"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

katinam iyi bak kendine oralarda tamam mı ; sevgilin de iyi baskın sana zaten bakacak ben biliyorum :KK34:
inşallah dilediğin gibi sorunsuz bir operasyon olur ; yapacakları küçük temizleme yeterli olur... ama diğer çözümlerin olması da güzel... hakkına hayırlısı olsun canım :)

miskanın dediği gibi fırsatın olunca mutlaka haberdar et bizi ...

miskacım aynen boyle psıkolojık durum bızı bunu düşünmeye ıtıyormuş zaman geçtikçe.
katinam üzme kendini sakın ,hersey ıyı geçecek ve sen küçük bir amelıyatla kurtulacaksın hastalıktan,evrene olumlu enerji yollayalım kı oyle olsun ve lütfen olumsuz hıcbırsey düşünme .Ve buldugun her an kızlarında dedıgı gıbı bıze yaz dualarımız senınle.

Offf ooff çok yorgunum kızlar ben :KK43:
12den 6ya kadar dersim vardı aralıksız, bi de öğrenciler de çok yordular beni bugün. biraz dinlenip kendime gelmem lazım.
Katinam dualarımız seninle inşallah çabuk atlatacaksın operasyonu da izlerini de. Nazlın belki sen çocuğum olmuyacak diye üzülünce araştırmıştır yumurta dondurmayı filan. bu bile güzel bir adım senin için uğraşıyo, insan böyle anlarda anlıyor sevginin kıymetini artık o koşsun peşinde :KK51:
Miska mı jeli mi sormuştu hatırlamıyorum ama aday filan yok bu aralar. Sakinim umutluyum bekliyorum. Arkadaşımın çalıştığı okula yeni biri gelmiş tanıştırcam sizi diyodu diye bahsetmiştim size. Onu da arkadaşımın davranışlarından dolayı eledim. Çocukla aralarında sürekli size birini bulcam gibi konuşmalar geçmiş çocuk da bundan kaçıyomuş artık :) ben de kızdım zaten sanki beni tanışma heveslisi göstermişsin dedim böyle bi durumda tesadüfmüş gibi tanışamayız filan dedim. Arkadaş hala tanıştırcam ben bi yolunu bulcam diyo ama bakalım kısmet.
Suskun hoşgeldinnn
Seillllaaaa ne becerikli hatunsun sen yaa bence de bücürük de görebilseydi bu hallerini keşke.
Jelimm seni çok beğendim çok güzelsin, siz böcükle bu güzellikle koskoca izmirde kimseyi bulamadıysanız benim halim harap :):KK31: evde kaldım kesin
hepinisi öpeyim ve kaçayım biraz dinleneim ben

:))) çantamı hazırlıyorum.yarın bizi hastaneye nazlım götürecekmiş :) annem yanımda kalacak.yumurtalarımı kesinlikle donduracağım.zaten kısa bir işlemmiş,pıt pıt toplayıveriyorlarmış :) yüz yıkama jeli,tonik,havlu,wc kagıdı,ıslak mendil ,gecelik çamasır ,tarakifırca vs aldım aklıma baska bir şey gelmiyor.terlik,çorap,polar,kitap,örgü,tel şarjı,yüz temizleme bezi kalkamazsam diye.unuttuğum bir şey var mı?? öperim hepinizi.

onlar zaten cantamda ama cantamı da değiştireyim ,iyi hatırlattın sağol.esofmanla gideceğim,cıkarken de onu giyerim diye düşünmüştüm.

Kızlar 9 saat dersim vardı ölüyorum cekuuu benim öğrenciler de formundaydı bugün, son saatte artık sesim kalmadı çatallaşıyodu:)) Benimkini gördüm okula gelmiş gidiyordu arabasında gördüm bana bir selam verişi vardı aman Allah'ım peşine düşücektim arabasının:)) Ön koltukta oturuyor giyimli bakımlı böle, ben gördüm önce beklemediğim için başka yere bakcak gibi oldum sonra aa oldum, o beni çoktaan görmüş tabi, ben giriyorum o çıkıyodu, işaret ve orta parmaanı alnına götürdü selama bakkk:)))) sıcacık güldüüü:))

jelim sildim diyorum tospiği çünkü olacak bir durum yok gibi geliyor, sonra acaba olaylar bu kaadr sarpa sarabiliyorsa bi şekilde de mucize olur da çözülür mü dyorum hayrlısıyla, görünce de dayanamıyorum hemen içim eriyor öyle işte kafa dumanlı:)) miskamın da dediği gibi üzülmekten korkuyorum zaten istesem de üzmez beni o:)))))

