"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Rapuşş iyiki gelmemişim senle baksana çizme alamayacakmışız :)
Ben de kuaföre gittim saçımı boyattım kestirecektim de kuaförün işi varmış çarşamba geliyim dedim tamam dedi. Rapuşş sen de saçlarını boyat kestir çıtıra daha güzel görün, kızıl yapabilirsin mesela o kırmızı çizmeleri de alırsın bi de kırmızı çanta süper olur süper
Bööcüüükk sen naptın aldın mı çizmeni, ben de almak istiyorummm yaa.
Ben de diğer kişinin yazdıkları konusunda katinama katılıyorum resmen kendini beğenmiş milleti aşağılıyosunuz demiş bize ama muhattap almamak lazım
jeela hoşgeldin aramıza, nazar değmesin size Allah tamamına erdirsin. Darısı başımıza İNŞALLAH
Gamzenk velet napıyo yok mu bi haber
Seilla nerelerdesin iyisin di mi

Rapuşş iyiki gelmemişim senle baksana çizme alamayacakmışız :)
Ben de kuaföre gittim saçımı boyattım kestirecektim de kuaförün işi varmış çarşamba geliyim dedim tamam dedi. Rapuşş sen de saçlarını boyat kestir çıtıra daha güzel görün, kızıl yapabilirsin mesela o kırmızı çizmeleri de alırsın bi de kırmızı çanta süper olur süper
Bööcüüükk sen naptın aldın mı çizmeni, ben de almak istiyorummm yaa.
Ben de diğer kişinin yazdıkları konusunda katinama katılıyorum resmen kendini beğenmiş milleti aşağılıyosunuz demiş bize ama muhattap almamak lazım
jeela hoşgeldin aramıza, nazar değmesin size Allah tamamına erdirsin. Darısı başımıza İNŞALLAH
Gamzenk velet napıyo yok mu bi haber
Seilla nerelerdesin iyisin di mi

kızıl saç,kırmızı çizme,kırmızı çanta :))) pek seksi oldu :)) al valla saçıuzunum.benim bacaklar pek i,nce değil giyemiyorum artık çizme,ya da rahata pek alıştım ondan :)) giyin valla giyebiliyorken :))

Aynı iş yerınde çalıştığım ve iş gereği çok vakit geçirip,yakından tanıma fırsatı bulduğum bi arkadaşım vardı.Sadece benım değil,çevredeki herkesın güvenını kazanmış biriydi zaten.Bu güven neden bi ömürlük beraberliğe dönüşmesin diye düşündüm.Tabi aynı anda o da aynı şeyi düşünmüş :KK19:(çok şükür).Ve karşılıklı itiraflarla güven dolu bir arkadaşlık büyük bi aşka dönüştü..:KK9: Bikaç ay sonra nişanımız var hatta...Kısacası doğru insan,doğru zaman ve biraz cesarett diyorumm :)):KK17:

hoşgeldin,hayırlı olsun ve Allah tamamına erdirsin :))

Kızlar naptınız kızıl saç kırmızı çanta hiç yapamam öle şeyler:)) Bana seksi değil de şuh olmak yaraşır:)) Şöyle omzu açık bir bluz ne bileyim siyah süet topuklu çizmeler, koyu göz makyajı filan, haa beğendim o kırmızı çizmeyi de almak için beğenmedim benim bu huyum var işte aşık olduğumu almam:))))

kızıl saç,kırmızı çizme,kırmızı çanta :))) pek seksi oldu :)) al valla saçıuzunum.benim bacaklar pek i,nce değil giyemiyorum artık çizme,ya da rahata pek alıştım ondan :)) giyin valla giyebiliyorken :))

Seni tombik senii:) Şıkır şıkır botlar var şimdi acayip beğendiklerim oldu bugün fiyonklu sallantılı olanlar dikkatimi çekiyor hep onlardan alıver.:)

Seni tombik senii:) Şıkır şıkır botlar var şimdi acayip beğendiklerim oldu bugün fiyonklu sallantılı olanlar dikkatimi çekiyor hep onlardan alıver.:)

valla gözümü para hırsı bürüdüğünden artık alışveriş yapmıyorum :)))))))))))
73 ten 69 a bir düşebilsem o zaman çizme kot giyeceğim de bu aralar hep meşguldüm biliyorsun gezme fırsatım hiç olmadı :) fiyonklu sallantılı olanları hiç görmedim.opr sonrası hediye alayım kendime görürsem :) dr lar hazır acmısken biraz da yağlarımı alsalar :))

Kızlar naptınız kızıl saç kırmızı çanta hiç yapamam öle şeyler:)) Bana seksi değil de şuh olmak yaraşır:)) Şöyle omzu açık bir bluz ne bileyim siyah süet topuklu çizmeler, koyu göz makyajı filan, haa beğendim o kırmızı çizmeyi de almak için beğenmedim benim bu huyum var işte aşık olduğumu almam:))))

al al al al

çizmenin neyini beğenmedin parası mı azdı :KK1: sana yakışmaz di mi öyle vasıfsız çizmeler

bayanlar sohbete güzel bir çay ikram ediyorum sizlere.... iyi akşamlar nasılsınız...

ayakkabılar çizmeler...

içim gitti şimdi...

