de yürüyemem :KK1:

ben de topuklu giyemiyorum ; zaten topuksuz alıcam çizme... bir de o derdim vardı çizme ararken ; topuksuz olsun, vizon rengi olsun, çok uzun olmasın, çok kısa olmasın, sade olmasın, süslü olmasın... ayy erkekler konusunda bile bu kadar seçici değilim :KK53:

beynin donmuş senin evet ; istemediğin abıkat kıymete mi bindi ; beklentileri nelermişmiş :KK9:
bence abıkat seni kullanıp attı ; ayy yani banka kartını :KK53:

tamam ciddi olucam ; abıkatla yemeği ne zaman yemiştiniz siz ?
belki de çok üstüne gelmek istemiyor ; sen ara bir tepki ver diye bekliyor...

Maaş günümü mü bekliyor acaba:))))))
Kullanıp atması için önce kullanması gerekiyordu:)))))))
Ya hayır adamdan öcümü alıcam ya o yüzden soruyorum.
Yoksa arıycam zaten. :KK24:

tekstilde çalışıyoruz tabii başka nasıl tanımlayayım ; penye mi diyeyim :KK37: ayy bak nasıl aşağıladım şimdi siziiii :KK30:

cekucum yaaa benim de kötü huyum bu kurusun ; yok yok kurumasın :KK23:

eee tabii o yaşlarda denemeden anlaşılmıyor o yüzden o olmazsa öbürü olur diyor heralde...
şimdi biz en azından kaba da olsa bir eleme yapabiliyoruz ; karpuz gibi tek tek ellemeye gerek yok... :KK37:

herşeyini niye dağıttın ?

eskiden para hırsın yokmuş aldığımı kıyafete yatırıyormuşum. sonra kilo alınca hem zayıflık hem şişkoluk kıyafetlerim oldu ,tabii her yer doldu.şişkoyken daha kolay eskiyor kıyafet sürtünmeden dolayı :)) baktım zayıfladığım da yok zaten etiketi üstünde bir dolu zayıflık kıyafetlerini ,şişkoluklarımdan sıkıldıklarımı,artık dar gelen çizmelerimi herşeyi verdim,ayakkabı stoğum hala çok sağlam da çizme giyemediğim için sadece 1 tane bıraktım çok dar değil.verdiğim kişilerin çok işlerine yaradı kullandıklarını da görüyorum mutlu oluyorum.kıymet biliyorlar.herşeyi verdim derken tabii kaldı hala bi dolu kıyafet.bir de imalatçı olan bir arkadas bulmuştum aynı okuldanmışız,mağaza fiyatı 200 tl lik elbiseyi,30 tl ye alıyordum,öyle olunca biraz çok almışım :) zaten dolapta dura dura giymesen de gördükçe gözünde eskiyorlar :)) verdim gitti.yenilerini alırım dedim ama bugün eşofmanla gittim derse :) ameliyatta bi 5 kilo vereyim de güzel giyineyim yine :)

Maaş günümü mü bekliyor acaba:))))))
Kullanıp atması için önce kullanması gerekiyordu:)))))))
Ya hayır adamdan öcümü alıcam ya o yüzden soruyorum.
Yoksa arıycam zaten. :KK24:

ayy ne o serenat da mı yapcaksın abıkata ...
demek böyle davranmak lazım bize ; yemeğe çıkar ama hesabı ödet sonra da arama :KK37:

eskiden para hırsın yokmuş aldığımı kıyafete yatırıyormuşum. sonra kilo alınca hem zayıflık hem şişkoluk kıyafetlerim oldu ,tabii her yer doldu.şişkoyken daha kolay eskiyor kıyafet sürtünmeden dolayı :)) baktım zayıfladığım da yok zaten etiketi üstünde bir dolu zayıflık kıyafetlerini ,şişkoluklarımdan sıkıldıklarımı,artık dar gelen çizmelerimi herşeyi verdim,ayakkabı stoğum hala çok sağlam da çizme giyemediğim için sadece 1 tane bıraktım çok dar değil.verdiğim kişilerin çok işlerine yaradı kullandıklarını da görüyorum mutlu oluyorum.kıymet biliyorlar.herşeyi verdim derken tabii kaldı hala bi dolu kıyafet.bir de imalatçı olan bir arkadas bulmuştum aynı okuldanmışız,mağaza fiyatı 200 tl lik elbiseyi,30 tl ye alıyordum,öyle olunca biraz çok almışım :) zaten dolapta dura dura giymesen de gördükçe gözünde eskiyorlar :)) verdim gitti.yenilerini alırım dedim ama bugün eşofmanla gittim derse :) ameliyatta bi 5 kilo vereyim de güzel giyineyim yine :)

ne eo öyle yazlık kışlık gibi ; şişkoluk zayıflık kıyafetleri :KK1:
iyi yapmışsın yaa en azından birilerinin işine yaramış ; ne güzel :)

yaa ne dersi ; sen de mi öğretmendin yoksaaa :44:

bu kadar acı sözlü olma böcük yaaa

tekstilde çalışıyoruz tabii başka nasıl tanımlayayım ; penye mi diyeyim :KK37: ayy bak nasıl aşağıladım şimdi siziiii :KK30:

cekucum yaaa benim de kötü huyum bu kurusun ; yok yok kurumasın :KK23:

Açık sözlülük iyidir, kız "acı sözlüsün" demiş:)) Kaprisini bana yap zaten sen, adamlara gelince süzüm süzüm süzül.:KK51:

X