Abıkata gelince dilinden düşmüyoru anlamadım valla seillam akşam gene aradı diycem yine düşmüyor dilinden deme amanın:)) Yarın varsa çalışma uğrayayım vaktim olacak dedi, ben de bu hafta yok dedim yalan söledim, o da sen haftasonu benim çalışmama gel o zaman dedi:)) Kendisi ud çalmakta ve solo şarkı söylüyor, koroda:))) Ben de gelebilirsem gelirim bu aralar çok işim oluyor dedim okul davasını kapattık böylece.

katinam şimdiden geçmiş olsun canım unuttuğun bir şey yok gbi geldi bana da, senin için dua edeceğimmmm.

Unuttuğum şeyler çok tekrar yazarım daha sonra. Şimdilik muck kızlar.

Son düzenleme:
Kızlar 9 saat dersim vardı ölüyorum cekuuu benim öğrenciler de formundaydı bugün, son saatte artık sesim kalmadı çatallaşıyodu:)) Benimkini gördüm okula gelmiş gidiyordu arabasında gördüm bana bir selam verişi vardı aman Allah'ım peşine düşücektim arabasının:)) Ön koltukta oturuyor giyimli bakımlı böle, ben gördüm önce beklemediğim için başka yere bakcak gibi oldum sonra aa oldum, o beni çoktaan görmüş tabi, ben giriyorum o çıkıyodu, işaret ve orta parmaanı alnına götürdü selama bakkk:)))) sıcacık güldüüü:))

jelim sildim diyorum tospiği çünkü olacak bir durum yok gibi geliyor, sonra acaba olaylar bu kaadr sarpa sarabiliyorsa bi şekilde de mucize olur da çözülür mü dyorum hayrlısıyla, görünce de dayanamıyorum hemen içim eriyor öyle işte kafa dumanlı:)) miskamın da dediği gibi üzülmekten korkuyorum zaten istesem de üzmez beni o:)))))

Abıkata gelince dilinden düşmüyoru anlamadım valla seillam akşam gene aradı diycem yine düşmüyor dilinden deme amanın:)) Yarın varsa çalışma uğrayayım vaktim olacak dedi, ben de bu hafta yok dedim yalan söledim, o da sen haftasonu benim çalışmama gel o zaman dedi:)) Kendisi ud çalmakta ve solo şarkı söylüyor, koroda:))) Ben de gelebilirsem gelirim bu aralar çok işim oluyor dedim okul davasını kapattık böylece.

9 saat mi yine iyi ayaktasın :S

hemen kaçıomusun yaw iki çift laf etseydik :))

katinam şimdiden geçmiş olsun canım unuttuğun bir şey yok gbi geldi bana da, senin için dua edeceğimmmm.

baak oyunmuş ; udmuş hikaye işteee... :KK53:
benim de çok uykum geldi... aslında oje filan sürmek istiyorum ama uğraşamayacağım sanırım :26:

Hem özel görüşme şeklinde olmaz onu koroda zilerim diyorum hahahaaha, haftasonu bi gelsin de bakalım. Bu saatte uyumak mı?!!!

gunaydin melekler, sirineler :KK71:

sabahin 6`sinda kalkip, sevgilimi arabayla, havaalanina rahat gidebilecegi bi yere biraktim. yine ayrilik, yine yolculuk... neyse sikayet etmiycem, uzak bi iliski icin fazlaca gorusebildigimizin farkindayim :) onu bindirip huzunlu huzunlu sirkete geldim ama saat cok erkendi, ben de civardaki marketlere, pastanelere falan girdim ciktim bos bos.. (civarda baska bi sey yok da :))
simdi de ise baslamam lazim ama konsantrasyon sifir, uykusuz ve azcik huzunluyum :KK43:

katinam insallah en kolay sekilde atlatip, bize neseli neseli nasil kolay gectigini anlatirsin en kisa zamanda. aklimiz, kalbimiz seninle...

cekucum, cekingenlik yapma, birak tanistirsin arkadasin, olursa olur, olmazsa bi daha nerde gorceksin adami, bosver.

rapusum sekerparem, su adamcazi gorunce ustune serbetler dokuluyo yaa :) ozelden bana telini yazsana sen su tospigin, "bir dost" adi altinda bi kac arama yapiyim :) "seviyosan git konus bence" derim, bi de "almiycaksan kizi oyalama" :) kliseler ise yarayabilir bazen, onyargili olmamak lazim :)

jeli yaa, herkes seni goruyo? siz faceden eklestiniz de benim mi haberim yok kine? ben de isterim!

