"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

çalışıyoruum beeen , iş arkadaşım saat 12de çıktı sevgilisiyle buluşmaya gitti... ben ise işimin çokluğundan kaldım...
hem de yapacak daha iyi birşeyim olmadığı için :KK5:

yarın da çalışacağım... salıdan cumaya kadar yokum ve de siparişleri sisteme girmeliyim ki ben yokken satın almaları yapsınlar...
bu özverimin karşılığında da yurtdışı seyahati kazanıyorum sanırım :26:

katinam iyisin maşallah da keşke yormasaydın parmaklarını :KK34:

cekucum bak anneler öyle işte ; bir öpücük konduruver yanağına ; bayramını kutla rapuşun dediği gibi :)

suskunum :KK3:

Gelsin, kısmetni yiyecek misin? :KK53:

Aşık adam ne yapar eder gelir sana sözünün de artık değişmesi gerekiyor bence. Adam veya kadın aşık bile olsalar kendi hayatlarındaki lükslerden vazgeçemeyebiliyorlar, terazinin bir kefesinde aşk var diğer kefesindeyse öncelikleri, ikisi eşit geliyorsa harekete geçilemiyor.

Eskiden insanların öncelikleri yokmuş, aşk tek ve değerli kalıyormuş kıyaslanamaz ölçüde tekmiş. O yüzden aşık adam koşa koşa geliyormuş kadına.

Doğru adam kategorim yok inan ki, içi bööle kıpır kıpır olsun yeter bana.

ahh ahhh ; benim de içim kıpır kıpır olsun istiyorum... sana geliyoruuum rapuuş koşa koşa :KK52:

ahh ahhh ; benim de içim kıpır kıpır olsun istiyorum... sana geliyoruuum rapuuş koşa koşa :KK52:

Gel bana yivrum, el ele gezeriz, sana yemek ısmarlarım, sinemaya gideriz, kırlarda böcükler gibi dolaşıp sevişiriz:))

(O arkadaşın da fazla oluyor artık yeter yani, hem telefonda konuşuyor hem sevgilisiyle buluşuyor aa!)

Gel bana yivrum, el ele gezeriz, sana yemek ısmarlarım, sinemaya gideriz, kırlarda böcükler gibi dolaşıp sevişiriz:))

(O arkadaşın da fazla oluyor artık yeter yani, hem telefonda konuşuyor hem sevgilisiyle buluşuyor aa!)

off yaaa tepişelim çayırlardaa eveet :KK53:
çıkıyorum ben şimdi çok işim var ; biraz gezcem çizme bakıcam , ingiltere pek soğukmuş :26:
güzellik salonuma gidicem filan...

sonra gel sen aç karnımı doyur benim... ben de sana kahve ısmarlarım ee paramı kazanıyorum çok pek şükür :)

öpüyorum baaay :KK3:

Böcüüüükkkk çizme bakmaya çıkıyorum ben de biliyo musunn!!:KK52: Ayak ayağa karşıymış aşkummmm. Öyle güzel modeller gördüm ki aşık oldummmmm.

Ben de çizme istiyoruuumm ama burda güzeller yok beğenmedim hiçbirini( hiçbişeyi beğenmiyorum zaten)

Gel beraber gidelim ben çıkamadım daha:)) Böyle yandan düğmeleri olan bi tane beğendim kırmızıydı ama cart değil, dizin altında da fiyonkla bağlanıyor, bayıldım resmen bayıldımm cekuu...:KK69:

ayy bnde öyle kolay karar veremem bişe alırken :KK1:

Karar veremediğim gibi alınacaklar listesini de değiştiriyorum sürekli. :KK1:
Canım güzel değişiklikler yapmak istiyorrr, epeydir kendime bi şeyler almamışım ev eşyası almaktan:)
İmajımı şööyle bi gözden mi geçirsem napsam.:)

kızlarr mrbb .ben de bu gruba katılmakk istıyorumm,aranızaa alınn benı kaynaşalımm:))

Hoşgeldinnn, merhaba deyip kaçmayacaksan sevinirim. Kaynaşalım buyur anlat derdini:))

Konu başlığıı çok tanıdık geldı o yuzden dırekt daldım sohbete:)).Ben de bıkaç ay öncesıne kadar Allahım gencim guzelım işim gücüm var lakın yalnızımm dıye ısyan edıcektım kı aşkıın kollarında buldumm kendımıı:)) Umutszlara umudum olur belkıı bu konudaa:))

Katinam hoşgeldin
Güzel bir cevap olmuş, önyargıyı parçalamak atomu parçalamaktan daha zormuş ben cevap vermeyeceğim arkadaşa. Ne yazsak da o kafasında bizi kendini beğenmiş olarak görüyo, o da öyle düşünsün hiç önemli değil.