şık şık giyinmek ne güzel... özledin valla ev gezmelerini arkdaş dedikodularını ay seninki ile ne konuştunuz sen ne dedin nereye gideceksiniz diye sormayı yada bana sormalarını...

valla gözümü para hırsı bürüdüğünden artık alışveriş yapmıyorum :)))))))))))
73 ten 69 a bir düşebilsem o zaman çizme kot giyeceğim de bu aralar hep meşguldüm biliyorsun gezme fırsatım hiç olmadı :) fiyonklu sallantılı olanları hiç görmedim.opr sonrası hediye alayım kendime görürsem :) dr lar hazır acmısken biraz da yağlarımı alsalar :))

:KK1: Âlemsin kızım yaa. :)) Benim de göbüşüm duruyor spor aletlerinden almak istiyorum direkt göbüş çalıştıranlardan ne alsam bilmem, para hırsından ziyade alışveriş hırsı bürüdü beni de. :))))) Kesinlikle kendine hediye etmelisin canım opr sonrasında, kendine hediye almak gibisi var mııııı:))

$fiyonklu-bot-cizme2.jpg
$fiyonklu-bot-cizme3.jpg

al al al al

çizmenin neyini beğenmedin parası mı azdı :KK1: sana yakışmaz di mi öyle vasıfsız çizmeler

Canım sehpam yoktu sehpa alınca k.ım açıkta kalmasın diye çizmeyi erteledim:))) Olmadı ki şöyle bir çizme alacak sevgilim haha:))) Adamlara ben alacam çizme nerdeyse.

:KK1: Âlemsin kızım yaa. :)) Benim de göbüşüm duruyor spor aletlerinden almak istiyorum direkt göbüş çalıştıranlardan ne alsam bilmem, para hırsından ziyade alışveriş hırsı bürüdü beni de. :))))) Kesinlikle kendine hediye etmelisin canım opr sonrasında, kendine hediye almak gibisi var mııııı:))

Eki Görüntüle 280825
Eki Görüntüle 280826

çok güzellermiş :)) iki rengini de almak lazım :)) markası ne bunların,nerede bulurum ????????

al al al al

ayy çok güldüm yaaa :KK9:

ben geldim kaçmış yine herkes yaaa ; neyse zaten yatıcam yarın sabah işe gidicem ben ; benim gözü artık ne bürüdüyse :KK53:
ben de çizme alamadım desem :KK1: geçen hafta bakmaya başladım ilk baktığım yerdekini beğenmiştim ama gezeyim daha başka bulayım dedim valla daha güzel ve ucuzunu bulamadım...
ee boy da kısa öyle her çizme olmuyor nerdeyse popoma kadar çizmeler yaaa :KK53:

rapuşuuum sen eşlik edemedin ama müstakbel nişanlın jeli eşlik etti bana... birlikte beğenmedik çizmeleri :21:
ben diyorum ki içimden hastayım dedi bu kız seslenmeyeyim bir gün rahat bırakayım en iyisi kendi başıma bakayım çizme ; yormayayım... aaa ben epilasyonda acılar çekerken meğer hatun gezmelerdeymiş de doyamamış gezmeye hani sen çizme bakacaktın ne oldu diyor :KK9: yaklaşık 3 saat gezdik ama sadece 1 oje ve bir çorap aldık o kadar... :KK37: yarın iş çıkışı gidip ilk beğendiğim çizmeyi alacağım... vizon rengi ; bileğinde de iki bant var ; nubuktu sanırım... bu arada senin resmini koyduğun ikinci bot pek güzelmiş :)

katinammmm :KK3: en güzel çizmeler senin olsun...

