"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gunaydin kizlar, pazartesi cok yogun basladi. yazdiklarinizi okudum ama biraz yavas okuyabildim, o yuzden ancak yaziyorum :)

katinam, nihayet nazliya soylemene ve onun da butun buyuk yurekliligiyle yaninda olmasina cok sevindim. aksinin olacagini dusunmuyodum zaten ama en azindan endiselerin gecmis, bu beni mutlu etti. teshis ve tedavi suresince bizim de hep yaninda olacagimizi bil, hepimiz seni cook seviyoruz :) ben de onumuzdeki cumartesi icin randevu aldim doktorumdan, kontrollerimi aksatmadan yaptiricam artik, seillam sen de ihmal etme nolur.

rapusumun ve seillamin da dedigi gibi, benim de hep aklimda ve dilimdesiniz valla. anneme anlatiyorum sizi, o da takipciniz oldu, soruyo katinam nasil oldu, rapus insallah evlenmez o adamla, gun yuzu gostermezler ona falan diyo :)) gercekten en yakin arkadaslarim kadar hayatimda ve kalbimdesiniz cancagizlarim.

rapusum, su abikatla ic bi kahve yaa... kalbinin sesini dinleme bazen! hatta durumun ciddiyetini anlatmak icin sana "sen istedin, ben dinledim, senden ayri olmaz dedim, en sonunda ben de sevdim, simdi beni kurtar gonul!" seklinde sozleri olan ve kalbinin sesini dinlemenin her zaman iyi bi sey olmadigini, bazen insanin eksenini kaydirabilecegini anlatan sarkiyi armagan ediyorum. bu adamin sana verecegi sadece "istedigim ve sevdigim adam artik benim hayatimda!" icerikli gecici bi mutluluk olacak, sonra sikintilar ve problemler bastirdikca o sevgi de puf diye gidecek, keske oyle olmasa ama oyle olacak iste... nolur bana kizma, felaket tellali gibi de gorme, ben sadece cok ama cok mutlu olmani istiyorum bebegim.

bocukum, su kurumsal bilse arkasindan ne dolaplar donuyo, kac hatun onunla ilgili plan/proje gelistiriyo, egosu tavan yapardi da kendini britanya prensi zannetmeye baslardi, ben sana diyim. artik onunla tanismak icin firsat kollamak ve cesaret edemeyip heyecanlanmak sende bagimlilik yapti kizim, adrenalin tutkunu oldun, iflah olmazsin :))
jeli niye gidemedi yaa, guzel olabilirdi halbuki?

seillam acelen ne, yavas yavas olsun, az yorucu olsun bosver. havalar da berbat, bi de ustune yorgunluk eklenirse hasta falan olursun mazallah, kiyamam.

ay hasta deyince, cilegim gecmis olsun yaa ( ihlamur, taze zencefil ve kabuk tarcin at demlige, guzelce demle ic, hem tadi cok guzel, hem de cok yumusatir bogazini. balli sut de iyi gelir ama sutun bakteri uretmek gibi bi dezavantaji oldugu icin fazla da icmemek lazim hastayken. onun disinda pastilleri eksik etme cantandan, bogazini cok zorlarsan oksurerek, tahris olup kanayabilir. su pis herifin seni aramasina da sinir oldum, ne terbiyesiz yaa. bosver bosver, hic acma, muhatap olma bence.

cekum naberr :)) uzun zamandir ortaya yeni aday surmeyen sen ve seilladan aksiyon bekliyoruz, lutfen ama.

gamzenk sinavlarin umarim super gecmistir ve su velet de artik saglam bi adim atar :) ama oyle adamlarin acilmasini beklemekle olmaz olmaaazzz, hafif kiritin yaa, cesaret verin su adamcagizlara biraz. konusurken koluna dokun hafifce, yururken yakin dur azcik, kollariniz degsin ara ara. konusurken gozlerinin icine derin ve uzun bak, gulumserken cekme gozlerini gozlerinden. bisiler yap iste :)

hepinizi cok opuyorum bebekler, super bi hafta olsun!