Bu arada annem kalktı sabah sanki akşamki olaylar hiç olmamış gülüyo bana laf atıyo filan. Birileri annelere anlama klavuzu yayınlasın yaa çok ihtiyacım var şu sıralar. :KK1:

anneler bazen öyle oluyor canım,yaş ilerledikçe,hoş görüp hiç üstünde durmamak lazım ,sıkma canını :) boşver..

ceku bugün bayram ya annen bayramda küs kalmak istemiyodur belki. :KK1:

Ben arkadaşın yazdıklarından kendime pay çıkarmaya çalışıyorum arkadaşlar farklı fikirlere o kadar çok ihtiyacım var ki. :KK1: Hani demiş ya siz yüksektesiniz beğeniliyorsunuz herkesi küçümsüyorsunuz diye. Burda şöyle bir doğruluk payı var. Mesleği var e güzel de kız beni niye beğensin diye düşünenler olabiliyor. Hatta meslektaş olup da bunu düşünenler de olabiliyor. İnsanlarda müthiş bir önyargı oluşmuş, bakın arkadaş bizi görmediği halde kendini beğenmişler diyor. :nazar: Demek ki toplumdaki önyargılardan dolayı evlenemiyoz, oysa adam kendine güvense çıksa gelse belki de evlencem ben çiftçiyle ve mutlu olcam.:26:

şekerim arkadaşın yazdıkları biraz hakarete girmiş,kendini beğenmiş,gözünü para hırsı bürümüş,erkek çocuk ,sıcak yuva ister bunların hiçbiri sizde yok,herkesi aşağılarsınız .... kendi komplekslerini dökmüş .evet mesleği var güzel kız beni niye beğensin diyen adamın zaten kendine güveni yoktur.ama bu bizim kendimizi beğenmişliğimiz değil,onların kendilerine güvensizlikleri..benim sevgilim milletin eşdeğer tutmaya çalıştığı kriterlerden farklı,ama adam akıllı ve kendine güveniyor bu yeterli ,gerisi zaten geliyor..

katinam...seni görünce...huysuz virjin geliyor... katinam şarkısı da dilimde :)) katinamın elinde makası nakaratı da dilimde :))

yazdıklarını okudum katinam ... biz ne kadar çok şey istiyoruz aslında.. ama bazen duygular mantıktan ağır basıyor... hiç kabul edemem dediğiniz biri kalbinizi çalabiliyor..

Bir erkeğe muhtaç olmadan çok bir erkek bir kadının kahramı olmalı... bir arkadaşımla sohbet ederken o öyle söylemişti... bir erkek hep kahraman olmak ister ne zaman erkeğin kahramanı olmadığınızı hissettirdiğinizde o kendine bir başka yerde kahramını olacağı kadını arar...

ne erkekler kadınları anlayabilir ne de kadınlar erkekleri.. kadın yada erkek fark etmez çoğu zaman biz hemcinslerimizi anlayamıyoruz...

ben, eşim olacak kişinin; yeri gelince öğretici, yeri gelince öğrenici olmasını isterim .. kültürlü olmalı bana öğrendikleri gezdği gördüğü yerleri anlatmalı...aynı dili konuşmalıyız aynı pencereden bakmasakta gördüklerimizi birbirimize aktarabileliyiz. fikirlerimize saygılı olmalıyız.. takdir etmeliyiz yaptıklarımızı .. sözle aşkım demek değil gözle ruhla sevmeliyiz birbirimizi ... kelimelere dökülen sevginin pek çoğu yalan oluyor...

hem çok şey istiyoruz hem de çok az şey aslında,sadece anlaşabilmek hayata aynı pencereden bakabilmek :)) ve aşk tabii ki :)))

böcükküm ..:KK54: merhaba ...