ayy çok güldüm yaaa :KK9:

ben geldim kaçmış yine herkes yaaa ; neyse zaten yatıcam yarın sabah işe gidicem ben ; benim gözü artık ne bürüdüyse :KK53:
ben de çizme alamadım desem :KK1: geçen hafta bakmaya başladım ilk baktığım yerdekini beğenmiştim ama gezeyim daha başka bulayım dedim valla daha güzel ve ucuzunu bulamadım...
ee boy da kısa öyle her çizme olmuyor nerdeyse popoma kadar çizmeler yaaa :KK53:

rapuşuuum sen eşlik edemedin ama müstakbel nişanlın jeli eşlik etti bana... birlikte beğenmedik çizmeleri :21:
ben diyorum ki içimden hastayım dedi bu kız seslenmeyeyim bir gün rahat bırakayım en iyisi kendi başıma bakayım çizme ; yormayayım... aaa ben epilasyonda acılar çekerken meğer hatun gezmelerdeymiş de doyamamış gezmeye hani sen çizme bakacaktın ne oldu diyor :KK9: yaklaşık 3 saat gezdik ama sadece 1 oje ve bir çorap aldık o kadar... :KK37: yarın iş çıkışı gidip ilk beğendiğim çizmeyi alacağım... vizon rengi ; bileğinde de iki bant var ; nubuktu sanırım... bu arada senin resmini koyduğun ikinci bot pek güzelmiş :)

katinammmm :KK3: en güzel çizmeler senin olsun...

hepimizin olsun canım benim :))

Eki Görüntüle 280825
Eki Görüntüle 280826

bnde var bunlardan. ama daha az topuklusu tabi.. elbiselerle hoş duruo..

bayanlar sohbete güzel bir çay ikram ediyorum sizlere.... iyi akşamlar nasılsınız...

ayakkabılar çizmeler...

içim gitti şimdi...

şık şık giyinmek ne güzel... özledin valla ev gezmelerini arkdaş dedikodularını ay seninki ile ne konuştunuz sen ne dedin nereye gideceksiniz diye sormayı yada bana sormalarını...

iyi akşamlar canım,sağol çay için :)) ben de kot giymeyi özlediiim,tombiklikten hep elbise giyiyorum ama daracık kotlarımı özledim :)) bu yıl zayıflar mıyım ki :)))))))))

ayakkabılar çizmeler...

içim gitti şimdi...

ayy çay ne güzel olurdu şimdi ama içersem uykum kaçar ; yaşlıyım ben...
bugün bişi oldu çok komik anlatayım size de ... yaşlıyım deyince alıma geldi de...

bu arada inşallah en kısa zamanda kavuş yine özlediğin anlara suskunum :KK34:

cekuuu saçını ne renge boyattın ?

jeela ; allah tamamına erdirsin :nazar:

ayy anlatayım ben ; güzellik salonunda muhabbet ediyoruz... benim kurumsal olayını biliyor ordaki arkadaş... o sırada başka bir müşteri de dert yanıyormuş meğer sevgiili istemiyormuş da dün birile galiba sevgili olduk diye... bana sesleniyor bak diyor insanların dertlerine :KK35: neyse aa niye dedim ben de ; istememek mi lazım o zaman onu mu demek istiyorsunuz derken ; kız dedi ki "benim güven sorunum var ondan istemiyorum ; eğer 8 de ararım deyip de aramazsa biter" :KK53: ilk tepkim kızın yaşını sormak oldu ; 20 yaşındaymış... ayy dedim büyüyünce geçer zamanla kanaat etmeyi öğrenirsin ; ordaki arkadaş evet bak 1 hafta bile bekleniyor ararsa da açılcak o telefon dedi :KK37: ahh ahh gençken ne kolay herşeyi yakıp yıkmak... halbuki bu kadar zor mu anlayış göstermek :26: ayy naptım been halbuki kaprisi yapması gereken bendim değil mi ; kendini beğenmişin biri olarak :KK12:

çok güzellermiş :)) iki rengini de almak lazım :)) markası ne bunların,nerede bulurum ????????

Markasını bilmiyorum bunları örnek olarak kodum da her yerde bunlardan var çıktığında hemen bulursun:) Olmadı yollarız sana:KK66: Nerdesin sen canımcım?

Ben de uyuycam yarın çok işim var.

Çorabın ne renk karar verdin mi böcü?

Kızlar hiçbir şeyini değiştiremeyen ben nasıl bi değişiklik yapsam ki yaa. Saçlarımı boyatmıyorum saç demeyin kestirmiyorum da. Noolabilir acaba...

bnde var bunlardan. ama daha az topuklusu tabi.. elbiselerle hoş duruo..

süslü gamzeeenk :86:

Markasını bilmiyorum bunları örnek olarak kodum da her yerde bunlardan var çıktığında hemen bulursun:) Olmadı yollarız sana:KK66: Nerdesin sen canımcım?

Ben de uyuycam yarın çok işim var.

Çorabın ne renk karar verdin mi böcü?

Kızlar hiçbir şeyini değiştiremeyen ben nasıl bi değişiklik yapsam ki yaa. Saçlarımı boyatmıyorum saç demeyin kestirmiyorum da. Noolabilir acaba...

solaryuma git ; ten rengin değişsin :KK37:

çorabım krem; kendinden desenlilerden aldım... elbisem çok sade çünkü o yüzden çorap renk versin dedim... vizon çizme ; vizon çanta ; beyaz kaşe mont ?

X