aa seillam tasindiniz mi, hadi hayirli ugurlu olsun! yenilik iyidir iyi, tasinmak deyince tuylerim diken diken oluyo ama yine de yenilik iyidir :))

enisteniz burda bebegim, yarin sabah ucagi var boyle alisinca da gondermek cok zor oluyo ama neyse ki anlasmamiz var, iki haftada bi gorusucez, cok ekstrem bi sey olmadikca bu 3 hafta olmayacak. maddi olarak bizi batircak biraz bu seyahatler ama 2 haftadan sonra da gercekten cekilmez bi hal aliyo yaa,ben hic dayanikli degilim su mesafelere. cok mizmiz oluyorum :)) artik bayramda gorusucez, ben once manisaya gidicem, abisi ve yengesiyle burdan yola cikip; sonra sevgilimi de alip ankaraya gecicem. bayramdan bi muddet sonra da babasiyla birlikte ev bakmak icin gelicekler tekrar istanbula. ailelerle olunca pek doyamiyo insan ama yine de hic yoktan iyidir :)

bocukum gecmis olsun tatlim, umarim hemen gecer, seni uzmez sol kolun :)

ohh miskacım ne güzel planlar yapılmış hadi hayırlısı diyelim mesafe konusundada katılıyorum sana cok extrem bi surum olmadıkca bende sık sık görüşmek isterim yeni bir aday bende istiyorum tatlım artık ama bu ara işler kesat bakalım nolur umudum yeni site ya bide sinir oldugum hani ilk yattığın evdeki rüyalar gercek olur yok evleneceğpin adamı görürsün falan derler ya ben o bölük pörcük yarı uyanık halimle eski sevgilimi gördüm rüyamda öfffffff sanki görecek başka kimse yoktu(
böceğim cok gecmiş olsun canım demek bugünde göremedin kurumsalı sende yeni adylara yönel dicem ama biliyorum bu adamla konuşmadan rahat yok sana yani artık dona kalmak yerine atıl üstüne adamın ilk gördüğün yerde niyate erelim artık

ay yok yok bi sey olmaz, inanma oyle seylere. bakin bakalim sitede neler var neler yok, bence aday bulmaktan daha kolayi, sitenin copcatanini bulmak kesin cilekteki abla gibi bi tip vardir, milletin copunu catmaya bayilan, o hatunu bul, sirtin yere gelmez bak benden sana tavsiye :))

merhabalar güzel alımlı bayanlar
Tatilden geldim ... yağmurlu soğuk günlerdi ama çok güzel bir tatildi... her dakikası çok güzel geçti.... bol yemekli. bol eğlenceli güzel hareketli bir tatildi... temiz hava deniz kokusu çok güzel geldi...

havalar soğudu artık kazakları çıkarttım. Bu senede hareketli ve bereketli geçer... yepyeni insanlar yeni aşklar başlar....

benim günlerim pek farklı geçmiyor hep aynı... sürekli ailemleyim. sosyallik sıfır oldu...
hepinize iyi haftalar diliyorum..

günaydın demeye zaman kalmadı okumaktan valla, birde arada iş arada okuma olunca:26:

temmuz ayında evlenen çok sevdiğim bir arkadaşım vardı
c.tesi günü onun evine gittim,
çok güzel çok cici bir ev kurmuş, gayet kullanışlı, ortalıkta ıncık cıncığı yayıntısı olmayan bir ev olmuş
çalışan insan için o cıncıklar zamanla işkenceye dönüşebiliyor çünkü
birde evlendikten sonra oturdukları evide satınaldılar, onada çok sevindim
heryer tertemiz, derli toplu, evini gezdirdi bize
bir tane daha arkadaş vardı, onunla puanlama yaptık : ))))))))))
dolapları, düzeni ile bizden tam puan aldı valla
nazımız birbirimize geçiyor, böyle detaylarada girebiliyoruz onunda rahatlığı var tabi
ama özendim valla kızlar yaa, insanın kendine ait bir evi olması çok güzel bir duygu
kendi düzenin, kendi eşyaların, kendi hayatın...
Allah bizlerede nasip etsin en hayırlısından
onuda ömür boyu mutlu etsin çünkü kalbi tertemiz hakeden birisi, aynı bizim gibi

pazar günü uyanınca kahvaltımı yaptım, mutfağı derleyip toplayıp benim meşhuuurrr ütülerime koyuldum
süslenip püslenipp doğruuuuu böcüğümle forumun yolunu tuttuk
gezdik azcıkk mağazaları, benim ayakkabım vurmasaydı daha iyi olacaktı ama
birgüzel filmimizide izledik, böcükümün süpprizi güzeloldu, teşekkür ederim bitanemm