bocukuumm, suslu bocegiimm :103:

hepinizi opuyorum sekerler, guzel bi gun olsun!

günaydın kızlarr
artık bugün seillanız iflas durumda her yerim tutulmuş ağrıyor daha cok iş var yaa ben tek olsam hiç sorun omaycak valla ama düzen annemin olunca ona uyuyorum ama o bile cok eglenceli ve komik oluyo akşam mobilyacı geldi kurdu mobilyalarımızı şükür ama sular olmadı iiçin yine bişey yerleştiremedik iş cıkışı öbür eve gittim döşemeci aldı koltukları sonunda adama yapıştım bak hemen bunları diye adanm bakalım bayrama yetiştirmeye calışırım dedi neeeeeeee dedim hemen küçük emrah moduna geçtim abi dedim yapma bak misafirim gelecek bayrama oturmaya yatmaya bişey yok evde bunları yapman lazım dedim admda yaaaa tamam tamam abla hallederiz ama kumaşı erken al dedi sen hazır hazır dedim baktım beğendim ben sen ölç sukadar metre die ara beni ben hemen alır gelirim dedim onu ölece hallettim tel bekliyorum bugün ordan sonra evden servise gectim beyaz esyalar için onlarıda bugün gelip kuracaklar sonra eve geldim tabi buarada annemde benimle bensiz eve gitmiyo nese eve geldik bizimki bi mutsuz oturdu öle bakıyo napcaz nasıl yerleşcez bende sıyırmaya başladım tabi ama cktırmıyorum karman corman herşey heryerde hadi anne dedim kalk odanı yertirelim ama su yok taşıma sularla nekadar iş yapılır ölece bizde öle ufak tefek toparladık yine ortalıgı misafir odasını falan bi düzene soktuk ayy bide baktım ki babacım hadibakalım bayanlar dedi gelin bişeyler hazırladım cay yapmış sıcak sıcak yere sermiş bişeyler üzerine aldıklarını güzelce koymuş bulmuşda bi çiçek parcası onuda koymuş hadi bakalım dedi bu akşamlık yeter oturun bişeyler yiyin e tabi ben baba masaya koysaydın ya dedim bide baktık sürprizz tv yi kurmuş annemin diziyide actı dizi izleyin sonrada yatıp dinlenin yarına geliyo sular ozaman yaparsınız işlerinizi dedi bizde aynen öle yaptık keyiflendik akşam yani pek bişey yapmadık sonrada ben bir uyumuşum sabah zor kalktım valla bakalım bugün neler için koşturcam:KK43:((
eveettttt ayyy ne zuzn yazmışım yaaa öle becerikli hatunsun falan dedince havaya mı girdim ne :KK55:

katinacımmmm canım dualarımız seninle hepimiz yanındayız cok cok cok öpüldün güzel haberlerini bekliyoruz :KK54:

rapusum ya sende asıksın bu tospike ama olmayacakda diyosun evet keşke bi mucize olsa ama ben mutlu ol istiyorum abıkatı da bi değerlendir yani en azından bvaşkası oluyomu olmuyo mu bunu gör ne zarar gelir bundan adam zaten sana ilgiliyse bunu belli eder ki aramaları buna işaret yani ortada senin zorladıgın bi durumda yok artık biraz kendinle ilgilen etrafına bak tospiğe yeterince şans verdin artık bişey yapmak isterse bırak o yapsın sen yaşamana bak

böcüğüm acaba bugün gördün müüü???

cekum arkadasın demek öle yaptı senin hevesin kırıldı ama olsun tanışınca cocuk senin tavrından halinden zaten anlar durumun seninle bi alakası olmadıgını bence tanış tatlım hani birileride beni tanıştırsa birileriyle:))

miskacan sana da bişey söylicektim ben sanki ya ama unuttum heh evet yeni ev yerleştirme falan zevkli ama akşam biraz gözüm korktu valla odayıda boyatıcam yzmayı unuttum galiba aldım dün boyayı:KK51:

gamzenkcim sende görürüsün bugün inşallah canım benim

hayatacım öptüm senide canım

bol kahkahalı ilerin tıtkırında gittiği bi gün olsun

günaydın canlarımmm... yaa yazıcam ama ne yazdığınızı okumayamadım, nasıl yazıcam kii :26: çok hastayım okuyamıorum özür dilerimmm :KK30:
en iyisi hepinizi öpüp kaçayımmm :KK54:

günaydın canlarımmm... yaa yazıcam ama ne yazdığınızı okumayamadım, nasıl yazıcam kii :26: çok hastayım okuyamıorum özür dilerimmm :KK30:
en iyisi hepinizi öpüp kaçayımmm :KK54:

çilekim iyileşemedin mi sen yaa, doktora git bence antibiyotik almayınca geçmeyecek heralde

rapuşşş bu avukat takmış kafayı sana yoksa kim normal bi arkadaşını sürekli arar :) bak okul konusu kapanmış sen onun yanına git çıkışta da yaparsınız bişiler artıkın :KK17:

seilla kolay gelsin size

katinam çabuk atlatacaksın bugünleri yine aramıza gelip nazlıyı çekiştircez birlikte. Öpüyorum seni.

Miskacım Allah kavuştursun diyim sana da. Bence de uzaktan yaşamak zorunda olduğunuz bir ilişkiye göre çok birlikte zaman geçiriyosunuz. hiç üzülme senn yine gelecek yine görüşeceksiniz

böcük seni göremedim kurumsalla bi action yok mu yine?

Aaa size bişey söylemeyi unutuyıdum az kalsın, şu beni ekleyen kız vardı ya profilimde paylaştığım bi şarkıya yorum yaptı, tam şarkıyı açmış kendi bilgisayarında sonrada facede benim aynı şarkıyı paylaştığımı görmüş de şanslı hissetmiş kendini bende ilginç tesadüfler dedim malum olayı kasdederek :) Yani eklemesinin temamen tesadüfi olduğunu göstermeye çalışıyor ve sanki biz arkadaşmışız gibi bir izlenim vermeye çalışıyor.

Öptüm sizleriii bugün güzel bir gün sadece 2 saat dersim var 12 ile 1 buçuk arasında, sonra boşummm :) ama hep öğle aralarım dolu yaa çalışan arkadaşlarım çıkıyolar öğlenleri birlikte yemek yiyolar ben katılamıyorum onlara :KK43: sadece çarşamba günüm uyuyo bazen öyle buluşuyoruz sadece.

rapuşşş bu avukat takmış kafayı sana yoksa kim normal bi arkadaşını sürekli arar :) bak okul konusu kapanmış sen onun yanına git çıkışta da yaparsınız bişiler artıkın :KK17:

Miskacım Allah kavuştursun diyim sana da. Bence de uzaktan yaşamak zorunda olduğunuz bir ilişkiye göre çok birlikte zaman geçiriyosunuz. hiç üzülme senn yine gelecek yine görüşeceksiniz

Aaa size bişey söylemeyi unutuyıdum az kalsın, şu beni ekleyen kız vardı ya profilimde paylaştığım bi şarkıya yorum yaptı, tam şarkıyı açmış kendi bilgisayarında sonrada facede benim aynı şarkıyı paylaştığımı görmüş de şanslı hissetmiş kendini bende ilginç tesadüfler dedim malum olayı kasdederek :) Yani eklemesinin temamen tesadüfi olduğunu göstermeye çalışıyor ve sanki biz arkadaşmışız gibi bir izlenim vermeye çalışıyor.

cekucum, rapus ve abikat konusunda sana katiliyorum:KK1: degerlendir rapus degerlendiiiiirrrr :KK24:

canim tesekkur ederim yaa, huzunlu oluyo ama bu ayrilmalarin, tekrar kavusmalarin da ayri bi tadi var, ara cok acilmadikca zevkli bile olabiliyo :) ama soyle 10 gunden sonra benim devreler yanmaya basliyo :KK53: pek dayanikli degilim :)

bu arada su kiza da sinir oldum he, pis cadi :KK47: silerdim ben senin yerinde olsam, hem kizi, hem de sevgilisi olcak cocugu! neden senden haberdar olmalarina izin veriyosun ki?

oo seilla hanim, koltuklarin bayrama yetismeme ihtimalini hic hesap etmemistin di mi :KK60: yetisir yetisir, merak etme kuzucum.

baban da ne sekermis oyle yaa, bi de cicek koymus, ne guzel masallah :) acele etmeyin, yerlesirsiniz, cok da hirpalamayin kendinizi. yavas yavas olur hepsi. susuzluk da kotu yaa, umarim bi an once hallolur.

