"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

çalışıyoruum beeen , iş arkadaşım saat 12de çıktı sevgilisiyle buluşmaya gitti... ben ise işimin çokluğundan kaldım...
hem de yapacak daha iyi birşeyim olmadığı için

yarın da çalışacağım... salıdan cumaya kadar yokum ve de siparişleri sisteme girmeliyim ki ben yokken satın almaları yapsınlar...
bu özverimin karşılığında da yurtdışı seyahati kazanıyorum sanırım :26:

katinam iyisin maşallah da keşke yormasaydın parmaklarını

cekucum bak anneler öyle işte ; bir öpücük konduruver yanağına ; bayramını kutla rapuşun dediği gibi :)

suskunum

ahh ahhh ; benim de içim kıpır kıpır olsun istiyorum... sana geliyoruuum rapuuş koşa koşa

ahh ahhh ; benim de içim kıpır kıpır olsun istiyorum... sana geliyoruuum rapuuş koşa koşa

Gel bana yivrum, el ele gezeriz, sana yemek ısmarlarım, sinemaya gideriz, kırlarda böcükler gibi dolaşıp sevişiriz:))

(O arkadaşın da fazla oluyor artık yeter yani, hem telefonda konuşuyor hem sevgilisiyle buluşuyor aa!)

off yaaa tepişelim çayırlardaa eveet
çıkıyorum ben şimdi çok işim var ; biraz gezcem çizme bakıcam , ingiltere pek soğukmuş :26:
güzellik salonuma gidicem filan...

sonra gel sen aç karnımı doyur benim... ben de sana kahve ısmarlarım ee paramı kazanıyorum çok pek şükür :)

öpüyorum baaay

Böcüüüükkkk çizme bakmaya çıkıyorum ben de biliyo musunn!! Ayak ayağa karşıymış aşkummmm. Öyle güzel modeller gördüm ki aşık oldummmmm.

Ben de çizme istiyoruuumm ama burda güzeller yok beğenmedim hiçbirini( hiçbişeyi beğenmiyorum zaten)

Gel beraber gidelim ben çıkamadım daha:)) Böyle yandan düğmeleri olan bi tane beğendim kırmızıydı ama cart değil, dizin altında da fiyonkla bağlanıyor, bayıldım resmen bayıldımm cekuu...

ayy bnde öyle kolay karar veremem bişe alırken

Karar veremediğim gibi alınacaklar listesini de değiştiriyorum sürekli.
Canım güzel değişiklikler yapmak istiyorrr, epeydir kendime bi şeyler almamışım ev eşyası almaktan:)
İmajımı şööyle bi gözden mi geçirsem napsam.:)

kızlarr mrbb .ben de bu gruba katılmakk istıyorumm,aranızaa alınn benı kaynaşalımm:))

Hoşgeldinnn, merhaba deyip kaçmayacaksan sevinirim. Kaynaşalım buyur anlat derdini:))

Konu başlığıı çok tanıdık geldı o yuzden dırekt daldım sohbete:)).Ben de bıkaç ay öncesıne kadar Allahım gencim guzelım işim gücüm var lakın yalnızımm dıye ısyan edıcektım kı aşkıın kollarında buldumm kendımıı:)) Umutszlara umudum olur belkıı bu konudaa:))

anneler bazen öyle oluyor canım,yaş ilerledikçe,hoş görüp hiç üstünde durmamak lazım ,sıkma canını :) boşver..

şekerim arkadaşın yazdıkları biraz hakarete girmiş,kendini beğenmiş,gözünü para hırsı bürümüş,erkek çocuk ,sıcak yuva ister bunların hiçbiri sizde yok,herkesi aşağılarsınız .... kendi komplekslerini dökmüş .evet mesleği var güzel kız beni niye beğensin diyen adamın zaten kendine güveni yoktur.ama bu bizim kendimizi beğenmişliğimiz değil,onların kendilerine güvensizlikleri..benim sevgilim milletin eşdeğer tutmaya çalıştığı kriterlerden farklı,ama adam akıllı ve kendine güveniyor bu yeterli ,gerisi zaten geliyor..

amiiiiiiiiiiiin hepimizin inşallah :))

amin inşallah canım :)) önyargısı varsa adamın ufku pek geniş değildir zaten bize yaramaz :))

evet kıpır kıpır olsun :))

Aynı iş yerınde çalıştığım ve iş gereği çok vakit geçirip,yakından tanıma fırsatı bulduğum bi arkadaşım vardı.Sadece benım değil,çevredeki herkesın güvenını kazanmış biriydi zaten.Bu güven neden bi ömürlük beraberliğe dönüşmesin diye düşündüm.Tabi aynı anda o da aynı şeyi düşünmüş (çok şükür).Ve karşılıklı itiraflarla güven dolu bir arkadaşlık büyük bi aşka dönüştü.. Bikaç ay sonra nişanımız var hatta...Kısacası doğru insan,doğru zaman ve biraz cesarett diyorumm :))

ayy bnde öyle kolay karar veremem bişe alırken

valla sinirlerim depreşti canım :)) zaten gözümü de para hırsı bürümüş :)))

Çok vakit geçirmekten kastın ne kadar mesela? Aylarca mı çalıştınız beraber yıllarca mı nedir tam olarak? Bir de "cesaret" derken neyi ifade etmek istedin canım, sen mi teklif ettin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…