sıra geldi okuduklarıma cevaplar yazmaya

çileğiimm çok geçmişolsun canım, dikkat et kendine
havalar değişiklik gösterdikçe etrtafımda hasta olanların sayısıda arttı benimde
eğer bademciklerinde bir sorun varsa, süt içme derim ben
çünkü bildiğim kadarı ile süt boğazdaki bakterileri tetikleyici oluyor bu durumda
bitki çayının içine karabiber atıp içmeyi dene, zencefil öksürüğe çok iyi
ama onun toz olanını al, balla karıştırıp ye tatlım yatmadan önce ve üzerinede bir şey yiyip içme sakın
şu arkadaşının sevgilisinide sakın arama, aradığındada açma bence
sanki sana yine bişey bulaştıracaklarmış gibi hissediyorum ben,
asıl niyetleri o olmasa bile, görüşmeniz farklı olayların ortaya çıkmasına neden olabilir
ne hayatında olsunlar, nede sorunun olsun

ceku, gidemedim bodruma rapuşuma kaldım
nasılsa o alcak beni
sende o kızı takma kafana bakiimm

katinacım çok zevindim senin nazlının böyle güzel şeyler söyleyip seni mutlu ettiğine
olması gereken ama yinede duymak insanı çok mutlu eder böyle şeyler
her şerde vardır bir hayır diye boşuna dememişler
bunu da atlatıp güzel günler görüp birlikte yaşlanıp bize daha çoookk akıl vereceksiniz siz güzeliimm

böcüüüükkk sıra geldi sanaaa,
arkadaşını kaybetmeyip takibimizi netleştirebilseydik bir dahaki köpek gezilerini o civarda yapacaktın,
rastlama ihtimallerini çoğaltıp konuşma olasılığını hayata geçirebilmen dahada kolaylaşacaktı
neyse artık, bir dahaki sefere
bu arada kurumsalını gördüğümüzdeki şaşkınlık hep senin yüzünden oldu
yok platoniğini görüp heyecan yapması normalmişde bilmemne , ne diyorum sana bahane yokkkkk
sen bu çocuğu aylardır görüyorsun o nedenle hareket vaktiiii
ama dediğim gibi, uzun zamandır bende görmek istiyordum, abanda göründüğüne göre bişeylerin vakti yaklaştı bence, hatta geldi bileee

rapuuşşşşş bi bıraktım tospiği diyon bi abıkat gelince geri giderse diyon
ahh be kuzucumm bazen gönle söz geçmiyor işte, böyle çelişkiler yaşatabiliyor insana
ama sen şu abıkatla bi kahve iç bence, kızlardan biri yazmış cekuydu sanırım, önyargılı olma belki kendini sana sevdirecek demiş, katılıyorum ona

seillaaa, senin kulaklarını dün akşamda çınlattıkkk, duydunmu tınılarııı
hayırlı olsun bebeğim yeni eviniz, kendinizi attınız ya içine, yerleşmeside zamanla olur
hatta sen bu hızla onu en geç 2 günde halledersin valla
hem güzel, hem becerikli, hem hamarat, hem iş bitirici, hem tatlı dilli güler yüzlü..
daha ne olsun ayoll, senin tospik neler kaçırdığını bilmiyor

ayy arada unuttuğum varsa onlarıda çok çok öperimm, okuması saatlarimi aldı, yazması otur kalklarla 1 saati buldu valla

hıı miska vardı bu arada, sevgilini depola bugün, iki hafta idare ediversin

miskacım teşekkür ederim :)

bu arada dediğin gibi bütün kızlar toplaştık kurumsal için plan yapıyoruz off ya ne kurumsalmış ama demi
jelim yaa ; umarım sonraki karşılaşmamızda olacak birşey...

kızlar merhaba ..

katınam bende soylemene sevındım.Miskacım evet zaman uzayınca acayıp bır hal alıyor görüşememek insana çok pis koyuyor.Bende bu hafta gidemedim.Önümüzdeki haftada gidemeyeceğim.29ekim haftası ne yapıp yapıp gitmek istiyorum .3.cü hafta o zaman oluyor ..2 hafta neysede 3.cü haftada ınsan trıplere gırmeden yapamıyor.Iyı yapmışsın enışteyle bu konuda anlaşmakla.
kızlar nedense ben evlılık hayalleri kurmaya başlıyorum adama ben kalkıpta 4sene düşünme diye beynıne kazıdım sımdı ben hayal kuruyorum oyle olsa boyle olsa diye arkadaşlarım evlendıkce kafayı yıcam nasıl bır ruh halını alıyorum bılmıyorum.