katinacım Allah senin kıymetiniz bilecek yiğit bir delikanlı naisip etsin :):KK54:

amiiiiiiiiiiiin hepimizin inşallah :))

rapunzelim doğru söylemişsin aynen kendine güvenemeyip yaklaşamayn adam gelmesin be cancazım... zaten olmaz.. sana aşık adam zaten ne yapar ne eder gelir yanına... aşık gözü kör eder. sevgi veya aşk sana ulaşmasını sağlar...

dış güzelliğini beğenip arkandna önyargı ile yaklaşmış istememişse vardır bunda da bir hayır... hem yeryüzünde milyonlarca bekar erkek ve senin doğru adam katagorisnde beyfendi adamlar var. önemli olan Allahtan doğru isteklerde bulunmak.. Allah en kısa zamanda kısmetimi önüme çıkarsın... gelsin kısmetim ..:KK56:

amin inşallah canım :)) önyargısı varsa adamın ufku pek geniş değildir zaten bize yaramaz :))

Gelsin, kısmetni yiyecek misin? :KK53:

Aşık adam ne yapar eder gelir sana sözünün de artık değişmesi gerekiyor bence. Adam veya kadın aşık bile olsalar kendi hayatlarındaki lükslerden vazgeçemeyebiliyorlar, terazinin bir kefesinde aşk var diğer kefesindeyse öncelikleri, ikisi eşit geliyorsa harekete geçilemiyor.

Eskiden insanların öncelikleri yokmuş, aşk tek ve değerli kalıyormuş kıyaslanamaz ölçüde tekmiş. O yüzden aşık adam koşa koşa geliyormuş kadına.

Doğru adam kategorim yok inan ki, içi bööle kıpır kıpır olsun yeter bana.

evet kıpır kıpır olsun :))

Aynı iş yerınde çalıştığım ve iş gereği çok vakit geçirip,yakından tanıma fırsatı bulduğum bi arkadaşım vardı.Sadece benım değil,çevredeki herkesın güvenını kazanmış biriydi zaten.Bu güven neden bi ömürlük beraberliğe dönüşmesin diye düşündüm.Tabi aynı anda o da aynı şeyi düşünmüş :KK19:(çok şükür).Ve karşılıklı itiraflarla güven dolu bir arkadaşlık büyük bi aşka dönüştü..:KK9: Bikaç ay sonra nişanımız var hatta...Kısacası doğru insan,doğru zaman ve biraz cesarett diyorumm :)):KK17:

çalışıyoruum beeen , iş arkadaşım saat 12de çıktı sevgilisiyle buluşmaya gitti... ben ise işimin çokluğundan kaldım...
hem de yapacak daha iyi birşeyim olmadığı için :KK5:

yarın da çalışacağım... salıdan cumaya kadar yokum ve de siparişleri sisteme girmeliyim ki ben yokken satın almaları yapsınlar...
bu özverimin karşılığında da yurtdışı seyahati kazanıyorum sanırım :26:

katinam iyisin maşallah da keşke yormasaydın parmaklarını :KK34:

cekucum bak anneler öyle işte ; bir öpücük konduruver yanağına ; bayramını kutla rapuşun dediği gibi :)

suskunum :KK3:

ayy bnde öyle kolay karar veremem bişe alırken :KK1:

valla sinirlerim depreşti canım :)) zaten gözümü de para hırsı bürümüş :)))

Aynı iş yerınde çalıştığım ve iş gereği çok vakit geçirip,yakından tanıma fırsatı bulduğum bi arkadaşım vardı.Sadece benım değil,çevredeki herkesın güvenını kazanmış biriydi zaten.Bu güven neden bi ömürlük beraberliğe dönüşmesin diye düşündüm.Tabi aynı anda o da aynı şeyi düşünmüş :KK19:(çok şükür).Ve karşılıklı itiraflarla güven dolu bir arkadaşlık büyük bi aşka dönüştü..:KK9: Bikaç ay sonra nişanımız var hatta...Kısacası doğru insan,doğru zaman ve biraz cesarett diyorumm :)):KK17:

Çok vakit geçirmekten kastın ne kadar mesela? Aylarca mı çalıştınız beraber yıllarca mı nedir tam olarak? Bir de "cesaret" derken neyi ifade etmek istedin canım, sen mi teklif ettin?

X