cilegim gecmis olsun, bence de git bi doktora yaa. ben öh desem doktora giderim valla. hemen dayiyolar antibiyotigi, o da iyi bi sey degil biliyorum ama baska turlu iyilesemiyorum ben. sen de benim gibiysen, hic cekme boyle hastaligi, git doktora bebegim.

cekucum, rapus ve abikat konusunda sana katiliyorum:KK1: degerlendir rapus degerlendiiiiirrrr :KK24:

canim tesekkur ederim yaa, huzunlu oluyo ama bu ayrilmalarin, tekrar kavusmalarin da ayri bi tadi var, ara cok acilmadikca zevkli bile olabiliyo :) ama soyle 10 gunden sonra benim devreler yanmaya basliyo :KK53: pek dayanikli degilim :)

bu arada su kiza da sinir oldum he, pis cadi :KK47: silerdim ben senin yerinde olsam, hem kizi, hem de sevgilisi olcak cocugu! neden senden haberdar olmalarina izin veriyosun ki?

şimdilik bi zararları yok canım dursunlar öyle :)

çilekim iyileşemedin mi sen yaa, doktora git bence antibiyotik almayınca geçmeyecek heralde

seilla kolay gelsin size

katinam çabuk atlatacaksın bugünleri yine aramıza gelip nazlıyı çekiştircez birlikte. Öpüyorum seni.

böcük seni göremedim kurumsalla bi action yok mu yine?

Öptüm sizleriii bugün güzel bir gün sadece 2 saat dersim var 12 ile 1 buçuk arasında, sonra boşummm :) ama hep öğle aralarım dolu yaa çalışan arkadaşlarım çıkıyolar öğlenleri birlikte yemek yiyolar ben katılamıyorum onlara :KK43: sadece çarşamba günüm uyuyo bazen öyle buluşuyoruz sadece.

:))) çantamı hazırlıyorum.yarın bizi hastaneye nazlım götürecekmiş :) annem yanımda kalacak.yumurtalarımı kesinlikle donduracağım.zaten kısa bir işlemmiş,pıt pıt toplayıveriyorlarmış :) yüz yıkama jeli,tonik,havlu,wc kagıdı,ıslak mendil ,gecelik çamasır ,tarakifırca vs aldım aklıma baska bir şey gelmiyor.terlik,çorap,polar,kitap,örgü,tel şarjı,yüz temizleme bezi kalkamazsam diye.unuttuğum bir şey var mı?? öperim hepinizi.

:)

makyaj malzemelerini unutmuşsun ama :KK30:
hımmm onun dışında eksik yok gibi ; hastaneden çıkarken giyebileceğin rahat bir kıyafet aldın mı ?

9 saat mi yine iyi ayaktasın :S

hemen kaçıomusun yaw iki çift laf etseydik :))

merhaba güzel bayanlar... cekucum,miskacım, seilacım, gamzenkcim, rapunzelim, böcüküm, katinacım, miskacım, hayatacım...

kıslar geçmiş konularınız çok uzun okuyamadım..
şimdi okuyabildiğim ve aklımda kaldığı kadarıyla
ilk önce katinacım tekrar geçmiş olsun... bu arada yumurta dondorma işlemi güzel fikir.. ama her ortama uygun düşmez sanırım ben , ancak evlenirsem böyle birşey yapabilirim ...
miskacım gönül ne ayrılıklar yaşıyor sen sadece hasretlik çekeceksin....:KK31: Allah bol görüşmek nasip etsin...
cekucum öpüyorum seni tatil güzel geldi :KK52:...

seilacım mis gibi eve taşınmışınız hayırlı olsun...

rapunzel ... oooo hadi bakalım iyisin selamda çok hoşmuş ...
böcüküm koskocaman öptüm seni de.... gel gel kurumsalcık gel :KK70: çağır bence sen bu keltoşu yanında belirecek bence :KK70:

çilekciğime tekrar geçmiş olsun... bol c vitamini gönderiyorum ... :KK76: enerji yolladım ...

hayata sen napıyorsun :44: enişte ile görüşmeler nasıl gidiyor :26:

dün kursuma başladım :KK52:... türkçe , vatandaşlık ve coğrafya derslerine katıldım. ders çalışmak çok zor olacak ama işde hayatıma renk katacak hiç değilse farklı bir uğraş ... belli mi olur devlette güzel bir kadro da görev alırım belki... iş durumlarım düzelir daha güzel para kazanırım :KK8:

:21: ...dün akşam o ses türkiye prog. seyrettim çok güzel sesler var.. amanın murat boz ne yaramaz çocuk öye ya:KK52:.. çoştu resmen ..

X