Böcüküm bencede acayıp kendını bırsey zanneder havalara gırerdı.ama değmez kimse için.Bu cumartesi bende jelim senin gibi yakın bır zamanda evlenen arkadaşımın evıne gıtcem ama dedıgım gıbı onları cok kıskanmaya başladım.Hatta evlenen herkesı benımkısıne bunu anlatamam noluyor bızım hatuna olur cunku ben her konuşmada 4 sene sonra ınsallah deyıp kenara gecıyorum ama ıcten içe kendi kendime düşünüyorum,kıskanıyorum vs.

merhaba herkese :)
yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.dün yine sevgilimleydik.terketmiyor beni:) oysa baba olmak onun da hakkı diyorum ama sen saglıgına kavus gerisine bakarız diyor.bugün laf arasında onun da yumurta dondurma ve tasıyıcı anne olaylarını arastırdıgını öğrendim.hiç belirti vermemişti oysa ki.hep olmasın cocuğumuz diyordu.yarın sabah hastaneye yatıyorum.uzun bir süreç olacak.benim için dua edin.becerebilirlerse rahmimi yumurtalıklarımı almadan temizlesinler.ilk isteğim bu.2.si yumurta dondurabilmek.
bu arada bu yaslar cok cabuk geciyor.35 ten sonra mutlaka yumurta dondurun derim.gerci Türkiyede her canı isteyene yapmıyorlarmıs,kanser vb durumlarda yapıyorlarmıs.ama kıbrısta yapılıyormus.su an bekar olan bir tanıdıgımız yumurtaları için ugrasıyor sanırım ama yası büyük oldugu için yumurta kalmamıs olabilirmiş.o yüzden elinizi çabuk tutun .sevmediğiniz adamlarla da evlenmeyin :) ama yine de bir şekilde önleminizi alın,planınızı yapın.gerçi bir söz var tanrıyı güldürmek istiyorsan ona planlarından bahset diye yeni duydum.hayatta neler olacagı hiç belli olmuyor.hepinize sevgiler.

katinacım bak ne güzel en azından yanında sana destek tam destek .. en azından kötü gününde yanındaysa ılerdede yanında olacaktır kıymetını daha ıyı hergün anlıyordur.
Umarım dediklerin gibi yumurtalıgına dokunmadan tedavi olabılırsın.Şimdiden iyi bir ameliyat olur inşallah dualarımız senınle.
Yumurtalık dondurmak ilginç ama ilerleyen yaşlarda düşünülmesi gereken bir işlem..

aa miskacım bu ii fikir ama bunlar biraz soğuk nevale gibi taşınırken ev temizlenirken falan kimse ugramamış öle meraklı meraklı bakıp geçmişler bilmiyorum ki komşumuz olacakmı:26:ama öle bi abla cok da zevkli olurdu yanii işime yaradı

susukuncum hoşgeldin bak tatil sanada yaramış bende bayram dan önceki hafta ayrılmayı düşünüyorum ama şehirdışı yapmıycam güzelce bi dinlenirim artık güzel dileklerde bulunmuşsun hepsi gerçekleşir umarım

canım jelim benim ya seviyorum seni inşallah öle olur ama ben biraz tezcanlıyımya şimdi o koltuklar gelene kadar tilt olurum daha bugün alacaklar evden onları iş çıkışı oraya gidicem bide adamın arabası şehir dışına cıkmış o yüzden bugüne bıraktı ona canım sıkkın biraz bide halı bakmam lazım bizim halımız küçük oldu çok işim var coookkk abimler gelmeden de bitsin istiyorum işler ayy bide nevar biliyomusunuz oturma odası istediğim renk omamış boyası adamda cözmüş beni belli suratım düşünce ben bidaha boyarım abla sen sıkma canını dedi hiç de kirletmem dur bdedim duruma göre haber veririm sana ben dedim hazır koltuklarda yokken sanırım bidaha boyatıcam o odayı ayyyy zor iş bu taşınmak iyi dileklerini güzel düşüncelerinide kat kat sana yolluyorum ahhh bide bücürük duysa şapşal yaaa

katinam dualrım seninle canım en iyi şekilde atlatacaksın bu durumu sevdiklerinde yanında olacak herşey cok güzel olacak dualarım seninle biz hep yanındayız unutma cok merakta bırakma biziii

hayata bi sevgilin var evlilik düşünmende gayet doğalll canım

seilacım ya uzun süre oturacağın zamanını geçireceğin yerın üzerine titremen çok normal canım.umarım en güzeli senin için olacaktır.adamada boyat içinde kalacağına değiştiktir cnm.dilerim o ablada kimse umarım komşun olur.

canim katinacim, seni boyle gulumseyerek bi seyler anlatirken gorunce icim fikirdiyo :)) kalbimiz, dualarimiz seninle, lutfen firsat buldugun her an bize yaz, cok merak eder ve ozleriz seni :)

aa bak bu yumurta dondurma olayi hic aklima gelmemisti, nedense hep evlatlik almak gibi cozumler gelmisti aklima, umarim her sey planladigin gibi gider ve sen hep hakettigin gibi mutlu bir kadin olursun, hayatinin her evresinde...

hayata, biyolojik saatin calisiyor ve toplumsal baski omuzlarini agritiyor sadece, bu boyle.. ben su kadar sene bu yapmam ya da seneye sunu yapicam demek bazen katinanin da dedigi gibi tanriyi guldurmekten baska bi ise yaramiyodur :) evli olmanin da, bekar olmanin da kendine gore guzel ve vazgecilmesi zor taraflari var; onemli olan dengeyi kaybetmeden, zamani geldigine inandiginda, dogru insan oldugunu dusundugun biriyle evlenmek; yoksa evlilik eziyetten baska bi sey olmayabilir de...

sınavlarım açıklandı geçmişimm:))

ama bugün benimkini göremedim. bu saate kadar okulda bekledim ama gelmedi. şimdi de onun sınavları başlıcak. çalışıo sanırım.
cnm ben bi taktik uyguladım geçen hfta bunun hiç yüzüne bakmadım. bu geldi benim yanıma hep. bu hfta da aynısını uygulayıp eski ilgili halime döncektim ama bugün göremedim (( umarım yrn gelir ya okula:S

seillam bebegim, boyat gitsin bosver, baktikca sinir olursun sonra, icinde esya varken zor olur. icinde kalmasin hicbi sey, ne guzel yaa benim de tasinasim, ev duzesim geldi hee

katinam iyi bak kendine oralarda tamam mı ; sevgilin de iyi baskın sana zaten bakacak ben biliyorum
inşallah dilediğin gibi sorunsuz bir operasyon olur ; yapacakları küçük temizleme yeterli olur... ama diğer çözümlerin olması da güzel... hakkına hayırlısı olsun canım :)

miskanın dediği gibi fırsatın olunca mutlaka haberdar et bizi ...

miskacım aynen boyle psıkolojık durum bızı bunu düşünmeye ıtıyormuş zaman geçtikçe.
katinam üzme kendini sakın ,hersey ıyı geçecek ve sen küçük bir amelıyatla kurtulacaksın hastalıktan,evrene olumlu enerji yollayalım kı oyle olsun ve lütfen olumsuz hıcbırsey düşünme .Ve buldugun her an kızlarında dedıgı gıbı bıze yaz dualarımız senınle.

Offf ooff çok yorgunum kızlar ben
12den 6ya kadar dersim vardı aralıksız, bi de öğrenciler de çok yordular beni bugün. biraz dinlenip kendime gelmem lazım.
Katinam dualarımız seninle inşallah çabuk atlatacaksın operasyonu da izlerini de. Nazlın belki sen çocuğum olmuyacak diye üzülünce araştırmıştır yumurta dondurmayı filan. bu bile güzel bir adım senin için uğraşıyo, insan böyle anlarda anlıyor sevginin kıymetini artık o koşsun peşinde
Miska mı jeli mi sormuştu hatırlamıyorum ama aday filan yok bu aralar. Sakinim umutluyum bekliyorum. Arkadaşımın çalıştığı okula yeni biri gelmiş tanıştırcam sizi diyodu diye bahsetmiştim size. Onu da arkadaşımın davranışlarından dolayı eledim. Çocukla aralarında sürekli size birini bulcam gibi konuşmalar geçmiş çocuk da bundan kaçıyomuş artık :) ben de kızdım zaten sanki beni tanışma heveslisi göstermişsin dedim böyle bi durumda tesadüfmüş gibi tanışamayız filan dedim. Arkadaş hala tanıştırcam ben bi yolunu bulcam diyo ama bakalım kısmet.
Suskun hoşgeldinnn
Seillllaaaa ne becerikli hatunsun sen yaa bence de bücürük de görebilseydi bu hallerini keşke.
Jelimm seni çok beğendim çok güzelsin, siz böcükle bu güzellikle koskoca izmirde kimseyi bulamadıysanız benim halim harap :) evde kaldım kesin
hepinisi öpeyim ve kaçayım biraz dinleneim ben

ben de çok yorgunum yaa... baya sorunlu bir gündü hala da tam çözülemedi... yarın inşallah hallolur... ama ben çalışmaya devam edicem şimdi; sen dinlen tabii

eğer arkadaşın ; tesadüfen karşılaşma gibi bir şekilde tanıştırırsa çekinmeni gerektirecek bir durum olmaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…